Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Закупівлі і паспорти

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті
 

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР

ЮСТИЦІЇ (ознайомитись)

Барвенково


 

 

 


 

27 грудня 2019 рокунапередодні новорічних свят, за участі голови районної ради Щолок В.С., першого заступника голови райдержадміністрації Калініна О.С. та міського голови Бало О.О. відбулись святкові заходи в районному будинку культури. Валентина Семенівна сказала, що ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми. Привітала усіх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами і побажала щоб 2020 рік став початком успішного майбутнього для кожного з нас. Нехай прекрасні зимові свята принесуть усім мир, спокій і злагоду. Побажала щастя родинам, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, достатку і благополуччя.

Приємною несподіванкою стали Подарункові сертифікати від голови районної ради і голови районної державної адміністрації для опорного закладу Барвінківська ЗОШ № 1 на придбання музичної апаратури, для Будинку творчості дітей та юнацтва і районного будинку культури на придбання мікрофонів, Гаврилівському навчально-виховному комплексу на придбання телевізора.

Після завершення офіційної частини всіх присутніх зачарували своїми голосами і танцями аматори сцени, подарувавши присутнім незабутню зимову казку.

           

          

       

 

24 грудня 2019 року відбулись чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які провів Микола Тітов, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації, депутат обласної ради.

Загальні збори Асоціації затвердили звіт Правління та Виконавчої дирекції про проведену у 2019 році роботу Асоціацією та план роботи на 2020 рік. Розглянули деякі питання реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні і інформацію про проєкти, спрямовані на розвиток територіальних громад. Також президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов та заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк від імені президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова привітали учасників зборів та вручили найбільш активним керівникам та працівникам виконавчих апаратів місцевих рад регіону грамоти і подяки.

За вагомий особистий внесок у розвиток територіальних громад, високий професіоналізм, ініціативність та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, відзначена Грамотою Асоціації голова Барвінківської районної ради Щолок Валентина Семенівна.

               

 

 

 

20 грудня 2019 року депутати Барвінківської районної ради під час пленарного засідання ХХХІV сесії VII скликання розглянули звіт голови районної ради Щолок В.С. про здійснення своїх повноважень за 2019 рік та затвердили основний фінансовий документ району - районний бюджет на 2020 рік.

З метою вирішення першочергових завдань, внесли зміни і доповнення в районний бюджет на 2019 рік, здійснивши перерозподіл призначень районного бюджету та відповідно до рішень сесій окремих місцевих рад  Барвінківського району було збільшено доходи та видатки загального фонду районного бюджету.

Депутати розглянули інформації про виконання 5 районних програм та затвердили на найближчі роки: районну програму «Почесний громадянин Барвінківського району» на 2020 -2021 роки, Програму удосконалення медичної допомоги населенню Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2020-2023 роки, Програму нагородження відзнаками Барвінківської районної ради на 2020-2021 роки та Програму «Розвиток загальноосвітніх закладів освіти Барвінківського району на 2020-2022 роки».

Крім того, депутатський корпус ознайомився з ходом виконання 4 районних програм та погодив зміни до 3 районних програм. Затвердили категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, які будуть харчуватися за рахунок коштів районного бюджету та вартість харчування пільгового контингенту на 2020 рік.

Також були підтримані рішення, які стосувались управлінням майном спільною власністю територіальних громад міста та сіл Барвінківського району. Погодили звіт директора комунального закладу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Барвінківська дитяча музична школа» про роботу закладу та план роботи районної ради на 2020 рік. Та на виконання пункту 8 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" на пленарному засіданні сесії заслухали звіти голів постійних комісій про роботу комісій.

                         

      

        

 

 

 

Новорічна ялинка - це особливе свято, коли кожна дитина чекає на диво, сподівається на зустріч із Дідом Морозом та Снігуронькою, а дорослі мають можливість це диво дітям подарувати! Напередодні Новорічних свят, у День Святого Миколая, 19 грудня, вихованці Барвінківського Будинок творчості дітей та юнацтва зустрічали гостей –голову Барвінківської районної ради В.С. Щолок та першого заступника голови райдержадміністрації О.С. Калініна.

Солодощі, а ще тепле спілкування – стали справжнім святом для вихованців. Валентина Семенівна побажала, щоб здійснювались всі найзаповітніші мрії, а Новорічні і Різдвяні свята принесли дітлахам багато подарунків, сюрпризів та незабутніх спогадів. Гості отримали масу позитивних емоцій, адже очі у дітей дійсно сяяли від радості. В цей день в Будинку творчості дітей та юнацтва лунали музика та сміх. Зі сцени, біля прикрашеної ялинки діти демонстрували свої таланти.

               

 

 

 

18 грудня 2019 року у Харківській обласній раді відбулось розширене засідання проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Учасниками заходу були голова Ради партнерів-бенефіціарів, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, члени ради-бенефіціарів, представники територіальних громад. На конкурс медичних міні грантів було надіслано 54 заявки з районів .За результатами оцінювання було обрано 12 проєктів переможців, серед яких і проект КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» Барвінківської районної ради. Головний лікар КНП «ЦПМСД Барвінківського району» Володимир Васильєв підкреслив, що завдяки грантовим коштам були придбані сучасний аналізатор сечі, гематологічний аналізатор, інтегровану система дистанційної діагностики, інтерактивний цифровий стетоскоп, монітор життєво важливих показників із цифровим інтерфейсом, 12-ти канальний електрокардіограф з цифровим інтерфейсом. Тепер пацієнти мають можливість проходити обстеження на місці та оперативно отримувати результати, не звертаючись до приватних лабораторій чи медичних закладів вторинної ланки

Довідково:

Конкурс мінігрантів є частиною проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», який виконувався в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Мета проєкту – підтримати і посилити на старті реформування первинну ланку сільської медицини.

Проект реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-німецька медична асоціація».

Конкурс проходив з 28 березня по 12 травня 2019 року. Проекти мали готуватися за такими напрямками:

• впровадження стратегічних планів розвитку;

• зміцнення кадрового потенціалу;

• придбання медичного обладнання;

• впровадження інновацій в системі надання медичних послуг.

Сума одного гранту складала до 300 тис грн.

 

 

18 грудня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання. Участь у засіданні прийняли голова районної ради В.С. Щолок,  голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, заступник голови районної ради В.М. Ухань, начальник фінансового управління М.В. Чухно та головні розпорядники коштів. Депутати розглянули проект районного бюджету на 2020 рік. Окремо вивчалися розрахунки потреби в обсягах фінансування по галузі освіти, охорони здоров’я, галузі культури, а також видатки на соцзахист не захищених верств населення району та на утримання територіального центру. Практично по кожній галузі був проведений аналіз витрат коштів у звітному році, поставлено завдання розробити заходи по виявленню резервів, а також економії витрат та спрямовувати кошти на забезпечення стовідсоткового фінансування виплати заробітної плати працівникам установ. Виходячи з цього, була поставлена вимога посилити контроль за використанням бюджетних коштів. Враховуючи зазначене, комісія рекомендувала для розгляду на сесії проект районного бюджету на 2020 рік. В ході засідання комісії депутати розглянули інформацію районного фінансового управління про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та погодили запропоновані зміни до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ "Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами). Також члени комісії розглянули виконання Програми «Покращення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у Барвінківському районі на 2018-2019 роки», затверджена рішенням ХХVІІ сесії райради 7 скликання від 23.10.2018 року № 698-VІІ та погодили зміни до розділу «Фінансове забезпечення» Програми надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 720-VІІ, Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 512-VIІ (зі змінами), Програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки (нова редакція), затвердженої  рішенням ІХ сесії VII скликання від 26.10.2016 № 239-VIІ (зі змінами), Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової 19 сесії райради 7 скликання від 22 листопада 2017 року № 488-VІІ (зі змінами).

               

 

18 грудня 2019 року за участі голови районної ради В.С. Щолок відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання. Відповідно до плану роботи районної ради на 2019 рік, в порядку контролю, на засіданні комісії були розглянуті наступні питання: звіт директора комунального закладу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Барвінківська дитяча музична школа», Про хід виконання Програми надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2019-2020 роки» та внесення змін до Програми, Про хід виконання районної Програми боротьби із захворюванням на туберкульоз серед населення Барвінківського району на 2019-2020 роки та внесення змін до Програми, Про виконання Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2018-2019 та затвердження Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2020-2021 роки, Про виконання Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки» та затвердження Програми «Розвиток загальноосвітніх закладів освіти  Барвінківського району на 2020-2022 роки», Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2019-2021 роки, Про хід виконання Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2019 – 2021 та внесення змін до програми та Про виконання Програми «Про запровадження районної відзнаки – звання «Почесний громадянин Барвінківського району» та затвердження Положення про нього» та затвердження районної програми «Почесний громадянин Барвінківського району» на 2020 -2021 роки.

Також депутати розглянули питання про встановлення вартості харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій в комунальних закладах загальної середньої освіти Барвінківського району на 2020 рік та низку питань, щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

               

 

 

Урочистості на День місцевого самоврядування, які відбулися у Богодарівській сільсьській раді, зібрали депутатів, працівників апарату сільської ради, ветеранів колективу, керівників місцевих бюджетних установ, мешканців, які беруть активну участь у розбудові території населених пунктів. Запросили на святкове зібрання й голову районної ради В.С. Щолок, керівника районної ветеранської організації В.О. Седенка.

Свято прийнято розділяти з тими, хто працює над вирішенням важливих питань життєдіяльності громади у звичайних трудових буднях, - говорить сільський голова М.Ф. Мазур. –І День місцевого самоврядування – це особлива нагода подякувати всім цим людям за допомогу, підтримку, за розуміння та співпрацю, що дає змогу вирішувати багато проблем, можливість громаді розвиватися.

До вітальних слів та слів подяки долучилася голова районної ради В.С. Щолок, яка  також побажав усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Із нагоди свята кращим працівникам, ветеранам органів місцевого самоврядування, сільчанам, які  активно працюють по благоустрою територій, були вручені грамоти. Серед нагороджених Петро Голосний, Валентин Гошко, Сергій Микита, Олександр Мельник, Анатолій Козаченко, Лідія Сніжкова.

       

 

                              

 

 

 

Нові правила проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

посилюють відповідальність громад за реалізацію проєктів

На пленарному засідання ХХІІ сесії обласної ради депутати ухвалили зміни до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Як наголосив на етапі підготовки змін до Положення голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, головна мета нововведень – посилити відповідальність переможців конкурсу та громад до реалізації проєкту на всіх етапах.

Тож, серед нових конкурсних правил, тепер наступні:

 - мініпроєкти, які конкурсанти планують подавати на конкурс, попередньо розглядаються на сесіях відповідних рад і, за умови їх доцільності, місцеві ради своїм рішенням гарантують виділення коштів на співфінансування цих проєктів, якщо за результатами конкурсу вони будуть визнані переможцями;

 - якщо реалізація мініпроєкту передбачає використання земельної ділянки, то остання має знаходитися у комунальній власності територіальної громади;

 - якщо при реалізації мініпроєкту передбачається використання будівель і споруд, то вони мають знаходитися у комунальній власності або у власності співвласників багатоквартирних будинків;

- конкурсанти та виконавці мініпроєктів їх реалізують відповідно до Календарного плану заходів, кошторису та бюджету, визначених у мініпроєкті;

- після реалізації мініпроєкту Конкурсанти подають технічному секретаріату Конкурсного комітету Підсумкові звіти про результати реалізації мініпроєкту, форму якого затверджує Конкурсний комітет. За результатами розгляду Підсумкового звіту секретаріат конкурсу узгоджує з Конкурсантом дату відкриття об’єкта, внаслідок реалізації мініпроєкту;

- реалізацію конкурсу забезпечують Конкурсний комітет, управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Департамент фінансів Харківської обласної державної адміністрації як головний розпорядник коштів конкурсу, а також районні ради, районні державні адміністрації, міські ради міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, селищні та сільські ради.

У разі економії коштів на реалізацію мініпроєкту через здешевлення вартості робіт і послуг внаслідок проведення процедур закупівлі із застосуванням електронної системи PROZORRO, ці кошти за письмовим зверненням конкурсанта та рішенням Конкурсного комітету можуть бути спрямовані виключно на завершення робіт за цим мініпроєктом без змін видів робіт.

Змінами до Положення також передбачаються умови, за якими фінансування може бути відкликане. А саме, якщо упродовж двох місяців після визначення конкурсанта переможцем, не приведена у відповідність вся документація, не укладені угоди, не оголошено тендери, не забезпечено співфінансування з місцевого бюджету – кошти відкликаються і перерозподіляються на інші проєкти, які йдуть далі за рейтингом. Також, якщо конкурсантом упродовж двох місяців після отримання субвенції з обласного бюджету не розпочато реалізацію  та касові видатки, кошти рішенням конкурсного комітету також можуть бути відізвані.

Довідка про конкурс:

Обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» за період 2012-2019 роки. У 2019 році восьмий раз поспіль проводиться обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Цього року у громадах Харківщини реалізується 305 мініпроєктів. Більшість проєктів стосується питань благоустрою та розвитку громад, а також охорони довкілля, збереження духовної спадщини та розвитку туризму. Проєкти-переможці реалізовуються шляхом співфінансування, а саме: 50% фінансування - з обласного бюджету, 45% - кошти місцевих бюджетів, 5% - кошти конкурсантів. Загальна сума, необхідна для реалізації мініпроєктів, становить 80,3 млн гривень. Обласний бюджет надає 50%, або 40,0 млн гривень.

За сім попередніх років у конкурсі «Разом в майбутнє», започаткованому Харківською обласною радою 2011 р., взяли участь 5277 проектів. Переможцями конкурсу стали 1757 мініпроєктів на загальну суму понад 297,6 млн грн, співфінансування з обласного бюджету склало 146,1 млн грн.

 

 

 

 

Щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС, та тих хто в подальшому ліквідовував наслідки лиха. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Напередодні Дня вшанування пам’яті ліквідаторів аварії відбувся мітинг-реквієм. У заході взяли участь голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, міський голова Бало О.О., керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради, представники трудових колективів.  Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих та померлих ліквідаторів  аварії на ЧАЕС та поклали квіти до пам’ятного знаку «Дерево скорботи».

     

 

 

 

 

11 грудня 2019 року відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання. На засіданні були присутні голова районної ради В. Щолок, голова районної державної адміністрації В. Ромах, заступник голови районної ради В. Ухань та начальник фінансового управління райдержадміністрації М. Чухно. На комісії було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ "Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами).

З метою своєчасного використання коштів із державного, обласного, міського та сільських бюджетів рекомендовано голові районної ради В. Щолок підписати розпорядження Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами) з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

       

 

 

 

7 грудня 1990 року Верховна Рада України прийняла Закон "Про місцеві ради народних депутатів та місцеве самоврядування" - перший законодавчий акт про народовладдя в Україні. Він налагодив зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створив умови для реалізації суспільних та правових інтересів, забезпечив участь людей у розв'язанні життєво-важливих проблем.

Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади .Напередодні  професійного свята 6 грудня 2019 року відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району - депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських голів, ветеранів органів місцевого самоврядування, представників від установ та підприємств.

Зі словами вітання до колег та присутніх звернулась голова районної ради В.С. Щолок. Вона  подякував присутнім за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, професіоналізм, сумлінну працю на благо територіальних громад району і побажала усім миру, міцного здоров'я, щастя, згуртованості і взаєморозуміння, поваги та вдячності від людей, наполегливості, непохитної віри у себе і майбутнє України.

За вагомий особистий внесок у соціально - економічний та культурний розвиток району, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята кращих представників місцевого самоврядування голова районної ради нагородила грамотою Барвінківської районної ради: МАЛЕМОНЕНКО МИКОЛУ АНАТОЛІЙОВИЧА, начальника відділу юридичного забезпечення, комунального майна та організаційної роботи районної ради, депутата районної ради, ЗАДНІПРОВСЬКУ ТЕТЯНУ МИХАЙЛІВНУ, голову Великокомишуваської сільської ради, КОБЧЕНКО ВІТУ ІВАНІВНУ, голову Новомиколаївської сільської ради; МАСЛОВА ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА, голову Грушуваської сільської ради;

ХАВІЛЬОВУ ВАЛЕНТИНУ МИХАЙЛІВНУ, голову Мечебилівської сільської ради; ФЕСЕНКО ОЛЕКСАНДРА ЮРІЙОВИЧА, спеціаліста ІІ категорії – землевпорядника Богодарівської сільської ради; ОДІНЦОВУ РАЇСУ ВОЛОДИМИРІВНУ, секретаря Григорівської сільської ради; БУБЛИК ВАЛЕНТИНУ ЛЕОНІДІВНУ, секретаря Гусарівської сільської ради; ГОРБАТЕНКО ТЕТЯНУ ІВАНІВНУ, головного бухгалтера Іванівської сільської ради; КАПЛУНОВСЬКУ НАДІЮ ВІКТОРІВНУ, спеціаліста із соціальних питань Іванівської сільської ради; ПАСІЧНИК ІРИНУ ІВАНІВНУ, спеціаліста із соціальних питань Іванівської Другої сільської ради; КОБЕЦЬ ОЛЕНУ ГЕРМАНІВНУ, секретаря Іллічівської сільської ради; ГУЦАЛО ТЕТЯНУ ВАСИЛІВНУ, секретаря Новомиколаївської сільської ради; ШАТРАВУ ОЛЕНУ ІВАНІВНУ, секретаря Подолівської сільської ради, ГРАЖДАНОВА РОМАНА АНАТОЛІЙОВИЧА, депутата районної ради; ПЕТРЕНКО ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ, депутата районної ради; НЕПРІН  ОЛЬГУ ВОЛОДИМИРІВНУ, депутата Гаврилівської сільської ради.

Також за багаторічну, сумлінну працю в органах місцевого самоврядування голова районної ради нагородила грамотою Барвінківської районної ради ветеранів - БАЛЯСУ НАТАЛІЮ ВАСИЛІВНУ; РЕШЕТНЯКА ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА; СНІЖКА ВІКТОРА ГЕОРГІЙОВИЧА; СТОЛЯРОВА ВІКТОРА РАДІОНОВИЧА.

     

                       

                       

               

  

 

       

 

 

 

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

 

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята - Дня місцевого самоврядування. У день професійного свята щиро вітаю всіх, хто працював і працює у сфері місцевого самоврядування!

         Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

         Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. То ж нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші села і місто, як і всю Україну щасливими і багатими!

         Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову регіону і держави.

         Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

         Бажаю мужності і нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань! 

 

                                                            З повагою, голова районної ради        В.С. Щолок

 

 

 

 

05 грудня 2019 року голова районної ради В.С. Щолок прийняла участь у пленарному засіданні XХІІ сесії обласної ради VІІ скликання. В ході засідання обласні депутати прийняли 84 рішення порядку денного.

Затверджено значне число галузевих програм, у тому числі, Програма економічного і соціального розвитку, бюджет на наступний рік, внесені зміни у поточний бюджет, щоб успішно завершити рік. Також Харківська обласна рада звернулася до Президента України з пропозиціями стосовно запровадження ринку землі. Депутати вважають, що законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», прийнятий Верховною Радою у першому читанні, «замість створення умов для розвитку малого та середнього аграрного бізнесу забирає у фермера надію придбати землю, яку він зараз обробляє, а натомість дає «зелене світло» саме агрохолдингам і веде до закріплення та зміцнення позицій олігархів у агросекторі України».

 

 

 

 

3 грудня 2019 року з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в обрядовому залі районного будинку культури проведено годину Доброти з чаюванням. В заході прийняли участь голова районної ради В.С. Щолок та перший заступник голови райдержадміністрації О.С. Калінін.

«Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – це нагадування всім про обов’язок перед людьми, які потребують захисту та підтримки. Тільки спільними зусиллями ми зможемо їм допомогти подолати життєві труднощі. Ми всі безмірно поважаємо людей, які щодня перемагають свою недугу, захоплюємося їхньою мужністю і силою волі, тим, що, незважаючи на труднощі, вони не просто живуть, а й ведуть активну діяльність, працюють, займаються творчістю і спортом. Я бажаю всім вам терпіння, стійкості і здоров'я!» - звернулася до присутніх Валентина Семенівна.

