Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Закупівлі і паспорти

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті
 

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР

ЮСТИЦІЇ (ознайомитись)

Барвенково


 

 

 


 

 

 

Шановні жителі району, дорогі барвінківчани!

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим.
     Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань. 

У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. 
     То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

   Сповнений надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

   Благословенним нехай буде завтрашній день, і дай вам Боже жити й творити в ім’я України! 

   Щасливого нового року й веселих різдвяних свят!

 

                                                                                                                      З повагою, голова Барвінківської районної ради               В.С. Щолок

 

 

 

 

 

Визначені переможці обласного конкурсу міні-проектів 2019 року.

Підбиті підсумки засідання оргкомітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє». З 603 проектів, поданих на конкурс, відповідно до рейтингового оцінювання, переможцями стали 299 проектів. При цьому, до першої категорії, що передбачає фінансування у розмірі до 300 тисяч гривень, потрапило 295 проектів на загальну суму 74 млн 530 тис гривень, в тому числі заплановане співфінансування з обласного бюджету 37 млн 94 тис гривень.

Не залишився осторонь і Барвінківський район. 14 проектних заявок із 24, які подані з нашого району на обласний конкурс міні-проектів «Разом у майбутнє», визнані переможцями.

Цього року на реалізацію запланованого передбачається витратити 3153,26 тис. грн., половина цієї суми - 1576,63 тис.грн. виділяється з обласного бюджету, 939,375 тис.грн – з районного бюджету, 99,342 тис. грн. – з міського бюджету. 374,25 тис. грн.– із сільських бюджетів, 6,0 тис. грн. - спонсорські кошти та 157,663 тис. грн.- кошти самих конкурсантів.

Барвінківська районна рада: Номінація: «Добробут та розвиток громад»

 1.     «Тепло не розкіш - це майбутнє громад» (заміна вікон та вхідних дверей в зубопротезній лабораторії та клінічно-діагностичній лабораторії будівлі інфекційного корпусу комунального закладу охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня), загальна сума проекту 296 000,0 грн. (Конкурсант - громадська організація «Барвінківська районна організація ветеранів»).

2.     «Енергозбереження – запорука економії та комфорту» (капітальний ремонт даху центральної районної бібліотеки комунального закладу «БАРВІНКІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» ) загальна вартість міні-проекту – 300 000,0 грн. (Конкурсант- громадська організація «Патріоти Барвінківщини» Докунін Максим Олександрович).

3.    «У школі гардероб сучасний – це для всіх вимога часу» (ремонт гардеробної та придбання комплекту гардеробних меблів в приміщенні опорного закладу «Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), загальна вартість міні-проекту – 296 800,0 грн. (Конкурсант- батьківська рада Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. №1).

4.    «Шкільний музейний комплекс – відкритий лист із минулого в майбутнє») поточний ремонт приміщень музейного комплексу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2) загальна вартість міні-проекту – 298 500,0 грн. (Конкурсант- батьківська рада Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. №2);

 5.    «Нова українська школа крокує Барвінківщиною» (облаштування початкової ланки за вимогами Нової української школи на базі Барвінківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст.  №3 ), загальна вартість міні-проекту – 299 500,0 грн. (Конкурсант- батьківська рада Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. №3);

6.    «Шкільна їдальня – інвестиція для формування здорової працездатної дитини»(ремонт шкільної їдальні та придбання кухонного обладнання у приміщенні Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. №4  філії опорного закладу «Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), загальна вартість міні-проекту – 297 000,0 грн. (Конкурсант- батьківська рада мікрорайону Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. №4 філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ  І-ІІІ ст.№1);

 Номінація «Благоустрій та охорона довкілля», загальна вартість міні-проекту

7.    «Школа починається з подвір’я» (укладення тротуарної плитки на території Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст.) загальна вартість міні-проекту 299 700,0 грн. (Конкурсант- батьківська рада Гусарівської ЗОШ І-ІІІ).

 Міська рада : Номінація: «Добробут та розвиток громад»

 8.    «Дитинство прагне захисту. Допоможемо громадою» (встановлення євро паркану в дошкільному закладі (ясел-садку) №2 «Ялинка»), загальна вартість міні-проекту  60 760,0  грн. (Конкурсант – батьківська рада дошкільного закладу (ясел-садка) №2 «Ялинка»).

 9.    «Зростають малята здорові й щасливі, бо обладнання сучасне дарує їм сили» (придбання навчальних столів та стільців для дошкільного закладу (ясел-садка) №3 «Золотий ключик»), загальна вартість міні-проекту 115 000,0 грн.  (Конкурсант - батьківська рада  дошкільного закладу (ясел-садка) №3 «Золотий ключик»).

10. «Казкові сни» (придбання ліжечок та матраців для дошкільного закладу (ясел-садка) №4 «Сонечко»), загальна вартість міні-проекту 45 000,0 грн. (Конкурсант - батьківська рада дошкільного закладу (ясел-садка) №4 «Сонечко»).

 Гаврилівська сільська рада:

11.«Моє село, моя родина – то все єдина Україна». Номінація: «Добробут та розвиток громад»», загальна сума проекту загальна вартість міні-проекту 240 000,0 грн. (Конкурсант – орган самоорганізації населення села).

 Іванівська сільська рада:

12.«Шкільне подвір’я – територія радості» (заміна паркану на території, І- Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів). Номінація «Благоустрій та охорона довкілля», загальна вартість міні-проекту – 120 000,0 грн. (Конкурсант-ГО «Країна здійснення мрій»).

13.«Сільський будинок культури ремонтуємо – майбутнє плануємо». (ремонт та укріплення зовнішніх та внутрішніх стін Іванівського сільського будинку культури) .Номінація «Добробут та розвиток громад», загальна вартість міні-проекту – 300 000,0 грн. (Конкурсант – орган самоорганізації населення «Культурне суспільство»).

Іллічівська сільська рада: 

14.«Ми обираємо спорт» ( капітальний ремонт спортивного залу та придбання та встановлення спортивного обладнання в приміщенні Іллічівського сільського будинку культури) Номінація: «Добробут та розвиток громад», загальна вартість міні-проекту – 185 000,0 грн. (Конкурсант  - ГО "ОСОТ").

 

 

20 грудня 2018 року відбулось пленарне  засідання ХХVIIІ сесії VII скликання Барвінківської  районної ради.

В засіданні взяли участь представники правоохоронних органів, керівники закладів та установ району, доповідачі питань порядку денного, ЗМІ.

На порядок денний сесійного засідання було запропонувано депутатам 48 питань, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

Відповідно до пункту 17 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова  районної ради В.С. Щолок  запропонувала присутнім Звіт про організацію роботи районної ради, її постійних комісій, Президії, виконавчого апарату, а також про те, що вдалося зробити за цей рік. Валентина Семенівна детально зупинилась на кожній ланці роботи ради, а також розповіла про роботу виконавчого апарату районної ради, зазначивши, що впродовж звітного періоду всі працювали послідовно та діяли в межах Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи районної ради із врахуванням інтересів територіальних громад.

На сесії було затверджено основний фінансовий документ району - районний бюджет на 2019 рік. Загальна сума надходжень до загального та спеціального фондів бюджету району, з врахуванням базової дотації та цільових субвенцій з Державного бюджету складає у 2019 році – 202637,3 тис. грн.

     З метою забезпечення розрахунків та проплат за всіма статтями видатків   у звітному році  бюджетними установами, схвалені  зміни до  рішення   районної ради від 21 грудня 2017 року № 503 – VIІ «Про районний  бюджет на 2018 рік та додатків до нього (зі змінами)

Депутати затвердили категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, які будуть харчуватися за рахунок коштів районного  бюджету та вартість харчування пільгового контингенту на 2019 рік.

В плані контролю ознайомились з ходом виконання 10 районних програм, 5 із яких знято з контролю у зв'язку з закінченням терміну дії,а 5 затверджено на найближчі роки: Програма боротьби із захворюванням на туберкульоз серед населення Барвінківського району, Програма «Надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району», Програма розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі, Програма управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, Комплексна Програма профілактики правопорушень у Барвінківському районі.

Також депутатами заслухано та схвалено план роботи районної ради на 2019 рік, питання пов’язані із спільною власністю територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, функціонуванням комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» та затверджено 10 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

19 грудня одне з найбільш шанованих християнських свят в Україні – день Святого Миколая, свято захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру, вселяє у душі світлі почуття, надихає творити добро. Святий Миколай здавна опікується дітками. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі та сподіваються на своєрідне диво та здійснення заповітних мрій. У цей час всі діти з нетерпінням чекають дива.

І саме таку довгоочікувану зимову казку влаштували 18 грудня 2018 року в Будинку творчості дітей та юнацтва для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах загальної середньої освіти району.

Привітати дітей, та їх батьків зі святом завітали голова районної ради В.С. Щолок та голова райдержадміністрації В.І. Ромах. Вони побажали батькам здоров'я, миру, достатку, родинного затишку, а дітям - зростати здоровими, добрими і щасливими – на радість батькам!

На казковому новорічному святі «Здійсни мрію» очільники району, керівники установ та депутати районної ради виступила в ролі Чарівників та здійснили мрію маленьких учасників заходу подарувавши кожному такі бажані для них подарунки та солодощі.

      

   

 

 

 

18 грудня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

На комісії детально було розглянуто питання щодо проекту бюджету на 2019 рік.

Розрахунок обсягу доходів районного бюджету на 2019 рік здійснювався з урахуванням фактичного виконання дохідної частини районного бюджету за 2017 рік, очікуваних надходжень доходів за 2018 рік та прогнозних показників на 2019 рік, основних показників економічного і соціального розвитку району на 2020-2021 роки.

Вивчалися розрахунки потреби в обсягах фінансування по галузі освіти, охорона здоров’я, галузі культури, а також видатки на соцзахист населення та утримання територіального центру. Практично по кожній галузі був проведений аналіз витрат коштів у звітному році, поставлено завдання розробити заходи по виявленню резервів, а також економії витрат та спрямувати кошти на забезпечення стовідсоткового фінансування виплати заробітної плати працівникам установ.

Загальна сума надходжень до загального та спеціального фондів бюджету району, з врахуванням базової дотації та цільових субвенцій з Державного бюджету складає у 2019 році – 202637,3 тис. грн.

Рекомендовані на затвердження зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та погоджено внесення змін до 2 районних програм.

               

         

 

 

17 грудня 2018 року в обласній раді проходив круглий стіл «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Харківщини». Захід відбувався в рамках пілотного проекту «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях на новій територіальній основі», що реалізується Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та місцевого самоврядування та за підтримки Ради Європи.

«Наше основне завдання на цьому етапі – не визначати завчасно кількість районів та їх майбутні межі. Потрібно осмислити, надання яких адміністративних послуг буде найбільш ефективним на районному рівні, які повноваження мають отримати райони, як прибрати конкуренцію компетенцій. Для цього необхідно провести аналіз відповідної частини законодавчого поля, щоб зрозуміти та надати пропозиції, які нормативні документи мають бути прийняті органами влади. Крім того, в процесі укрупнення районів потрібно врахувати такі аспекти, як транспортне сполучення, доступність районного центру для інших населених пунктів, особливості економічного та соціального розвитку територій», - наголосив голова Харківської обласної ради С.І. Чернов.

Участь у засіданні круглого столу прийняв заступник голови районної ради В.М. Ухань.

       

 

17 грудня 2018 року за участі голови районної ради  В.С. Щолок відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання. На порядок денний спільного засідання постійних комісій районної ради було винесено 30 питань, 29 із яких було рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні 28 сесії.

В ході засідання депутати розглянули хід виконання 6 районних програм: Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2016-2018 роки, Програми розвитку культури Барвінківського району на 2016-2018 роки, Програми боротьби із захворюванням на туберкульоз серед населення Барвінківського району на 2016-2018 роки,

Програми надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2017-2018 роки, Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2016 - 2018 роки, Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2016-2018 роки та погодили для розгляду на сесії аналогічні Програми на 2019-2020 роки.

З метою забезпечення учнів комунальних закладів загальної середньої освіти та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів (дитячих садків – загальноосвітніх навчальних закладів) безкоштовним харчуванням, за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів, затвердили категорії учнів закладів загальної середньої освіти та категорії дітей пільгового контингенту дошкільних групах при навчально-виховних комплексах (дитячих садках – загальноосвітніх навчальних закладах).

Також на засіданні було розглянуто низку питань, щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району та функціонуванням комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області».

                

 

 

 

 

14 грудня 2018 року  відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання.

В ході засідання депутати розглянули виконання Програми розробки (оновлення) містобудівної документації Барвінківського району Харківської області на 2012-2015 роки, Програми газифікації Барвінківського району Харківської області на 2016-2018 роки та Програми протиепізоотичних заходів по боротьбі з африканською чумою у Барвінківському районі на 2017-2018 роки. Також було погодження для затвердження на пленарному засіданні ХХVІІІ сесій VІІ скликання 10 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

 

 

 

 

 

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день 32 роки тому прийняли в експлуатацію комплекс захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

З нагоди цього дня в великій залі засідань відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС. На зустріч були запрошені міський та сільські голови, представники громадських організацій, управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, галузі охорони здоров’я, правоохоронних органів та преси. В ході зібрання обговорились ряд проблемних питань, зокрема – пільгового проїзду, надання матеріальної допомоги, перерахунку пенсій та ін. Всі учасники заходу отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на  порушені питання.

Також цього дня вклонитися пам’яті загиблих ліквідаторів та покласти квіти до пам’ятного знаку «Дерево скорботи» прийшли їхні побратими, голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, міський голова Бало О.О. працівники різних установ, громадськість.

 

 

 

 

 

 13 грудня 2018 року

ОГОЛОШЕННЯ

          Барвінківська районна рада Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста юридичного відділу виконавчого апарату Барвінківської районної ради Харківської області.

          Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

-  стаж роботи   за   фахом   на   службі  в  органах  місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;

- знання діловодства.

          Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

          Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;

          Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.

          Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 64701, Харківська обл., м. Барвінкове, вул. Центральна, 8 (приймальна).

          Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Барвінківської районної ради, відповідальним за кадрову роботу.

          Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

          Телефон для довідок: (05757) 4-24-24.

 

З орієнтовним переліком питань можна ознайомитись за посиланням

 

 

 

12 грудня 2018 року за участі голови районної ради В.С. Щолок відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання. На засіданні було розглянуто звернення Барвінківської районної державної адміністрації про внесення змін до рішення районної ради від  21 грудня 2017 року № 503 – VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».

Начальник районного фінансового управління М.В. Чухно проінформував членів постійної комісії по суті наданих матеріалів та коротко прокоментував запропоновані зміни до районного бюджету на 2018 рік. З метою своєчасного використання в коштів, депутати погодили запропоновані зміни та рекомендували голові районної ради Щолок В.С. підписати розпорядження «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ" Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами)» з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

   

 

 

 

 

 

 

07 грудня 2018 року  в районному Будинку культури зібрались ті, хто працює на благо територіальних громад. Приводом для дійства стало святкування Дня місцевого самоврядування.

Участь в урочистостях взяли голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, депутат обласної ради А.А. Русецький, депутати усіх рівнів, міський та сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, сільських рад, представники трудових колективів та громадськість району.

Вітаючи депутатський корпус і працівників органів місцевого самоврядування, голова районної ради В.С. Щолок підкреслила що працівники місцевого самоврядування району, депутати районної ради вирізняються високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю за доручену справу. Відмітила, що сьогодні є порозуміння між усіма гілками влади району. Депутатський корпус району досить успішно вирішує важливі соціально-економічні питання. Подякувала усім за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Барвінківського  району та побажала усім міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту та успіхів у подальшій роботі.

Найщиріші вітання з нагоди свята прозвучали для присутніх від  депутата обласної ради А.А. Русецького, який побажав працівникам місцевого самоврядування успіхів у плідній роботі на благо рідного краю, щиро подякував керівникам та працівникам органів місцевого самоврядування за їх важливу роботу, відповідальне ставлення до розвитку громад.

Кращих представників органів місцевого самоврядування на святі було відзначено почесними грамотами.  

Також на урочистому заході відбулась церемонія присвоєння звання „Почесний громадянин Барвінківського району„ Протасову Володимиру Дмитровичу, пенсіонеру, ветерану державної служби та органів місцевого самоврядування та Щолок Валентині Семенівні, голові Барвінківської районної ради, депутату районної ради чотирьох скликань , Почесному громадянину міста Барвінкове.

Гарний настрій усім присутнім дарували цього дня аматори сцени районного будинку культури.

            

  

 

 

 

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

Шановні  депутати!
Прийміть найкращі  привітання з нагоди державного свята 

   Дня місцевого самоврядування!

        Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. То ж нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші села  і  місто , як і всю Україну щасливими і багатими!

       Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову регіону і держави.

    Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

       Бажаю мужності і нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань!