               

 

 

 

В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн
        Мета даного конкурсу - підвищення фінансової грамотності української молоді.
                                    Інформація щодо конкурсу:
        Це вже IV конкурс для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

В межах цього конкурсу "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають заохочувальні грошові призи.

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів

1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant
       2 грант - https://banker.ua/grant/ 

3 грант - https://maanimo.com/scholarship  

Участь у конкурсі безкоштовна.

Роботи приймаються до 20.12.2019 р.

 

 

 

25 листопада 2019 року голова районної ради В.С. Щолок провела засідання Президії Барвінківської районної ради на якому ознайомила членів президії з проектом порядку денного 34 чергової сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 20 грудня 2019 року о 10 годині в сесійній залі районної ради. Вона детально зупинилася на кожному питанні проекту порядку денного, охарактеризувала їх, ознайомила з усіма поданими документами до кожного питання. Члени президії обговорили проекти рішень та підтримали наступний порядок денний чергової сесії:

1. Про звіт голови районної ради про здійснення своїх повноважень.

2. Про районний бюджет на 2020 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ "Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами).

4. Про виконання Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням 2 сесії райради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 18-VІІ.

5. Про виконання Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2018-2019 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 510-VІІ.

6. Про хід виконання Програми «Покращення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у Барвінківському районі на 2018-2019 роки», затверджена рішенням ХХVІІ сесії райради 7 скликання від 23.10.2018 року № 698-VІІ.

7. Про хід виконання Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 712-VІІ.

8. Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 713-VІІ.

9. Про хід виконання районної Програми боротьби із захворюванням на туберкульоз серед населення Барвінківського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 719-VІІ.

10. Про хід виконання Програми надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2019-2020 роки», затвердженої рішенням 28 сесії райради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 720- VІІ.

11. Звіт директора комунального закладу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Барвінківська дитяча музична школа» Барвінківського району Харківської області про роботу закладу.

12. Про звіт постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності.

13. Про звіт постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

14. Про затвердження плану роботи районної ради на  2020 рік.

15. Про депутатські запити.

16. Різне

Президією також було погоджено графік засідань постійних комісій районної ради:

- 17.12.2019 спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту та з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності;

- 18.12.2019 засідання комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

- 20.12.2019 спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин та з питань функціонування та розвитку ЖКГ, будівництва, транспорту та зв'язку.

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у грудні 2019 року

 в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професіями (Ознайомитись…)

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних

 на замовлення роботодавців у Харківській області в ГРУДНІ 2019 року (Ознайомитись…)

 

 

 

 

 

22 листопада 2019 року біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-33 років пройшов мітинг-реквієм за участю голови районної ради В.С. Щолок, першого заступника голови районної державної адміністрації О.С. Калініна, міського голови Бало О.О., керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради, представників трудових колективів та усіх небайдужих до страшної сторінки у національній історії.

У далекі трагічні роки українському народові було завдано смертельного удару ні війною, ні засухою, ні потопом, а злою волею одних людей проти інших. 22 місяці голоду – штучного, рукотворного Кожної хвилини помирало 17 чоловік, кожної години – 1000, щоденно – 25000 українців. Можна знову і знову переписувати історію, та пам’ять людей зберігатиме правду про страшні події. Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх заморених голодом, а потім поклали до пам’ятного знаку жертвам голодомору квіти.

       

 

 

20 листопада 2019 року відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання. На засіданні були присутні голова районної ради В. Щолок, голова районної державної адміністрації В. Ромах, заступник голови районної ради В. Ухань та заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Т.Рибалка. На комісії було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ "Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами).

Згідно з запропонованими змінами, за рахунок субвенцій міської та сільських рад, збільшуються асигнування на фінансування районних програм: Програми удосконалення медичної допомоги населенню Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2018-2019 роки (придбання медикаментів для ФАП), Програми невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2019-2020 роки (на поточний ремонт ультразвукового сканеру ЦРЛ), Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району» на 2015-2019 роки (на організацію харчування учнів міських шкіл 1-4 класів не пільгових категорій  та поточні ремонти в закладах освіти), програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки (на придбання паливно-мастильних матеріалів та запасних частин), Програми покращення якості надання послуг Барвінківським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2018-2022 роки (придбання стільців, офісних столів, шаф для зберігання архіву).

Депутатами також було погоджено перерозподіл коштів в межах затверджених асигнувань головним розпорядникам коштів. З метою своєчасного використання коштів рекомендовано голові районної ради В. Щолок підписати розпорядження Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами) з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

       

 

 

День працівників сільського господарства – свято, яке традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботою про врожай.

15 листопада 2019 року, напередодні професійного свята, для представників агропромислового комплексу району проведено урочисті заходи за участі керівників районної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників трудових колективів сільгосппідприємств району та інших почесних гостей.

Зі словами привітань, подяки за сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, побажань миру, здоров’я та достатку аграріїв привітали голова районної ради В.С. Щолок та голова райдержадміністрації В.І. Ромах. Вони подякували аграріям району за невтомну, важку та вкрай необхідну працю і побажали подальшого підвищення ефективності роботи, гарних врожаїв та прибутків. Особливі слова вдячності Валентина Семенівна висловила представникам агробізнесу, які допомагають сільським радам, розвиваючи місцеві території.

За особистий вклад у розвиток агропромислового комплексу району та досягнення в праці за підсумками 2019 року ряд кращих працівників сільськогосподарської галузі відзначили почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради. А гарний, святковий настрій присутнім, протягом заходу, дарували творчі аматорські колективи районного Будинку культури.

               

 

 

 

14 листопада 2019 року Барвінківська дитячо-юнацька спортивна школа відзначала свій 50-річний ювілей з дня заснування. За роки діяльності у школі змінювалися керівники, тренери, учні. Єдине, що лишалося незмінним, – головна мета діяльності ДЮСШ. Спортивна підготовка дітей, підлітків та молоді, гармонійний розвиток особистості, зміцнення здоров’я вихованців, розвиток їхніх здібностей – усе це вкладено в основу роботи спортивного закладу. У ДЮСШ культивуються 4 види спорту: баскетбол, важка атлетика, футбол, шотокан карате-до. Нині у школі займаються 420 вихованців в 26 навчальних групах. Навчально-тренувальні заняття проводять 11 тренерів-викладачів, серед яких майстер спорту, заслужений тренер України Ведмідь Олексій Андрійович. За півстоліття також суттєво зміцнилась матеріально-технічна база школи, відбулось багато змін та реконструкцій. Кошти на ці потреби були виділені з районного бюджету. Привітати з ювілеєм колектив закладу, який виховав не одну плеяду талановитих спортсменів, завітали голова районної ради В.С. Щолок, перший заступник голови районної державної адміністрації О.С Калінін та начальник відділу освіти Н.О. Коптєва. «Свого часу я теж ходила до цієї спортивної школи. Відвідувала секцію легкої атлетики. Тому хочу сказати, що сьогодні не просто хвилюючий день та ювілей закладу, а справжнє свято спорту, фізкультури, сили духу та нездоланної волі. Хочу привітати тренерів, працівників і ветеранів, адже завдяки їх копіткій і щоденній праці найуспішніші та найнаполегливіші вихованці досягали вершин спортивної майстерності та постійно представляють район, державу на змаганнях різного рівня» - сказала в своєму виступі Валентина Семенівна.

Побажавши любителям спорту міцного здоров’я, енергії та підкорення нових спортивних висот очільники району вручили нагороди колишнім директорам та тренерам-ветеранам ДЮСШ, котрі не один рік свого життя віддали найулюбленішій справі – спорту та  теперішньому тренерському складу ДЮСШ. А творчим колективом районного будинку культури та хореографічним колективом естрадного танцю «Феєрія» було підготовлено святковий концерт.

               

 

 

 

12 листопада 2019 року голова районної ради В.С. Щолок взяла участь у засіданні круглого столу на тему «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи», який відбувся у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

 В обговоренні питань круглого столу взяли участь Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради С.І. Чернов, перший заступник голови обласної ради В.М. Коваленко; перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області М.І. Тітов; віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування області, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Л.П. Немикіна, науковці та практики у сфері державного будівництва, депутати й керівники місцевих рад сіл, селищ, міст, районів Харківщини та обласної ради.

На думку президента Асоціації Чернова С.І., необхідне правове забезпечення всіх етапів реформи місцевого самоврядування з тим, щоб отримати результат, а не дискредитовану реформу, бо будь-яка незавершена реформа – токсична. Президент УАРОР наголосив, що 22 райони в Україні вже на 100% поглинуті територією об’єднаних територіальних громад й у них спостерігається найбільша конкуренція компетенцій органів влади.

«Ми говоримо про це вже третій рік поспіль. У правовому полі вже знайдено механізм, завдяки якому можна розв’язати цю проблему. У Верховній Раді знаходиться законопроект, який минуле скликання не розглядало понад два роки. Маю надію, що це зміниться», – сказав він.

Щодо моделювання адміністративно-територіального устрою С.І.Чернов зазначив, що «сьогодні в Києві багато експертів не бачать необхідності існування районного рівня влади. На моє переконання, є цілий перелік повноважень, які на нинішньому етапі не можуть бути вирішені на базовому рівні і водночас не можуть автоматично бути передані на регіональний рівень».

                

 

 

 

6 листопада 2019 року пройшли урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке з 2014 року відзначається у листопаді. Привітати працівників з професійним святом завітали заступник голови Барвінківської районної ради Ухань В.М. та перший заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації Калінін О.С.

Віктор Михайлович привітав всіх, хто присвятив себе благородній справі - збереженню, розвитку і примноженню безцінних духовних скарбів нашого народу та у своєму привітанні зазначив: «Ви даруєте людям радість, несете культуру в кожне серце і душу, а разом з тим, своєю творчістю наповнюєте життя людей духовним змістом. Споконвіку музика і слово, пісня і танець, твори народної творчості висловлювали національну ідею, оберігали історичну пам'ять, питали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Без вихідних і свят ви працюєте зі святом в душі для людей. Приємно усвідомлювати, що в нашому районі не тільки збереглися, але і продовжують розвиватися аматорські колективи, які дарують радість не тільки жителям нашого району, а й за межами. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує слів щирої подяки. Упевнений, що ви й надалі будете докладати максимум зусиль для подальшого духовного розквіту рідного краю, а районна влада завжди буде підтримувати молоді таланти і розвиток культури. У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, особистого щастя, родинного затишку та нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження культури нашого народу» Після привітань, які пролунали з нагоди свята, працівникам культури за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм вкладений у розвиток культури, вручили цінні подарунки і грамоти Барвінківської районної ради та Барвінківської районної адміністрації.

               

 

 

 

 

 

Інформація Головного управління Дежгеокадастру у Харківській області про необхідність внесення до

Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які

виникло до 2004 року та посвідчено відповідними державними актами та договорами оренди (ознайомитись...)

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у листопаді 2019 року

в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професіями: (Ознайомитись...)

 

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних

на замовлення роботодавців у Харківській області в ЛИСТОПАДІ 2019 року (Ознайомитись...)

 

 

 

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Урочисті заходи з нагоди відзначення цього професійного свята відбулися 1 листопада у районному будинку культури.

З нагоди свята зібрались трудові колективи управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, управління та відділи районної державної адміністрації, районної ради та установи  району.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися заступник голови районної ради В.М. Ухань та перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, яке вони дарують людям. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в роботу по наданню соціальних послуг населенню району та з нагоди професійного свята кращих працівників соціальної сфери району нагородили Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради і цінними подарунками.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували працівники районного будинку культури.  

               

 

 

 

 

28 жовтня в Україні відзначається День визволення від фашистських загарбників. Вперше ця дата в державному календарі свят з’явилася у 2009 році, коли Указом Президента України, з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, 28 жовтня було офіційно встановлено Днем визволення України від фашистських загарбників. Адже саме в цей день у 1944 році відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної України та було покладено край поневоленню нашої території нацистами і лиходійствам, які вони чинили. Довгим, тернистим і вкрай кровопролитним був шлях визволення українських земель, адже майже 23 місяці тривала битва за визволення України: від 18 грудня 1942 року і аж до 28 жовтня 1944 року включно. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

Вшанувати героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні до пам'ятника загиблим барвінківчанам прийшли представники влади, трудових колективів установ, організацій району. Хвилиною мовчання присутні віддали шану пам’яті загиблих у боротьбі з фашистськими окупантами та поклали квіти до пам'ятника.

                       

 

 

 

Шановні жителі району! Дорогі ветерани  Другої світової війни! 

        28 жовтня вся Україна відзначає знаменну і незабутню дату – День визволення від фашистських загарбників.

       Значний проміжок часу відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів в Україні, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Великої Вітчизняної війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя.

       Минуло вже 75 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

       Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани Другої світової війни за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині, за мир і спокій на нашій землі.

       У цей пам’ятний день сердечно вітаю жителів Барвінківщини з річницею визволення України від фашистських загарбників. Зичу всім вам міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба!

 

            З повагою, голова районної ради                            В. Щолок

 

 

 

24 жовтня 2019 року керуюча справами виконавчого апарату районної ради І. Шокун та начальник відділу юридичного забезпечення, комунального майна та організаційної роботи М. Малемоненко прийняли участь у семінарі-практикумі для спеціалістів з кадрових питань та юрисконсультантів районних та міських рад, ОТГ. У роботі семінару «Практика організації кадрової та правової роботи у місцевих радах» обласну раду представляли перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко. Під час семінару практичним досвідом з організації кадрової роботи у місцевих радах поділився Олександр Сінельник, начальник відділу кадрової роботи та нагород Харківської обласної ради. Зокрема, спілкуючись із учасниками семінару він наголошував на актуальних питаннях проходження служби в органах місцевого самоврядування й кадрового забезпечення та на дотриманні норм антикорупційного законодавства. Лекцію з питань судової практики розгляду справ за участю органів місцевого самоврядування провели правознавець, радник Асоціації з правових питань, секретар Антикорупційного центру Асоціації Олег Михайлов разом із керуючим партнером Адвокатського об’єднання «РУХ» В’ячеславом Ус. Підбиваючи підсумки роботи семінару, Сергій Клименко підкреслив, що фахівці обласної ради завжди раді поділитеся досвідом та залюбки беруть участь у всіх навчальних заходах: «Знання законодавства та суворе його дотримання, постійне вдосконалення професійних навичок – запорука успішного фахівця з кадрових та юридичних питань».

               

 

 

 

23 жовтня 2019 року відбулось пленарне засідання ХХХІІІ сесії VII скликання Барвінківської районної ради.

У роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, заступники та начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, голови територіальних громад району, керівники установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів.

До порядку денного засідання було включено 26 питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності району. Першими питанням було розглянуто виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року. Районний бюджет за 9 місяців 2019 року по власним доходам виконаний на 103,9%. При плані 29606,4 тис грн., надійшло 30753,1 тис грн. доходів, що на 1146,7 тис грн. більше, ніж було заплановано. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 96,5%. Затверджений план з урахуванням змін становить 161466,4 тис. грн., отримано доходів 155734,8 тис грн. Спеціальний фонд по доходам за 9 місяців 2019 року виконаний на 102,7%. Також депутати одноголосно проголосували за  внесення змін до районного бюджету на поточний рік.

Згідно порядку денного на пленарному засіданні розглянуто інформації про хід виконання 9 районних програм, а саме: Програми «Цукровий діабет» на 2018-2020 роки, Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2019-2021 роки, Програми безоплатної правової допомоги населенню Барвінківського району на 2018-2020 роки, районної Програми територіальної оборони Барвінківського району на 2018-2019 роки, Програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району на 2016-2020 роки, Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки, Програми “Шкільний автобус” на 2016-2020 роки, Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини на 2018-2020 роки та Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2018-2020 роки.

На сесії розглянуто ряд питань стосовно створення Комунального некомерційного підприємства «Барвінківська центральна районна лікарня» Барвінківської районної ради Харківської області в результаті реорганізації шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я Барвінківська центральна районна лікарня.

Також депутати погодили внесення змін до Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2019 -2021 роки, Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2018-2020 роки та питання про передачу в тимчасове користування на умовах оренди нежитлових приміщень об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району та інші питання що стосуються управління майном.

Крім цього враховуючи клопотання депутатів районної ради та висновок постійної комісії районної ради з питань функціонування та розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин, районна рада вирішила схвалити звернення депутатів Барвінківської районної ради 7 скликання до Президента України Зеленського В.О. щодо майбутнього продажу земель.

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради на пленарному засіданні прийнято відповідні рішення.

               

 

               

               

 

 

 

 

 

 

23 жовтня 2019 року за участі заступника голови районної ради В. Уханя відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання. На комісії розглянуто та підтримано звернення депутата районної ради Курочкіна О.Л. про включення до порядку денного 33 сесії 7 скликання питання про звернення депутатів районної ради до Президента України Зеленського В.О. з приводу майбутнього продажу земель. Також члени комісії погодили звіти голів постійних комісії про їх роботу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 жовтня 2019 року в рамках підготовки до чергової сесії районної ради та відповідно до затвердженого графіку проведення постійних комісій районної ради, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та соціально - економічного розвитку. В роботі комісії взяли участь голова районної ради В. Щолок, заступник голови районної ради В. Ухань, голова районної державної адміністрації В. Ромах, заступник начальника фінансового управління РДА Т. Рибалка. Членами постійної комісії було заслухано звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

Районний бюджет за 9 місяців 2019 року по власним доходам виконаний на 103,9%. При плані 29606,4 тис грн., надійшло 30753,1 тис грн. доходів, що на 1146,7 тис грн. більше, ніж було заплановано. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 96,5%. Затверджений план з урахуванням змін становить 161466,4 тис. грн., отримано доходів 155734,8 тис грн. Спеціальний фонд по доходам за 9 місяців 2019 року виконаний на 102,7%. Також депутати розглянули та погодили пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

 

 

 

 

 

18 жовтня 2019 року в ході підготовки до чергової сесії відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання. На засідання були запрошені голова районної ради В. Щолок, заступник голови районної ради В. Ухань, керуюча справами виконавчого апарату І.Шокун та відповідальні виконавці районних програм. Членами комісії були попередньо розглянуті інформації та проекти рішень по питаннях, які відносяться до повноважень зазначених комісій. А саме: про створення Комунального некомерційного підприємства «Барвінківська центральна районна лікарня» Барвінківської районної ради Харківської області в результаті реорганізації шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я Барвінківська центральна районна лікарня та про хід виконання районної програми «Цукровий діабет» на 2018-2020 роки, Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2019-2021 роки,  Програми безоплатної правової допомоги населенню Барвінківського району на 2018-2020 роки, районної Програми територіальної оборони Барвінківського району на 2018-2019 роки, Програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району на 2016-2020 роки, Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки, Програми “Шкільний автобус” на 2016-2020 роки, Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини на 2018-2020 роки та Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2018-2020 роки. Також депутати погодили ряд питань, що стосуються управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району. З усіх питань, розглянутих комісією, були зроблені відповідні висновки та надані рекомендації. Погоджені проекти рішень будуть розглянуті на черговому пленарному засіданні районної ради 23 жовтня 2019 року.

               

 

 

 

У районі завершена реалізація останніх 5 із 14, впроваджених на території району міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», презентація яких відбулась 17 жовтня 2019 року, а саме:

-"Зростають малята здорові й щасливі, бо обладнання сучасне дарує їм сили!" (придбання навчальних столів та стільців для дошкільного закладу (ясел-садка) №3 «Золотий ключик» м. Барвінкове), загальний обсяг фінансування проекту 115,0 тис. грн.;

-"Дитинство прагне захисту. Допоможемо громадою?" (встановлення євро паркану в дошкільному закладі (ясел-садку) №2 «Ялинка» м. Барвінкове), загальний обсяг фінансування проекту 60,6 тис. грн.;

-"Казкові сни" (придбання ліжечок та матраців для дошкільного закладу (ясел-садка) №4 «Сонечко» м. Барвінкове), загальний обсяг фінансування проекту 45,0 тис. грн.;

-"Ми обираємо спорт" (капітальний ремонт спортивного залу, придбання та встановлення спортивного обладнання в приміщенні Іллічівського сільського будинку культури), загальний обсяг фінансування проекту 185,0 тис. грн.;

-"Моє село, моя родина - то все єдина Україна" (облаштування тротуарною плиткою та огорожею зупинки та міст відпочинку молоді села Гаврилівка), загальний обсяг фінансування проекту 240,0 тис. грн.