 

                                                                З повагою,

                                                                голова районної ради                                                  В.С. Щолок   

 

 

 

 

06.12.2018

У Будинку рад м. Харкова відбувся урочистий прийом з нагоди Дня місцевого самоврядування. Самоврядців області з професійним святом привітали голова Харківської обласної ради С.І. Чернов та перший заступник голови обласної ради В.М. Коваленко.

Звертаючись до усіх присутніх голова обласної ради сказав: «У нашому регіоні велика кількість успішних людей. Тих, хто не боїться брати на себе ініціативу, може згуртувати навколо себе однодумців та вести за собою людей. Саме завдяки їм ми сьогодні можемо бачити впровадження кращих практик та вдалих інфраструктурних проектів у об’єднаних територіальних громадах області. Там люди вже відчувають позитивні зміни, що несе у собі реформа місцевого самоврядування. Думаю, що пройде не так багато часу і всі, хто до того моменту був спостерігачем – приєднається до її реалізації ».

За плідну багаторічну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Харківського регіону, високий професіоналізм та відданість справі С.І. Чернов нагородив голову районної ради В.С. Щолок годинником з логотипом “Голова Харківської обласної ради”.

 

 

 

 

 

 

 

06.12.2018

Голова районної ради В.С. Щолок взяла участь у пленарному засіданні ХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання. Напередодні Дня місцевого самоврядування депутати розглянуть 99 питань та розділ різне.

Ключовим питанням було ухвалення обласного бюджету на наступний рік та затвердження десяти нових програмних документів. Так, на 2019 рік було ухвалено програму економічного і соціального розвитку Харківської області, програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

На 2019-2020 роки затверджено регіональну програму протидії терористичній діяльності на території Харківської області, комплексна обласна програма «Здоров’я Слобожанщини». Трирічними будуть програмні документи з освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла», національно-патріотичного виховання молоді, надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла. Перспективи розвитку освіти в рамках програми «Новий освітній простір Харківщини», програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя, розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини визначатимуться на найближчі чотири роки. Внесені зміни до обласного бюджету поточного року та до п’ятнадцяти затверджених раніше рішень і програм.   

       

 

 

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у грудні 2018 року в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (Детальніше…)

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців у Харківській області у ГРУДНІ 2018 року (Детальніше…)

 

 

 

 

 

05 грудня 2018 року за участі голови районної ради В.С. Щолок відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

 З метою своєчасного використання виділених коштів, згідно розпоряджень голови Харківської обласної державної адміністрації від 04 грудня 2018 року № 640 та № 641, а також субвенцій переданих до районного бюджету міською та сільськими радами, члени постійної комісії районної ради погодили запропоновані зміни до районного бюджету на 2018 рік та рекомендували голові районної ради Щолок В.С. підписати розпорядження «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ" Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами)» з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

               

 

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» надає юридичну допомогу переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців (ознайомитись...)

 

 

30 листопада 2018 року в Барвінківському районі презентовано проекти переможці обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Цього року переможцями стали дев’ять міні - проектів на загальну суму фінансування 1 372,270 тис. грн. з них: 686,135 тис грн. – фінансування з обласного бюджету; співфінансування з місцевого бюджету склало 617,521 тис. грн. та 68,614 тис. грн. – кошти внесені конкурсантами.

У рамках конкурсу було облаштовано навчальний кабінет обслуговуючої праці на базі опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, комп’ютерний клас у Барвінківській ЗОШ І-ІІ ст. №4 філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1», здійснено благоустрій території в Гусарівській ЗОШ І-ІІІ ст., зроблено ремонт та облаштовано меблями і технічними засобами навчання клас у Подолівському НВК, покращені санітарно-гігієничні умови в палатах інфекційного відділеня комунального закладу охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня», встановлене перукарське та швацьке обладнанн в комунальній установі «Барвінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), здійснено благоустрій навколо пам’ятника загиблим воїнам в с. Василівка Перша, встановлено сучасний ігровий майданчик на території с. Іванівка та облаштованно територію фізкультурного майданчика Іванівського ДНЗ (ясел-садка) сучасним ігровим обладнанням.

У заході взяли участь начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради, член Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Кулик Олена Григорівна, голова районної ради Валентина Семенівна Щолок, голова Барвінківської районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович, начальник відділу освіти Коптєва Наталія Олександрівна.

Представник обласної ради Кулик О.Г. щиро привітала всіх переможців із завершальним етапом конкурсу та вручила сертифікати, що стало підтвердженням успішної реалізації міні-проектів.

Виступаючи під час відкриття міні – проектів голова районної ради Щолок В.С. подякувала голові обласної ради Чернову С.І. та керівнику Центра розвитку громад Асоціації Немикіній Л.П. за проведення конкурсу «Разом у майбутнє», який не тільки залучає інвестиції в місцеву інфраструктуру, а і об’єднує громади для вирішення питань і проблем місцевого значення. Також вона подякувала за потужну підтримку депутату Харківської обласної ради Русецкому Анатолію Анатолійовичу. Анатолій Анатолійович особисто працює над експертною оцінкою міні-проектів та у межах діючого законодавства, докладає максимальних зусиль, щоб допомогти громадам у їх прагненні розвитку. Тому люди завжди можуть розраховувати на реальну підтримку на найвищому обласному рівні і готувати нові заявки на участь у наступному обласному конкурсі «Разом в майбутнє».

               

               

               

               

               

    УВАГА!!! 20 грудня закінчується термін подання робіт на Всеукраїнський конкурс

з теми реформування органів місцевого самоврядування (детальніше...)

 

 

26 листопада 2018 року на засіданні Президії Барвінківської районної ради погоджено перелік питань, що будуть розглянуті депутатами на ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання:

1.    Про звіт голови районної ради про здійснення своїх повноважень.

2.    Про районний бюджет на 2019 рік.

3.    Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ" Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами).

4.    Про виконання Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 45-VІІ (зі змінами).

5.    Про виконання районної Програми «Розвиток позашкільних навчальних закладів Барвінківського району на 2017-2018 роки», затвердженої рішенням 11 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2016 року № 291-VІІ (зі змінами).

6.    Про виконання Програми розвитку культури Барвінківського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 9 сесії райради 7 скликання від 26 жовтня 2016 року № 241-VІІ (зі змінами).

7.    Про виконання районної Програми боротьби із захворюванням на туберкульоз серед населення Барвінківського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням позачергової 4 сесії райради 7 скликання від 19 лютого 2016 року № 72-VІІ.

8.    Про виконання Програми «Надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2017-2018 роки», затвердженої рішенням 13 сесії райради 7 скликання від 24 лютого 2017 року № 335- VІІ (зі змінами).

9.    Про виконання Програми розробки (оновлення) містобудівної документації Барвінківського району Харківської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 6 скликання від 23 грудня 2011 року № 152-VІ та подовженої до 2018 року рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 46-VІІ.

10. Про виконання Програми газифікації Барвінківського району Харківської області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02 березня 2016 року № 84-VІІ.

11. Про виконання Програми протиепізоотичних заходів по боротьбі з африканською чумою у Барвінківському районі на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням 13 сесії райради 7 скликання від 24 лютого 2017 року № 342- VІІ.

12.Про виконання Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2016 - 2018 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02 березня 2016 року № 94-VІІ (зі змінами).

13.Про затвердження Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2019 - 2021 роки.

14.Про виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 43-VІІ (зі змінами).

15.Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2019-2021 роки.

16.Про звіт постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності.

17.Про звіт постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

18.Про затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік.

19.Про депутатські запити.

20.Різне.

Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок, яка запропонувала провести пленарне засідання  ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання 20 грудня 2018 року о 10-00 годині в великій залі засідань будинку рад.

 

 

 

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем у душі кожного небайдужого до подій того часу. Тож сьогодні, 23 листопада, напередодні пам’ятної дати, відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами тяжкої трагедії в історії українського народу, прийшли голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, міський голова О.О. Бало, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, представники трудових колективів та громадськості.

        Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх заморених голодом, а потім поклали до пам’ятника жертвам Голодомору квіти.

                       

 

 

 

    16 листопада 2018 року в залі Барвінківського районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників сільського господарства.
        В урочистостях взяли участь трудівники агропромислового комплексу, керівники сільгоспформувань, ветерани сільськогосподарського виробництва.
        З професійним святом аграріїв району привітали голова районної ради
В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, депутат Харківської обласної ради Русецький А.А. та голова ради товаровиробників Курочкін О.Л.
         У вітальному слові Валентина Семенівна наголосила, що відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю. Це свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край.
         Вона подякував керівникам господарств, фермерам та простим трудівникам агропромислового комплексу за відданість хліборобській справі та побажала усім присутнім сприятливої погоди, щедрих врожаїв, міцного здоров’я, миру, сімейного затишку і благополуччя, успіхів, достатку, здійснення планів та задумів.
        А далі розпочалася найприємніша частина свята – вшанування і вручення почесних грамот і подяк тим, хто, доклавши потужних зусиль, здобув вагомі результати.
Кращі працівники галузі були відзначені Почесними грамотами та подяками райдержадміністрації та районної ради і депутата Харківської обласної ради А. А.Русецького.

    По завершенні урочистої частини на присутніх чекав святковий концерт у виконанні аматорів сцени Барвінківщини.

               

   

 

7 листопада 2018 року в переддень святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в залі районного будинку культури зібрались теперішні та колишні працівники районних закладів культури, аматори народного мистецтва.

Присутніх у залі працівників сфери культури щиро привітали з професійним святом голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В. І. Ромах. Звертаючись до учасників свята Валентина Семенівна зазначила, що культура – це той неоціненний скарб, який робить наше життя яскравішим і наповнює його веселими теплими барвами. Діяльність працівників культури спрямована на збереження самобутності, відродження народних звичаїв і традицій, вражає своєю неповторністю і яскравим колоритом. Також вона наголосила, що проблеми та потреби працівників установ культури на постійному контролі у влади та поступово вирішуються. Завдяки спільним зусиллям органів виконавчої влади та депутатського корпусу районної ради сьогодні  поступово покращується матеріально-технічна база установ культури району і побажала, аби кожен день працівників культури був сповнений творчого натхнення і життєвих перемог

За вагомий внесок у розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність кращі працівники галузі культури та народного мистецтва району було відзначені Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради та отримали подарунки від депутата Харківської обласної ради А. А.Русецького.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні аматорів сцени району.

              

 

03 листопада 2018 року у Богодарівській сільській раді відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Барвінківської районної ради. В ході засідання були обговоренні питання про стан виконання місцевих бюджетів у 2018 році та про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2019 року.

Під час перебування у сільській раді В. С. Щолок зустрілась з трудовим колективом сільської ради та обговорила ряд актуальних питань життєдіяльності громади та перспективи її розвитку в майбутньому.

Члени Координаційної ради відвідали заклади соціальної сфери села Погонівка та ознайомились з підготовкою їх до роботи в осінньо-зимовий період. Мені приємно відзначити, що депутатський актив сільської ради, особисто сільський голова М.Ф. Мазур провели велику організаторську роботу по підготовці місцевих установ до осінньо-зимового сезону, сказала В.С. Щолок. У сільському дитячому садочку тепло, затишно, комфортно. Опалюється й сільський будинок культури, є в необхідній кількості дрова та вугілля. Комфортно у приміщенні сільської бібліотеки та місцевого музею, залами якого сільський голова М.Ф.Мазур провів екскурсію для своїх колег.

               

 

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості всіх бажаючих на навчання у листопаді 2018 року в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості ( Детальніше...)

 

 

 

 

 

 

 

1 листопада 2018 року у приміщенні великої зали Будинку рад відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери - свята тих людей, чия діяльність сповнена милосердя і тепла, чия праця не завжди помітна, але така потрібна, адже саме працівники цієї сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.

Напередодні професійного свята у залі зібралися представники служб, які працюють у соціальній сфері: управління праці та соціального захисту населення РДА, управління Пенсійного фонду в районі, територіального центру з обслуговування одиноких непрацездатних осіб та районного центру зайнятості.

Заступник голови районної ради В.М.Ухань та голова районної державної адміністрації В.І. Ромах висловили вдячність людям, які щоденно творять добрі справи, привітали з професійним святом та нагородили кращих у соціальній сфері Почесними грамотами і подарунками.

               

 

З 25 по 31 жовтня 2018 року в місті Мілан, за підтримки Посольства Італії в Україні, проходить міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді». Участь у семінарі приймають голова районної ради В.С. Щолок та сільський голова Іллічівської сільської ради Л.Л. Беспалая.

               

 

 

26 жовтня 2018 року заступник голови районної ради Ухань В.М. взяв участь у засіданні районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам. В ході засідання комісії 1 особі скасованi соціальні виплати, так як не підтверджено факт проживання та 80 особам подовжено термін виплат.

 

 

 

 

 

 

 

 

26 жовтня 2018 року

Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів…

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть,

І доки є пам’ять в людей, і живуть матері,

Доти й сини, що спіткнулись об кулі живуть.

 Щороку історична пам'ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів визволення України, нашого рідного краю. Не померкне слава солдат однієї з найважливіших битв тієї війни. Світла пам'ять Великої Перемоги живе в серцях і донині.

28 жовтня 1944 р. відбулося остаточне витіснення угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України - Закарпаття - в результаті здійснення радянськими з'єднаннями Четвертого та Першого Українських фронтів Східно-Карпатської наступальної операції.

Свято встановлене відповідно до указу президента України від 20 жовтня 2009 року" з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні".

Зазвичай, у День визволення України від фашистських загарбників відбуваються вшанування ветеранів та полеглих у війні, виставки військової техніки, народні гуляння та святкові концерти.

Вшановуючи безсмертний подвиг воїнів-визволителів, біля пам’ятника загиблим барвінківчанам відбулася церемонія покладання квітів, з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, за участі заступника голови райради В.М. Уханя, голови райдержадміністрації В.І. Ромаха, міського голови О.О. Бало, представників ветеранських первинних організацій міста, працівників підприємств, організацій, установ та  громадськості.

               

 

 

23 жовтня 2018 року відбулось пленарне засідання ХХVІІ сесії VII скликання Барвінківської районної ради.

В роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради із 34 обраних. На сесії були присутні доповідачі питань порядку денного, заступники та начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб, комунальних закладів, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, міський, сільські голови та  представники правоохоронних органів.

У ході засідання депутати детально розглянули виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року. Районний бюджет за 9 місяців 2018 року по власним доходам виконаний на 101,2%. При плані 26933,5 тис грн., надійшло 27247,4 тис грн. доходів, що на313,9 тис грн. більше, ніж було заплановано. Також, відповідно до ст.78 Бюджетного кодексу України, фінансове управління за дорученням районної державної адміністрації, на підставі листів головних розпорядників коштів запропонувало внести зміни до районного бюджету на 2018 рік, які були підтримані депутатами.

З метою визначення механізму відшкодування перевізникам компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян Барвінківського району, затвердили в новій редакції «Порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян транспортом загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету в Барвінківському районі».

На пленарному засіданні були розглянуті інформації і прийняті відповідні рішення про хід виконання 10 районних програм, внесення змін до 4 районних програм, про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», що будуть реалізовані у 2019 році та звіти 3 постійних комісій районної ради VII скликання.

Підтримали депутати районної ради рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Барвінківського району» Протасову Володимиру Дмитровичу пенсіонеру, ветерану державної служби, депутату районної ради ІІІ скликання та Щолок Валентині Семенівні, голові Барвінківської районної ради, депутату районної ради ІV, V, VІ, VІІ скликань, Почесному громадянину міста Барвінкове. Крім того, депутати районної ради прийняли 12 рішень з питань управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, 6 рішень про затвердження технічних документацій по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок та інше. Загалом, рада прийняла рішення з 42 питань порядку денного ХХVІІ сесії.

               

               

               

              

     

 

19 жовтня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання, за участі голови районної ради В.С. Щолок та заступника голови районної ради В.М. Уханя.

Депутати розглянули виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та погодили внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ "Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами). З метою визначення механізму відшкодування перевізникам компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян Барвінківського району, які мають право на пільги в автомобільному транспорті міжміського, приміського та міського сполучення рекомендували для розгляду на пленарному засіданні в новій редакції «Порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян транспортом загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету в Барвінківському районі.

Також на комісії були розглянуті проекти рішень про внесення змін до 4 районних програм, про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», що будуть реалізовані у 2019 році та «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Барвінківського району».

               

 

18 жовтня 2018 року за участі голови районної ради В.С. Щолок відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності та постійної комісії  Барвінківської районної ради VІІ скликання.

В ході засідання депутати розглянули інформації про хід виконання 10 районних програм, погодили штатний розпис комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області та проект рішення про оголошення конкурсу на посаду директора зазначеної установи.