У заході взяли участь голова районної ради Валентина Семенівна Щолок, голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах, начальник відділу юридичного забезпечення, комунального майна та організаційної роботи, депутат районної ради Микола Анатолійович Малемоненко. Учасникам конкурсу було вручено сертифікати, що стало підтвердженням успішної реалізації міні-проектів. Протягом останніх семи років Барвінківська районна рада разом з ініціативними групами громадян міста та сільських рад беруть активну участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє». За ці роки в районі було реалізовано 64 міні-проекти, загальний обсяг фінансування яких склав 8021,575 тис. грн. Завдяки участі у проектах в загальноосвітніх школах облаштовані сучасні класи за вимогами Нової української школи, зроблені ремонти, обладнанні їдальні, впроваджені сучасні інформаційно-комунікативнівні технології в навчальний процес. Зроблено ремонти в краєзнавчому музеї, цетральній районній лікарні, ФАПАх, замінено покрівлю у приміщенні центральної бібліотеки, придбанно обладнання для територіального центру та багато іншого. Виступаючи під час відкриття міні – проєктів голова районної ради Щолок В.С. подякувала голові районної державної адміністрації, сільським головами та представникам ініціативних груп за їхню небайдужість та вболівання за загальну справу і запевнила, що Барвінківській район і надалі буде активним учасником обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

               

 

           

 

 

 

 

 

Дорогі захисники Української держави, ветерани!

Шановні земляки !

     Щиро вітаю вас з Днем Захисника України – святом, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Це свято мужніх оборонців та визволителів рідної землі. Відзначення Дня захисника України саме у цей день, 14 жовтня, тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на  захист рідної землі.

       Щирої подяки заслуговують ветерани війни та військової служби, усі, хто свого часу боронив нашу Батьківщину від підступного ворога. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття.

        Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою. Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ.  Щиро дякую вам за це. 

         Бажаю усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

 

З повагою, голова районної ради                                    Валентина Щолок

 

 

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також й державне свято - День захисника України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них. З цієї нагоди 11 жовтня у районному будинку культури відбулись урочисті заходи. Керівники району, учасники АТО, волонтери, представники трудових колективів зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність. З вітальним словами до присутніх звернулись голова районної ради В. Щолок та голова райдержадміністрації В.Ромах. Вони привітали присутніх з Днем Захисника України – святом, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Побажали міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів і спокою. Кожному дому, родині захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі. Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання усіх, хто положив своє життя за незалежність нашої держави. Завершилась офіційна частина відзначенням грамотою райдержадміністрації та районної ради учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій в Афганістані. З нагоди Дня захисника України творчими колективами районного будинку культури було підготовлено святковий концерт.

               

 

                  

 

   

 

10 жовтня 2019 року відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання. На засіданні були присутні голова районної ради В. Щолок, заступник голови районної ради В. Ухань та начальник фінансового управління райдержадміністрації   М. Чухно. На комісії було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ "Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами). Згідно із розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації від 27.09.2019 року № 503 «Про розподіл обсягів субвенції з державного бюджету» внесені зміни до районного бюджету.

Збільшено доходи та видатки по загальному фонду районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2019 році на загальну суму 772 148 грн.

Збільшено доходи та видатки по загальному та спеціальному фонду районного бюджету за рахунок субвенції з міського та сільських рад на загальну суму 176 150 грн. та направлені на виконання Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району» на 2015-2019 роки, Програми «Удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2018-2019» та для компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян міста на міжміських та міських маршрутах. Всі запропоновані зміни були погоджені депутатами та рекомендовано голові районної ради В. Щолок підписати розпорядження Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами) з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

           

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих

на навчання у ЛИСТОПАДІ 2019 року в Харківський центр професійно-технічної освіти

Державної слуби зайнятості за професіями: (ознайомитись...)

 

 

 

 

 

 

05 жовтня 2019 року в с. Рідне відбувся футбольний турнір на кубок пам'яті Сергія Ржавіна. У жовтні 1988 в Афганістані загинув наш земляк Сергій Ржавін і щорічно в його рідному селі розігрується футбольний Кубок його пам'яті. Голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, рідні та друзі Сергія Ржавіна, представники команд, жителі села, вболівальники зібралися біля могили Сергія аби віддати йому данину пам`яті і пошани. Виступаючи перед присутніми Валентина Семенівна наголосила на тому, що немає нічого страшнішого за війну, і наш обов'язок – пам'ятати про це. А потім почався сам турнір, в якому взяли участь 5 команд. В упертій боротьбі кубок завоювала команда з районного підрозділу МНС «Вогник». Після турніру було нагородження команд. А потім господарі запросили всіх по-фронтовому пом'янути Сергія Ржавіна, який 31 рік тому пішов у Вічність, щоб залишитись у нашій пам'яті.

              

       

 

 

4 жовтня 2019 року у комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Барвінківська дитяча музична школа» було проведено щорічне традиційне свято – День музики. У 2019-2020 навчальному році до музичної родини приєдналося 42 юних здобувача освіти. І вперше за роки існування школи було проведено посвяту в першокласники. Дехто з них, лише за місяць навчання в школі, вже продемонстрував свої музичні вміння. А зустріла їх цьогорічна випускниця, учениця фортепіанного відділу Бакай Анна, яка їх привітала і урочисто передала чарівний скрипковий ключ знань. Так співпало, що День музики припав ще на одне, не менш важливе свято – День вчителя. Яскраві номери учнів музичної школи стали своєрідним подарунком для педагогів, які виховують дітей у гармонічному поєднанні з прекрасним, дарують радість спілкування з світом мистецтва. Концертна програма, як завжди, була різноманітною. Вихованці демонстрували свою майстерність у грі на музичних інструментах, співу та танцях. А працівники закладу здивували вихованців веселою розважальною програмою, спільним флеш-мобом, призами та солодощами. Отже, сумувати дітям та педагогам в цей день не довелося. Кожен пішов з гарним настроєм, посмішками на обличчі та подарунками!

               

 

       

 

 

 

                                              Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя. Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

 

                                                                                З повагою, голова районної ради                                   В.С. Щолок

 

 

У першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають вчителі. Напевно кожен у цей день згадує свого улюбленого Вчителя, чи то шкільного, чи викладача вишу. Вчителя мудрого, щирого, терплячого, талановитого, який уміло передав свої знання та уміння, який навчав учитися, любити життя та поважати людей. Напередодні свята, 03 жовтня 2019 року у районному Будинку культури зібралися освітяни району відзначити своє професійне свято, привітати один одного та нагородити найкращих. Привітати педагогічний загал Барвінківщини прийшли голова районної ради В.С. Щолок та голова райдержадміністрації В.І. Ромах. Вони дякували педагогам за натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за вміння знаходити в маленьких дітках майбутніх академіків, гарних музикантів, різних митців, науковців. У своїй вітальній промові Валентина Семенівна подякувала вчителям за їх терпіння, небайдужість, професіоналізм та побажала здоров’я і наполегливості в удосконаленні знань і навичок необхідних для впровадження освітньої реформи. Нехай у вас шановні вчителі буде якомога більше світлих днів, радісних подій і щасливих миттє́востей. Нехай вас і ваших учнів завжди об’єднує одна мета – зведення величного храму науки, а життя виставляє лише найвищі оцінки. У рамках святкування багатьох освітян цього дня було відзначено подарунками і грамотами райдержадміністрації та районної ради за успішну працю і вклад у розвиток галузі. Урочистості завершилися святковим концертом аматорів сцени району.

               

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у жовтні 2019 року

в Харківський центр професійно-технічної освіти

Державної служби зайнятості за професіями: (ознайомитись...)

 

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання

зареєстрованих роботодавців у Харківській області у ЖОВТНІ 2019 року (ознайомитись...)

 

 

 

 

 

24 вересня 2019 року під головуванням голови районної ради В. Щолок відбулось засідання президії районної ради. Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій розглянули і схвалили порядок денний наступної 33 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 23 жовтня 2019 року:

1. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року та внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ " Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2. Про хід виконання Програми “Шкільний автобус ” на 2016-2020 роки в новій редакції, затвердженої рішенням 9 сесії райради 7 скликання від 26 жовтня 2016 року № 239-VІІ (зі змінами).

3. Про хід виконання Програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 53-VІІ (зі змінами).

4. Про хід виконання районної Програми територіальної оборони Барвінківського району на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 506-VІІ (зі змінами).

5. Про хід виконання районної програми «Цукровий діабет » на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року  № 508-VІІ (зі змінами).

6. Про хід виконання Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21  грудня 2017 року № 512-VІІ (зі змінами).

7. Про хід виконання Програми безоплатної правової допомоги населенню Барвінківського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання  від 21 грудня 2017 року  № 514-VІІ.

8. Про хід виконання Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової 19 сесії райради 7 скликання від 22 листопада 2017 року № 488-VІІ (зі змінами).

9. Про хід виконання Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової 19 сесії райради 7 скликання від 22 листопада 2017 року № 490-VІІ.

10. Про хід виконання Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 718-VІІ (зі змінами).

11. Про звіт директора Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи Барвінківської районної ради Харківської області Шматько С.Г. про роботу закладу.

12. Про звіт постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення.

13. Про звіт постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку.

14. Про звіт постійної комісії з питань функціонування та розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин.

15. Про депутатські запити.      

16. Різне.

Президією також було погоджено графік засідань постійних комісій районної ради:

-  17.10.2019  спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин та з питань функціонування та розвитку ЖКГ, будівництва, транспорту та зв'язку;

- 18.10.2019 спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту та з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності;

- 21.10.2019 засідання комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

               

 

 

 

22 вересня 2019 року на День машинобудівника, відбулася вже традиційна зустріч ветеранів заводу «Червоний промінь». Біля пам’ятної дошки заводянам, які загинули у Другій світовій війні, організатор цього заходу І.І.Топал провів невеличкий мітинг, пригадавши кожного, хто віддав своє життя, звільняючи країну від фашистської навали, чиє прізвище навічно закарбоване тими страшними роками. До пам’ятної дошки учасники мітингу поклали квіти і всі дружною колоною рушили до Будинку дитячої та юнацької творчості. Символічно, що саме тут, у колишньому Будинку культури машзаводу, відбулася концертна програма, організована спеціально для ветеранів підприємства. До всіх присутніх звернулися зі словами поздоровлень і побажань голова районної ради В.С.Щолок, перший заступник голови районної адміністрації О.С.Калінін. В цей день звучали спогади, теплі слова привітань, щирі побажання й від колишнього директора В.П.Марусенка та інших заводян. Аматори сцени концертними номерами вітали червоно промінців. А закінчилася святкова програма відомою піснею «А заводская проходная у люди вывела меня». Ця пісня близька всім, чия трудова діяльність пов’язана з «Червоним променем», хто віддав цьому підприємству кращі роки свого життя, хто творив історію  заводу, примножував його славу і здобутки.

 І День машинобудівника був, є і залишиться їх рідним професійним святом.

           

 

 

 

 21 вересня 2019 року с. Рідне Іллічівської сільської ради святкувало свій традиційний День села. Такої різнопланової святкової програми, здається, не було на жодному населеному пункті Барвінківщини. Рідне справді вразило! Щирістю, душевністю, готовністю дарувати гарний настрій і вмінням організовувати дозвілля. Всіх присутніх на святі вітали з Днем села голова районної ради Валентина Щолок, сільський голова Людмила Беспалая. Ведучі свята сторінка за сторінкою розповідали про історію Рідного, про його людей, про ветеранів і молодше покоління.

А в імпровізованій глядацькій залі просто неба зібралися не тільки мешканці села. Було чимало й гостей. Приїхали до Рідного й гості з сусіднього Вернопілля. Приїхали з великим букетом пісенних подарунків. Приїжджі артисти радували глядачів кожним своїм виступом – вони співали пісні на різні смаки і вподобання: народні, сучасні, мелодійні й ритмічні.

А вже коли на сцену виходили місцеві таланти, то зал вибухав шквальними аплодисментами. Юні артисти показали на що вони здатні – і в піснях, і в танцях, і в гуморі та акторській майстерності.

Та глядачів вразив не тільки концерт. Дебютували тут, у Рідному, артисти вогняного шоу. Такого видовища, здається, у районі ще не презентував ніхто. Неймовірно красиво й захоплююче у вечірніх сутінках виглядали трюки з вогнем, які демонстрували троє артистів оригінального жанру. Це був справжній театр вогню, який нікого не залишив байдужим. Таке ж щире захоплення викликав і святковий феєрверк. Свято вийшло веселим, гостинним, народним, по-спортивному запальним, по-сімейному добрим.

            

 

 

20 вересня 2019 року Іванівська сільська рада відзначала свій ювілей – 60 років. Вона була створена 7 вересня 1959 року на базі двох сільрад – Великоандріївської та Семиланівської. Сільський голова В. Задніпровський у своєму виступі згадував всіх своїх колег, які у різні часи очолювали громаду, хто працював в апараті сільської ради, хто проводив активну депутатську діяльність. Квіти та подарунки отримали ті, хто найбільший період часу працював у сільраді. Не оминув Віталій Миколайович і сьогоднішнього дня громади. Тут справді зроблено останніми часом немало – є вуличне освітлення, є водогін, оновлюється сільська школа і дитячий садочок, будується сучасна амбулаторія. Цьогоріч в Іванівці в рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє» спільними зусиллями і коштом обласного, сільського бюджетів та внесків ініціативної групи було реалізовано два мініпроєкти – замінено паркан на території місцевої школи та укріплено стіни будівлі місцевого Будинку культури.

Під оплески присутніх голова райдержадміністрації В. Ромах та голова районної ради В.Щолок вручили В. Задніпровському сертифікати про успішну реалізацію запланованого. Керівники району щиро вітали всіх з ювілеєм сільської ради, бажали успіхів і громаді, і всім її мешканцям.

Артисти із Барвінкового  і місцеві аматори сцени порадували сільчан святковою концертною програмою. Окрасою стали юні артисти – вихованці дитячого садочку та молодші учні школи. Оплесками дякували присутні голові районної ради В.Щолок та В. Шаталінському за подаровані пісні.

Окрім концерту гості та жителі села могли пригоститися українською стравою – кулішем. Закінчилось свято феєрверком та дискотекою.Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

                                       

               

           

 

 

 

20 вересня 2019 року в Барвінківському районі відбулася презентація міні-проєктів переможці обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Цього року переможцями стали чотирнадцять міні - проєктів на загальну суму фінансування 3 153 260 тис. грн.

Зокрема, міні-проєкт «У школі гардероб сучасний - це для всіх вимога часу» (облаштування підвісної стелі, заміна світильників та електрообладнання, заміна 4-х старих дерев'яних вікон на сучасні енергозберігаючі, облаштування системи вентиляції, заміна старих дерев'яних дверей на сучасні, демонтаж старої стіни з деревопластику та облаштування нової з гіпсоблоків, штукатурка опорядження та поліпшене фарбування стін, придбання комплекту гардеробних меблів в приміщенні опорного закладу «Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), міні –проект «Шкільний музей – відкритий лист із минулого в майбутнє» (поточний ремонт приміщень музейного комплексу Барвінківська ЗОШ  І-ІІІ ст.№2). Номінація «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму, міні-проєкт «Нова українська школа крокує Барвінківщиною» (облаштування початкової ланки за вимогами Нової української  школи на базі Барвінківської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ст.  №3  Барвінківської районної ради Харківської області. міні-проєкт "Шкільна їдальня – інвестиція для формування здорової працездатної дитини" (ремонт шкільної їдальні та придбання кухонного обладнання у приміщенні Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. №4  філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ  І-ІІІ ст.№1.) та інші, презентація яких відбудеться найближчим часом.

У заході взяли участь голова районної ради Валентина Семенівна Щолок, голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах, начальник відділу освіти Наталія Олександрівна Коптєва та начальник юридичного відділу, депутат районної ради Микола Анатолійович Малемоненко.

Виступаючи під час відкриття міні – проєктів голова районної ради Щолок В.С. подякувала голові обласної ради Чернову С.І. та керівнику Центра розвитку громад Асоціації Немикіній Л.П. за проведення конкурсу «Разом у майбутнє», який не тільки залучає інвестиції в місцеву інфраструктуру, а і об’єднує громади для вирішення питань і проблем місцевого значення.

Учасникам конкурсу було вручено сертифікати, що стало підтвердженням успішної реалізації міні-проектів.

       

 

           

 

               

       

 

17 вересня 2019 року українські рятувальники відзначають своє професійне свято - День рятівника. Це свято сильних і відважних людей, які за покликом душі i серця обрали шляхетну і ризиковану професію, що вимагає від них безмежного запасу міцності, щоденної мужності і справжньої відваги. Долаючи небезпеки, виходячи один на один зі стихією, вони рятують найдорожче в світі – людські життя. Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

В цей день рятівників Барвінківського району вітали  голова районної ради В.С. Щолок та перший заступник голови райдержадміністрації О.С. Калінін.

Вони висловили щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку, побажали доброго здоров’я, щастя, благополуччя та здійснення всіх життєвих планів, надій і мрій.

Нагрудним знаком "Знак пошани" - найвищою заохочувальною відзнакою Міністерства надзвичайних ситуацій України - нагороджений керівник районного сектору служби МНС Володимир Глущенко.

                                   

 

       

 

 

 

        14 вересня 2019 року відбулось закриття пошукової операції "Барвінківський котел - 1942"

Із 8 по 14 вересня 2019 року в селищі Друга Іванівка ВГО "Союз "Народна пам'ять" провела Всеукраїнську пошукову військово-історичну експедицію "Барвінківський котел-1942".

Експедиція була присвячена Харківській оборонній операції 1942 року, яка закінчилася оточенням військ РККА в Барвінківському районі ("Барвінківський котел"). Тоді загинули і потрапили в полон 270 тисяч радянських солдатів, багато з яких були українцями. Саме з поразки під Харковом почалося стрімке просування німецьких військ до Волги і Кавказу, що закінчилося Сталінградської битвою.

Учасники пошукової місії зазначили, що в останні дні експедиції перед її учасниками стояло завдання закінчити дослідження решти наміченої території, а також провести ексгумацію виявлених за попередні дні останків військовослужбовців. Більшість поховань були масовими – разом могло лежати від 4 до 20 воїнів. Серед них були як офіцери, так і сержанти, на що вказували знайдені при останках супутні предмети.

"Усього за сім днів експедиції пошукачами було знайдено останки 142-х загиблих воїнів. Рота загиблих солдатів залишила поле назавжди. Найважливішими знахідками стали 32 особистих розпізнавальних знаки (ЛОЗ), завдяки яким є можливість повернути солдатам імена і, якщо пощастить, знайти їх родичів", - підкреслили активісти.

Також було виявлено 102 вибухонебезпечних предмети періоду Другої світової, які пошуковики передали на знищення представникам місцевої ДСНС.

У закритті пошукової операції взяли участь заступник голови районної ради В. М. Ухань, перший заступник голови районної державної адміністрації О. С.Калінін та голова Іванівської Другої сільської ради В. М. Лірник.

               

 

 

13 вересня 2019 року Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 запросила барвінківчан на урочисті заходи, присвячені Дню визволення рідного краю від фашистських загарбників. Відгукнулися мешканці мікрорайону Хлібної бази, гості нашого міста, керівники району, представники ветеранської організації.

Учні разом з батьками та гостями поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам. А потім на майданчику перед школою розгорнулося ціле дійство. На ньому діти співали і говорили слова про війну та мир, всі разом ушанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, з теплими словами вітань до всіх присутніх звернулися голова райради В.С.Щолок та голова райдержадміністрації В.І.Ромах. Ансамбль воїнів-інтернаціоналістів «Вірність» подарував цілий вінок пісень. До них приєдналися аматори В.Федоренко, О.Каменєв, В.Плис, А.Шматько, К.Григор’єва.

Завершилося святкування яскравим переможним салютом!