Також на комісії було розглянуто 10 питань, щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, погоджено проект рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Барвінківського району» та інші питання.

               

 

 

18 жовтня 2018 року заступник голови районної ради Ухань В.М. взяв участь у засіданні районної комісії по розгляду спірних та неврегульованих питань, що виникають під час призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг. В ході засідання було розглянуто 250 звернень громадян Барвінківського району щодо призначення субсидій та по кожному із яких були прийняті відповідні рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 жовтня 2018 року голова районної ради В.С. Щолок взяла участь у загальних зборах членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області під головуванням президента Асоціації С.І. Чернова. Порядок денний був сформований за пропозиціями місцевих рад, стосувався різноманітних сфер діяльності, акцент – на розширенні можливостей громад та зміцненні їх спроможності.

Значну увагу було приділено поступу в регіоні медичної реформи, а також у цьому контексті - про реалізацію крупної грантової програми Європейського Союзу щодо розвитку медицини на базовому рівні.

Учасники зборів обговорили нову модель адміністративно-територіального устрою регіону та нові повноваження та можливості органів місцевого самоврядування у використанні земельних ресурсів громад, в т.ч. ділянки під лісосмугами та іншими захисними насадженнями; нагальні питання надання в оренду водних об’єктів; хід реалізації проектів, конкурсів, грантів, спрямованих на розвиток територіальних громад регіону у 2018 році.

 

 

 

17 жовтня 2018 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання.

Членами комісій погоджено 6 технічних документацій з нормативно грошової оцінки земельних ділянок, проекти рішень районної ради з даних питань та рекомендували їх для розгляду на черговому пленарному засіданні районної ради.

Також депутати розглянули протокол засідання Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання „Почесний громадянин Барвінківського району” та погодили кандидатури на присвоєння звання і рекомендували для розгляду на сесії проект рішення з даного питання.

               

   

 

 

Згідно з указом Президента України з 2014 року 14 жовтня встановлено Днем захисника України. Напередодні свята 12.10.2018 в районному будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. В урочистостях взяли участь голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І.Ромах, ветерани АТО, військовослужбовці, волонтери, трудові колективи установ та представники громадських організацій.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулась голова районної ради В.С. Щолок, яка зазначила, що Свято Покрови Пречистої Богородиці відзначаємо одночасно з Днем козацтва та Днем захисника України. Адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська. Цей день поєднав наші споконвічні християнські традиції та спадщину українського козацтва й став символом нерозривного зв’язку усіх поколінь, які обороняють терени нашої держави. Щиро побажала захисникам України, міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, родинного затишку, тепла, наснаги у відродженні найкращих національних традицій.

Після офіційних промов відбулася церемонія нагородження. В рамках заходу, за вагомий особистий внесок у справу захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисника України Почесною грамотою Барвінківської  районної державної адміністрації та Барвінківської районної ради нагороджено учасників антитерористичної операції та воїнів-інтернаціоналістів.

Закінчилось дійство святковим концертом, який з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва всім присутнім подарували аматори району.

 

 

12 жовтня 2018 року відбулось засідання Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Барвінківського району». На засіданні розглянуті клопотання громадської організації Барвінківської районної організації ветеранів України Харківської області про присвоєння Протасову Володимиру Дмитровичу пенсіонеру, ветерану державної служби, депутату районної ради ІІІ скликання звання «Почесний громадянин Барвінківського району» та клопотання постійних комісій Барвінківської районної ради VІI скликання про присвоєння Щолок Валентині Семенівні, голові Барвінківської районної ради, депутату районної ради ІV, V, VІ, VІІ скликань, Почесному громадянину міста Барвінкове звання «Почесного громадянина Барвінківського району».

Члени Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур погодили кандидатури Протасова В.Д. та Щолок В.С. на присвоєння звання "Почесний громадянин Барвінківського району» та направили Протокол засідання Експертної ради разом з іншими документами для розгляду на засіданнях постійних комісій районної ради та черговій сесії районної ради, яка відбудеться 23 жовтня 2018 року.

               

 

 

 

    06 жовтня 2016 року в с. Рідне (Іллічівка) відбувся 28-ий футбольний турнір на кубок пам'яті Сергія Ржавіна.

30 років тому обірвалось життя місцевого жителя Сергія Ржавіна, який загинув в Афганістані 7 жовтня 1988 року. Біля могили загиблого відбувся короткий мітинг-реквієм на який прийшли рідні, близькі, земляки, воїни –інтернаціоналісти щоб вшанувати  його пам'ять.

Перед початком турніру на сільському стадіоні перед присутніми виступили сільський голова Беспала Л.Л. та голова районної ради Щолок В.С.

Валентина Семенівна подякувала Іллічівській громаді, сільському голові і сільській раді, що вони мають таку традицію збиратися у цю осінню пору, щоб вшанувати пам'ять воїна-інтернаціоналіста, щоб влаштувати на його честь спортивний футбольний турнір. Побажала жителям громади та учасникам змагань миру, здоров'я, благополуччя і перемог. Перемог на життєвій ниві і на спортивному полі і щоб кубок патріота і воїна інтернаціоналіста Сергія Ржавіна здобула найсильніша команда.

У футбольному турнірі на кубок пам'яті Сергія Ржавіна приймало участь 6 команд. Перемогу здобула команда «Гусарівські вовки» Гусарівської сільської ради.

               

 

 

        04 жовтня 2018 року  у Барвінківському  районному будинку культури відбулися  урочистості  з нагоди  Дня працівників освіти, в яких брали участь голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, міський голова О.О. Бало, начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.О.Коптєва та винуватці свята - педагоги району.
         З вітальним словом до присутніх зверну
лась голова районної ради, яка від депутатського корпусу  районної ради та від себе особисто привітала усіх зі святом, яке з любов’ю називають Днем учителя! Подякувала педагогічним працівникам за благородну  та самовіддану працю, відповідальне ставлення та любов до обраної справи, педагогічну майстерність, безкорисливе добро та багатство душі, що його повсякчас вони  дарують своїм учням. Валентина Семенівна акцентувала увагу на тому, що районна рада не стоїть осторонь навчально-виховного процесу Барвінківщини, підтримує впровадження інноваційних технологій та допомагає у розвиткові освіти в цілому.
        Кращі вчителі  були нагороджені спільними грамотами  і подяками райдержадміністрації та районної ради, міської ради, відділу освіти  та отримали подарунки від депутата Харківської обласної ради Русецького А.А.

         По завершенні урочистої частини на освітян чекав святковий концерт у виконанні аматорів сцени Барвінківщини. Приємним сюрпризом  був  виступ голови районної ради В.С. Щолок  та заступника головного лікаря КЗОЗ «Центральна районна лікарня » В.П. Шаталінського. Пісні у їх виконанні торкалися серця і  викликали бурю оплесків.

         Атмосфера, яка панувала в залі під час свята дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни Барвінківського району та керівники галузі - талановиті, творчі, справжні професіонали.

               

               

 

               

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у жовтні 2018 року в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (Детальніше…)

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців у Харківській області у ЖОВТНІ 2018 року (Детальніше…)

 

 

 

02 жовтня 2018 року відбувся урочистий захід присвячений Міжнародному дню людей похилого віку, який проходив за участі голови районної ради В.С. Щолок, голови райдержадміністрації В.І. Ромаха, голови районної організації ветеранів України В. О. Седенко, учасників Другої світової війни, дітей війни та ветеранів праці.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто Валентина Семенівна висловила найщирішу вдячність ветеранам за проявлені мужність та героїзм у буремні часи Другої світової війни, за відбудовану країну у повоєнні роки, за подароване сьогодення та майбуття нинішньому та прийдешнім поколінням. Від щирого серця голова районної ради побажала ветеранам міцного здоров'я, довголіття, благополуччя та родинного затишку.

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, вирішення питань соціального захисту ветеранів та з нагоди Дня ветерана і Міжнародного дня людей похилого віку, Почесною грамотою голови Барвінківської районної державної адміністрації та голови Барвінківської районної ради нагороджено голову громадської організації Барвінківської районної організації ветеранів України В. О. Седенко.

Подарунком для ветеранів став чудовий концерт, під час якого лунали пісні їхніх молодих років у виконанні артистів районного будинку культури.

               

 

 

30 вересня 2018 в м. Харків відкрилась шістнадцята Велика Слобожанська ярмарка. Делегацію Барвінківського району очолювали голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І. Ромах.

Величезна територія ярмарку була повністю заповнена продукцією широкого асортименту сільгоспвиробників, переробних підприємств, виробничих фірм, торгових організацій, закладами харчування, а також майстрами прикладного мистецтва та художньої самодіяльності, які представили свої вироби цінами, що нижчі за ринкові. Родзинкою цьогорічного свята стали яскраві виставкові павільйони кожного з районів Харківської області.

Барвінківщина представила на ярмарку декоративно-художню експозицію маленького українського подвір'я, на якому відвідувачів та учасників ярмарку пригощали смачними українськими стравами.

У експозиції нашого району на продаж у широкому асортименті були  представлені: хлібобулочні вироби, мед, безалкогольні напої, крупи, цукор, борошно.

Також на ярмарку виступали народні, професійні та аматорські вокальні колективи, гуртки, солісти, музиканти різних жанрів. Барвінківщину представляли ансамбль воїнів-афганців «Вірність», ансамбль «Молоді серця» та учасниці хореографічного колективу «Феєрія».

По закінченню ярмаркового дня район був відзначений Дипломами у 5 номінаціях: «Популяризація національної української кухні», «Найкраще втілення в концертній програмі ярмаркового колориту», «Оригінальний підхід до створення арт-інсталяції», «Найкумедніший натюрморт» та «Найяскравіший український образ серед учасників ярмарку».

               

               

               

   

29 вересня 2018 року голова Барвінківської районної ради В.С. Щолок взяла участь у Х Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який відбувся в готелі Premier Palace Hotel Kharkiv у м. Харків. Пленарне засідання X Міжнародного економічного форуму відкрив Президент України Петро Порошенко, який зазначив, що форум на Харківщині є найбільшим економічним заходом на сході країни. Цього року форум відбувся за участю представників уряду, понад 600 учасників, 35 міжнародних делегацій, 18 надзвичайних та повноважних послів. У рамках форуму було проведено 2 пленарні засідання та 3 панельні дискусії: «Інтеграційна модель розвитку економіки: міжгалузеві ефекти інвестування та кооперації», «Децентралізація та місцевий розвиток: нові можливості для бізнесу», «Креативна економіка: від нової освіти до нових індустрій». «Ми підходили до організації форуму, виходячи зі стратегічних завдань розвитку економіки. Головне завдання влади - створити платформу для проведення конструктивних переговорів задля того, щоб залучати іноземні інвестиції. Це робота не одного дня, - сказав, підбиваючи підсумки форуму, перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко. - Цей форум є одним з найпотужніших заходів східної України. Він надзвичайно важливий. Сьогодні ми є свідками підписання контрактів та меморандумів на 6 млрд грн. Це суттєва цифра».

 

 

 

 

 

25 вересня 2018 року Президія Барвінківської районної ради погодила перелік питань, що будуть розглянуті депутатами на ХХVІІ сесії районної ради VІІ скликання, яка відбудеться 23 жовтня 2018 року о 10-00 годині в великій залі засідань будинку рад.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

                                                    Від « 25 » вересня 2018 року                                                                                   №   49

                                                    Про скликання ХХVІІ сесії

                                                    районної ради VІІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту районної ради:

1. Скликати ХХVІІ сесію Барвінківської районної ради VІІ скликання.

2. Провести пленарне засідання ХХVІІ сесії Барвінківської районної ради VІІ скликання 23 жовтня  2018 року о 10.00 годині в залі засідань будинку рад (м. Барвінкове, вул. Центральна,8), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00 годині.

3. Винести на розгляд такі питання:

1. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2. Про хід виконання Програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 53-VІІ (зі змінами).

3. Про хід виконання Програми “Шкільний автобус” на 2016-2020 роки в новій редакції, затвердженої рішенням 9 сесії райради 7 скликання від 26 жовтня 2016 року № 239-VІІ (зі змінами).

4. Про хід виконання Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням 2 сесії райради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 18-VІІ (зі змінами).

5. Про хід виконання районної Програми територіальної оборони Барвінківського району на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 506-VІІ.

6. Про хід виконання районної програми «Цукровий діабет» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 508-VІІ.

7. Про хід виконання Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2018-2019 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 510-VІІ.

     8. Про хід виконання Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 512-VІІ (зі змінами).

9. Про хід виконання Програми безоплатної правової допомоги населенню Барвінківського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 514-VІІ.

10. Про хід виконання Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової 19 сесії райради 7 скликання від 22 листопада 2017 року № 488-VІІ.

11. Про хід виконання Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової 19 сесії райради 7 скликання від 22 листопада 2017 року № 490-VІІ.

12. Про звіт постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення.

13. Про звіт постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово -комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку.

14. Про звіт постійної комісії з питань функціонування та розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин.

      15.  Про депутатські запити

      16.  Різне.

 4. Виконавчому апарату районної ради:

 - забезпечити опублікування оголошення в районній газеті "Вісті Барвінківщини" та розміщення розпорядження голови районної ради про скликання сесії на офіційному веб-сайті Барвінківської районної ради;

- довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради;

- забезпечити організацію підготовки та проведення сесії.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                                      В.С. Щолок

 

 

 

 

 

22 вересня 2018 року жителі села Рідне відзначали День села.

Вже не вперше жителі збираються дружньою родиною, щоб вшанувати своє село, його жителів. На свято завітало багато гостей, серед яких і голова районної ради В.С. Щолок. Вона подякувала за запрошення на свято і підкреслила, що день народження села – це спільне свято, яке єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Побажала щоб і надалі процвітало село, народжувались і підростали діти, спокійно і захищено почувались люди похилого віку.

На урочистостях Іллічівський сільський голова Л.Л. Беспалая тепло привітала сільчан, бажаючи громаді миру, розвитку, дорослим і малим - здійснення мрій і бажань, а аграріям – добрих врожаїв. Під час дійства привітали піснями старожилів, ювілярів, багатодітні сім’ї та ветеранів.

З нагоди свята кращих жителів громади та сільських депутатів, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Іллічівської територіальної громади та активну життєву позицію, відзначили Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

Учасниками художньої самодіяльності були підготовлені щирі виступи, концертна програма не залишила присутніх байдужими.

А після концерту можна було послухати музику, потанцювати, поспілкуватися, скуштувати польової каші, млинців, вареників та ароматних шашликів.

Несподіваним подарунком для присутніх став святковий феєрверк, підготовлений організаторами свята.

Свято продовжувалося до пізньої ночі святковою дискотекою з «живою» музикою.

               

 

               

 

 

21 вересня 2018 року. Давно відгриміли залпи війни. Суворий час Великої Вітчизняної став надбанням історії. Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.

З 15 по 21 вересня 2018 року члени громадського об`єднання «Союз «Народна Пам'ять» проводили Всеукраїнську пошукову військово-меморіальну експедицію «Барвінківський котел-1942». Тільки за перші три дні пошукових робіт пошуковими системами ВГО "Союз "Народна Пам'ять" виявлено 14 поховань, в яких знайдено останки приблизно більше 20-ти солдатів. Всього в ході пошукової вахти на території Другої Іванівської сільської ради виявлено останки 71 радянського воїна загиблих в роки Великої Вітчизнянної Війни. 

21 вересня відбулось перепоховання радянських воїнів. Пам'ять про загиблих об`єднала всі покоління. І тих, чиє дитинство обпалене війною, і тих, хто про неї знає лише з підручників та фільмів. До присутніх звернулись директор Харківського науково-методичного центру охорони культурної спадщини Харківського обласного управління культури Харківської облдержадміністрації Тритинник Олександр Володимирович та заступник голови комітету ветеранів війни Харківської обласної ради ветеранів України Теплинський Ігор Олександрович, голова районної ради Валентина Семенівна Щолок, заступник голови райдержадміністрації Сергій Миколайович Казьонний, сільський голова Василь Миколайович Лірник.

Про це важко говорити, це неймовірно болить: на порожніх полях лежать тіла радянських воїнів, наших героїв. А на кожного з них чекали мати, кохана, діти. Багато хто вже зрозумів, що не дочекаються, але змиритися з тим, що син, коханий, батько просто зник, - нестерпно. Для них важливо поховати рідних як героїв. Адже , не поставивши цю болючу крапку, неможливо далі житии. Так потрібно мати можливість прийти на могилу, покласти квіти і сказати: «Дякуємо».

Братська могила, що с.Дмитрівка, прийняла ще 66 загиблих вояків – їх останки, за християнськими ритуалами і з військовими почестями, були віддані землі. Тих, для кого Друга світова війна закінчилася тут, у Барвінківському котлі, який вже історики назвали пекельним котлом.

Наша совість не може бути спокійною, доки останній полеглий солдат не буде похований з усіма почестями, належними захисникові своєї Батьківщини.

                

           

 

 

 

 

17 вересня 2018 року українські рятувальники відзначають своє професійне свято - День рятувальника. Цей день було створено, щоб вшанувати їх, показати, наскільки вони важливі для нашої країни і віддати данину поваги.

День рятівника – це свято сильних і відважних людей, які за покликом душі i серця обрали шляхетну і ризиковану професію, що вимагає від них безмежного запасу міцності, щоденної мужності і справжньої відваги.
Долаючи небезпеки, виходячи один на один зі стихією, вони рятують найдорожче в світі – людські життя.

В день свята рятівники Барвінківського району приймали вітання та подяки за сумлінну службу, відповідальність, професіоналізм від голови районної ради В.С. Щолок, першого заступника голови райдержадміністрації О.С. Калініна, секретаря міської ради Г.В. Блудової та від керівника свого підрозділу В.О. Глущенка. Кращим представникам служби були вручені відзнаки.

Тож, шановні рятівники! Здоров’я Вам, миру, любові, добробуту, процвітання Вам і Вашим родинам!

 

 

                       

 

 

 

        14 вересня 2018 року  Голова районної ради Валентина Семенівна Щолок взяла участь в урочистих заходах, присвячених дню територіальної громади Іванівської сільської ради Барвінківського району.

Концерт відбувся за участі аматорів районного Будинку культури, ансамблю «Вірність» та місцевих аматорів, учасників художньої самодіяльності Іванівського СБК, які вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались і Україні, і рідному краю, і рідним батькам. Приєдналася до привітань і Валентина Семенівна, яка   разом з заступником головного лікаря КЗОЗ «Барвінківська ЦРЛ» Шаталінським В.П. подарувала жителям села  пісню.

Передати словами, емоції які вирували на святі – просто неможливо. Адже, все було організовано на вищому рівні. Батути, атракціони та море інших забавлянок зі смаком та шиком було організовано для діток. А що може бути найкращою подякою для тих, хто це все зробив? Звісно, радість, якою світились дитячі оченята.

Після концерту свято продовжилося народним гулянням та яскравим феєрверком.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав на свято. Свято вдалося! З легкою втомою селяни задоволенні та щасливі не поспішаючи йшли додому, аби завтра знову приступити до важкої щоденної праці.

                       

 

14 вересня 2018 року голова Барвінківської районної ради Щолок В.С. прийняла участь у святкуванні Дня територіальної громади в с. Подолівка.

 Відкриваючи урочисте зібрання, до односельців та гостей звернувся Подолівський сільський голова О.В. Фетісов. Вітаючи зі святом він подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села та тим, хто допомагав під час підготовки до святкування.

До привітань також приєдналась В.С. Щолок, яка від щирого серця привітала всіх присутніх з Днем села та побажала жителям міцного здоров’я та успіхів, а громаді – процвітання і добробуту.

Після привітань, за особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села Подолівка, Почесною грамотою Барвінківської районної ради було нагороджено кращих представників громади.

Урочиста частина заходу плавно перейшла в концертну, а за тим – у смачну, з польовою кашею, шашликами. Тим часом малеча активно розважалася у дитячій зоні, яка була обладнана батутом та спусковою гіркою. Завершилось свято святковим фейєрверком.

                       

       

 

 

 

 

11 вересня 2018 року за участю голови районної ради В.С. Щолок відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

З метою своєчаснного використання коштів, згідно до рішення сесії Харківської обласної ради від 30.08.2018 № 787-VІІ та розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 09 серпня 2018 року № 469, члени постійної комісії районної ради погодили запропоновані зміни до районного бюджету на 2018 рік та рекомендували голові районної ради Щолок В.С. підписати розпорядження «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ" Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами) » з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА»

          Барвінківська районна рада Харківської області, відповідно до Законів України «Про культуру», «Про позашкільну освіту», рішення Барвінківської районної ради від 25 липня 2018  року №638-VII «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району в новій редакції» та Статуту КПСМНЗ «Барвінківська ДМШ» оголошує конкурс на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» (Харківська обл., м. Барвінкове, вул. І. Плиса, 8).

          Керівником закладу позашкільної освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

          Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно  до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Вказані документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до Барвінківської районної ради (через канцелярію) до 02.10.2018 р. за адресою: Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна,8 (приймальна).

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

            Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

- перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

- приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;

- оприлюднює на веб-сайті Засновника перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).

                    Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері позашкільної освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері позашкільної освіти.

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу позашкільної освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Відомості щодо умов праці, матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період можна отримати у секторі культури і туризму Барвінківської районної державної адміністрації (Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 3).

          Конкурсний відбір відбудеться 11 жовтня 2018 року об 14-00 год. за адресою: Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 8 (2 поверх, мала зала засідань районної ради).

За детальною інформацією звертатися до Барвінківської районної ради за адресою: Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна,8 (каб. №3).

Телефон для довідок: 05757-4-18-33, e-mail: barvinkove-rada@ukr.net

 

 

 

 

        9 вересня 2018 року відбулися урочисті заходи з нагоди 75 - річчя визволення району від фашистських загарбників, 95 - річчя заснування Барвінківського району та 365- річчя заснування міста Барвінкового.

І хоча були сильні побоювання, що дощ зможе завадити провести масу заходів, вони не виправдалися – чудова погода дозволила у цей день урочисто відкрити після ремонту центральний вхід стаціонарного відділення комунального закладу охорони здоров’я «Центральна районна лікарня», новий спортивний комплекс на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 та Барвінківський районний Будинок культури після проведення капітального ремонту.

                               

        У центрі міста відбувалася виставка-ярмарок від народних умільців, які представили свої найкращі роботи - вишиванки, картини, кераміку, вироби з дерева та інше.

 

                            

                

        Урочистості розпочалися з привітань від першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М.Беккера, депутата Харківської обласної ради А.Русецького, голови районної ради, Почесного громадянина міста В.Щолок ,голови Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромаха, Барвінківського міського голови О.Бало. Вони привітали всіх барвінківчан зі святом та висловили слова вдячності усім мешканцям міста за невтомну, самовіддану працю заради розвитку і процвітання рідного Барвінкового, адже тільки об’єднавши зусилля влади і громади, можна робити добрі справи, розбудовувати, покращувати рідне місто, а також від щирого серця побажали усім мешканцям і гостям міста міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, добробуту, злагоди і, звичайно ж, мирного неба над головою.

Під час урочистого заходу за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста та активну громадську позицію, кращі представники барвінківської громади були нагороджені Почесними грамотами та Подяками голови Харківської обласної державної адміністрації.

                          

        Протягом дня для дітей на центральній площі міста були розміщенні атракціони, які користувалися популярністю у найменших відвідувачів свята . Завершилося свято пізно ввечері виступом гурту «Фрістайл» та яскравим феєрверком.

 

 

 

 

 

Шановні барвінківчани!

Прийміть щирі вітання від мене особисто та депутатського корпусу Барвінківської районної ради з нагоди 365 років – заснування поселення Барвінкового, 95 років – утворення Барвінківського району, 75 років – визволення міста та району від фашистських загарбників!

День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма містянами. Разом з тим, це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли берегти його та зміцнювати своєю працею. 

Вітаю представників старшого покоління, мудрих наставників, тих, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. 

Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого рідного міста в майбутньому. 

Також у цей святковий день низько вклоняємся нашим ветеранам,

за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Всім землякам бажаю щасливого свята. Нехай Бог благословить наше місто і надсилає його мешканцям міцне здоров’я, благополуччя, родинну злагоду й багато успіхів на життєвих шляхах. Нехай із кожним роком розквітає наше рідне місто! 

 

З повагою, голова районної ради

Почесний громадянин міста Барвінкове                              В.С. Щолок

 

 

 

 

 

07 вересня 2018 року біля пам'яткника загиблим барвінківчанам відбувся урочистий мітинг з нагоди 75 річчя визволення міста та району від фашистських загарбників, в якому взяли участь очільники району, керівники установ, ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, діти війни, працівники органів державної влади, місцевого самоврядування та жителі міста.

Минають роки, відлітають у вічність. Все далі відходять грізні і важкі роки другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові,свого життя.

Особливі слова вдячності були звернені до ветеранів, яким нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

У своєму виступі голова районної ради Валентина Семенівна Щолок зазначила, що скільки б часу не минуло, безсмертним завжди буде подвиг переможців, які відстояли незалежність своєї Вітчизни, принесли свободу її народу.

Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання тих, кому не довелося повернутися з фронту та поклали квіти до пам’ятника загиблиим барвінківчанам та монументу «Скорботна мати».

                

 

               

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання у ВЕРЕСНІ 2018 року в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (Детальніше...)

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців у Харківській області у ВЕРЕСНІ 2018 року (Детальніше...)

 

 

 

 

 

 

Кожного року, у перший вересневий ранок подвір’я загальноосвітніх шкіл України наповнюються веселими, дзвінкими голосами школярів–приходить свято першого дзвоника – День знань. 1 вересня 2018 року в усіх середніх навчальних закладах Барвінківського району  відбулися традиційні урочисті лінійки.

        З нагоди свята до Опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 завітала голова районної ради В.С. Щолок. Валентина Семенівна привітала вчителів, учнів та батьків з початком нового навчального року, зазначивши, що районна влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти району, матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів. А також наголосила, що сьогодні запорукою успіху в житті є якісна освіта, тож потрібно максимально використовувати час перебування у школі, щоб здобути найбільшу цінність для себе - знання. Усім присутнім побажала міцного здоров’я, впевненості у собі та віри у майбутнє.
        Особливі слова вітань
цього дня звучали для першокласників, для яких все було новим та незвичним. Знайомство зі школою та першим вчителем стало для них початком довгої, цікавої, нелегкої, але захопливої дороги до знань.

               

 

 

 

 

Шановні освітяни! Дорогі учні та батьки!

Вітаю вас із чудовим і хвилюючим святом – Днем Знань!

        Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це всенародне свято, яке   завжди залишається в пам’яті кожної людини. Приходить воно до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл.

        Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником. Тож з нагоди Дня знань  щиро вітаю усіх з початком нового навчального року. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

                                       

                                                                                                        З повагою, голова районної ради                      В.С. Щолок

 

 

 

 

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році проходила 30 серпня.

Серпнева конференція – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення стратегічних пріоритетів розвитку освіти Барвінківщини в сучасних умовах, шляхів їх реалізації, конкретизування завдань для керівників закладів освіти, кожної категорії педагогічних працівників, органів місцевого самоврядування на новий навчальний рік, влиття у педагогічну когорту молодих спеціалістів, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.
       У роботі конференції взяв участь заступник голови районної ради
В.М. Ухань. Від себе особисто та від депутатського корпусу він привітав освітян району із початком нового навчального року, висловив вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.

Після закінчення пленарного засідання районної педагогічної конференції відбулись засідання предметних методичних секцій на базі шкіл району.

                

 

 

 

 

30 серпня 2018 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь у пленарному засіданні XVII сесії VІІ скликання Харківської обласної ради. В ході засідання депутатський корпус затвердив дві нові регіональні програми: забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року у Харківській області; реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Харківській області на 2018-2026 роки , внесли зміни до дев’яти чинних обласних програм та розглянули  хід виконання двох програм.

Також прийнято три звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо: внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині зарахування 5% рентної плати за користування надрами для видобування  нафти, природного газу та газового конденсату до спеціального фонду місцевих бюджетів; внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині унормування питання перерозподілу рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин; погашення різниці в тарифах між фактичною вартістю послуг та встановленими тарифами. Внесли коригування до обласного бюджету на поточний рік, проекту формування госпітальних округів Харківської області, перспективного плану формування територій громад Харківщини та інше.

 

 

 

 

        28 серпня 2018 року відбулось засідання комісії по встановленню меморіальних дощок в Барвінківському районі.

        Згідно порядку денного засідання розглянута заява ініціативної групи мешканців міста про встановлення меморіальної дошки колишньому директору Будинку культури заводу «Червоний промінь» Маковію Івану Григоровичу на фасаді Будинку творчості дітей та юнацтва.

        У зв'язку з відсутністю необхідних офіційних відомостей і  копій архівних, нагородних документів, що підтверджують достовірність і значущість заслуг Маковія І.Г., клопотання про встановлення меморіальної дошки відхилено.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 серпня 2018 року відзначило свій День народження гарне і прекрасне село Богодарове .

Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

На запрошення громади на свято завітали голова  районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І. Ромах. У своєму вітальному слові Валентина Семенівна, сказала що щаслива розділити радість свята, бо такі теплі зустрічі дарують силу та наснагу працювати і жити. Переконана, що ідучи дорогою випробувань перед кожною людиною стоїть завдання – не розгубити людського, не втратити життєвих орієнтирів, не відірватися від землі, від того краю, де ти народився і зріс. Тому особливо приємно бачити дітей, молодь, яка живе та працює у рідному селі. Лише так село зможе стати багатим на талановитих людей, на справжніх професіоналів, на людей честі та гідності, а за ними, як відомо, майбутнє.

Потім настала урочиста мить нагородження. Почесними грамотами районної ради були відзначені активісти села. Також Валентина Семенівна подарувала Богодарівській ЗОШ електричну духовку, а голові Богодарівської сільської ради М.Ф. Мазуру голова районної державної адміністрації В.І. Ромах вручив медаль « За заслуги перед громадою » .

Позитивного та бадьорого настрою усім подарувала святкова концертна програма , підготовлена  місцевими аматорами будинку культури .

Організатори святкового дійства подбали про дозвілля цього дня для гостей різної вікової категорії, для найменших - були облаштовані дитячі майданчики, атракціони. Всі учасники заходу могли досхочу посмакувати справжнім кулішем та національними українськими стравами.

Звісно не обійшлось і без головної розваги для молоді – святкової дискотеки та вечірніх гулянь із феєрверком, який вони отримали на свято від голови районної ради В.С.Щолок.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного.

 

 

 

 

 

 

Дорогі земляки!

      27 років тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини.

        День Незалежності, без сумніву, – це найвеличніший день і для нашої країни, для молодої української державності. Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини.

         Щиро вітаю всіх вас, шановні земляки, з нагоди національного свята нашої держави. Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним.

        Зичу всім міцного здоров‘я, щастя, родинного добробуту, впевненості у майбутньому, сили і наснаги у всіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює вас на нові звершення  в ім’я незалежної Української держави.

Зі святом вас!  З Днем Незалежності України!

        З повагою, голова районної  ради  В.С. Щолок

 

 

Традиційно напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність, соборність та самостійність.  

23 серпня 2018 року  на центральній площі міста відбувся урочистий захід з нагоди Дня Державного прапора України за участю заступника голови районної ради Уханя В.М., голови  районної державної адміністрації Ромаха В.І., депутатів районної ради, представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, трудових колективів, військових, правоохоронців , учасників АТО та  жителів району.

Під звуки Державного Гімну України було урочисто піднято нашу національну святиню – синьо-жовтий стяг.

 

 

 

 

22 серпня 2018 року за участю голови районної ради В.С. Щолок відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Депутати постійної комісії районної ради розглянули інформацію районної державної адміністрації та погодили запропоновані зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік ». Зокрема  внести до п. 13 розпорядження голови районної ради від 21 червня 2018 року №35 «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503 – VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами)» такі зміни:

- виключити видатки по міській раді по поточному ремонту дороги м. Барвінкове вул. Скрипника – 199900 грн. та затвердити видатки по поточному ремонту дороги м. Барвінкове вул. Богдана Хмельницького – 199900 грн.

 

 

 

 

 

      

 

01 вересня 2018 року розпочинається подання проектних заявок на обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2019 року.

        Метою Конкурсу є сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру, створення умов для підвищення активності громад та налагодження партнерських зв’язків.

        У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

- «Добробут та розвиток громад»;

- «Благоустрій та охорона довкілля»;

- «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».

        Загальний обсяг фінансування міні-проекту для першої категорії учасників становить до 300,0 тис. грн, для другої категорії – до 1 500,0 тис. грн.

        До участі у Конкурсі запрошуються ініціативні громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети (ради), ОСББ, а також органи місцевого самоврядування, які є ініціаторами співробітництва територіальних громад.

        Реєстрація проектних заявок буде здійснюватися з 01 вересня по 31 жовтня 2018 року до 17:00 на сайті Харківської обласної ради.

        План проведення обласного конкурсу міні- проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018-2019 роках розміщений на сайті Харківської обласної ради у розділі « Конкурси, гранти».

        У разі виникнення запитань щодо участі у Конкурсі, звертатись  за тел. (057) 715-72-64, (057) 700-53-08.

 

 

 

 

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло − пахне цвітом село…»

Кожен населений пункт Барвінківського району має свою історію, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня села, якого в кожній громаді чекають з нетерпінням.