             

       

 

 

        13 вересня 2019 року Після ремонту запрацювали експозиційні зали картинної галереї краєзнавчого музею у Барвінковому. Тут минулої п'ятниці відкрилася персональна виставка робіт нашого земляка, члена Спілки художників Віктора Лисиці. Його творчий доробок – 2000 різних полотен. Його полотна зберігаються у багатьох відомих художніх музеях та галереях. На виставці представлено 35 різних полотен. Виставка творчого доробку В.С. Лисиці яскраво розкриває справжній художньо-мистецький талант її автора та його невтомну працю протягом тривалого часу. Цей творчий комплекс картин і портретів, що зібрані у виставковій залі, доповнюють репродукції полотен Віктора Селіфоновича. Відвідали виставку і голова районної ради В.С. Щолок та заступник голови В.М. Ухань. Валентина Семенівна залишила свої враження у книзі відгуків.

               

 

 

Розпочато прийом робіт на обласний літературний конкурс ім. О.С.Масельського

 

До 15 жовтня 2019 року триває прийом робіт для участі в XІII обласному літературному конкурсі ім. О.С. Масельського. Оргкомітет запрошує до участі в конкурсі талановиту молодь, а також знаних літераторів, журналістів, поетів, драматургів Харківщини.

Роботи розглядаються в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія». Юні літератори (віком до 18 років)  та митці (які є членами Національної спілки письменників України або Національної спілки журналістів України) подають свої поетичні, прозаїчні, драматургічні чи публіцистичні твори до номінацій «Учнівська молодь» та «Майстер слова».

Для участі у конкурсі необхідно надати виключно в електронному варіанті наступні матеріали:

- текст,  відповідно до обраних(ої) автором номінацій(ї);

-  контактну інформацію (вказавши повну адресу, телефон, електронну скриньку) та  біографічні дані;

- за наявності, копію свідоцтва про членство в Національній спілці письменників України або Національній спілці журналістів України.

Переможців очікує премія:

у номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», винагорода становить  відповідно: за  І місце –7 тис.грн, за ІІ місце – 5 тис.грн, за ІІІ місце – 3 тис.грн. По одному переможцю ( в підномінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія») в номінаціях „Учнівська молодь”, „Майстер слова” – отримають премії по 7 тис. грн.  Нагородження переможців традиційно проходить у грудні.

Зміни до Положення про обласний літературний конкурс ім. О.С. Масельського прийнято обласною радою 31 серпня 2017 року та опубліковано на офіційному сайті обласної ради в мережі: http://.www.oblrada.kharkov.ua («Конкурси, гранти»).

Твір, що надається на конкурс (слід зазначити, що в номінації «Поезія» усі вірші одного автора вважаються одним твором) та інформацію про себе, кожен в окремому файлі, слід надсилати на е-mail: oblrada.konkurs@ukr.net.

За бажанням електронний носій  можна надіслати   на поштову адресу: м. Харків, Будинок рад, вул. Сумська, 64, - з поміткою «Конкурс на кращий літературний твір ім. О.С.Масельського» або передати власноруч за тією ж адресою.

 

У разі виникнення питань можна звернутися за телефонами: (057) 700-53-29, 715-72-20, 095-404-47-55.

 

 

 

 

11 вересня 2019 року за участю заступника голови Барвінківської районної ради В.М. Уханя відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення Барвінківського району, які опинилися в скрутній життєвій ситуації. На розгляд комісії було винесено 11 звернень громадян. За результатами розгляду заяв 9 громадянам надана матеріальна допомога на лікування і 2 на відшкодування шкоди, що заподіяна стихійним лихом.

 

 

 

 

 

 

        11 вересня 2019 року представники ГО «Барвінківська районна організація ветеранів Харківської області» та районної організації воїнів-інтернаціоналістів взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку «Танк» та пам’ятників загиблим воїнам - визволителям Барвінківщини присвяченої 76 річниці визволення міста Барвінкове та району від німецько-фашистських загарбників. Вони вшанували пам'ять тих людей, які ціною своїх життів забезпечили мирне майбутнє нащадків.

               

 

        10 вересня 2019 відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 76-ї річниці визволення м. Барвінкове та району. Про жорстокість боротьби з німецько-фашистськими загарбниками свідчить той факт, що місто і населені пункти району протягом 1941—1943 років тричі переходили із рук у руки. Остаточно Барвінкове було звільнено в ніч на 10 вересня військами Південно-Західного фронту в ході так званої Донбаської операції. Заходи розпочалися біля пам’ятника загиблим барвінківчанам. Віддати данину поваги та низько вклонитися всім захисникам рідної землі прийшли голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, міський голова О.О. Бало, ветерани, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, представники трудових колективів та учнівська молодь. Присутні вшанували пам’ять усіх загиблих у битвах за місто і Україну, всіх героїв і жертв війни хвилиною мовчання та поклали до пам'ятника квіти вдячності й шани. А потім всі рушили до іншого священного місця – на Чумацьку гору, до Монументу Скорботна мати. У братській могилі поховані 2906 радянських воїнів які полягли в 1941-1943 роках в боях за визволення м. Барвінкове.

                      

               

 

 

Дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю з нагоди 76-ї річниці визволення міста  та району  від фашистських загарбників.

У цей знаменний день вклоняються тим, хто ціною власного життя у вересні далекого 1943 року виборював Перемогу у страшній війні, хто у повоєнні роки по цеглинці відбудовував зруйновані будинки, школи, лікарні. Сьогодні, передусім, свято ветеранів, учасників партизанського опору, дітей війни, вдів загиблих. Пам'ять про самопожертву й героїчний подвиг бійців, які відстояли свободу, назавжди повинна залишатися у наших серцях. Честь і слава вам, герої Другої світової війни!

Щиро бажаю усім вам завжди бути патріотами. Хай любов до рідного краю спонукає вас на добрі справи, які примножать та збагатять його велич і славетну історію.

З повагою, голова районної ради                                        В.С. Щолок

 

 

 

 

8 вересня 2019 року в селі Друга Іванівка відбулося відкриття Всеукраїнської пошукової військово-історичної експедиції «Барвінківський котел-1942».

Експедиція присвячена Харківській оборонній операції 1942 року, яка закінчилася оточенням військ РСЧА в Барвінківському районі («Барвінківський котел»). Тоді загинули і потрапили в полон 270 тис. радянських солдатів, багато з яких були українцями. Саме з поразки під Харковом почалося стрімке просування німецьких військ до Волги і Кавказу, що закінчилося Сталінградською битвою.

Заплановані роботи з пошуку невідомих поховань періоду Другої світової війни, дослідження і вивчення виявлених інженерних об’єктів, перепоховання останків загиблих солдат. Тисячі з них ще чекають, коли за ними прийдуть пошуковці і поховають зі всіма військовими почестями.

З вітальним словом перед учасниками експедиції виступили: заступник голови районної ради В. Ухань, перший заступник голови райдержадміністрації О. Калінін, голова ВГО "Союз" Народна Пам'ять" Я. Жилкін, керівник експедиції Є .Куковеров, командир харківського загону СПП «Військові меморіали «Схід» В. Старченко, перший заступник голови ВГО «Союз «Народна Пам'ять» В.Дорофєєв та сільський голова В.Лірник.

       

 

       06 вересня 2019 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку Барвінківської районної ради VІІ скликання. Участь у засіданні прийняли голова районної ради В.С. Щолок,  заступник голови районної ради Ухань В.М., голова райдержадміністрації Ромах В.І., перший заступник голови райдержадміністрації Калінін О.С., начальник райфінуправління райдержадміністрації Чухно М.В. та міський голова Бало О.О. На комісії розглядалось питання про розподіл субвенції з державного бюджету районному бюджету (для м. Барвінкове) на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 6 млн.903 тис. 944 грн. На засіданні члени комісії повторно розглянули пропозицію міської ради щодо об'єктів, які були заплановані для фінансування у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету і вирішили направити кошти на капітальний ремонт водогону від вул. 8-е Березня до водонапірної башти «Рожновського» по вул. 50 років Радянської України (Освіти) в м. Барвінкове Харківської області – 3 000 000 грн.,  капітальний ремонт частини водопровідної мережі по вул. Центральній від № 41-а до № 77 у м. Барвінкове– 2 850 000 грн. та капітальний ремонт покрівлі ДНЗ №2 по вул. Освіти, 111-Б у м. Барвінкове - 1 053 844 грн. Також на засіданні комісії розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від  20 грудня 2018 року № 701 – VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами). З метою оновлення матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів освіти , за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, відділу освіти направлені кошти  в сумі 121 855 грн. на придбання дев’яти телевізорів для кабінетів вчителів початкових класів шкіл району. Збільшено доходи та видатки загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з міської та сільських рад на загальну суму 179 000 грн. і направлені  на виконання заходів районних програм. З метою забезпечення своєчасного використання виділених коштів членами комісії було рекомендовано заступнику голови районної ради В. Уханю підписати розпорядження Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами) з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

               

                                                                                    

 

       02 вересня 2019 року Промайнуло тепле літо і веселий, дзвінкий гамір заполонив класи і коридори навчальних закладів. Розпочинається новий навчальний рік, а свого роду і новий етап в житті тих, хто навчає і хто навчається. День знань – свято завжди пам`ятне та хвилююче в житті кожної людини, кожної сім`ї, родини. Хтось сьогодні вперше переступить шкільний поріг, але більшість школярів піднялися на сходинку вище до вершин знань, подорослішали на цілий рік, стали мудрішими, на цілий рік наблизилися до самостійного життя. 01 вересня з нагоди Дня знань у навчальних закладах Барвінківського  району відбулись святкові урочистості .

        На святкування до учнів Гусарівської загальноосвітньої школи  завітали  голова районної ради В.С. Щолок та депутат районної ради М.А. Малемоненко. Валентина Семенівна щиро привітала вчителів, учнів та батьків з початком нового навчального року, зазначивши, що районна влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти району, матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів. Усім присутнім побажала великої витримки, терпіння, здоров’я та сил. « Учням особливо хочемо побажати допитливості, бажання вчитися та відкривати для себе нове. Також вітаємо  одинадцятикласників – тих, хто цього року закінчує школу. Цей рік для вас, дорогі випускники, останній у шкільних стінах і хай у вас залишаться лише добрі та теплі спогади про рідну школу». Букети квітів, теплі посмішки стали найкращим подарунком на шкільному святі для вчителів від їх вихованців.        

            

 

 

 

 

        02 вересня 2019 року Заступник голови  районної ради В.М. Ухань привітав зі святом  учнів Новомиколаївського НВК. Він побажав школярам на цьому шляху  до знань підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Свято продовжились піснями та танцями, а завершились - звучанням державного гімну України та лунанням першого дзвоника, після якого діти пройшли до своїх класів на перший урок.

    

 

 

 

 

 

 

Шановні освітяни! Дорогі учні та батьки!

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі  Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

 

З повагою голова районної ради                                В. Щолок

 

 

 

29 серпня 2019 року. Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році для загальноосвітніх навчальних закладів району пройшла 29 серпня 2019 році в опорному закладі Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

         Серпнева конференція - це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками та враженнями. Конференція проходила за участі заступника голови районної ради В.Уханя та голови районної державної адміністрації В.Ромаха. Віктор Ухань у виступі зазначив, що вчитель - це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми та акцентував увагу присутніх на участь депутатського корпусу району, спрямовану на розвиток галузі освіти району, на покращення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, підвищення рівня знань учнів. Як спрацювали у минулому році, над якими проблемними питаннями доведеться працювати у 2019 – 2020, про готовність закладів освіти району на шляху реалізації Концепції нової української школи інформувала перед загалом начальник відділу освіти райдержадміністрації   Н. Коптєва.

               

 

 

29 серпня 2019 року. Вперше в районі відбулись заходи з нагоди Дня пам'яті захисників України. Цього року Президент України підтримав ініціативу родин загиблих, їх бойових побратимів та волонтерів і офіційно затвердив День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. День Пам’яті запроваджено для вшанування загиблих в Іловайському котлі. Тоді, під час серпневої трагедії у 2014 році загинуло 366 українських воїнів, 429 отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 були взяті у полон та ще 158 досі вважають зниклими безвісти. До районних заходів долучилися заступник голови районної ради В.Ухань, перший заступник голови райдержадміністрації О. Калінін, представники військового комісаріату, районної організації ветеранів України, ГО «Барвінківська районна спілка учасників АТО», волонтери та родини загиблих захисників. Після вшанування загиблих захисників хвилиною мовчання до пам'яткиків загиблих земляків Солодовніка Євгена Олеговича, Лінивенко Юрія Володимировича та Лелякіна Андрія Володимировича були покладені квіти пам’яті. Насправді, пам’ятати наших Героїв кожен з нас має завжди. Вони віддали життя, захищаючи свою країну та кожного з нас. Вічна шана та вічна слава нашим захисникам.

               

 

 

 

 

 

 

                            Шановні мешканці Барвінківщини!

 

          Щиро вітаю Вас із національними святами нашої держави —

         Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

         Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

         Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

         Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху – суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

         Вітаю всіх вас зі святом, бажаю вам мирного неба,  злагоди та душевної величі. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу Вам  міцного здоров’я, успішної реалізації планів та задумів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

   Зі святами вас, дорогі земляки!

 

З повагою, голова районної ради                            В. Щолок

 

 

Традиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність, соборність та самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Так, 23 серпня 2019 року на центральній площі міста, за участі керівництва району, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ, організацій та громадськості відбулась церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

 

 

 

 

 

 

 

 

23 серпня 2019 року за участі заступника голови районної ради В. Уханя відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. На комісії було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ " Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами).

Згідно рішення ХХІ сесії VІІ Харківської обласної ради від 15.08.2019 року № 1069-VІІ “Про внесення змін до рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848 - VІІ «Про обласний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього” внесені зміни до районного бюджету. Зменшено доходи та видатки загального фонду районного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету із виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 40 000 грн. Збільшено доходи та видатки загального фонду районного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на загальну суму 377 268 грн. на надання допомоги при народженні дитини . Зменшено доходи та видатки  загального фонду районного бюджету із надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян в сумі 9 806 621 грн. Також збільшено доходи та видатки по загальному та спеціальному фонду районного бюджету за рахунок субвенції з сільських рад на загальну суму 31300 грн. та направлені на виконання Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району» на 2015-2019 роки. Депутати погодили запропоновані зміни до районного бюджету на 2019 рік та рекомендували заступнику голови районної ради В. Уханю підписати розпорядження Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами) з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

 

 

 

 

15 серпня 2019 року заступник голови районної ради В.М. Ухань взяв участь у пленарному засіданні ХХІ сесії Харківської обласної ради, яка відбулась під головуванням Сергія Чернова голови Харківської обласної ради. Депутати внесли зміни до обласного бюджету на поточний рік, а також до семи регіональних програм: економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року; розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки; розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2019-2023 роки; «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 роки; «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки»; створення та ведення містобудівного кадастру Харківської області на 2019-2022 роки. Під час засідання затвердили Порядок використання коштів обласного бюджету для нагородження переможців та лауреатів другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» грошовими винагородами, а також Положення про умови і розміри оплати праці керівників комунальних підприємств, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Крім того, змінено Порядки використання обласних коштів та організаційних документів майнового і кадрового характеру.

Третина питань, з яких ухвалено рішення, передбачали призначення, звільнення подовження трудових відносин та оголошення конкурсів на посади керівників комунальних установ обласної ради.

Решта питань порядку денного пленарного засідання ХХІ сесії облради стосувались земельних та майнових аспектів, а також розгляду клопотань щодо надання у користування надр та мисливських угідь.

 

 

09 серпня 2019 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку Барвінківської районної ради VІІ скликання. Участь у засіданні прийняли голова районної ради В.С. Щолок, перший заступник голови райдержадміністрації Калінін О.С., начальник райфінуправління райдержадміністрації Чухно М.В. та міський голова Бало О.О. На комісії повторно розглядалось питання про розподіл субвенції з державного бюджету районному бюджету (для м. Барвінкове) на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 6 млн.903 тис. 944 грн. На засіданні члени комісії розглянули пропозицію міської ради щодо об'єктів, які були заплановані для фінансування у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету і вирішили направити кошти на капітальний ремонт водогону від вул. 8 Березня до водонапірної башти «Рожновського» по вул. Освіти в м. Барвінкове (вартість будівництва 2 млн.500 тис. грн.), на капітальний ремонт частини водопровідної мережі по вул. Центральній від № 41-а до № 77 у м. Барвінкове (вартість будівництва 2 млн.600 тис. грн.), а решту коштів направити на частковий ремонт дороги по вул. Центральна в м. Барвінкове. Також, з метою своєчасного освоєння зазначених коштів, депутати рекомендували міському голові Бало О.О. скликати позачергову сесію міської ради на якій розглянути питання про корегування проектно-кошторисної документації на зазначені об'єкти.

               

 

 

 

 07 серпня 2019 року у Харківському історичному музеї імені М. Ф. Сумцова розпочався другий навчальний модуль для учасників проєкту «Азимут культурного розвитку», який впроваджується за підтримки Українського культурного фонду та Харківської обласної ради. Від історико-краєзнавчих музеїв Харківщини для участі у проекті було подано 23 заявки. В результаті відбору визначено 15 музеїв-учасників, серед яких і комунальний заклад «Барвінківський краєзнавчий музей» Барвінківської районної ради. Навчальний модуль має назву «Музей і відвідувач: Шляхи взаєморозуміння» та ставить за мету покращення комунікації музеїв з відвідувачами, що сприятиме реформування роботи культурних установ та створенню належних умов для появи музеїв нового типу. Під час навчання музейники знаходили шляхи перетворення власних музеїв зі сталого місця збереження артефактів на сучасний динамічний простір. Виконуючи практичне завдання, представники історико-краєзнавчих музеїв Харківщини презентували власні напрацювання на тему «Виставка одного експонату», намагалися виокремлювати з колекції музею унікальні предмети, які варті уваги, зважаючи на їх історичну достовірність та раритетність.

               

 

 

 

 

07 серпня 2019 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку Барвінківської районної ради VІІ скликання. Участь у засіданні прийняли голова районної ради В.С. Щолок, перший заступник голови райдержадміністрації Калінін О.С. та начальник райфінуправління райдержадміністрації Чухно М.В. На комісії розглядалось питання про розподіл субвенції з державного бюджету. Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 10.07.2019 року № 550-р районному бюджету (для м. Барвінкове) виділено субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 6 млн.903 тис. 944 грн. В ході засідання були розглянуті пропозиції райдержадміністрації та міської ради, щодо  об'єктів, які будуть фінансуватись у 2019 року за рахунок субвенції з державного бюджету. Розглядаючи кожен об’єкт по місту у членів комісії виникало багато питань, але міський голова Бало О.О. на засідання комісії не прийшов. Зважаючи та те, що зазначене питання потребує негайного вирішення на комісії було вирішено перенести засідання на 09 серпня 2019 року та повторно запросити на засідання міського голову.

 

 

              

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у серпні 2019 року

в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професіями (Ознайомитись...)

 

 

Графік під замовлення роботодавця (Ознайомитись...)

 

 

 

 

 

 

24 липня 2019 року відбулося засідання 32 сесії Барвінківської районної ради 7 скликання, під головуванням голови районної ради В.С. Щолок. У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 24 депутати районної ради. На порядок денний було винесено 18 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісіях районної ради.

На пленарному засіданні депутати заслухали інформацію начальника фінансового відділу райдержадміністрації М.В. Чухно про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та проголосували за внесення змін до районного бюджету на поточний рік. Потім депутати заслухали інформації та затвердили проекти рішень про виконання районних програм: розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 202-VІІ (зі змінами, Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40-VІІ (зі змінами), "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії райради 7 скликання від 20 травня 2016 року № 122-VІІ та боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 7 скликання від 26 липня 2017 року № 421- VІІ. На пленарному засіданні було прийнято рішення «Про встановлення вартості харчування учнів пільгових категорій в комунальних закладах загальної середньої освіти Барвінківського району», яким затверджено категорії учнів закладів загальної середньої освіти для забезпечення безкоштовним харчуванням (сніданки) та встановлено вартість харчування учнів пільгового контингенту з 01.09.2019 по 31.12.2019 в сумі 13,00 грн. на одну дитину в день за рахунок районного та місцевих бюджетів.