18 серпня, таке дійство відшуміло у селі Погонівка. Поважні жителі, молодь, гості поспішали у центр села, де і відбувалося головне дійство. Святкове оформлення сцени, тематичне музичне оформлення створили піднесену, урочисту атмосферу.

Ще задовго до початку концерту, люди гуртувалися на території, що прилягає до місцевого клубу.

Не оминула своєю увагою  та привітала селян із святом голова районної ради В.С. Щолок. У своєму вітальному слові вона побажала усім перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на благо територіальної громади та рідної України.

«Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. А селу – процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі квітучим і красивим селом, де життя кожної людини, кожної родини наповниться теплом, радістю і надією на краще!».

Також цього дня теплі слова на свою адресу почули кращі представники села та отримали Почесні грамоти районної ради, а Погонівський дитячий садок отримав в подарунок від Валентини Семенівни  електричну піч.

Аматори районного будинку культури дарували присутнім позитивні емоції та гарний настрій.

По завершенні концерту, забава продовжилася народними гуляннями, де і дорослі, і малі мали змогу поласувати смачною кашею, а любителі запальних ритмів досхочу танцювали на дискотеці.

Кульмінацією святкової програми став незабутній фейєрверк, який подарувала селянам голова районної ради В.С. Щолок.

 

 

 

 

08 серпня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Депутатами розглянуто та погоджено внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

Збільшуються видатки спеціального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету для центральної районної лікарні на реконструкцію стаціонарного відділення комунального закладу охорони здоровя Барвінківська центральна районна лікарня (утеплення покрівлі та заміна вікон і дверей на енергозберігаючі) – 313876 грн.

Збільшуються видатки загального фонду районного бюджету на загальну суму 171822 грн. та збільшуються видатки спеціального фонду районного бюджету на загальну суму 128000 грн., за рахунок субвенції з міської та сільських рад та направляються на виконання заходів районних програм.

Для забезпечення своєчасного використання виділених коштів рекомендовано голові районної ради Щолок В.С. підписати розпорядження «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік», з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

ЗАПРОШУЄ всіх бажаючих на навчання в СЕРПНІ 2018 року

 в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (Детальніше...)

 

 

 

 

 

3 серпня 2018 року у Головному управлінні Державної фіскальної служби відбулось спільне засідання органів влади. Участь у заході взяв заступник голови районної ради В.М. Ухань.
     
    Перспективи і шляхи погашення податкового боргу комунальних підприємств області та питання сплати рентної плати за користування надрами стали головною темою спільного засідання органів влади.
        Відкрив засідання керівник ГУ ДФС області Микола Рибаков. Він відзначив, що головним завданням служби є наповнення бюджетів – і державного, і місцевих, в тому числі і за рахунок погашення податкового боргу.
        Так, з метою забезпечення сплати податків, зборів, обов’язкових платежів комунальними підприємствами області учасники спільного засідання вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України та Верховної ради України щодо виділення коштів у вигляді субвенції.
        За допомогою цієї субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам буде погашено різницю між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення.
        За підсумками зустрічі було вирішено активізувати роботу щодо погашення податкової заборгованості комунальних підприємств області, знайти шляхи та розробити алгоритм спільних дій в цьому напрямку.

       

 

 

25 липня 2018 року відбулось пленарне засідання ХХVІ сесії VII скликання, де було розглянуто 29 питань порядку денного.  

Депутати розглянули виконання районного бюджету за за перше півріччя 2018 року та внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.  Районний бюджет за І півріччя 2018 року по власним доходам виконаний на 102,8%. При плані 15270,4 тис грн., надійшло 15700,2 тис грн. доходів, що на 429,8 тис грн. більше, ніж було заплановано. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 97,2%. Затверджений план з урахуванням змін становить 123017,9 тис. грн., отримано доходів 119515,2 тис грн. Спеціальний фонд за І півріччя 2018 року виконаний на 101,0%. З метою забезпечення використання субвенцій, наданих сільськими радами на виконання районних Програм по галузі освіти, охорони здоров'я та соціального захисту населення погоджено внесення змін до районного бюджету.

В ході пленарного засідання затвердженно Порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету в Барвінківському районі, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району у новій редакції, Угоду стосовно співпраці між Барвінківською районною радою та Громадською організацією «Патріоти Барвінківщини» на 2018-2020 роки.

Заслухали та схвалили інформації про хід виконання 4 районних програм, розглянули звіти 4 керівників комунальних закладів про роботу закладів та низку питань пов'язанних з створенням та функціоннуванням комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» та управлінням майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

Також депутати районної ради підтримали депутатський запит депутата районної ради Санжаревського В.М. до міського голови Бало О.О. щодо незадовільного стану доріг в місті Барвінкове.

               

 

               

 

 

25 липня 2018 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання.

 На засіданні члени комісій розглянули інформації про хід виконанання Програми "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії райради 7 скликання від 20 травня 2016 року № 122-VІІ та Програми боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 7 скликання від 26 липня 2017 року № 421- VІІ.

Погодили ліміти на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2018 рік ДП «Ізюмське лісове господарство» та рекомендували на затвердження сесії 5 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

                   

   

 

25 липня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

 В ході засідання депутати розглянули виконання районного бюджету за за перше півріччя 2018 року та внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Рекомендували на розгляд сесії Порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету в Барвінківському районі та схвалили зміни до Програми розвитку культури Барвінківського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням ІХ сесії VІІ скликання від 26 жовтня 2016 року № 241-VIІ (зі змінами ) та Програми соціального захисту населенняБарвінківського району на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 512-VІІ (зі змінами).

               

 

 

 

        23 липня 2018 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання.

         На засіданні заслухані інформаії про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки  та хід виконання Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки.

        Розглянуті звіти керівників  комунальних закладів  «Барвінківський районний будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області Каменєва О.В.,«Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області Черняк Л.С., Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області Малаканової Т.В. та  Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи Барвінківської районної ради Харківської області Шматько С.Г. про роботу закладів.

      Також членами комісії розглянуто і рекомендовано  на  затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району у новій редакції  та   низку питань пов'язаних з створенням та функціонуванням   комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області».

               

 

        ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ  Щодо участі у міжнародному семінарі (Детальніше...)

 

"Консультує Міністр Юстиції" норми щодо виїзду за кордон з диттиною при наявності боргу зі сплати аліментів (Детальніше...)

 

 

З метою належної підготовки та відзначення ювілейних дат в вересні місяці поточного року, а саме 365 років заснування міста Барвінкове, 95 років заснування Барвінківського району та 75 років визволення району від фашистських загарбників розпорядженням голови Барвінківської районної державної адміністрації утворено робочу групу та затверджено її склад. До складу робочої групи ввійшли голова райдержадміністрації В. Ромах, голова районної ради В. Щолок, їх заступники, голови місцевих рад, керівники територіальних відділів та управлінь, представники громадських об’єднань та преси.

19.07.2018 відбулося засідання робочої групи, під час якого розглянуто план заходів та визначено основні напрямки роботи для належного проведення вересневих свят.

 

 

 

 

 

 

"Консультує Міністр Юстиції" Одруження за скороченою процедурою (Детальніше...)

 

 

Графік

здійснення особистого прийому громадян та запитувачів інформації

у Лозівській місцевій прокуратурі Харківської області

Прийом громадян та запитувачів інформації у приміщенні Барвінківського відділу Лозівської місцевої прокуратурі Харківської області за адресою: м. Барвінкове, вул. Пушкіна, 1.

Керівник місцевої прокуратури                кожен другий вівторок місяця -

Білодід І.М.                                                                 з 09.00 год. до 13.00 год.

 

Заступник керівника

місцевої прокуратури                               

Нестєров Д.І.                                              четвер        з 09.00 год. до 13.00 год.

 

Начальник Барвінківського відділу

місцевої прокуратури                                   понеділок      з 09.00 год. до 13.00 год.

Ткаченко О.В.                                                                     з 13.45 год. до 18.00 год.

 

Прокурор Барвінківського відділу               вівторок, четвер

місцевої прокуратури                                                     з 09.00 год. до 13.00 год.           

Ніколенко О.В.                                                                з 13.45 год. до 18.00 год.

                                                                   

Прокурор Барвінківського відділу               середа          з 09.00 год. до 13.00 год.

місцевої прокуратури                                                        з 13.45 год. до 18.00 год.

Абраменко Г.В.                                             п’ятниця       з 09.00 год. до 13.00 год.

                                                                                         з 13.45 год. до 16.45 год.

 

Крім того, прийом громадян та запитувачів інформації керівництвом місцевої прокуратури здійснюється у приміщенні Лозівської місцевої прокуратури Харківської області за адресою: м. Лозова, вул. Богданівська, 17.

 

Керівник

місцевої прокуратури                           понеділок            з 13.45 год до 18.00 год.

Білодід І.М.                                            четвер                 з 09.00 год. до 13.00 год.

 

Заступник керівника

місцевої прокуратури                          вівторок                з 09.00год до 13.00 год.

Науменко В.В.                                       п`ятниця               з 13.45 год до 16.45год.

 

 

 

 

04 липня 2018 року. Сьогодні в сесійній залі районної ради відбулося пленарне засідання позачергової ХХV сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання, за участю голови районної ради Щолок В.С., заступника голови ради Уханя В.М., першого заступника голови райдержадміністрації Калініна О.С.  

Депутатами розглянуті та схвалені зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року  № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього, якими збільшені видатки загального фонду районного бюджету по районній державній адміністрації для центру первинної медико-санітарної допомоги в сумі  1483600 грн. для спрямування на видатки до 1 жовтня 2018 р. на надання первинної медичної допомоги населенню району. Збільшені видатки загального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції на загальну суму 190 220 грн. та направлені:

  - відділу освіти – 98220 грн., із них: на виконання районної Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району» на 2015-2019 роки;

  - районній державній адміністрації – 38000 грн., для ЦПМСД – 33000 грн. на виконання Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2018-2019 роки;

    - управлінню соціального захисту населення – 39000 грн., із них: на виконання Програми соціального захисту населення району на 2018-2022 роки для компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян на міжміських маршрутах – 29000 грн.; на фінансову підтримку спілці учасників антитерористичної операції – 10000 грн.;

   - Фінансовому управлінню – 15000 грн., із них: на виконання Програми Цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Барвінківському районі на 2016-2020 роки для Барвінківського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайної ситуації у Харківській області на забезпечення паливно-мастильними матеріалами – 15000 грн.

Збільшені видатки спеціального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції на загальну суму 126780 грн. та направлені відділу освіти виконання Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району» на 2015-2019 роки.

В зв’язку з виробничою необхідністю здійснені переміщення: по районній державній адміністрації (по ЦПМСД та по центральній районній лікарні); сектору культури і туризму; відділу освіти; Управлінню соціального захисту населення та по районній раді.

    Депутати заслухали інформації про хід виконання та внесення змін до низки районних програм та схвалили Положення «Про нагородження одноразовою грошовою винагородою випускників 11-х класів закладів освіти Барвінківського району, що стали призерами інтелектуальних, творчих та спортивних змагань, досягли високих результатів у навчанні, займають активну громадську позицію.

В ході пленарного засідання депутати затвердили передавальний акт Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» до правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги та схвалили Статут комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району».

Також була затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду.

                  

 

 

04 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку районної ради 7 скликання, за участю голови районної ради Щолок В.С. На засіданні постійної комісії було детально розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2018 рік".

Депутатами погоджено внесення змін до 2 районних програм (Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки» та Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки) та схвалене Положення «Про нагородження одноразовою грошовою винагородою випускників 11-х класів закладів освіти Барвінківського району».

                

 

 

04 липня 2018 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради.

У ході засідання депутатами було розглянуто передавальний акт Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» до правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги та підготовлено Статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району», а також погоджено для розгляду на пленарному засіданні питання про призначення головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району». Також на засіданні комісії депутатами рекомендовано внесення змін до районної Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу у 2016-2020 роках та під час мобілізації.

        

 

 

 

 

04 липня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання, за участю заступника голови Барвінківської районної ради Уханя В.М та головного спеціаліста відділу Держгеокадастру Харківської області у Барвінківському районі Новікової С.П.

Депутатами погоджено для розгляду на пленарному засіданні сесії 5-ти проектів рішень про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

онсультує Міністр Юстиції" Насильство в сімї (Детальніше...)

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від «  02  »  липня  2018 року                                                                                                                                 №  37

Про скликання позачергової ХХV сесії

районної ради VІІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту районної ради:

 

1. Скликати позачергову ХХV сесію Барвінківської районної ради VІІ скликання.

2. Провести пленарне засідання позачергової ХХV сесії Барвінківської районної ради VІІ скликання 04 липня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань будинку рад (м. Барвінкове, вул. Центральна,8), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00 годині.

3. Винести на розгляд такі питання:

1.              Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами).

Доповідає : Чухно М.В., начальник районного фінансового управління Барвінківської райдержадміністрації .

2. Про затвердження Положення «Про нагородження одноразовою грошовою винагородою випускників 11-х класів закладів освіти Барвінківського району, що стали призерами інтелектуальних, творчих та спортивних змагань, досягли високих результатів у навчанні, займають активну громадську позицію».

Доповідає: Коптєва Н.О., начальник відділу освіти Барвінківської райдержадміністрації.

3. Про внесення змін до Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням 2 сесії райради 7 скликання від 04 грудня 2015 року № 18-VІІ (зі змінами).

Доповідає: Коптєва Н.О., начальник відділу освіти Барвінківської райдержадміністрації.

4. Про внесення змін до районної Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу у 2016-2020 роках та під час мобілізації, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02 березня 2016 року № 82-VІІ.

Доповідає: Калінін О.С., перший заступник голови Барвінківської райдержадміністрації.

5. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7  скликання від 21.12.2017 року №  512- VІІ (зі змінами).

Доповідає: Макаровська Л.В., начальник управління соціального захисту населення Барвінківської райдержадміністрації.

6.Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району».

Доповідає: Ухань В.М., заступник голови Барвінківської районної ради."

7. Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» Барвінківської районної ради Харківської області до правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» Барвінківської районної ради Харківської області.

Доповідає: Ухань В.М., заступник голови Барвінківської районної ради.

8. Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя, що перебувають на умовах оренди у ФГ «Подолянка» для ведення фермерського господарства, що розташовані на території Гаврилівської сільської ради за межами населених пунктів Барвінківського району Харківської області».

Доповідає: Ухань В.М., заступник голови Барвінківської районної ради.

9. Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення  сільськогосподарських угідь, що знаходиться у власності гр. Грек Наталії Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Новомиколаївської сільської ради Барвінківського району Харківської області».

Доповідає: Ухань В.М., заступник голови Барвінківської районної ради.

10. Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ТОВ АФ «Подолівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Іванівської сільської ради Барвінківського району Харківської області».

Доповідає: Ухань В.М., заступник голови Барвінківської районної ради.

11. Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, які надані в оренду ТОВ АФ «Подолівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Грушуваської сільської ради Барвінківського району Харківської області».

Доповідає: Ухань В.М., заступник голови Барвінківської районної ради.

12. Про. затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ АФ «Подолівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів на території Грушуваської сільської ради Барвінківського району Харківської області».

Доповідає: Ухань В.М., заступник голови Барвінківської районної ради.

13. Про депутатські запити.

Інформує: Щолок В.С., голова районної ради. 

14. Різне.

 

4. Внести зміни до розпорядження голови Барвінківської районної ради від 26 червня 2018 року № 36 «Про скликання ХХV сесії районної ради VІІ скликання », а саме в назві розпорядження та описовій частині цифри та слова «ХХV сесію» замінити на цифри та слова «ХХVІ сесію».

5. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті районної ради та довести до відома депутатів районної ради.

 6. Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю  за собою.

 

 

Голова районної ради                                                            В.С. Щолок

 

 

 

   Шановні земляки!

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!
      Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.
      Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
      Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

    З повагою, голова районної ради                               В.С.Щолок

 

27 червня 2018 року. Дуже швидко минає час. Проходить дитинство, юність… Сьогодні в Барвінківському професійному аграрному ліцеї відбувся випускний вечір. Це значна подія в житті кожного учня, адже попереду – пора звершень, пора самостійного, дорослого життя. Усі із хвилюванням чекали на цей день, у батьків сльози на очах. 

Цього дня професійний аграрний ліцей випустив 3 групи (трактористи, кухарі та оператори комп’ютерного набору), у яких навчалися 59 учнів. Хвилюючі почуття переповнювали випускників, адже вони почали дорогу у нове, доросле та самостійне життя.

Урочисті заходи з нагоди випуску відвідали голова районної ради Щолок В.С. та голова районної державної адміністрації Ромах В.І. Валентина Семенівна привітала випускників зі знаменною подією, побажавши їм впевнено крокувати обраним життєвим шляхом та успішно розпочати професійну діяльність, висловила щирі слова вдячності викладачам і працівникам закладу за плідну, творчу роботу з підготовки кадрів для аграрного сектора економіки.

    З найкращими побажаннями до ліцеїстів звернулися педагоги та батьки, які пригадали дітям їх перші кроки в освоєнні професійних навичок, перші успіхи та побажали щасливої долі. Випускники у свою чергу подякували за підтримку викладачам та майстрам, які весь цей час вкладали в них знання та виховували гідних людей.

       

 

 

"Консультує Міністр Юстиції" допомога по безробіттю (Детальніше...)

 

26 червня 2018 року  відбулося засідання Президії районної ради, яке проводила голова районної ради В.С. Щолок.

Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок скликати ХХV сесію районної ради VII скликання 25 липня 2018 року о 10.00 год. та узгодили  перелік питань, що будуть розглянуті депутатами, а саме:

1.    Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року та внесення змін до рішення районної ради від  21 грудня 2017 року № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2.    Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 202-VІІ (зі змінами).

3.    Про хід виконання Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40-VІІ (зі змінами).

4.    Про хід виконання Програми "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії райради 7 скликання від 20 травня  2016 року № 122-VІІ.

5.    Про хід виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 7 скликання від 26 липня 2017 року  № 421- VІІ.

6.    Про звіт директора комунального закладу «Барвінківський районний Будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області Каменєва О.В. про роботу закладу.

7.    Про звіт директора комунального закладу Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області  Черняк Л.С. про роботу закладу.

8.    Про звіт директора Будинку творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області Малаканової Т.В. про роботу закладу.

9.    Про звіт директора позашкільного навчального закладу Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи Барвінківської районної ради Харківської області Шматько С.Г. про роботу закладу.

10. Про депутатські запити.

11. Різне.

       

 

 

 

24 червня 2018 року. Випускний – це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвоник лунає востаннє. Минуть роки, але вони пам’ятатимуть і цей день, і рідну школу, і вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час  навчання в школі. Здавалося б, ще недавно, ти ступив на поріг навчального закладу, не знаючи, що тебе чекає. і ось тепер – випуск учнів опорного закладу Барвінківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, у заході якого взяли участь голова районної ради Щолок Валентина Семенівна та голова районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович.

На центральній площі вчителі, батьки та мешканці міста вітали неповторний вальс випускників 2018 року. Дитинство… Шкільні роки… Юність… Одинадцять років наполегливої праці в складній, але чудовій країні знань завершено. Гордістю  закладу є переможець обласного етапу Малої академії наук, Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, історії, географії, інформатики Білоконь Богдан, якому вручено золоту медаль «За високі досягнення у навчанні», а керівники району В.І.Ромах та В.С.Щолок вручили Богдану подарунковий сертифікат на отримання 3000 гривень. Також подарунковий сертифікат на 1000 гривень отримали ще 13 випускників опорного закладу: Боровик Артем, Водолазька Марина, Кіян Ангеліна, Коршенко Дмитро, Лямцев Сергій, Пінега Аліна, Полупан Ярослава, Рижов Нікіта, Рощина Руслана, Сафіна Тетяна, Троян Анна, Чернік Віталій, Яремко Денис, які високими результатами у навчанні, досягненнями в спорті, активною роботою в учнівському самоврядуванні піднімали авторитет закладу, міста, району.

«Попереду багато нових і цікавих доріг, вибрати і пройти які потрібно вже самостійно. Кожна з цих стежок лише тоді призведе до успіху, коли ви дійсно будете прагнути цього, досягнувши найвищого ступеня майстерності в тій справі, яка вам сподобається найбільше. Поважайте своїх батьків, зберігайте їх традиції і працюйте на славу рідної країни, як це робили великі люди, про яких ви вперше дізналися зі шкільних підручників. Адже ви, - такі юні та безтурботні, такі молоді і сильні, такі здорові і перспективні, - ви і тільки ви є нашою надією, нашою майбутньою опорою. Ви - наше сьогодення і наше майбутнє, так не бійтеся втілювати всі ваші бажання, всі, навіть найсміливіші мрії, в відчутну реальність!», - побажали випускникам очільники району

               

 

               

 

ШАНОВНІ МОЛОДІ ДРУЗІ!
Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!
Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.
Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Приємно знати, що сучасна молодь
барвінківщини бере активну участь у розбудові нашого міста та держави, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.
Бажаю усім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло.

 Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни!

 

Голова районної ради                               В.С.Щолок

 

 

23 червня 2018 року. Ось і настав цей незвичайний день, день святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Тому що це день розставання зі школою, рідними затишними стінами, такими знайомими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, які стільки душі, серця й знань вклали в кожного з своїх випускників. Зовсім недавно останнім акордом симфонії відлунав останній дзвінок, залишилися позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, а попереду самостійне життя, Радісно розправляти крила, але так боляче лишати рідні місця, де пролетіло 17 трепетних неповторних літ.

У цей урочистий день попрощалися із рідною і такою до болю знайомою школою випускники 2018 року, учні  Барвінківської  загальноосвітньої  школа І-ІІІ ступенів № 2. У заході взяли участь голова районної ради Щолок Валентина Семенівна та голова районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович. За досягнення в навчанні та активну участь у суспільному житті громади вісім випусників отримали грошові сертифікати, які вручили керівники району.

Віднині кожен з випускників піде своїм власним шляхом, не оглядаючись, не чекаючи підказок, і кожному доведеться шукати відповіді на безліч питань, які ставитиме їм життя. 

«Я не буду бажати вам легкого життя без випробувань, просто тому, що такого не буває. Але нехай же ваш перший крок буде вдалим, адже саме від нього залежить так багато! Нехай кожен прожитий день радує вас справдженими надіями і планами, позитивними емоціями і такими необхідними вашими досягненнями.  Що б не трапилося, впевнено крокуйте до чітко поставленої мети - і тоді у вас обов'язково все вийде!», - побажала випускникам  Валентина Семенівна.

 

                

 

23 червня 2018 року. Сьогодні в сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби за участю голови районної державної адміністрації Ромаха Володимира Івановича, голови районної ради Щолок Валентини Семенівни. заступника голови ради Уханя Віктора Михайловича, першого заступника голови райдержадміністрації Калініна Олега Сергійовича та державних службовців району.

Найщиріші слова подяки прозвучали з вуст голови районної державної адміністрації Володимира Івановича та голови районної ради Валентини Семенівни з нагоди професійного свята Дня державного службовця на адресу всіх державних службовців району, які з повною віддачею працюють на користь нашого краю.

Вітаючи державних службовців, Валентина Семенівна відмітила важливу значимість держслужбовців в нинішніх непростих умовах, адже праця державних службовців є надзвичайно важливою у діалозі народу з владою, подякувала всім за втілення в життя проектів, спрямованих на розвиток району та побажала мудрості в діях, виваженості і принциповості у прийнятті рішень, міцного здоров'я, благополуччя у сім’ях.

Говорячи про реалізацію державної політики в Барвінківському районі, голова ради акцентувала увагу на тісній співпрації органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди професійного свята – Дня державної служби України керівники району вручили відзнаки державним службовцям.  

               

 

               

 

                                                               Шановні працівники, ветерани державної служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України. 
 Чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов’язком.

За роки існування інституту державної служби пройдено довгий і складний шлях, напрацьовано чималу нормативно-правову базу.

Нині суспільство покладає на Вас великі сподівання щодо компетентності, професіоналізму у поєднанні з порядністю та людяністю.

Довіра до влади, її авторитетність загалом починається з кожного з нас.

Саме тому, шановні, від нашого патріотизму, професійного  сумління, мудрості, щоденної наполегливої праці значною мірою залежить втілення у життя найголовніших функцій держави, благополуччя людей та піднесення іміджу держави.

В органах виконавчої влади Барвінківщини працюють люди різного віку, мають різний досвід роботи, але всі є свідомі того, що від їх професіоналізму і наполегливості залежить успіх реформ, вирішення актуальних проблем району.

Бажаю вам невичерпної наснаги, сили волі, терпіння та нових здобутків!

Нехай чесність та відповідальність будуть незмінними супутниками при виконанні почесного обов’язку – служінню народу України.

 

 З повагою, голова районної ради                               В.С.Щолок

 

                                        

   22 червня  2018 року заступник голови Барвінківської районної ради Ухань В.М. взяв участь в одноденній фаховій майстерні для представників обласної та районних рад на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика», яка відбулася в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Впродовж заходу учасники вивчали організаційно-правові засади формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації, а саме: основні напрямки реформування бюджетної системи; джерела формування дохідної частини місцевих бюджетів та фінансові переваги об’єднаних територіальних громад.

Представники органів місцевого самоврядування Харківщини обговорювали особливості формування територіальних громад області в умовах децентралізації, ставили модератору низку суттєвих запитань, на які отримали вичерпні відповіді, та охоче обмінялися своїми враженнями, думками та практиками.

Детально були розглянуті особливості міжбюджетних відносин та додаткових фінансових можливостей для органів місцевого самоврядування.

 

 

    22 червня 2018 року відбувся захід до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Захід проходив за участі голови районної ради В.С. Щолок, голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха, міського голови О.О.Бало та голови ветеранської організації В.О. Седенко, представників трудових колективів та громадськості.

    Учасники заходу вшанували загиблих захисників Вітчизни та поклали квіти до пам’ятника загиблим барвінківчанам та воїнам – інтернаціоналістам.

    Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

    Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Вічна слава героям! Вічна пам’ять загиблим!

               

 

 

 

21 червня 2018 року Голова районної ради В.С. Щолок взяла участь у розширеній нараді з питань соціально-економічного розвитку району, яку провів голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах.

На нараду також були запрошені, міський та сільські голови, депутатський корпус районної та міської рад, представники районної державної адміністрації, галузі охорони здоров’я, правоохоронних органів та преси, керівники підприємств та організацій всіх форм власності.

Під час наради розглянуті питання підготовки та відзначення ювілейних дат в вересні місяці поточного року (365 років заснування міста Барвінкове, 95 років заснування Барвінківського району та 75 років визволення району від фашистських загарбників); підведені підсумки проведення весняно-польових робіт та озвучено підготовку до збирання ранніх зернових культур в господарствах Барвінківського району та виконання районного бюджету.

 

 

 

 

               

 

21 червня 2018 року. Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку районної ради VІІ скликання, за участі голови районної ради Щолок В.С., голови районної державної адміністрації Ромаха В.І. та заступника голови райради Уханя В.М. 

Депутатами розглянуто питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами)» та підтримана пропозиція щодо внесення наступних змін:

Збільшені доходи та видатки загального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету в сумі 561066 грн. та направлені:

- Управлінню соціального захисту населення – 53230 грн.,

- на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» всього – 507836 грн.,

 із них:

- Відділу освіти – 282336 грн.;

- Районній державній адміністрації – 80000 грн.;

- Управлінню соціального захисту населення – 7000 грн.;     

- Фінансовому управлінню – 138500 грн. для передачі субвенції на співфінансування міні-проектів «Разом в майбутнє» для Гусарівської сільської ради по проекту «Поки пам’ять в серці не згасає» - 53500 грн.; для Іванівської сільської ради по проекту «Завзяті ми малята – дівчата та хлоп’ята»  - 85000 грн.

     Збільшені доходи та видатки спеціального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету в сумі 178299 грн. та направлені на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» всього – із них:

     - Відділу освіти – 103299 грн., по проекту «Сучасні інформаційні технології – сьогодення нової української школи» для Барвінківської ЗОШ І-ІІ ступенів №4 філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – 103299 грн.

- Управлінню соціального захисту населення – 28000 грн., по проекту «Справжня краса віку не знає» - 28000 грн.

- Фінансовому управлінню – 47000 грн. для передачі субвенції на співфінансування міні-проектів «Разом в майбутнє» для Іванівської сільської ради по проекту «Каруселі веселі» - 47000 грн.

               

 

 

«Консультує Міністр юстиції» позбавлення батьківських прав (Детальніше...)

 

19 червня 2018 року заступник голови районної ради Ухань В. М. прийняв участь у засіданні круглого столу на тему «Підвищення ефективності управління земельними ресурсами в аграрній сфері. Можливості та інструменти для розвитку сільських громад та агровиробників», яке відбулося  в конференц-залі готелю «Національ» м. Харків. Круглий стіл проводився за участі та сприяння представників Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», Світового банку та ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Основним предметом обговорення під час круглого столу стали практичні підходи до врегулювання питань управління земельними ресурсами в межах сільських громад, інструменти та приклади ефективного використання земельних ресурсів для розвитку сільських територій та агробізнесу, що  дозволило покращити діалог між місцевими органами державної влади, громадами і сільгоспвиробниками.

 

 

 

 

 

Адреса: 01024, м. Київ, ул. Банкова, 2

Телефон: +38 (044) 253 32 22

Телефон: +38 (050) 426 78 52

ел. адреса: main-office@sila-prava.org

 

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!

 

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

 

Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається:

·                Родинам загиблих військовослужбовців – очікуваний розмір компенсації від 60 тисяч євро для кожного члена родини;

·                Військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування;

·                Військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро;

·                Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей – очікуваний розмір компенсації від 35 тисяч євро + компенсація матеріальної шкоди;

·                Громадянам, які втратили особисте майно, – розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна.

Завдяки професіональним зусиллям команди «Сила права», накладено арешт на виплату кредиту в розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від РФ за часів режиму Януковича у 2013 році, та відсотків по ньому. Ці кошти будуть використані для виплати компенсацій постраждалим. Тож, не зволікайте та звертайтесь до найближчої приймальні руху «Сила права». Мережа руху налічує 24 приймальні у 22 регіонах України.

Інформацію про розташування, графік роботи, контактні дані регіональних юридичних приймалень можна отримати на сайті руху «Сила права» www.sila-prava.org

Адреса приймальні у м. Харків: вул. Шевченко, 146.

тел.: +380504210822

Електронна адреса: Kharkiv@sila-prava.org

 

 

15 червня 2018 року.  Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Список кращих рис, притаманних справжньому медику, можна безкінечно продовжувати: чуйність, терпіння, самовідданість, уміння воскресити у людських душах віру й надію на одужання. Саме вони, люди в білих халатах, приходять на допомогу у найбільш тяжкі хвилини, приймають на себе людський тягар людського болю і страждань.

Напередодні свята, у приміщенні Будинку творчості дітей та юнацтва, відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника, у процесі яких відзначено грамотами, подяками, цінними подарунками та квітами медичних працівників Барвінківського району.

Урочистість з нагоди професійного свята розпочалася із привітань голови  райдержадміністрації Ромаха В.І. та голови районної ради Щолок В.С., які висловили слова подяки усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашого району. «Пріоритетним завданням програми реформування галузі визначено докорінну модернізацію медичного обслуговування, мета якої – зробити медицину доступною і якісною для кожної української сім'ї. Ваше розуміння перетворень, щоденна сумлінна робота усіх працівників галузі охорони здоров'я,  високий професіоналізм та відданість справі – це запорука успіхів та кращого майбутнього України. Адже здоров'я нації – наше найбільше багатство», - наголосили очільники району. Крім того, у виступах наголошувалося, що на виконання соціальних ініціатив Президента України постійно здійснюється покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів району, оновлюється парк сучасного медичного обладнання.

У вітальних словах головних лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги Васильєва В.І. та Центральної районної лікарні Халєєва О.А. звучали звернення до ветеранів медичної галузі, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. У зверненні до молоді, яка починає свою діяльність, зазначалося, що їх завдання – увібрати все краще, що накопичено попередниками, стати для них гідною зміною.

Всім присутнім було подаровано музичні привітання у виконанні творчих колективів району.

               

 

                                                                         Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника.

Ми живемо у дуже непростий для держави і кожного з нас час. Але саме в ці переломні моменти історії проявляються висоти людського духу, національної гідності, людяності, відданості клятві лікаря України. І наші медики з честю витримують всі випробування разом зі своїм народом.

Професія медика в усі часи була чи не найпотрібнішою, адже саме від лікарів залежить збереження здоров’я нації, розвиток гармонійного суспільства та держави.

Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя. Ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

Тож дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я і життя людини.

Бажаю усім Вам та Вашим родинам миру, злагоди, професійних успіхів, особистого щастя і, звичайно ж — міцного здоров’я! Нехай удача ніколи не відвертається від Вас, і кожен день приносить радість!

 

                                                        Голова районної ради                                                       В.С.Щолок

 

 

14 червня 2018 року заступник голови районної ради Ухань В.М. прийняв участь у засіданні Асоціації місцевого самоврядування Харківщини, яке відбулося у селищі Рогань Харківського району під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Чернова С.І.

На порядку денному розглянуті питання участі самоврядних органів у реалізації медичної реформи, а також залучення інвестицій шляхом впровадження енергоефективних заходів.