Також депутати, у зв'язку з переходом на нову систему фінансування охорони здоров’я, передбаченого Законом України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”, розглянули та погодили проект рішення про припинення Комунального закладу охорони здоров’я Барвінківська центральна районна лікарня в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Барвінківська центральна районна лікарня» Барвінківської районної ради Харківської області. Крім того на розгляд депутатів винесено блок питань підготовлених виконавчим апаратом районної ради, зокрема про призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області», внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням 28 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 714- VІІ, внесення змін до Положення про надання платних послуг закладами культури Барвінківського району, заснованими на комунальній формі власності та встановлення тарифів на платні послуги, затвердженого рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 21 липня 2016  року № 210-VІІ та інше. По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради на пленарному засіданні прийнято відповідні рішення.

               

               

               

               

 

 

24 липня 2019 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання. Участь у засіданні прийняв заступник голови районної ради В.М. Ухань. В рамках порядку денного перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін ознайомив депутатів з проектами рішення районної ради про хід виконання Програми "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії райради 7 скликання від 20 травня 2016 року № 122-VІІ та про хід виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 7 скликання від 26 липня 2017 року № 421- VІІ. Членами комісії дані питання рекомендовано винести на розгляд пленарного засідання.

               

 

24 липня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання. В роботі взяли участь голова районної ради В.С. Щолок, начальник фінансового управління РДА М.В. Чухно та начальник відділу освіти РДА Н.О. Коптєва. Членами постійної комісії було заслухано звіт щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року, розглянуто та погоджено пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Під час засідання також були розглянуті питання про  встановлення вартості харчування учнів пільгових категорій в комунальних закладах загальної середньої освіти Барвінківського району з 01.09.2019 по 31.12.2019 та про внесення змін до рішень районної ради про визначення умов оплати праці голови та заступника голови районної ради.

По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.

               

 

 

19 липня 2019 року в ході підготовки до проведення 32 сесії районної ради пройшло спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання. Участь у засіданні приймали голова районної ради В.С. Щолок та заступника голови районної ради В.М. Ухань.

На спільному засіданні постійних комісій були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження Програми переходу Барвінківського районного військового комісаріату Харківської області на функціонування за форматом територіального центру комплектування та соціальної підтримки у 2019 році.

2. Про внесення змін до Положення про надання платних послуг закладами культури Барвінківського району, затвердженого рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 210-VІІ.

3. Про призначення Мірошніченко Г.С. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області».

4. Про припинення Комунального закладу охорони здоров’я Барвінківська центральна районна лікарня в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство.

5.  Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 202-VІІ (зі змінами).

6. Про звіт директора Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області Малаканової Т.В. про роботу закладу.

7. Про хід виконання Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40-VІІ (зі змінами).

8. Про закриття (ліквідацію) комунального закладу спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району «Барвінківський районний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Барвінок».

9.      Про внесення змін до Програми “Шкільний автобус ” на 2016-2020 роки в новій редакції, затвердженої рішенням 9 сесії райради 7 скликання від 26 жовтня 2016 року № 239-VІІ ( зі змінами) .

10. Про внесення змін до рішення 8 сесії 7 скликання районної ради № 215 VІІ від 21 липня 2016 року «Про затвердження переліку комунальних установ, закладів, підприємств спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району».

11. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням 28 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 714- VІІ.

12. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Барвінківської районної ради.

13. Про зняття з контролю рішень Барвінківської районної ради, як такі, що виконані.

Усі члени комісії працювали активно, засідання пройшло у конструктивному руслі. Погоджені проекти рішень будуть розглянуті на черговому пленарному засіданні районної ради.

                   

 

 

16 липня 2019 року за участю заступника голови Барвінківської районної ради В.М. Уханя відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення Барвінківського району, які опинилися в скрутній життєвій ситуації. На розгляд комісії було винесено 17 звернень громадян. За результатами розгляду заяв 15 громадянам надана матеріальна допомога на лікування і 2 на відшкодування шкоди, що заподіяна стихійним лихом. Виплати здійснюватимуться з районного бюджету.

       

 

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у липні 2019 року

в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професіям (Ознайомитись...)

 

 

 

 

 

 

 

ВИПУСКНІ ВЕЧОРИ

В закладах освіти Барвінківського району відбулися святкові випускні вечори.

Це святкові вечори, присвячені закінченню школи, отриманню атестатів, прощанню з вчителями та однокласниками і одночасно початку нового етапу для випускників. В цей день, за давньою традицією, вже колишні учні шкіл прощаються з рідними стінами своїх навчальних закладів та приймають на свою адресу теплі вітання та побажання успіхів і досягнень у майбутньому від учителів, батьків, гостей.

Випускний вечір – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях. Привітати вихованців школи із завершенням навчання, сказати їм теплі напутні слова, підтримати на початку нового відрізку життєвого шляху прийшли їх батьки, рідні та друзі, вчителі, почесні гості та мешканці міста.

На свято до випускників загальноосвітніх шкіл I-III ступенів №1,2 та №3 завітали керівники району: голова Барвінківської районної ради Валентина Семенівна Щолок, голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах та перший заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації Калінін Олег Сергійович.

Вітаючи із закінченням школи, Валентина Семенівна побажала всім випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні своєї мети. Висловила слова вдячності вчителям та батькам за те, що разом зі своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, за терпіння й віру у здібності й таланти кожного учня, за те, що раділи першим здобуткам та підтримували у хвилини невдач, надавали сил і натхнення на нові звершення.

34 здобувача освіти Барвінківщини, які стали призерами інтелектуальних, творчих та спортивних змагань, досягли високих результатів у навчанні та займають активну громадську позицію були відзначені грошовими преміями в розмірі від 1,0 до 3,0 тис. гривень.

Так, 25 випускникам загальноосвітіх шкіл I-III ступенів №1, №2 та №3 грошові нагороди вручали голова Барвінківської районної ради Щолок Валентина Семенівна, голова Барвінківської районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович та перший заступник голови районної державної адміністрації Калінін Олег Сергійович.

Загалом, в 8 закладах загальної середньої освіти Барвінківського району проведено свято «Випускного вечора» для 89 учнів.

Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою отримали 4 випускника: золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" та грошовою премією в розмірі 3,0 тис. грн. нагороджений Котенко Богдан (опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1), срібними медалями "За досягнення у навчанні" та грошовими преміями в розмірі 2,0 тис. грн. – Чернявська Дар’я (опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1), Баранова Ліна (Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3), Довженко Поліна (Гусарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

 

                 

 

               

               

 

 

Шановна молодь Барвінківщини !

Прийміть щирі вітання зі святом !

День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

 Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога

стає запорукою життєвого успіху.
Молодiсть — це свiтанок життя, це романтика, радiсть, свiтлi мрiї про майбутнє, молодечий запал. Попереду у кожного з вас довга життєва дорога, на якiй потрiбно зробити свiй єдиний вибiр. Впевнена, що вiн буде вдалим.

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього.

Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло.

                                                                                                                    Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

                                                                                                              З повагою,

                                                                                                    Голова Барвінківської районної ради                                      Щолок В.С.

 

 

 

 

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас з одним із найважливіших державних свят – Днем Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону.

Нехай це свято завжди зміцнює нашу віру в щасливе та надійне майбутнє, власні сили, переповнює серце любов’ю до рідної землі, стверджує високе почуття гідності громадянина України!

Це наша Конституція, наша правда і наша країна! Зі святом!

                          З повагою,

                          Голова Барвінківської районної ради                                Щолок В.С.

 

 

 

 

Милі і дорогі наші випускники!

 

Вітаю вас із закінченням школи, з випускним!

Бажаю всім рівних доріг і попутного вітру!

Я бажаю вам зробити правильний вибір і стати на ту дорогу,

яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію,

обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ви прагнете зараз,

адже від цього залежить ваше майбутнє.

Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть!

Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

                З повагою,

                Голова Барвінківської районної ради                                Щолок В.С

 

 

 

26 червня 2019 року під керівництвом голови районної ради В.С. Щолок відбулося засідання президії районної ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний чергової ХХХІІ сесії районної ради VII скликання. Участь в засіданні взяли голова райдержадміністрації В.І. Ромах, начальник управління фінансів райдержадміністрації М.В. Чухно та голови депутатських фракцій.

Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок скликати ХХХІІ сесію районної ради VII скликання 24 липня 2019 року о 10.00 год. та узгодили перелік питань, що будуть розглянуті депутатами, а саме:

1. Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року та внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ " Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2. Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 202-VІІ (зі змінами).

3. Про хід виконання Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40-VІІ (зі змінами).

4. Про хід виконання Програми "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії райради 7 скликання від 20 травня 2016 року № 122-VІІ.

5. Про хід виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 7 скликання від 26 липня 2017 року № 421- VІІ.

6. Про звіт директора Будинку творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області Малаканової Т.В. про роботу закладу.

7. Про звіт директора позашкільного навчального закладу Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи Барвінківської районної ради Харківської області Шматько С.Г. про роботу закладу.

8. Про депутатські запити.

9. Різне.

Також Президією було погоджено графік засідань постійних комісій районної ради:

- 18.07.2019 спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин та з питань функціонування та розвитку ЖКГ, будівництва, транспорту та зв'язку;

- 19.07.2019 спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту та з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності;

- 22.07.2019 засідання комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку.

 

 

 

                                                Шановні працівники, ветерани державної служби !

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України !

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є Ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

У нашому районі працює багато державних службовців, які є взірцем службової і людської порядності, чесності і моральності, здатних втілити свій патріотизм у конкретних справах на благо жителів Барвінківщини.

З нагоди професійного свята бажаємо усім Вам успіхів у вашій важливій і відповідальній справі. Міцного Вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії, миру і злагоди.

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

                                                                                                                                             З повагою,

                                                                                    Голова Барвінківської районної ради                                Щолок В.С.

 

21 червня 2019 року у районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби України, на який були запрошені ветерани, що пропрацювали довгий час в органах влади, представники підрозділів адміністрації та виконавчого апарату районної ради.  

Голова районної державної адміністрації В.І.Ромах щиро привітав присутніх із святом, подякував всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь державі. Звертаючись до учасників урочистостей, Володимир Іванович зауважив, що професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих. Запевнив, що запорукою успішного виконання намічених цілей є фаховість, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати людям. 

З вітальними словами до учасників святкового дійства звернулась голова районної ради В.С. Щолок. Вона висловила щиру вдячність державним службовцям, зазначивши, що щорічно 23 червня в Україні вже 26 років відзначається День державної служби України.  Подякувала за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку та побажала учасникам заходу і їх родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці. Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

Кращі держслужбовці з нагоди професійного свята були відзначені Грамотами Харківської обласної державної адміністрації, грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

Чудову концертну програму представили присутнім аматори районного Будинку культури. Вони дарували присутнім свої творчі надбання, позитивні емоції та гарний настрій.

               

               

 

21 червня 2019 року відбувся захід до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Захід проходив за участі голови районної ради Щолок В.С., голови районної державної адміністрації Ромаха В.І. та голови ветеранської організації Седенко В.О., представників районної ради та адміністрації, представників трудових колективів та громадськості.

Учасники заходу вшанували загиблих захисників Вітчизни та поклали квіти до пам’ятника загиблим барвінківчанам та воїнам – інтернаціоналістам.

У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни всі ми вклоняємося тим, кому випала доля на власні очі побачити її жахіття. Вічна слава і шана усім, хто боровся і продовжує боротися за мир в Україні.

                   

 

 

 

20 червня 2019 року заступник голови районної ради Ухань В.М. та начальник юридичного відділу районної ради Малемоненко М.А. прийняли участь в роботі районної комісії з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги  малозабезпеченим верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах та на лікування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 червня 2019 року під головуванням голови районної ради Щолок Валентини Семенівни, за ініціативи президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голови обласної ради Сергія Чернова у Барвінківскькому районі відбувся семінар-практикум для депутатів, керівників та працівників місцевих рад району. Участь у семінарі прийняли голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах, віцепрезидент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Петрівна Немикіна, начальник Управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків обласної ради Олена Григорівна Кулик, начальник відділу взаємодії органів місцевого самоврядування та моніторингу реформ обласної ради Ірина Олексіївна Ковальова, координатор Центру розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Галина Степанівна Пронькіна та виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Валерій Янісович Даугуль, начальник районного фінансового управління райдержадміністрації Микола Васильович Чухно, начальник відділу земельних ресурсів у Барвінківському районні Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Криницькій Богдан Сергійовитч, секретарі та землевпорядники сільських рад. На семінарі були розглянуті наступні питання:

1. Процес реформування місцевого самоврядування. Аналітичний огляд;

2. Співробітництво громад як дієвий ресурс та нові можливості для місцевого розвитку;

3. Участь громад в обласних, державних та міжнародних Проектах та Програмах. Пропозиції до співпраці;

4. Правове регулювання земельних відносин;

5. Новації у бюджетному законодавстві.

За результатами обговорення будуть опрацьовані пропозиції учасників семінару-практикуму щодо вдосконалення правового регулювання вищезазначених питань.

                

 

 

20 червня 2019року. Заступник голови районної ради Ухань В.М., представники органів місцевого самоврядування, керівники комунальних закладів та установ, депутати районної ради та представники виконавчого апарату районної ради мали можливість взяти участь у практичному тренінгу щодо написання розвиткових проектів для участі в обласному конкурсі міні проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», який сім років тому Харківська обласна рада започаткувала».

Про особливості підготовки проектної документації розповіла заступник начальника управління, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Мороз. Олена Василівна допомагала учасникам тренінгу формувати проектну заявку, розповіла що таке проект і які його складові: ( як правильно визначити та сформулювати проблему проекту, його цільові групи, мету, завдання та методи виконання проекту, які ресурси потрібні аби виконати проект, як розробити план виконання проекту та окреслити очікувані результати реалізації проекту. Під час тренінгу були проведені практичні вправи, які навчать визначати та формулювати цілі, завдання, очікувані результати та потенційні ризики для реалізації проекту.

Учасники тренінгу шукали усі можливі шляхи для реалізації потенціалу своєї території — людського, економічного туристичного, та ін.— це один з інструментів, який максимально допомагає цей потенціал розкрити.

Проблемою минулих років була невелика кількість розвиткових проектів і сама якість як проектних заявок так і проектної документації.

Щоб надати громадам більше можливостей для перетворень, обласною радою були збільшені загальні рамки фінансування проектів з 200 до 300 тисяч гривень. Введено новий перспективний напрям ініціатив співробітництва: об’єднавши зусилля кількох громад або й районів, конкурсанти отримують з обласного бюджету 1,5 мільйона гривень на реалізацію крупного задуму». Для надання проектам унікальності у конкурсі було створено номінацію «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму». Відтак, конкурс «Разом в майбутнє» дозволив відійти від пропорційного розподілу коштів районам і сконцентрувати їх там, де люди прагнуть змін та долучаються до перетворень на краще.

Участь у тренінгах, організованих Харківською обласною радою, взяло 30 учасників. Більшість з них продовжуватиме працювати над розвитком своїх проектних ідей вдома, щоб встигнути подати проектні заявки на 2020 рік до вересня поточного року, згідно умов конкурсу.

Результатом проведеного тренінгу стане більша кількість зареєстрованих заявок і відповідно краща їх якість.

         По закінченню заходу заступник голови районної рди Віктор Михайлович Ухань, від імені всіх присутніх, висловив слова подяки голові обласної ради Сергію Івановичу Чернову та керівнику Центра розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутату обласної ради Людмилі Петрівні Немикіній за організацію конкурсу «Разом у майбутнє», який не тільки залучає інвестиції в місцеву інфраструктуру, а й об’єднує громади для вирішення питань і проблем місцевого значення.

               

 

 

 

19 червня 2019 року. Заступник голови Барвінківської районної ради Ухань В.М. та начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Малемоненко М.А. прийняли участь у семінар-практикумі «Практичні питання юридичного супроводу роботи місцевих рад та запобіганню проявів корупції». Основний зміст питань, яким був присвячений семінар, стосувався питань запобігання та протидії корупції, а також загальним положенням щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру.

Відкриваючи семінар, Сергій Чернов наголосив, що практика проведення подібних заходів дає позитивний результат, тут визначаються найбільш актуальні питання діяльності місцевого самоврядування та пропонуються практичні кроки для вирішення всього широкого кола проблем. Так, під час семінару учасники заслухали інформацію від Олександра Сінельника про заходи щодо запобігання проявів корупції у місцевому самоврядуванні. Практичним досвідом щодо деяких питань юридичного забезпечення роботи місцевих рад поділився радник Асоціації з правових питань Олег Михайлов, а також про юридичний супровід роботи місцевих рад в умовах нового законодавства розповів керуючий Партнер Адвокатського об’єднання «РУХ» В’ячеслав Ус.

       

 

 

 

   

Шановні працівники медичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята Дня медичного працівника!

 

У всі часи ваша праця була і залишається однією з наймилосердніших, вона вимагає самопожертви, особливої уваги і доброти до людей. День медичного працівника разом із вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, професіоналізм, вміння та досвід, у вашу повсякчасну готовність прийти на допомогу.

          Незважаючи на всі складнощі, які випробовує сьогодні сфера охорони здоров'я, престиж медичного працівника залишається дуже високим.

          Ви присвятили  своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці.

Вітаючи вас,  шановні медичні працівники, з професійним святом, бажаю вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, докладаючи всіх зусиль, волю і розум на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров'я населення Барвінківщини.

 

З повагою, голова районної ради                        В. С. Щолок

 

 

 

Щороку у третю неділю червня Україна відзначає свято однієї з найгуманніших в світі професій – День медичного працівника. Неможливо уявити суспільство без людей в білих халатах, адже в усі часи найціннішим даром для людини є її здоров’я, як запорука довгого і щасливого життя.

14 червня 2019 року у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Зі святом медичних працівників привітали голова районної ради Щолок В.С., голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах В.І., міський голова Бало О.О., депутат Верховної ради України Добкін Д.М. та керівники комунальних закладів охорони здоров’я Васильєв В.І. та Халєєв О.А.

Слова подяки, квіти, нагороди сьогодні отримали медичні працівники напередодні свого професійного свята.

Найкращих працівників медичної галузі чекала традиційна церемонія нагородження. 

Після офіційної частини учасники заходу переглянули святковий концерт за участю місцевих талантів. Приємним сюрпризом був виступ голови районної ради В.С. Щолок та заступника головного лікаря КЗОЗ «Центральна районна лікарня» В.П. Шаталінського. Захід промайнув дуже швидко: доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

 

 

 

                   

 

 

 

 

 

04 червня 2019 року

Оголошення конкурсу на зайняття посади вчителя-логопеда

комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр

Барвінківської районної ради Харківської області» (Ознайомитись...)

 

 

 

 

 

 

 

 

Дорогі діти! Шановні батьки!

 

Щиро вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними

та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про

підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків,

суспільства та держави.  Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля

заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців,

           які неодмінно стануть гордістю держави.

                        Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас,

                                                                    дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

                                                                    Бажаю нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості,

                                                                    щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

                                                                                              

                                                                                                            З повагою,

                                  голова районної ради                                                 В.С. Щолок

 

 

 

            01 червня 2019 року. Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року.

        Святково-розважальне дійство проходило на території стадіону "Колос". Працівники Будинку творчості дітей та юнацтва, Дитчо-юнацької спортивної школи та Дитячої музичної школи підготували цікаві майстер-класи: виготовлення ляльки-мотанки, оригамі, тату, спортивні ігри: веселі старти, футбол, бадмінтон; сучасне караоке та малювання. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах, за що отримували заохочувальні призи та море позитивних емоцій. Всі дітлахи на святі отримали солодкі подарунки, які підготували для них голова Барвінківської районної ради В.С.Щолок та голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромах.