Василь Кашевський, Національний радник з питань планування регіонального розвитку та впровадження проектів Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» розповів про нові можливості для громад, які дає децентралізація.

Микола Рибаков, начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області поділився думками на тему ефективного планування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки і плати за землю. Впровадження податків і зборів для наповнення місцевих бюджетів вимагають тісної взаємодії органів місцевого самоврядування та фіскальних служб.

Директор з земельних відносин АТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський розповів про перспективи діяльності АТ «Укргазвидобування» у розвитку територіальних громад Харківської області.

Підсумками VII Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів, що проходила 4-9 червня в Чорноморську на Одещині, поділився Тітов М.І., перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації.

               

 

 

 

 

13 червня 2018 року в Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся звітній концерт танцювального колективу «ФЕЄРІЯ». До перегляду були представлені різножанрові танці – від народних до сучасних.

На святі були присутні голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І.Ромах.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом В.С. Щолок подякувала вихованцям колективу за талант і любов до танцю та побажала нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій, щоб їхня неперевершена творчість та енергія і надалі хвилювала серця вдячних шанувальників.

На завершення свята керівники району, за вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та розвиток танцювального мистецтва вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради керівнику колективу Буйницькій О.А та передали танцювальному колективу «ФЕЄРІЯ» грошовий сертифікат на суму 12,0 тис. грн. для придбання елементів костюмів.

               

 

               

 

 

«Консультує Міністр юстиції» Що потрібно зробити після народження дитини? (Детальніше…)

 

08 червня 2018 року заступник голови районної ради В.М. Ухань прийняв участь у семінарі «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм». Під час заходу член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський розповів про те, як організувати малопотужне FM-мовлення в територіальних громадах області. Як ефективно розмовляти з громадою через радіо та яким має бути місцевий радіопродукт розповів учасникам семінару з розвитку ФМ-радіо в громадах голова правління ГО«Громадське радіо» Андрій Куликов. Також під час семінару власним досвідом організації радіомовлення у громадах поділилися радійники Харківщини - Андрій Копитько (Красноград), Ольга Говтва (Ізюм) та Ганна Скрипник (Лозова). Вони пройшли усі етапи створення радіо, та вже працюють у практичній площині над розбудовою інформаційного поля краю.

               

 

 

 

07 червня 2018 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь у пленарному засіданні XVI сесії VІІ скликання Харківської обласної ради.

Депутати внесли низку змін до бюджету області на 2018 рік та ухвалити три звернення до центральних органів влади. А саме: щодо раціонального використання й охорони земель під полезахисними лісосмугами; стосовно прискорення розгляду питання щодо затвердження запропонованого проекту формування госпітальних округів Харківської області; щодо створення відкритого реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх, а також за виготовлення дитячої порнографії.

Також в ході пленарного засідання було затверджено три нові програми: збереження архітектурної спадщини в Харківській області на 2018-2023 роки; забезпечення безпеки дорожнього руху на території Харківської області на 2018-2020 роки; індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 рік, розглянуто хід виконання низки регіональних програм та внесли зміни до десяти обласних програм.

 

 

«Консультує Міністр юстиції» міфи про аліменти (Детальніше…)

 

«Консультує Міністр юстиції» Які санкції передбачає другий пакет законів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває? (Детальніше…)

 

 

 

 

 

6 червня 2018 року відбувся робочий візит голови районної ради В. С. Щолок до опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

Під час перебування в освітньому закладі, директор школи С.І. Черний ознайомив В.С. Щолок з умовами для здійснення навчально-виховного процесу.

В ході зустрічі були обговорені питання про проведення ремонтних робіт закладу до початку нового навчального року, завершення капітального будівництва футбольного міні-майданчика, створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» та його облаштування.

 

 

 

 

 

               

 

 

У Мінрегіоні стартував Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2018 року (Детальніше…)

 

 

01 червня 2018 року Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб усі діти росли щасливими, здоровими та радісними, вчилися, займалися улюбленою справою та стали достойними громадянами своєї країни.

В рамках відзначення Дня захисту дітей у Барвінківському Будинку творчості дітей та юнацтва відбулись святкові заходи.

На захід з подарунками та привітаннями завітали голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І.Ромах та начальник відділу освіти Н.О. Коптєва. Вихованці закладу порадували присутніх веселими піснями та танцями, а у фойє Будику була організована виставка творчих робіт дітей.

               

                

Цього дня керівники району відвідали Барвінківську ЗОШ-№ 3 І-ІІІ ст., де відкрили літній оздоровчий табір та оновленний після ремонту шкільний майданчик і вручили подарунковий сертифікат на суму 48,0 тис. грн на придбання кондеціонеру для актової зали школи, а  учні школи з нагоди свята підготували концертно-розважальну програму.

               

               

 

Також В.С. Щолок та В.І. Ромах привітали дітлахів мікрорайону «Надеждівка» з Днем захисту дітей, побажали їм веселих канікул, щасливого дитинства та подарували спортивний інвентар та солодищі.

               

Загалом, свято залишило приємні спогади в душі всіх, хто мав нагоду на ньому побувати.

 

 

 

 

 

 

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

 

 Перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Саме підростаюче покоління є нашим найдорожчим скарбом, радістю та вірою у світле майбутнє держави.

       Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Сьогодні чи не найголовніше завдання всіх дорослих полягає в тому аби створити належні умови для повноцінного розвитку та нормального життя дітей, адже саме від батьків, вчителів та наставників досить часто залежить, яку життєву стежину обере молоде покоління, якою буде доля дитини.

 Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

 

                Голова районної ради                               В.С.Щолок

 

 

 

25 травня 2018 року Багато-багато квітів, усміхнені обличчя і водночас сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – усе це свято Останнього дзвоника.

Голова районної ради, депутати районної ради, привітали педагогічні колективи усіх навчальних закладів району, учнів та батьків із закінченням навчального року.

Голова районної ради В.С.Щолок завітала на свято останнього дзвоника до Мечебилівської ЗОШ. І-ІІІ ст. Валентина Семенівна привітала всіх присутніх з закінченням навчального року та побажала випускникам реалізувати власні здібності, таланти, побудувати власну успішну долю, бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни, побажала  впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх  мрій. 

Подякувала голова районної ради педагогам за самовіддану працю, постійний творчий пошук, турботу та знання, які вони невтомно передають підростаючому поколінню і побажала їм нових звершень, наснаги та натхнення. «Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!»

 

 

 

 

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника! 


Для всіх школярів сьогоднішнє свято є радісним та довгоочікуваним, але особливим воно є для наших дорогих, таких вже дорослих, випускників.

Для них цей останній шкільний дзвоник звучить по-особливому урочисто, адже попереду – яскрава пора студентства, пора набуття досвіду самостійного життя. Вже сьогодні кожен випускник має зробити такий важливий, один із найвідповідальніших у житті, самостійний крок – обрати професію, обрати своє майбутнє. Адже правильний вибір справи свого життя є запорукою успіху, добробуту та щастя.

 Тож, шановні випускники Барвінківщини, від щирого серця бажаю всім вам здійснити правильний вибір та впевнено йти обраним шляхом, втілюючи свої мрії.

 

Голова районної ради                               В.С.Щолок

 

 

 

24 травня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової ХХІV сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання.

Депутатами розглянуті та схвалені зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ" Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього.

Так, на співфінансування переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», за рахунок перерозподілу коштів в межах затверджених асигнувань, виділені кошти в розмірі 311,715 тис.грн., а саме:

- по проекту «Функціональний кабінет обслуговуючої праці – шлях до добробуту майбутньої сім’ї» для опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – 102,172 тис. грн. (загальний фонд -41,472 тис.грн., спеціальний – 60,7 тис. грн.);

- по проекту «Сучасні інформаційні технології – сьогодення нової української школи» для філії Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 -106, 043 тис. грн. (загальний фонд -91,042 тис. грн., спеціальний – 15,001 тис. грн.);

- по проекту «З піклуванням до пацієнтів» -72,0 тис. грн. (загальний фонд);

- по проекту «Справжня краса віку не знає» - 31,500 тис. грн. (загальний фонд -5,700 тис. грн., спеціальний – 25,800 тис. грн.).

Збільшуються видатки загального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції з Новомиколаївської сільської ради на загальну суму 98,0 тис. грн. та направляються відділу освіти, фінансовому управлінню та управлінню соціального захисту населення для виконання районних Програм.

  Також в ході пленарного засідання депутати погодили внесення змін до Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки.

               

 

24 травня 2018 року  Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку районної ради, в якому взяла участь голова районної ради В.С. Щолок.

 Під час засідання члени комісії обговорили внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та погодили внесення змін до Програми соціального захисту населення району на 2018-2022 роки для розгляду на пленарному засіданні позачергової ХХІV сесії районної ради VІІ скликання.

               

 

 

Консультує Міністр юстиції "Закордонний паспорт для дитини" (Докладніше...)

 

 

22 травня 2018 року. У залі пленарних засідань Барвінківської районної ради відбулася нарада за участі експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

У нараді взяли участь голова районної ради В. С. Щолок, голова районної державної адміністрації В. І. Ромах, заступник голови районної ради В. М. Ухань, сільські голови, депутати місцевих рад, представники виконавчого апарату районної ради, працівники районної державної адміністрації, представник місцевого ЗМІ.

Перед присутніми виступили директор Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова, радник з питань фінансів Марина Гончаренко та радник з питань децентралізації Віктор Нестеренко.

На нараді обговорили питання про хід та перспективи реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації повноважень органів виконавчої влади на території Харківської області, фінансові параметри діяльності об’єднаних територіальних громад, про досвід роботи об’єднаних територіальних громад Харківської області, процедуру об’єднання територіальних громад.

               

 

        21 травня 2018 року. У рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад, у Харківському Будинку рад відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: освіта», в якій взяв участь заступник голови Барвінківської районної ради Ухань В.М.

Фахова майстерня проводилася в інтерактивній формі, де учасники після презентації теми мали змогу поставити питання модератору, подискутувати та обмінятися враженнями.

У ході навчання було обговорено питання залучення нових кваліфікованих спеціалістів, оновлення матеріально-технічної бази, розбудови освітнього простору, забезпечення принципу відкритості та прозорості в діяльності навчальних закладі, створення умов для освіти впродовж усього життя кожному члену територіальної громади.

       

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від « 18  »  травня 2018 року                                                  №  32

Про скликання позачергової ХХІV сесії

районної ради VІІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту районної ради:

1. Скликати позачергову ХХІV сесію Барвінківської районної ради VІІ скликання.

2. Провести пленарне засідання позачергової ХХІV сесії Барвінківської районної ради VІІ скликання 24 травня  2018 року о 10.00 годині в залі засідань будинку рад (м. Барвінкове, вул. Центральна,8), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00 годині.

3. Винести на розгляд такі питання :

1.      Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами).

Доповідає : Чухно М.В., начальник районного фінансового управління

Барвінківської райдержадміністрації .

2.    Про внесення змін до Програми соціального захисту населення району на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7  скликання від 21.12.2017 року №  512- VІІ (зі змінами).

Доповідає: Макаровська Л.В., начальник управління соціального захисту населення Барвінківської райдержадміністрації.

3.    Про депутатські запити.

Інформує: Щолок В.С., голова районної ради .

4.    Різне.

4. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті районної ради  та  довести до відома депутатів районної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю  за собою.

 

Голова районної ради                                                            В.С. Щолок

 

 

 

17 травня  2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання, за участю голови районної ради Щолок В.С.

Депутатами розгянуті та погоджені зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами), а саме:

- надано згоду на  збільшення видатків районного бюджету по загальному фонду, за рахунок вільного залишку коштів станом на 01.01.2018 року, для проведення видатків в сумі 576 606 грн. та направлено: відділу освіти – 180 000 грн., районній державній адміністрації – 102 606 грн., Управлінню соціального захисту населення – 20 000 грн. та   фінансовому управлінню – 274 000 грн.

 

 

Барвінківський районний центр зайнятості інформує:

Соціальний проект «Рука допомоги» - це твій шанс на краще життя

           Щороку близько мільйона українців отримують державну допомогу як малозабезпечені. При цьому в третині таких сімей є хоча б один дорослий працездатного віку, який не працює, а для деяких сімей державна допомога — це єдине джерело доходів. І чим довше триває період безробіття, тим важче знайти роботу та реалізувати себе. В таких умовах легко втратити мотивацію до роботи та надію на краще життя, і соціальна підтримка держави це не виправляє.

            Так само важко буває знайти роботу вимушеним переселенцям, яким довелося залишити свої домівки та роботу через війну і почати нове життя в чужому, незнайомому місці.

            Саме для таких людей було створено ініціативу «Рука допомоги» — пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який реалізується за підтримки Світового банку з метою допомоги вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.

            Проект передбачає повернення громадян до економічної активності з урахуванням особливостей та прагнень кожного з них шляхом отримання  ними безвідсоткової фінансової допомоги в розмірі до 40 прожиткових мінімумів для започаткування власного бізнесу на поворотній основі, а також працевлаштування та участі у громадських або інших роботах тимчасового характеру.

            Досвід пілотного проекту стане підгрунтям для розробки нового закону. Після його прийняття новітні механізми боротьби із бідністю будуть запроваджені на всій території України на постійній основі. Це дозволить ефективно повертати до економічної активності тривалих безробітних громадян, сприятиме кращій адаптації вимушених переселенців, створенню нових робочих місць, а також посилить економічне становище міст і сіл за рахунок розвитку малого бізнесу.

            Учасниками проекту в Барвінківському районі протягом 2017 року стали 29 осіб, із них 25 осіб працевлаштовані, 4 особи брали участь в громадських роботах. З початку  поточного року подали заяву на участь у пілотному проекті 24 особи, в т.ч. 1 особа  з числа внутрішньо переміщених осіб отримала фінансову допомогу  та стала підприємцем.

    Також фінансова допомога може надаватися суб’єктам господарювання, які працевлаштують не менш як двох із числа осіб; членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщених осіб, зазначених  у пункті 2  Порядку реалізації пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою КМУ від 02.12.2015 № 1154 (із змінами), або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше ніж на два роки за направленням базових центрів зайнятості.

Проект «Рука допомоги» реалізується в рамках «Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016 – 2020 роки»

Ви також можете стати учасником проекту «Рука допомоги». Якщо ви маєте статус малозабезпеченого безробітного чи внутрішньо переміщеної особи, вам достатньо звернутися із заявою до Барвінківського районного центру зайнятості за адресою м.Барвінкове, Б.Хмельницького,5, або управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації за адресою: м.Барвінкове, вул. вул.Освіти,17. Там ви зможете отримати необхідну консультацію та більше дізнатися про проект, який назавжди змінить ваше життя !

 

 

 

 

"Консультує Міністр юстиції " Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати (Докладніше...)

 

 

 

 

Дев'ять із тридцяти трьох проектних заявок, які подані з нашого району на обласний конкурс міні-проектів «Разом у майбутнє», визнані переможцями.

Загалом цьогоріч до популярного на Харківщині конкурсу було подано 916 міні-проектів з усіх міст і районів області, переможцями визнано 238. Конкурсний комітет назвав найактивнішими Харківський, Балаклійський, Барвінківський райони та місто Лозову.

Нагадаємо, що у 2017 році наш район подав на цей конкурс 72 заявки, 21 з них визнана переможцями і була успішно втілена в життя. На їх реалізацію було спрямовано 1734,990 тис. грн., з них: 867,390 тис грн. – фінансування з обласного бюджету; співфінансування з місцевих бюджетів - 698,939 тис. грн.; кошти з інших джерел - 168,661 тис. грн.

Цього року на реалізацію запланованого передбачається витратити  1 млн.372 грн., половина цієї суми -686 тис.грн., виділяється з обласного бюджету, 312 тис.грн – з районного бюджету. 306 тис. грн. – із сільських бюджетів і майже 70 тис. грн.- кошти самих конкурсантів.

Барвінківська районна рада

1.   «Функціональний кабінет обслуговуючої праці – шлях до добробуту майбутньої сім’ї» (облаштування навчального кабінету обслуговуючої праці на базі  опорного закладу Барвінківська ЗОШ  І-ІІІ ст. №1. Номінація «Добробут та розвиток громад», загальна вартість міні-проекту – 227, 050 тис. грн. Конкурсант - батьківський комітет опорного закладу.

2.   «Сучасні інформаційні технології – сьогодення нової української школи» (впровадження сучасних інформаційно-комунікативних технологій в навчальний процес у Барвінківській ЗОШ І-ІІ ст. №4 філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Номінація «Добробут та розвиток громад». Загальна вартість міні-проекту – 235, 650 тис. грн. Конкурсант - батьківський комітет закладу.

3.   «З піклуванням до пацієнтів» (створення та покращення санітарно-гігієничних умов в палатах інфекційного корпусу при стаціонарному лікуванні у комунальному закладі охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня», номінація: «Добробутта розвиток  громад», загальна сума проекту 160,000 тис. грн. Конкурсант- ГО «Барвінківська районна організація ветеранів.