               

 

                

 

 

        По-особливому хвилюючим, світлим і урочистим став день 31 травня 2019 року для вихованців та педагогів Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва, адже саме цього дня дитячі творчі колективи звітували перед батьками,  гостями та просто глядачами про свої напрацювання та здобутки, отримані впродовж навчального року. Вони тут вчаться шити одяг і м’які іграшки, вишивати картини хрестиком та бісером, навчаються в малій академії наук і стають громадськими діячами, а ще танцюють і співають! Пишатись колективам дійсно є чим, адже багато вихованців та гуртків стали лауреатами та переможцями мистецьких конкурсів різного рівня — Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів-фестивалів. Цікаві та оригінальні ідеї художніх номерів і високий рівень виконавської майстерності колективів полонили серця глядачів. Кожен виступ захоплював своєю неповторністю та приносив задоволення. Душа, талант, творчість панували на сцені. Море позитивних емоцій та вражень від зустрічі із прекрасним світом дитячої творчості отримали глядачі. Всі присутні змогли переконатись в тому, що в Будинку творчості дітей та юнацтва кожна дитина може виявити всі свої здібності і таланти, розкрити свої можливості. На свято завітала і голова Барвінківської районної ради В.С.Щолок. Валентина Семенівна привітала дітей зі святом, побажала маленьким зіркам, щоб всі життєві сходинки далися з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється заклад новими талановитими зірочками та відзначила переможців Всеукраїнських конкурсів грамотами і солодкими подарунками!

               

 

 

                           

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості 

ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у червні 2019 року

 в Харківський центр професійно-технічної освіти  Державної служби зайнятості за професіями: (Ознайомитьсь...)

 

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних

на замовлення роботодавців у Харківській області в ЧЕРВНІ 2019 року (Ознайомитись...)

 

 

 

 

 

 

 

        30 травня 2019 року голова районної ради В.С. Щолок взяла участь у пленарному засіданні ХХ сесії обласної ради VІІ скликання.

        Депутати обласної ради розглянули майже 60 питань порядку  денного та питання різне.

Під час засідання були внесені зміни до обласного бюджету, якими затверджено розподіл витрат обласного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 2 млрд 535 млн 499 тис гривень. Зокрема, за рахунок залишків коштів обласного бюджету та субвенцій з державного бюджету, що склалися на початок року, перерозподілу коштів обласного бюджету збільшуються асигнування на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ, фінансування окремих програм та заходів в загальній сумі 132 млн 895 тис.грн.

        На пленарному засіданні внесені зміни до семи регіональних програм, заслухано хід виконання п’яти обласних програм. Майже дві третини розглянутих питань стосувалися призначення і звільнення керівників обласних комунальних закладів; впорядкування питань спільної власності територіальних громад; надання дозволів на користування надрами, а також гірничих відводів для розробки родовищ.

Дупутати обласної ради схвалили проект змін до Перспективного плану формування територій громад Харківської області та до Положення про обласний фонд охорони природного навколишнього середовища.

        Депутати погодили прийняття до спільної власності громад сіл, селищ, міст області будівлю Харківської обласної філармонії після реконструкції та надали дозвіл на реконструкцію господарського корпусу Обласного госпіталю ветеранів, Обласної дитячої клінічної лікарні №1, системи теплопостачання у с.Малижине на Золочівщині.

 

 

 

Визначено директора інклюзивно –ресурсного центру Барвінківської районної ради

30 травня 2019 року. Відповідно до рішення ХХVІ сесії VІІ скликання Барвінківської районної ради «Про затвердження Положення про конкурсне призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» від 25.07.2018 № 639-VII, статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» та на виконання рішення ХХХ сесії Барвінківської районної ради VII скликання від 24.04.2019 року №792-VII «Про оголошення конкурсу на заняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області», конкурсною комісією Барвінківської районної ради проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Барвінкіської  районної ради Харківської області.

До конкурсу був допущений один претендент Мірошніченко Галина Сергіївна, яка за результатами конкурсного відбору  і визнана переможцем.

       

 

 

 

 

       

        На виконання рішення ХХХ сесії Барвінківської районної ради VII скликання від 24.04.2019 року №792- VII «Про оголошення конкурсу на заняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» 27 травня 2019 року під головуванням заступника голови районної ради Уханя В.М.  відбулось засідання конкурсної комісії.

         В ході засідання членами конкурсної комісії розглянуто документи надані кандидатом на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» на відповідність встановленим законодавством вимогам.

         За результатами розгляду поданих документів конкурсною комісією прийнято рішення про допуск до участі у конкурсному відборі кандидата на вакантну посаду Мірошніченко Галини Сергіївни, та провести кваліфікаційний іспит і співбесіду 30 травня 2019 року о 10:00. 

 

 

 

 

 

 

        27 травня 2019 року під головуванням голови районної ради В.С. Щолок відбулася позачергова 31 сесія Барвінківської районної ради сьомого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь 25 депутатів районної ради, перший заступник голова районної державної адміністрації О.С.Калінін, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови та представник ЗМІ. В ході пленарного засідання депутати розглянули  питання про затвердження плану заходів щодо оптимізації мережі навчальних закладів Барвінківського району у 2019 році, про організацію відпочинку дітей влітку 2019 року у дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням. Внесли зміни до Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», якими передбачили заохочення випускників 11-х класів закладів освіти району грошовими винагородами за високі досягнення і результативність у навчанні, активну громадську позицію та до Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2019 -2021 роки. Рішенням районної ради було внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік. Зокрема, збільшено доходи загального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції з міської та сільських рад на загальну суму 78100 грн. Кошти направлено на організацію гарячого харчування учнів та на придбання будівельних матеріалів для ремонту приміщень у Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст., на удосконалення та розвиток матеріально-технічної бази для опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. По всіх питаннях, винесених на позачергову сесію районної ради, депутати прийняли відповідні рішення.

                   

               

               

       

 

 

        27 травня 2019 року члени постійних депутатських комісій районної ради розглянули низку питань порядку денного позачергової 31 сесії районної ради. Провів спільне засідання постійних комісій голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Понімаш Р.М.

        Участь у роботі комісій районної ради взяли: голова районної ради В.С. Щолок, заступник голови районної ради В.М. Ухань, перший заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін та сільські голови.

        Депутати оперативно розглянули 5 питань порядку денного. В результаті обговорення членами постійних комісій було вирішено винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.

               

       

 

 

        25 травня 2019 року відбувся урочистий випускний вечір у комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі«Барвінківська дитяча музична школа» Барвінківської районної ради.

        Музична школа — особливий світ, не схожий на загальноосвітню школу, адже тут відбувається творення дитячої душі через сприйняття прекрасного, панує атмосфера закоханості в мистецтво. На свято випускників школи зібралися гості, батьки, випускники та викладачі, щоб в урочистій атмосфері відсвяткувати завершення навчання в школі. З найтеплішими словами до випускників звернулася директор музичної школи П.О.Рожкова, яка побажала успіхів, нових досягнень та радості і натхнення на всьому життєвому шляху, підвела підсумок навчальних досягнень та вручила свідоцтва про закінчення музичної школи. Цього дня документ про здобуття мистецької освіти отримали 14 випускників, з яких 3 – з відзнакою. Скільки щирих посмішок та сліз на очах було у вчителів коли говорили випускники слова вдячності кожному з викладачів, а батьки висловили подяку керівництву та викладачам за їхню почесну роботу з дітьми в пізнанні прекрасного. Після церемонії вручення свідоцтв розпочався святковий концерт, в якому брали участь випускники, учні та також викладачі музичної школи. Діти востаннє вийшли на цю сцену в статусі учнів музичної школи і продемонстрували свої таланти. Випускний вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері, всі присутні отримали багато яскравих вражень. Цей навчальний рік для школи був насичений на різні події. Учні приймали участь в різноманітних конкурсах та фестивалях різного рівня.

        6 травня 2019 року у місті Харкові відбувся I відбірковий тур щорічного конкурсу VII інтернет – фестивалю дитячої творчості «Сонячне коло», у якому прийняли участь й вихованці класу образотворчого мистецтва «Барвінківської дитячої музичної школи» викладача Харчинського Анатолія Сергійовича. За результатами відбору, 9 учнів стали дипломантами конкурсу та були запрошені для подальшої участі у II завершальному турі. А учень 6 класу Сахно Максим за свою наполегливу, сумлінну працю отримав запрошення до Німеччини для обміну досвідом.

               

 

 

Дорогі випускники, школярі! вельмишановні вчителі, батьки!

 

Щиро вітаю із Святом останнього дзвоника,

яке увінчує пору дитинства випускників і виводить їх на дорогу дорослого життя.
Відтепер ви, юні друзі, самостійно прийматимете свідомі, виважені рішення, власними силами і здібностями будуватимете своє життя, життя рідного міста, життя всієї країни, визначатимете її долю і майбуття.

Низько вклоняємось батькам, які дбали про виховання своїх дітей,

учителям — за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування.

Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.
Добра Вам і здоров’я, щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні.

Хай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку,

 а енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.

           

                                                                                                З повагою, голова районної ради                 В.С. Щолок

 

 

                               

                               УКРАЇНА

                                                    БАРВІНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

                                    ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    вул. Центральна,8, м. Барвінкове, Харкiвська область, 64701, тел. :(05757) 4-18-33(факс)

 

                                                                                                                                                         РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

                    від «  23 »   травня  2019 року      

                   Про скликання  позачергової                                                     28

                   ХХХІ сесії  районної ради VІІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту районної ради :

 

1. Скликати позачергову ХХХІ сесію VІІ скликання Барвінківської районної ради.

2.Провести пленарне засідання  позачергової ХХХІ  сесії районної ради «27»  травня 2019 року о 10.00 годині, в залі засідань будинку рад (м. Барвінкове, вул. Центральна,8), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00 годині.

3. Винести на розгляд такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ " Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2. Про затвердження плану заходів щодо оптимізації мережі навчальних закладів Барвінківського району у 2019 році.

3. Про організацію  відпочинку дітей влітку 2019 року  у дитячих закладах відпочинку з денним   перебуванням.

4. Про внесення змін до Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням 2 сесії райради 7 скликання від 04 грудня 2015 року № 18-VІІ  (зі змінами).

5. Про внесення змін до Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2019 -2021 роки, затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії районної ради VII скликання від 20.12.2018   №  712-VІІ  (зі змінами ) .

6. Про депутатські запити.

7. Різне.

4. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті та інформаційному стенді  районної ради та довести до відома депутатів районної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

  

            Голова районної ради                                                                 В.С. Щолок

 

 

 

 

        24 травня 2019 року в усіх навчальних закладах Барвінківського  району пройшло свято Останнього дзвоника. Свята Останнього дзвоника немає в жодному календарі, але живе воно в душі кожної людини, зіткане з учительського добра і щедрості, учнівської щирості і ніжності та наполегливої праці всіх мешканців шкільної країні. На одному із таких побувала голова районної ради В.С. Щолок. Цього святкового дня вона завітала до Барвінківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2, де вона навчалась. На урочисту лінійку зібралися вчителі, учні, батьки, гості свята, щоб розділити з випускниками мить прощання зі школою, підбити підсумки навчального року. Звертаючись до випускників, Валентина Семенівна привітала зі святом останнього дзвоника - самим зворушливим і незабутнім з усіх шкільних свят. "Цей день - хвилюючий як для наймолодших школярів, адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання, так і для випускників, бо вони прощаються зі школою, - сказала вона. Молодшим школярам бажаю гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернутися за парти й далі опановувати науки. Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Нехай же чекають вас попереду нові вершини та нові досягнення. Для вас - це і прощання зі школою, і початок дорослого життя, сповненого нових можливостей і перспектив. Бажаю вам щасливої долі й здійснення найзаповітніших мрій. Переконана, що ви виправдаєте сподівання батьків і вчителів - оберете правильний шлях, повністю розкриєте свій творчий потенціал". На святі традиційно були підведені підсумки навчального року. Кращі учні отримали грамоти за досягнення у навчанні, спорті та здобуті перемоги в олімпіадах і конкурсах. Валентина Семенівна також вручила грамоти кращим вчителям школи за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

        Після офіційної частини, випускники виконали вальс, а потім вони запросили до танцю своїх батьків. Святкового настрою додавали музичні виступи учнів школи. Кульмінацією дійства став дзвінок – випускники видзвонювали у шкільний дзвоник, оголошуючи навчальний рік завершеним.

             

       

 

 

        Оголошено переможців конкурсу міні-грантів Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Конкурс міні-грантів є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

        Конкурсна комісія визначила переможців конкурсу міні-грантів на розвиток первинної медичної допомоги Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який тривав з 28 березня по 12 травня 2019 року.

        За словами координатора програми міні-грантів Галини Пронькіної, на конкурс було подано 54 проектні заявки: 26 від Центрів первинної медичної допомоги та 28 від органів місцевого самоврядування області, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини. За підсумками роботи конкурсної комісії було відібрано 12 проектів. Серед переможців і проект комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району" Барвінківської районної ради «Доступна якісна медицина - кожному на селі» (придбання медичного обладнання) з загальною сумою проекту 300,0 тис. грн.

 

 

       

 

        23 травня 2019 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь у загальних зборах членів Асоціації, під головуванням президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської обласної, голови обласної ради Сергія Чернова.

        Під час загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області представники місцевих рад обговорили питання взаємодії місцевих рад з постачальниками електричної енергії та побутового газу, разом з керівництвом компаній «Харківобленерго», «Харківенергозбут», «Харківгаз» та «Харківгаз збут».

        Також учасники розглянули звернення до Верховної Ради України щодо скасування правових норм стосовно обмеження кількості строкових трудових договорів для керівників загальноосвітніх закладів та навчально-наукових інститутів; ознайомилися з ходом реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді» та результатами конкурсу міні-грантів у рамках проекту.

 

 

 

 

 

 Шановні працівники музею!

Прийміть сердечні вітання від імені  районної ради з нагоди Міжнародного дня музеїв.
Ми високо цінуємо ваші щоденні творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження

та популяризацію самобутнього спадку рідного народу.  Твердо віримо,

що самовіддана праця музейних працівників – вірних служителів часу

і надалі вирізнятиметься високим професіоналізмом, подвижництвом,

 сприятиме примноженню нетлінних духовних надбань.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра

 і нових професійних та життєвих успіхів в ім’я утвердження високих ідеалів добра і краси.

 

                                        З повагою, голова районної   ради            В.C.Щолок

 

 

 

        Кожний третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, щасливої долі та родинної пам’яті, вірності та любові у сім’ї. Вона настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країні влаштовуєтеся навіть спеціальне свято – день вишиванки.

        З кожним роком збільшується кількість людей, які і в повсякденному житті, і на державні свята вбираються в національні костюми, таким чином демонструючи любов до своєї Батьківщини та повагу до традицій українського народу. Одягли національний одяг і барвінківчани.  Вони вдягли  вишиванки на роботу, навчання або просто прогулятися вулицями міста та  сіл. Колектив центральної бібліотеки  також  приєднався до Всеукраїнської акції та провів  флешмоб у центральному парку міста, де була  організована фото-зона, в якій кожен бажаючий міг «вбратися» у вишиваний одяг та зробити пам’ятне фото.

 

 

 

 

 

                               

 

 

 

 

Дорогі ветерани війни, учасники Другої світової війни!

Шановні земляки!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Дня пам'яті та примирення

та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі!

Ми в боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистської неволі.

Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдяки їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Батьківщину, щоб здолати ворога та вибороти перемогу.

Шановні ветерани! Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

 

З повагою, голова районної ради     В.С. Щолок

 

       

        Сьогодні по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. 74 років Перемоги! «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для людства була Друга світова війна. Ранок 9 травня почався з урочистого мітингу, що присвячений одному з найголовніших свят українського народу – Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захід відбувся за участю голови районної ради  В.С. Щолок, голови райдержадміністрації В.І. Ромаха, міського голови О.О. Бало, ветеранів Другої Світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, дітей війни, людей похилого віку, представників трудових колективів та учнівської молоді . Присутні згадали якою страшною ціною здобули наші діди та прадіди цю славетну перемогу, хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів – визволителів, які загинули у Другій світовій війні та під час визволення району від нацизму.

        Вітаючи ветеранів та присутніх із Великою Перемогою,  Валентина Семенівна наголосила, що скільки б не спливало часу, ми пам’ятаємо та схиляємо голови перед мужністю того покоління, яке вистояло і вибороло перемогу у найстрашнішій війні в історії людства. У своїй промові вона подякувала учасникам бойових дій, фронтовикам, працівникам тилу та дітям війни за здобуту перемогу, відбудовану країну у повоєнні роки, за можливість жити у вільній самодостатній країні. Побажала міцного здоров'я, щастя, благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє! Завершився мітинг покладання живих квітів до памя'тника загиблим барвінківчанам та меморіалу Скорботна мати. По завершенні мітингу ветеранів та гостей пригощали польовою кашею. Закінчилося святкування салютом на честь ветеранів та 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочисті святкові заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли у всіх населених пунктах району.

               

                 

 

        8 травня 2019 року разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто багато років тому здобував перемогу у Другій світовій війні. Саме 8 травня 1945 року нацистська Німеччина оголосила про капітуляцію у Другій світовій війні. Україна відзначає цю пам'ятну дату разом з усім світом починаючи з 2015 року. 74 роки тому ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, український народ разом з іншими народами антигітлерівської коаліції зуміли врятувати світ від нацистської неволі. Пам’ять героїв-переможців вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим барвінківчанам. Участь у заході прийняли голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, міський голова О.О. Бало, представники трудових колективів, ветерани, учасники АТО, громадськість, учнівська молодь.

                       

 

 

        Щороку 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Традиційно напередодні свята керівництво району відвідує ветеранів тієї далекої війни. І цей рік не став виключенням, адже безпосередніх учасників бойових дій у нашому районі залишилося тільки 14 чоловік. Голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І. Ромах та голова ветеранської організації В. О. Седенко відвідали інвалідів війни та учасників бойових дій. Очільники району привітали ветеранів з Перемогою, побажали добра, міцного здоров’я, щастя та злагоди, подякували за мужність та героїзм, особистий приклад відваги і патріотизму, проявлені у роки Другої світової війни та самовіддану працю в повоєнні роки. Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати. В знак пошани ветеранам було вручено подарунки.

               

        8 травня 2019 року з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, увічнення пам’яті загиблих, а також утвердження патріотизму та національної гідності педагогічний та учнівський колектив Барвінківської загальноосвітньої школи № 3 провели захід під назвою «Перша хвилина миру ». Вперше загальноукраїнська акція "Перша хвилина миру" була проведена в Україні 8 травня 2014 року. Подія приурочена до дати підписання акту про беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини, після чого в Європі запанував мир. Участь у заході прийняли голова районної ради В.С. Щолок та голова райдержадміністрації В.І. Ромах. Звертаючись до присутніх Валентина Семенівна сказала «Невпинно минає час. З кожним роком він все далі віддаляє нас від жорстоких подій Другої світової війни. Минуть століття, але в пам’яті народній завжди житимуть спогади про героїчний подвиг Українського народу, який на фронті і в тилу кував священну Перемогу. Вічна слава переможцям!». Урочисто та піднесено пройшов концерт в якому взяли участь педагоги і учні школи та ансамбль «Вірність», який складається з ветеранів Афганістану. Зі сцени звучали зворушливі рядки про події Другої світової війни та звучали пісні воєнної тематики. У рамках заходу керівники району передали «вогонь миру» педагогам, учням та мешканцям мікрорайону Хлібна база. Закінчився захід покладанням квітів до пам’ятника жертв Другої Світової війни. Це доказ того, що в наших душах і серцях є людяність, бажання бути гідними величного подвигу захисників Вітчизни, розуміння своєї причетності до історії, а значить, і до будівництва незалежної демократичної України. Таким чином священна заповідь «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» справді є живою.

               

               

 

 

        04 травня 2019 року в Будинку творчості дітей та юнацтва відбулася зустріч ветеранів праці колишнього машинобудівного заводу «Червоний промінь». Тепле спілкування та невимушена атмосфера панували в залі. І не дивно, адже більшість колишніх колег давно не бачились. Тепер же мали можливість поділитися спогадами та розпитати один в одного про життя-буття. Вони згадували часи минулого. Як ріднились на підприємстві, як весілля справляли, як ударно працювали та масово виїздили в колгоспи на збирання врожаїв, як виростали нові будови майстерень, складів, адмінприміщення. Спеціально до цього дня для заводчан був підготовлений фільм про різні етапи розвитку підприємства та життя колективу. Вражень та приємних згадок вистачило на всіх. Зі щирими словами подяки за багаторічну невтомну працю, відданість професії та побажаннями всіляких гараздів до присутніх звернулась, голова районної ради В.С. Щолок. Після фотографування на пам’ять вирішили, що зустрічатися потрібно частіше, адже роки біжать, а подібні заходи додають радості, оптимізму і надії на краще. Захід закінчився чаюванням і добрим душевним спілкуванням.

               

 

 

 

02 травня 2019 р.

Оголошення

про проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунальної установи

 «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної радиХарківської області»

(Ознайомитись...)

 

Орієнтовний перелік питань
для проведення кваліфікаційного іспиту на посаду
директора інклюзивно-ресурсного центру
(Ознайомитись...)

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у травні 2019 року

                                в Харківський центр професійно-технічної освіти                                  

Державної служби зайнятості за професіями: (ознайомитись...)

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання

зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців у Харківській області

у травні 2019 року (ознайомитись...)

 

 

 

 

        Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня з дитячим сміхом і кольоровими крашанками, з випеченою високою паскою і прикрашеними кошиками.

        Свято Світлого Христового Воскресіння – одне з найбільших релігійних свят, яке відзначають християни усього світу. В цей день у кожному населеному пункті Барвінківщини люди радо зустрічають світле свято Христового Воскресіння. З цієї нагоди у Свято-Успенській церкві відбулися урочисті Богослужіння та освячення пасок, в якому взяла участь голова районної ради В.С. Щолок.

        Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

               

 

 

 

Дорогі земляки!

Від імені Барвінківської районної ради

прийміть найщиріші вітання з Великоднем –

світлим та величним святом Христового Воскресіння!

 Великдень – символ божої доброти, символ вічності.

 Тож нехай кожен Ваш день буде схожим на розмаїття яскравих і веселих кольорів

 великодньої писанки. У цей Великий День бажаю Вам

душевної чистоти і гармонії, миру та спокою

у Ваших домівках.

Нехай чудо Воскресіння Христового надихає Вас

на добрі справи та стане для кожного початком нового життя – кращого і світлішого.

Щастя, процвітання та Божої благодаті Вам!

Христос Воскрес!

 

  З повагою, Голова Барвінківської районної ради   В. С. Щолок

 

 

 

        26 квітня в Україні відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф та 33-а річниця аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам’ять всіх постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, прийшли голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, ліквідатори аварії, дружини загиблих та померлих ліквідаторів, представники трудових колективів та громадськості. Всіх загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської аварії було вшановано Хвилиною мовчання. Закінчився мітинг-реквієм покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля. А після загальної пам’ятної фотографії всі учасники ліквідації аварії та родичі померлих ліквідаторів були запрошені на святковий обід, під час якого вони в неформальній обстановці згадали минулі часи, поділилися своїми враженнями про сьогоднішнє життя, пом’янули тих ліквідаторів, яких вже немає.

               

 

 

         25 квітня 2019 року працівники районної ради долучились до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою та озеленення - взяли активну участь у прибиранні території. Усі працівники отримали велике задоволення від спільної праці та особистого внеску в благоустрій, переслідуючи єдину мету – створення комфортного та естетичного довкілля.

        Приємно, що до подібних заходів долучаються багато людей, які із великим задоволенням приводять до ладу територію рідного краю. Адже, чистота навкруги залежить лише від кожного з нас, і тільки разом ми зможемо зберегти її в належному стані.

       

 

 

 

         24 квітня 2019 року відбулось пленарне засідання ХХХ сесії VII скликання Барвінківської районної ради. На сесії були присутні депутати районної ради, заступники та начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб, комунальних закладів, сільські голови, представники силових структур.

         Згідно порядку денного на сесії було розглянуто 28 питань.

         Депутати розглянули виконання районного бюджету за 1 квартал 2019 року. Районний бюджет за І квартал 2019 року по власним доходам виконаний на 104,9%. При плані 7536,9 тис грн. надійшло 7903,8 тис грн. доходів, що на 366,9 тис грн. більше, ніж було заплановано. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 816,4 тис грн. Виконані всі затверджені доходні джерела. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 98,0%. Затверджений план з урахуванням змін становить 59067,8 тис. грн., отримано доходів 57889,9 тис грн. Спеціальний фонд за І квартал 2019 року виконаний на 103,4%.

         Рішенням районної ради було внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік. Згідно з запропонованими змінами, за рахунок трансфертів з державного, обласного бюджетів, вільного залишку коштів районного бюджету та за рахунок субвенцій сільських рад збільшуються асигнування на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ та фінансування окремих районних програм.

         В ході пленарного засідання депутати розглянули питання про хід виконання 5 районних програм та погодили зміни до 4 програм. Заслухали та схвалили звіти 4 керівників комунальних закладів про роботу закладів та вирішили ряд питань, що стосуються управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

         Також депутати підтримали звернення Барвінківської районної ради до Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації щодо ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення на території Барвінківського району.

          По всіх питаннях, винесених на сесію районної ради, депутати прийняли відповідні рішення.

               

                  

       

 

 

        23 квітня 2019 року в рамках підготовки до чергової сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та соціально - економічного розвитку. В його роботі взяли участь голова районної ради В.С. Щолок, заступник голови районної ради В.М. Ухань, начальник фінансового управління РДА М.В. Чухно. На початку засідання голова постійної комісії Р.М. Понімаш ознайомив присутніх із порядком денним засідання комісії. Членами постійної комісії було заслухано звіт щодо виконання районного бюджету за І квартал 2019 року, розглянуто та погоджено пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Під час засідання також були розглянуті питання про внесення змін до Порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету в Барвінківському районі, про внесення змін до Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки, Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки та Програми надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на 2019-2020 роки.

        З усіх питань розглянутих комісією були зроблені відповідні висновки та надані рекомендації. Погоджені проекти рішень будуть розглянуті на черговому пленарному засіданні районної ради.

               

 

 

 

        19 квітня 2019 року за участі голови районної ради В.С. Щолок відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання. У роботі комісій прийняли участь представники виконавчого апарату районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, доповідачі з питань порядку денного.

        В ході засідання депутати розглянули інформації про хід виконання Програми „Дошкільна освіта” на 2016-2020 роки, про виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу у 2016-2020 роках та під час мобілізації і звіти керівників 4 комунальних закладів про роботу закладів.

        Також на комісії було розглянуто 9 питань, щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району та погоджено внесення змін до Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016 – 2020 роки і Порядку використання коштів районного бюджету інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та проведення конкурсів із визначення програм (проектів, заходів).

               

 

    

        18 квітня 2019 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин.

        За участю начальника Барвінківського районного сектору Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Харківській області Глущенко В.О. розглянуто хід виконання Програми Цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Барвінківському районі на 2016-2020 роки та Програми створення та функціонування місцевої пожежної охорони Барвінківського району на 2016 – 2020 роки. Також на засіданні депутати розглянули лист Державного підприємства «Ізюмське лісове господарство» та погодили проект рішення районної ради щодо лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на території Барвінківського району на 2019 рік, а саме: новорічних ялинок в кількості 200 штук та гілок дерев в кількості 0,1 тонни. Заготівля буде здійснюватися для задоволення потреб населення у новорічних ялинках, новорічних святкових букетах із гілок хвойних дерев, а також для ритуальних та інших потреб.

        Участь у роботі постійних комісій прийняла голова районної ради В.С. Щолок.

               

 

       

        "Мова. Пісня. Душа.", саме під такою назвою 12 квітня 2019 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 - опорний заклад проведено родинне свято, яке об’єднало в одну родину батьків, вчителів, дітей. Звертаючись до присутніх, голова районної ради В.С. Щолок сказала «З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. І це справді так. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини. Духовний вплив батьківського дому на її формування створюється завдяки щирій материнській ніжності, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, затишку, захисту і сімейній злагоді.» Запрошені на свято мали можливість оглянути виставку творчих робіт учнів та їх батьків. Залишилися неймовірні враження від можливості познайомитися із справжніми Майстрами та споглядати їхні роботи! Кожний експонат вражав красою, довершеністю, майстерністю і непередбачуваністю творчої фантазії авторів - представників родин учнів школи. Свято залишило по собі теплі, позитивні, радісні відчуття. Щасливі були батьки і діти, яких це свято об’єднало в спільній підготовчій праці та творчості.

 

 

 

 

 

           

               

 

 

 

        04 квітня 2019 року у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС») у Будинку рад м. Харків відбулася фахова майстерня для представників обласної та районних рад. Із вступним словом до присутніх звернувся голова Харківської обласної ради С.І. Чернов. Звертаючись присутніх він підкреслив, що обрана тема «Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування» була обрана не випадково, а формувалася відповідно до опитування та потреб громади області». Впродовж дня учасники дискусії детально розглянули законодавче врегулювання та обговорили основні кроки планування для підприємства у сфері охорони здоров’я з некомерційним характером діяльності. Проект впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад та Асоціацією міст України, за фінансової підтримки USAID(агентство США з міжнародного розвитку). У заході приймав участь заступник голови районної ради В.М. Ухань.

       

 

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

 ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у квітні 2019 року

                                в Харківський центр професійно-технічної освіти                                  

Державної служби зайнятості за професіями: (Ознайомитьсь...)

 

 

 

 

 

 

 

 

        03 квітня 2019 року голова районної ради В.С. Щолок взяла учать у в обласному селекторному семінарі-нараді, під головуванням голови Харківської обласної ради С.І. Чернова, в режимі відеоконференції «LifeSize» за темою «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі в конкурсі міні-грантів». Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, громадською організацією «Агенція змін «Перспектива» та Громадською спілкою «Українсько-Німецька Медична асоціація» реалізується проект «Ефективна первинна медицина в громаді», що фінансується Європейським Союзом. Мета проекту: сприяння впровадженню медичних реформ, підвищення якості та доступності надання медичних послуг. Харківською обласною радою на 19 сесії 7 скликання від 28 лютого 2019 року затверджено Порядок проведення конкурсу міні-грантів у рамках виконання Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді». До участі в конкурсі запрошуються: Центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад та органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини . Конкурс планується в два етапи: перший – у 2019 році, другий – у 2020. «У 2019 році за умовами конкурсу буде надано 10 міні-грантів на суму - до 300 тис грн кожний, - розповіла Людмила Немикіна, голова постійної комісії облради з питань бюджету, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, керівник Центру розвитку громад.- Ці кошти допоможуть впровадити стратегічні плани розвитку закладів первинної ланки та інновації в системі надання медичних послуг, зміцнити кадровий потенціал, оновити обладнання і таким чином поліпшити роботу закладів первинної медичної допомоги». 

         Участь у зазначеному заході прийняли голови сільських рад та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» В.І. Васильєв.

               

 

 

 

Завершується термін подачі декларацій

        Нагадуємо, що спливає строк подачі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Подати зазначену декларацію суб’єкти декларування зможуть до 00 годин 00 хвилин 01 квітня.

        На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео- та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, посилання на відкриті державні реєстри, у яких міститься більшість інформації, необхідної для зазначення у декларації.

        Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail:  support@nazk.gov.ua 

 

 

 

 

        27 березня 2019 року під керівництвом голови районної ради В.С. Щолок відбулося засідання президії районної ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний наступної ХХХ сесії районної ради VII скликання. Участь в засіданні взяли голова райдержадміністрації В.І. Ромах, начальник управління фінансів райдержадміністрації М.В. Чухно та голови депутатських фракцій.

        Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок скликати ХХХ сесію районної ради VII скликання 24 квітня 2019 року о 10.00 год. та узгодили перелік питань, що будуть розглянуті депутатами, а саме:

1. Про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ "Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2. Про хід виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу у 2016-2020 роках та під час мобілізації, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02 березня 2016 року № 82-VІІ (зі змінами).

3. Про хід виконання Програми „Дошкільна освіта” на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової 4 сесії райради 7 скликання від 19 лютого 2016 року № 69-VІІ.

4. Про хід виконання Програми створення та функціонування місцевої пожежної охорони Барвінківського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02 березня 2016 року № 85-VІІ.

5. Про хід виконання Програми Цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02 березня 2016 року № 88-VІІ (зі змінами).

6. Про хід виконання Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02 березня 2016 року № 90-VІІ.

7. Звіт директора комунального закладу «Барвінківський районний Будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області Каменєва О.В. про роботу закладу.

8. Звіт директора комунального закладу Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області Черняк Л.С. про роботу закладу.

9. Звіт директора комунального закладу «Барвінківський краєзнавчий музей» Барвінківської районної ради Харківської області Куплевацького С.А. про роботу закладу.

10. Звіт директора комунального закладу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «2-Іванівська дитяча музична школа» Барвінківського району Харківської області Румянцевої І.Ф. про роботу закладу.

11. Про депутатські запити.

12. Різне.

         Також Президією було погоджено графік засідань постійних комісій районної ради:

-  18.04.2019 спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин та з питань функціонування та розвитку ЖКГ, будівництва, транспорту та зв'язку;

-  19.04.2019 спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту та з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності;

-   22.04.2019 засідання комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку.

        Голова районної ради подякувала президії за конструктивну роботу і побажала депутатам активної та плідної роботи у профільних комісіях, готуючись до сесії районної ради.

       

 

 

 

        22 березня 2019 року за ініціативи президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голови обласної ради Сергія Чернова відбувся семінар-практикум для депутатів, керівників та працівників місцевих рад області на тему «Правове регулювання земельних відносин. Проблемні питання містобудування та утворення генеральних планів населених пунктів». Під час семінару учасники заслухали інформацію Валерія Даугуля, радника Асоціації с земельних питань, начальника юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, який розповів про стан правового регулювання земельних відносин та надав відповіді на велику кількість запитань учасників. Підбиваючи підсумки роботи семінару, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко підкреслив, що практика проведення подібних заходів дає позитивний результат, «адже тут обговорюються питання діяльності місцевого самоврядування та вносяться пропозиції щодо вирішення широкого кола проблем». За результатами обговорення виконавчою дирекцією Асоціації будуть опрацьовані пропозиції учасників семінару-практикуму щодо вдосконалення правового регулювання вищезазначених напрямків, які будуть направлені до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. Участь в семінарі приймав заступник голови районної ради В.Ухань.

 

 

 

                                                                                                       

 

            18 березня 2019 року відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Рішенням ХІХ сесії VІІ Харківської обласної ради від 28.02.2019 року № 953-VІІ “Про внесення змін до рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848 - VІІ «Про обласний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього” Барвінківському району виділено 22070147 грн. субвенцій із державного та обласного бюджетів, із них: по загальному фонду 7792282 грн. і спеціальному фонду 14277865 грн. Кошти спрямовуються на надання пільг та житлових субсидій населенню, проведення санаторно-курортного лікування пільгового контингенту, безоплатне зубопротезування інвалідів війни, у тому числі учасників АТО, ветеранів війни та учасників бойових дій,  реалізацію міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє, будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини (з житлом) в с. Іванівка та с. Мечебилове, капітальний ремонт покрівлі стаціонарного відділення КЗОЗ Барвінківська ЦРЛ та Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та інше.

       

 

 

 

        14 березня 2019 року голова районної ради В.С. Щолок, у складі делегації від Барвінківського району, взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Відкриваючи засідання, Прем’єр-міністр зазначив, що реформа децентралізації об’єднала країну. «Символічно, що п’ять років тому саме у Харкові, представив саму ідею реформи - каже Володимир Гройсман, - Сьогодні маємо можливість поговорити про майбутнє для прийняття необхідних рішень, які зумовлюють розвиток нашої держави на середньострокову і довгострокову перспективу. Про те, яке маємо побудувати майбутнє, використовуючи ті зміни, які нам вдалося реалізувати. Так, починаючи з 2014 року, завдяки реформі децентралізації, ми змогли втричі збільшити місцеві бюджети, а також збільшити бюджети розвитку громад. Але дуже важливо, щоб ми ефективно використовували ці кошти для досягнення цілі. Наше головне завдання на сьогодні – дати абсолютно нову якість освіти, медицини, інфраструктури». Глава Уряду наголосив, що роль місцевого самоврядування надважлива – з точки зору формування середовища, в яке якісно і комфортно інвестувати.

        «Одна з найуспішніших реформ Уряду України – реформа децентралізації – виходить на новий етап: закріплення досягнень та незворотності у Конституції України, аби ніхто не зміг розвернути систему місцевого самоврядування у зворотному напрямку», - додав очільник Уряду.

Під час своєї промови Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко підкреслив, що саме через зміну якості освіти, охорони здоров’я, адміністративних послуг та безпекових функцій реформа децентралізації повинна надійти до кожного українця.

               

 

 

 

Дорогі жінки Барвінківщини!

        Від усієї душі, щиро та сердечно вітаю усіх вас із першим весняним святом – Днем 8-го Березня, святом любові та краси!

         Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

         Нехай же у Ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади! Хай ваші діти і найдорожчі вам люди завжди будуть прихильні до вас і серцем, і душею, даруючи свою увагу, тепло і турботу не тільки в день 8 Березня, а щодня, щохвилини і щосекунди.

       Хай завжди живе весна у щасливих посмішках. Щасливої Вам долі, моря квітів, Віри, Надії й Любові.

       Зі святом Вас!

 

 з повагою,

голова районної ради                                                В.С. Щолок

 

 

 

 

Дуже приємно, що календар весняних свят відкриває такий чудовий день як 8 Березня. У перші весняні дні наші милі жінки стають по особливому чарівними і прекрасними, а чоловіки всіма силами намагаються показати їм свою любов, поклоніння і захоплення. У день свого свята наші жінки приймають незліченні компліменти та подарунки.

6 березня 2019 року, в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня. Теплі слова вітання зі святом адресувала жіноцтву голова районної ради В.С. Щолок. Вона сказала, що це по-справжньому світле та весняне свято, воно щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя та щиро побажала усім жінкам здоров’я, краси, ніжності, любові, жіночого щастя та миру.

Також представниць прекрасної статі привітав зі святом депутат обласної ради А.А. Русецький та подарував для всіх присутніх в залі чудові квіти.

 На сцену були запрошені 10 чарівних жінок, яким за вагомий особистий внесок в економічний, соціальний і культурний розвиток району та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня вручили Почесні грамоти голови районної державної адміністрації та районної ради і цінні подарунки.

          Після офіційної частини учасники заходу переглянули святковий концерт за участю місцевих талантів. Приємним сюрпризом був виступ голови районної ради В.С. Щолок та заступника головного лікаря КЗОЗ «Центральна районна лікарня» В.П. Шаталінського. Пісні у їх виконанні викликали бурю оплесків. Захід промайнув дуже швидко: доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

               

 

               

 

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

запрошує всіх бажаючих на навчання у березні 2019 року

в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (Детальніше...)

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання

зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців

у Харківській області в БЕРЕЗНІ 2019 року (Ознайомитись...)

 

 

 

 

 

 

 

 

28 лютого 2019 року голова районної ради В.С. Щолок прийняла участь у пленарному засіданні ХІХ сесії Харківської обласної ради. Дев’яносто вісім питань та розділ «Різне» на порядку денному пленарного засідання, яке відкрив голова обласної ради С.І.Чернов. Опрацюванню сесійних питань передувала інформація правоохоронців про стан дотримання законності, публічної безпеки та правопорядку в регіоні. Голова обласної ради С.І. Чернов прозвітував про результати своєї діяльності за 2018 рік, а також депутатського корпусу і виконавчого апарату. Депутати внесли зміни до обласного бюджету та майже двадцяти регіональних цільових програм, проконтролювали хід реалізації двох десятків програмних документів розвитку області.

 

 

 

 

 

 

 

        22 лютого 2019 року голова районної ради В.С. Щолок з робочим візитом відвідала Опорний заклад Барвінківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1. Вона  оглянула класні кімнати та обговорила з директором Черним С.І. поточні питання забезпечення належного функціонування закладу. Валентина Семенівна ознайомилась із проходженням навчального процесу в початковій ланці і повідомила, що на 29 сесії районної ради, яка відбулася 20 лютого цього року із районного бюджету виділені кошти в сумі 24,0 тис на придбання телевізору для облаштування початкової ланки, за вимогами Нової Української школи. Також в ході зустрічі були обговорені питання про проведення ремонтних робіт у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» та його облаштування.

 

 

 

20 лютого 2019 р.

Оголошення

про проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунальної установи

 «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної радиХарківської області»

(Ознайомитись...)

 

Орієнтовний перелік питань
для проведення кваліфікаційного іспиту на посаду
директора інклюзивно-ресурсного центру
(Ознайомитись...)

 

 

 

 

       

           20 лютого 2019 року відбулась ХХІХ сесія VІI скликання Барвінківської районної ради

        Перед  початком роботи пленарного засідання присутні хвилиною мовчання вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, котрі загинули під час революції Гідності.

         Під керівництвом голови районної ради В.С. Щолок, в роботі сесії прийняли участь керівники органів місцевого самоврядування, установ, силових відомств, освіти та охорони здоров’я району, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники громадськості та районного ЗМІ. На розгляд сесії було винесено 29 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях профільних постійних комісій та президії районної ради.

         Затвердивши порядок денний, депутати розглянули інформацію керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області Білодіда І. М. та начальника Барвінківського відділення поліції Балаклійського відділу поліції Туренко А.М. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Барвінківського району.

         Далі голова районної державної адміністрації В.І. Ромах прозвітував про виконання Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік, окреслено основні пріоритетні завдання щодо соціально-економічного розвитку району на 2019 рік та затверджено Програму економічного і соціального розвитку Барвінківського району на 2019 рік.

         Було розглянуто ряд фінансових питань. Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, внесли зміни до показників районного бюджету на 2019 рік та до 8 районних програм, в частині фінансування. В плані контролю ознайомились з ходом виконання 2 районних програм і затвердили нові програми: районну Програму «Розвиток позашкільних навчальних закладів Барвінківського району на 2019-2020 роки» та Програму розвитку культури Барвінківського району на 2019-2020 роки.

         Також депутати вирішили ряд питань, що стосуються управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

               

               

               

 

 

18 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання. На засіданні комісії було розглянуто виконання Програми економічного і соціального розвитку Барвінківського району на 2018 рік та проект аналогічної Програми на 2019 рік, рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

    Були розглянуті питання щодо надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування та внесення змін до Порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету в Барвінківському районі.

    Депутати постійної комісії підтримали запропоновані зміни до районного бюджету на2019 рік та до 7 районних програм, в частині фінансування заходів, та рекомендували їх до розгляду на пленарному засіданні.

    Також, відповідно до Порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки районним громадським організаціям інвалідів, ветеранів та чорнобильців, розглянута інформація управління соціального захисту населення райдержадміністрації про використання коштів виділених на фінансову підтримку із районного бюджету та субвенції із сільських бюджетів, громадській організації«Барвінківська районна спілка учасників антитерористичної операції» у 2018 році.

                

 

 

 

     16 лютого 2019 року у Харківському національному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка відбувся урочистий захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ із Афганістану. Участь у заході прийняла делегація районної організації воїнів-інтернаціоналістів на чолі з головою районної ради В.С. Щолок.

        Перед колишніми воїнами-інтернаціоналістами й друзями афганцями виступив перший заступник голови обласної ради В.М. Коваленко. Від щирого серця він привітав усіх із таким близьким і для нього особисто святом, подякував кожному присутньому за ті зусилля, завдячуючи яким на Харківщині завжди житиме світла пам’ять про наших земляків, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

        «Перед нами – люди, яким довелося стати учасниками гарячих точок по всьому світі. Тому для нашої дружби не існує кордонів. Ніщо не зрівняється з дружніми обіймами побратимів, які пройшли з тобою війну. Ми і досі постійно спілкуємось з усіма, з ким пліч о пліч воювали. – звертаючись до присутніх підкреслив Віктор Коваленко. – Чесність, порядність, дружня допомога – це якості афганців. Тож я вітаю вас із нашим спільним святом, із Днем виведення військ з Афганістану, днем пам’яті!».

        За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху та військово-патріотичне виховання молоді, Грамотою Харківської обласної адміністрації був нагороджений Мазур М.Ф., голова Богодарівської сільської ради, воїн-афганець.

               

 

 

    15 лютого 2019 року відбулися заходи з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

    У заході взяли участь воїни-афганці, голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, міський голова О.О. Бало, працівники районної ради та районної державної адміністрації, керівники та трудові колективи установ, громадськість.

    Урочистою колоною учасники заходу пройшли центральною вулицею міста до Пам’ятного знаку загиблим воїнам – інтернаціоналістам, на якому викарбовано портрети восьми загиблих наших земляків: Островерха Сергія Андрійовича, Гущина Юрія Юрійовича, Чорнобая Сергія Володимировича, Ржавіна Сергія Германовича, Бабкіна Ігоря Івановича, Скуріхіна Андрія Віталійовича, Хачатурова Віталія Георгійовича, Бацій Юрія Івановича.

    Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих і поклали квіти.

               

 

 

 

     14 лютого 2019 року Ансамбль «Вірність», який складається з ветеранів Афганістану, існує вже понад чверть століття. Репертуар складається з авторських та військово-патріотичних пісень. Колектив виступає не тільки в місті та районі, а й отримує запрошення з інших районів області.

    Сьогодні на передодні Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-ї річниці виводу військ з Афганістану учасники ансамблю та керівники району були запрошені до селища Близнюки на урочисті заходи.

    Учасників локальних воєнних конфліктів привітали голова Близнюківської РДА Анатолій Калашник, Близнюківський селищний голова Геннадій Король та очільники Барвінківського району. Голова районної ради Валентина Щолок та голова Барвінківської РДА Володимир Ромах вручили нагороду учаснику афганської війни Станіславу Подеречі.

    Після урочистої частині відбувся концерт ансамблю "Вірність". Весь зал аплодував учасникам ансамблю, воїнам-афганцям стоячи, а голова районної ветеранської організації Ніна Клименко вручила їм подарунок.

               

 

 

 

        13 лютого 2019 року за участі голови районної ради В.С. Щолок відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання.

        В ході засідання депутати розглянули та рекомендували для затвердження на сесії районну Програму «Розвиток позашкільних навчальних закладів Барвінківського району на 2019-2020 роки», Програми розвитку культури і туризму Барвінківського району на 2019-2020 роки та План заходів щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб.

       Також на засіданні було розглянуто хід виконання Програми покращення якості надання послуг Барвінківським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2018-2022 роки, Програми «Про запровадження районної відзнаки – звання «Почесний громадянин Барвінківського району», звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Барвінківська центральна районна лікарня" про роботу закладу та низку питань, щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

               

 

 

        12 лютого 2019 року в районному Будинку культури відбулась концертна програма «Пісні Афганської війни» гурту «Вірність», який складається з воїнів-афганців. Переповнений людьми зал Будинку культури – це свідчення безмежної поваги до «афганців». Своїми виступами учасники гурту вшановували пам'ять тих, хто поліг у афганських ущелинах і кланялися тим, хто прийшли з війни живими. Для присутніх звучали військово-патріотичні пісні, а на екрані кадр за кадром перегорталась історія про події тих років, спогади тих, хто виконував інтернаціональних обов'язок.

        Голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І. Ромах привітали учасників колективу та присутніх у залі учасників бойових дій в Афганістані з 30 річницею виведення військ з Афганістану. Вони засвідчили щиру повагу кожному, кому випало пройти буремними дорогами війни і хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни.

        Після концерту відбувся тематичний захід «Як довго ця війна тривала» на якому керівники району вручили ювілейні медалі учасникам гурту «Вірність» і воїнам-афганцям. В свою чергу голова громадської районної організації воїнів-інтернаціоналістів В.В. Тацюк від імені всіх «афганців» подякував керівництву району за увагу до них та постійну фінансову підтримку організації і вручив їм командирські годинники до 30-річчя виведення військ з Афганістану.

               

       

 

 

Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (зі змінами) (далі – Порядок), повідомляє про початок проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Збір проектів здійснюється до 01 березня 2019 року.

У конкурсному відборі беруть участь подані в установленому законодавством порядку місцевими і центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – заявники) інвестиційні програми і проекти.

Умовами спрямування коштів державного фонду регіонального розвитку є фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків, спортивної інфраструктури і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних регіональних стратегіях розвитку (додатки 4 та 5).

Основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність пункту 6 Порядку, а також таким критеріям:

1) для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

5) загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. гривень, а для інших проектів - понад 1000 тис. гривень.

Детальна інформація щодо умов проведення відбору розміщена за посиланням: https://kharkivoda.gov.ua/oblasna-derzhavna-administratsiya/propozitsiyi/119/96972

 

 

 

 

 

07 лютого 2019 року голова районної ради В.С. Щолок прийняла участь у засіданні координаційної наради керівників правоохоронних органів, яку проводив керівник Лозівської місцевої прокуратури І.М. Білодід. На нараді було розглянуто питання про стан запобігання і протидії злочинності правоохоронними органами Лозівського, Балаклійського, Барвінківського та Близнюківсього районів області у 2018 році.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО БАРВІНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

Філії Державної устаниви "Центр пробації" в Харківській області ( Ознайомитись...)

 

 

 

 

         01 лютого 2019 року голова районної ради В.С. Щолок провела нараду з питання контролю за дотриманням режиму економії бюджетних коштів по галузі культури району. На нараді були присутні начальник фінансового управління М.В. Чухно, завідувач сектором культури та туризму райдержадміністрації Л.В. Познякова. У ході наради керівники комунальних закладів «Барвінківський районний Будинок культури», «Барвінківська централізована бібліотечна система», «Барвінківський краєзнавчий музей» та початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Барвінківська дитяча музична школа» доповіли про фінансовий стан установ. Валентина Семенівна звернула особливу увагу на контроль і економію бюджетних коштів. «Основне наше завдання – це ефективне витрачання бюджетних коштів, яке полягає в забезпеченні першочергової проплати по захищених статтях витрат, а саме: виплати заробітної плати та спожиті енергоносії».

        Після наради голова районної ради відвідала краєзнавчий музей та центральну бібліотеку де ознайомилась з матеріально-технічною базою закладів. Разом з керівниками закладів визначила пріоритетні питання, які потребують першочергового вирішення - це капітальний ремонт покрівлі центральної бібліотеки та ремонт картинної галереї краєзнавчого музею.

 

 

               

 

 

        

01 лютого 2019 року під головуванням голови районної ради В.С. Щолок, за участі голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха та начальника фінансового управління М.В. Чухно, відбулася нарада з питання реалізації міні-проектів - переможців в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

На початку наради Валентина Семенівна довела до присутніх інформацію щодо результатів обласного конкурсу. Від Барвінківсього району у 2019 році переможцями стали 14 міні-проектів на загальну суму фінансування 3 153 260 грн. Голова районної ради зосередила увагу присутніх на узгодженні дій щодо впровадження міні-пректів. В ході засідання були розглянуті питання фінансового забезпечення реалізації міні-проектів та умови співфінансування, адже для цього будуть використовуватися кошти не тільки обласного, але і районного та місцевих бюджетів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання  у лютому 2019 року

в Харківський центр професійно-технічної освіти  

Державної служби зайнятості за професіями (Детальніше...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31 січня 2019 року голова районної ради В.С. Щолок та заступник голови районної ради В.М. Ухань прийняли участь у засіданні районної ради регіонального розвитку, яка була створена з метою обговорення, складання та затвердження перспективного плану соціально-економічного розвитку району на 2019-2021 роки, а в подальшому – втілення його в життя.

Кожна сільська рада та районна рада надавали свої пропозиції – пріоритетні об’єкти, які необхідно відремонтувати, реконструювати чи побудувати у тому чи іншому населеному пункті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       30 січня 2019 року голова районної ради В.С. Щолок прийняла участь у загальних зборах Асоціації, що проходили у Будинку рад м. Харків.

        На зборах представників місцевого самоврядування Харківщини мова йшла про інвестиційні проекти та грантові пропозиції для регіону; перспективу відзначення 175-річчя від дня народження Іллі Рєпіна на державному рівні; хід реформування медичної галузі Харківщини; діалог з Кабміном щодо недофінансованих у минулому році з держбюджету об'єктів регіонального розвитку, співфінансування яких з місцевих джерел було забезпечено.

 

 

 

 

 

 

 

        30 січня 2019 року у Харківському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулась «Майстерня об'єднання». В ході заходу представники місцевих рад та районних державних адміністрацій обговорили питання про хід реалізації місцевого самоврядування на Харківщині за підсумками 2018 року та завдання на 2019 рік, формування об’єднаних територіальних громад та перспективи об’єднання територіальних громад на Харківщині та інше. Участь у заході приймав заступник голови районної ради Ухань В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги суб’єктів декларування!

З 01 січня 2019 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) особи зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітняподавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Додатково повідомляємо, що детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua у розділі «Роз’яснення для суб’єктів декларування».

Довідка щодо заповнення декларацій: +38(044)200-08-29

Технічна допомога:+38(044) 200-06-94, support@nazk.gov.ua.

 

 

 

24 січня 2019 року відбулось засідання президії районної ради.

На розгляд президії було винесено питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд чергової ХХІХ сесії районної ради VІІ скликання".

З інформацією по даному питанню виступила голова районної ради В.С. Щолок.

Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій обговорили питання порядку денного сесії запропонованого для розгляду на її пленарному засіданні.

 До порядку денного чергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 20 лютого 2019 року о 10.00 годині були включені наступні питання:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Барвінківського району на 2018 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

3. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Барвінківського району на 2018 рік.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ " Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього.

5. Про затвердження районної Програми «Розвиток позашкільних навчальних закладів Барвінківського району на 2019-2020 роки».

6. Про хід виконання Програми «Про запровадження районної відзнаки – звання «Почесний громадянин Барвінківського району» та затвердження Положення про нього», затвердженої рішенням 13 сесії райради 7 скликання від 24 лютого 2017 року № 333- VІІ (зі змінами).

7. Про хід виконання Програми покращення якості надання послуг Барвінківським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 21 сесії райради 7 скликання від 28 лютого 2018 року № 546-VІІ.

8.  Про звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Барвінківська центральна районна лікарня" про роботу закладу.

9.  Про депутатські запити.

10. Різне.

 

    22 січня 2019 року у Будинку рад м. Харкова відбулася фахова майстерня для депутатів, службовців районних та обласної ради на тему: «Реформа органів місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні». Захід відбувся в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад. Спікером майстерні виступив експерт Української асоціації районних та обласних рад Олександр Даниленко. Навчання було розділено на два модулі за темами: «Реформа децентралізації та забезпечення ефективної системи місцевого самоврядування в Україні» та «Перспектива та умови формування нового-адміністративно-територіального устрою в Україні». Формат заходу передбачав роз’яснення законодавства та практичні вправи .Участь у заході прийняли голова районної ради В.С. Щолок та начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради М.А. Малемоненко.

 

                                                        Різні варіанти адміністративно-територіального устрою Харківської області обговорили у Будинку рад

22 січня 2019 року у прес-центрі Будинку рад в рамках пілотного проекту «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях на новій територіальній основі» відбулося друге засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо об’єднання (укрупнення) районів Харківської області. Проект реалізується Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та місцевого самоврядування та за підтримки Ради Європи. Участь у заході взяли перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, представники Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутати обласної ради, фахівці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Харківського центру розвитку місцевого самоврядування, науковці та керівники ОТГ. За словами Миколи Тітова, група пропонує створити в області дев’ять районів: Валківський (місто Люботин з Коломацьким, Краснокутським та Богодухівським районами), Дергачівський (Дергачівський та Золочівський райони), Зміївський (місто Первомайський, а також Первомайський та Нововодолазький райони), Ізюмський (місто Ізюм, а також Балаклійський та Борівський райони), Красноградський (Зачепилівський, Кегичівський та Сахновщинський райони), Куп’янський (місто Куп’янськ, а також Дворічанський та Шевченківський райони), Лозівський (місто Лозова з Близнюківським та Барвінківським районами), Харківський (місто Харків та Харківський район), Чугуївський (місто Чугуїв, а також Вовчанський, Великобурлуцький та Печенізький райони). «Під час підготовки пропозицій щодо проекту карти–схеми було здійснено аналіз стану соціально-економічної активності існуючих 27 районів та 7 міст обласного значення. При цьому були використані наукові методи досліджень, а саме: логічний, діалектичний, статистичний», – підкреслив перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. В ході дискусії пропонувалися різні варіанти адміністративно-територіального устрою Харківської області, зокрема фахівці Мінрегіону обґрунтовували варіанти з чотирьох районів устрою Харківщини. Загалом, в результаті обговорення даного питання напрацьовані пропозиції будуть направленні для подальшого напрацювання до обласної ради та облдержадміністрації.

 

 

«Свято розуму й таланту», саме під таким гаслом 17 січня 2019 року відбулось нагородження обдарованих учнів опорного закладу Барвінківська ЗОШ №1, що відзначились особливими успіхами у навчанні, спорті, мистецтві.

Це чудова нагода, щоб великою дружною родиною – учні, вчителі, батьки, представники органів влади - ще раз пораділи досягненням та успіхам учнів, які своєю працею, творчістю, натхненням прославляють школу, рідне місто, рідний край, свою країну. Школа має потужний потенціал творчої та обдарованої молоді. На цій зустрічі були нагороджені 102 учні, які здобували перемоги на районному, обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Участь у заході взяла голова районної ради В.С. Щолок. Валентина Семенівні в своєму виступі сказала

«Сьогодні справжнє свято – підведення підсумків навчання, перемог у різних змаганнях, творчих перемогах. Коли оцінюєш такий результат, мало хто замислюється, скільки часу, вашої праці, недоспаних ночей було витрачено на те, щоб отримати ту чи іншу перемогу. І це, в першу чергу, ваша заслуга, дорогі діти!». Виразила теплі слова вдячності батькам талановитої молоді та учителям за якісну підготовку школярів, за творчий підхід до навчання дітей. Побажала високих досягнень обдарованим учням та їх наставникам. А вихованці закладу підготували для переможців та присутніх святковий концерт.

 

 

                

 

Після урочистих заходів голова районної ради В.С. Щолок ознайомилась з роботою ресурсної кімнати Опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Барвінківської районної ради Харківської області.

               

 

 

14.01.2019 до районної ради завітав вертеп. Колядники Опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради тепло привітали голову районної ради та весь колектив зі Старим Новим роком, побажали миру, добра, гармонії та щастя, виконали колядки та щедрівки. Валентина Семенівна подякував школярам та їх наставникам за те, що зберігають і примножують українські християнські традиції, за щирі віншування та колядки, а також за подарований гарний настрій і вручила дітям солодкі подарунки.

      

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує

всіх бажаючих на навчання у січні 2019 року

в Харківський центр професійно-технічної освіти

Державної служби зайнятості за професіями (Детальніше...)

 

 

 

 

 

 

 

Сучасна медіатека та перша на Барвінківщині ресурсна кімната обладнана на базі Опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Барвінківської районної ради Харківської області.

Ресурсна кімната – це необхідна частина інклюзивної форми освіти в школі. Вона дає можливість дітям з особливими освітніми потребами займатися за індивідуальним планом розвитку. Тут дитина буде отримувати корекційні послуги, які нададуть їй можливість в майбутньому відчувати себе більш адаптованою.

За рахунок коштів державного та районного бюджетів у приміщенні провели поточний ремонт та обладнали його спеціальними меблями, мультимедійним обладнанням та устаткуванням, що відповідає вимогам до таких кімнат. Також тут є іграшки та матеріали для проведення занять за новітніми методиками.

Із роботою медіатеки та ресурсної кімнати ознайомились голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, начальник відділу освіти Н.О. Коптєва та директори шкіл району.

«Для нас є дуже важливим розвивати інклюзивне освітнє середовище, щоб діти з особливими потребами, як і інші діти мали можливість навчатися у звичайній школі. Це один з пріоритетів Нової української школи. Ресурсна кімната-необхідна частина інклюзивної освіти. Тут діти отримуватимуть послуги, які допоможуть їм у майбутньому повноцінно адаптуватися у суспільстві» – зазначила В.С. Щолок.

       

 

        02.01.2019 року Оголошення конкурсу на зайняття посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області»

 

 02.01.2019 року Оголошення конкурсу на зайняття посади вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області»

 

02.01.2019 року Оголошення конкурсу на зайняття посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області»