4.   «Справжня краса віку не знає» (придбання обладнання з метою покращення послуг перукаря та швачки в комунальній установі «Барвінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Номінація: «Добробут та розвиток громад», загальна сума проекту 70 ,000 тис. грн. Конкурсант – ГО «Патріоти Барвінківщини».

 Гусарівська сільська рада

5.   «Дорога до знань – без перешкод» (укладення тротуарної плитки на території Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст., благоустрій власними зусиллями: газони, урни, лавки, велопарковка), номінація: «Благоустрій та охорона довкілля», загальна сума проекту 198, 570 тис. грн. Конкурсант – батьківська рада школи.

6.   «Поки пам'ять в серці не згасає» (благоустрій навколо пам’ятника загиблим воїнам в с. Василівка Перша, облаштування спортивного комплексу, облицювання плиткою, встановлення урн та лавок), номінація: «Благоустрій та охорона довкілля», загальна сума проекту 107, 000тис. грн. Конкурсант – сільський комітет «Донзас-центр» с. Василівка Друга.

 Іванівська сільська рада

7.   «Каруселі веселі» (організація дозвілля дітей різновікових категорій, створення сучасного ігрового майданчика та території с. Іванівка), номінація: «Добробут та розвиток громад», загальна сума  проекту 94, 000 тис.грн. Конкурсант -  ГО «Країна здійснення мрій».

8.   «Завзяті ми малята – дівчата та хлоп’ята» (створення комфортних безпечних умов, сприятливих для збереження та зміцнення здоров’я  вихованців Іванівського ДНЗ (ясел-садка), облаштування території фізкультурного майданчика сучасною якісною огорожею та доукомплектування сучасним ігровим обладнанням), номінація: «Добробут та розвиток громад», загальна сума  проекту 170, 000 тис.грн. Конкурсант - батьківська рада ясел-садка.

Подолівська сільська рада

9.   «Нова українська школа – дітей радує довкола» (по Подолівському НВК заміна проводки та освітлюваних приводів, ремонт підлоги, проведення косметичного ремонту, заміна дверей, придбання меблів (парти, стільці, дивану, пуфи, шафи, столу для вчителя, придбання технічних засобів навчання, ноутбук, принтер, телевізор, придбання килиму, придбання дошки учнівської, придбання фліпчарту магнітномаркерного, придбання дидактичних матеріалів, згідно навчальних довідників). Номінація: «Добробут та розвиток  громад», загальна сума проекту 110,000  тис.грн. Конкурсант – батьківський комітет НВК.

Як бачимо, значна частина міні-проектів буде реалізовуватися в галузі освіти. І це буде ще одним важливим кроком до зміцнення матеріально-технічної бази навчальних і виховних закладів, покращення умов для гармонійного і всебічного навчання і виховання підростаючого покоління.

 

 

15 травня 2018 року  в залі пленарних засідань районної ради відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу творів  на тему «Майбутнє моєї громади». Ініціатором конкурсу та його спонсором виступив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. 

Учасників заходу – конкурсантів та їх наставників щиро вітали голова районної ради Щолок В.С., голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах В.І.,  начальник відділу освіти Барвінківської райдержадміністрації  Коптєва Н.О. та голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Дема В.І.  разом із  координатором Фонду регіонального відділення  в Барвінківському районі  Макаревичем І.М.

Голова районної ради Щолок В.С. висловила велику подяку педагогам за самовіддану і натхненну працю, формування глибоких і міцних знань у своїх талановитих вихованців, а учням  побажала впевнено йти до своєї мети.

Голова райдержадміністрації Ромах В.І. подякував організаторам заходу за роботу, яку вони проводять в районі, зазначивши, що конкурс дозволяє дізнатися про настрої та потреби молоді, а для самих дітей це можливість бути почутими, зробити свій внесок у розбудову рідної громади.

Цього року участь у творчому змаганні взяли учні 97 шкіл Харківського регіону, в тому числі школярі всіх загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району. На адресу Фонду надійшло 730 робіт, до оцінювання яких дуже уважно підійшли члени журі.

Переможців конкурсу творів «Майбутнє моєї громади» визначали представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області спільно з експертами ГО «ЕкспертиЗА Реформ». Роботи оцінювалися за трьома критеріями: практичність, оригінальність, креативність. 
            Від учнів навчальних закладів Барвінківського району на розгляд журі було подано близько 70 творів, в яких діти розповіли про те, яким вони бачать майбутнє своїх громад.
За словами організаторів творчого заходу та членів журі визначити найкращих було нелегко, адже діти запропонували чимало слушних ідей, окрему увагу приділивши екологічному напрямку – використанню альтернативних джерел енергії, сортуванню та переробці сміття... 
       Як відзначили представники  Фонду, членів журі приємно вразила висока якість робіт, розуміння учасниками специфіки місцевого розвитку, місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад. Тематика конкурсу була обрана не випадково, оскільки на сьогоднішній день в країні відбуваються процеси децентралізації державної влади, зростає роль місцевого самоврядування та розвиток територіальних громад. 
          За результатами конкурсу переможцями та призерами на рівні загальноосвітніх навчальних закладів району стали 23 школяра – вони відзначені Дипломами Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та отримали від Фонду пам’ятні подарунки: портативні музичні колонки, накопичувачі енергії та флеш-носії. 
         
Автори кращих робіт на рівні району відзначені Дипломами конкурсу та цінними подарунками, якими цього року стали смартфони та планшети. Призи дипломантам та переможцям конкурсу вручили голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Дема В.І.  разом із координатором Фонду регіонального відділення в Барвінківському районі Макаревичем І.М., голова районної ради Щолок В.С., голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах В.І.

Дипломами Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та подарунками відзначені: 

Учні Барвінківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Пінега Аліна - 1 місце, Кіян Ангеліна - 2 місце, Коршенко Дмитро - 3 місце

Учні Барвінківської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Магда Марія - 1 місце, Магда Дарина - 2 місце, Масько Дмитро - 3 місце

Учні Барвінківської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Богатирьова Дар’я - 1 місце, Кіян Таісія - 2 місце, Іншина Яна - 3 місце

Учні Гаврилівського  НВК Барвінківської районної ради Харківської області:

Гончарова Дар’я - 1 місце, Кулініч Антон - 2 місце, Онипченко Артем -3 місце

Учні Гусарівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Майборода Катерина - 1 місце, Цуканов Микола - 2 місце, Довженко Поліна - 3 місце

Учні Грушуваського  НВК Барвінківської районної ради Харківської області:

Сурма Єлизавета - 1 місце, Войтенко Катерина - 2 місце, Щербак Ольга - 3 місце

Учні Другої Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Єршова Варвара -1 місце, Мартюк Ангеліна - 2 місце, Лисенко Максим - 3 місце

 Учні Мечебилівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Дрозд Дмитро - 1 місце, Албу Дар’я - 2 місце

Найкращими роботами визнані твори: 
- учениці Барвінківської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Барвінківської районної ради Харківської області Кіян Ангеліни  (ІІІ місце);
 
- учениці Барвінківської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Барвінківської районної ради Харківської області  Пінеги Аліни (ІІ місце).
 
Обидві дівчини отримали в подарунок від Фонду сучасні смартфони.
          Абсолютним переможцем конкурсу творів «Майбутнє моєї громади» стала Магда Марія, учениця Барвінківської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Барвінківської районної ради Харківської області, якій були вручені Диплом за І місце серед учасників Барвінківського  району та цінний подарунок – планшет.
         
На завершення заходу всі учасники урочистої церемонії нагородження взяли участь у спільній фотосесії. 

                

               
 

 

 

 

 

"Консультує Міністр юстиції"

 

Пане Міністре, у мене є пай, який я хочу здати в оренду фермеру. Роз’ясніть, будь ласка, як це зробити,  що робити, щоб не стати жертвою рейдерів?

Степан Іваненко

Які документи підтверджують право власності на землю?

Щоб передати землю в оренду Ви повинні мати документ, який підтверджує, що Ви є її власником. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи.

Перша. Документи, видані до 1 січня 2013р.: державний акт на право приватної власності на землю; державний акт на право власності на землю чи державний акт на право власності на земельну ділянку.

Друга. Документи, які видавалися після 1 січня 2013.: свідоцтво про право власності на нерухоме майно чи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

Право постійного користування земельною ділянкою посвідчується державним актом на право постійного користування земельною ділянкою.

При зміні власника право власності на земельну ділянку без зміни її меж та цільового призначення також посвідчується договором купівлі-продажу або свідоцтвом про право на спадщину.

Які вимоги ставляться до орендаря?

Другим важливим питанням є вибір орендаря, з яким Ви у майбутньому підпишете договір оренди.

Відповідно до чинного законодавства орендарями земельних ділянок можуть бути:

-       державні адміністрації всіх рівнів, Кабінет Міністрів та уряд Криму в межах повноважень, визначених законом;

-       сільські, селищні, міські, районні та обласні ради, Верховна Рада Криму;

-       громадяни і юридичні особи України, іноземці та особи без громадянства, іноземні юридичні особи, міжнародні об'єднання та організації, а також іноземні держави.

Між власником та орендарем має бути укладений договір оренди землі, зареєстрований відповідно до діючих на момент укладання законів.

Як має виглядати договір?

Договір укладається у письмовій формі й може бути посвідчений нотаріально. Він має містити інформацію про:

-       об'єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування, розмір земельної ділянки);

-       строк дії договору оренди;

-       орендну плату (розмір, індексація, спосіб та умови розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду, відповідальність за несплату).

Строк дії договору для ділянок сільськогосподарського призначення – від 7 до 50 років.

Розмір щорічної орендної плати встановлюється за згодою сторін, але не може бути меншим за 3% вартості земельної ділянки.

За згодою сторін у договорі оренди землі можуть зазначатися й інші умови.

Що робити, якщо кадастровий номер не вказаний?

Необхідно звернутися до спеціалізованого підприємства щодо виготовлення технічної документації із землеустрою.

Після цього треба пройти реєстрацію в регіональному підрозділі Держгеокадастру та зареєструвати право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Чи можна змінити умови договору чи розірвати його?

Зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін або у судовому порядку.

Договір може бути розірваний за згодою сторін або ж на вимогу однієї із сторін за рішенням суду.

Розірвання договору оренди землі в односторонньому порядку не допускається, окрім випадків, коли така можливість прописана у самому договорі.

Після підписання договору земля одразу переходить у користування орендаря?

Ні, підписання договору є необхідною, але не достатньою умовою для того, щоб повноцінно вступити в права користування орендованою ділянкою. Право оренди земельної ділянки виникає з моменту державної реєстрації оренди земельної ділянки.

Куди звернутися, щоб провести реєстрацію договору оренди?

Провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки може будь-який суб’єкт держреєстрації: виконавчі органи сільських, селищних та міських рад; нотаріуси; центри надання адміністративних послуг; інші акредитовані суб'єкти.

Скільки коштує така процедура?

Держава чітко визначає вартість послуги з реєстрації договорів оренди в залежності від строку, за який буде реєстраторами проведено цю процедуру.

Вартість змінюється від 0,05 прожиткового мінімуму за реєстрацію протягом 5 робочих днів до 2,5 прожиткових мінімумів за термінову реєстрацію впродовж 2 години.

Де отримати додаткову консультацію з цих питань?

За більш детальною консультацію звертайтесь до Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області за телефоном (057) 752 49 72

 

 

9 травня 2018 року 73 роки тому відгриміла найстрашніша й руйнівна війна в історії людства – Друга світова війна. Але ми пам’ятаємо про неї і про тих, хто домігся цієї перемоги. Скільки б років не пройшло з Дня Перемоги...

Цього дня біля меморіалу загиблим Барвінківчанам, на священному для кожного мешканця Барвінкове місці, зібралися сотні людей, щоб вшанувати пам’ять полеглих і віддати шану живим героям ІІ Світової війни, які звільнили людство від нацизму.

Присутніх на мітингу зі знаменним святом привітали перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л.Беккер, голова райдержадміністрації В.І.Ромах, голова районної ради В.С.Щолок, міський голова О.О.Бало, голова Барвінківської районної ради ветеранів В.О.Седенко, голова Барвінківської районної спілки учасників АТО О.В.Пономаренко.

У знак увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни, учасники заходу, серед яких - ветерани війни та праці, діти війни, представники установ, організацій, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, учні загальноосвітніх шкіл, жителі та гості міста поклали до підніжжя монумента квіти. Перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв, в таборах смерті, низько схилили голови.

По закінченню мітингу всіх ветеранів та бажаючих чекала солдатська каша, а  ввечері на центральній площі міста відбувся святковий концерт.

Закінчилося святкування салютом на честь ветеранів та 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

               

               

           

 

Дорогі ветерани війни, герої фронту і тилу! Шановні земляки!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до Великої Перемоги. У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Низько вклоняємося Вам, дорогі ветерани, захисники Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради свободи нашої країни.

Обов'язок нинішніх поколінь - бути гідними продовжувачами справи переможців. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням - немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі.

Дорогі ветерани! Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, миру і душевного тепла! Живіть якомога довше серед нас!

                                 Зі святом ! З Днем Перемоги!

 

З повагою, голова  районної ради                                                 В.С. Щолок

 

 

 

 

8 травня 2018 року голова районної ради В.С. Шолок разом з головою районної державної адміністрації В.І. Ромахом та головою ветеранської організації В.О. Седенко взяли участь у заходах приурочених Дню пам’яті та примирення.

День пам'яті та примирення встановлений Указом Президента України Петра Порошенка № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» від 24 березня 2015 року.

 Члени трудових колективів вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали до підніжжя пам'ятника загиблим барвінківчанам букети квітів.

Цього ж дня голова районної ради В.С.Щолок та голова райдержадміністрації В.І.Ромах взяли участь в заходах присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги у мікрорайоні Хлібної бази.

На мітингу В.С. Щолок  звертаючись до присутніх сказала, що в ці дні в наших серцях поєднуються два глибокі почуття: печалі за жертвами війни і водночас почуття вдячності і гордості за подвиг наших дідів і прадідів. Адже вся Україна в нелегкі воєнні роки працювала над перемогою над нацизмом. Наші співвітчизники воювали на фронтах, партизанських загонах, кували перемогу в тилу. То була і є єдина наша перемога. Ми низько вклоняємся перед нашими ветеранами за великий подвиг, як присутнім тут на цьому святі, на цьому святому місці, так і перед тими, хто вже не зміг прийти і відзначає цей святковий день вдома.

       Після завершення заходу присутні поклали квіти до пам’ятника жертвам Великої Вітчизняної війни, а педагогічний колектив та учні Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 подарували ветеранам війни  і праці  та мешканцям мікрорайону святковий концерт.

           

 

 

 

26 квітня 2018 року біля пам’ятного Знаку «Дерево печалі» відбулися скорботні заходи з вшанування пам’яті померлих та постраждалих внаслідок трагедії, яка сталася на ЧАЕС у 1986 році. Минають роки після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису. Тридцять два роки минуло з того часу, як у ніч на 26 квітня на Чорнобильській атомній станції сталася наймасштабніша техногенна катастрофа. Відтоді щовесни, барвінківчани у скорботній хвилині низько схиляють голови в пам’ять про загиблих ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії і дякують за подароване життя нині живим.

Захід проходив за участі голови районної ради В.С. Щолок, голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха, міського голови О.О.Бало, ліквідаторів Чорнобильської аварії, близьких та рідних загиблих чорнобильців, представників трудових колективів та громадськості.

Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих чорнобильців та  поклали живі квіти до пам’ятного Знаку.

               

 

 

26 квітня 2018 року відбулась зустріч голови районної ради В.С. Щолок та голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха з представниками громадської організації «Союз Чорнобиль Україна».

У ході зустрічі були обговорені питання з соціального захисту, медичного та пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. З даних питань виступили Макаровська Л.В., начальник управляння соціального захисту населення районної державної адміністрації та Чегринець А.І., начальник Барвінківського відділення Пенсійного фонду.

За результатами зустрічі керівникам зазаначених установ надані відповідні доручення.

       

 

 

 

25 квітня 2018 року відбувся звітний концерт Барвінківської дитячої музичної школи — найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків та викладачів.

Звітний концерт - це свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через велику працю, наполегливість і участь в ньому беруть майже всі вихованці школи.

Щороку юні музиканти беруть участь  у конкурсах різних рівнів, де демонструють високий рівень здобутих знань.

Всі учні дитячої музичної школи показали непоганий рівень майстерності та високий мистецький потенціал. Глядачі отримали найкращі емоції та приємні враження від концертних номерів юних музикантів та їх наставників.

На святі були присутні голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державноїх адміністрації В.І. Ромах. У виступах очільники району висловили велику подяку педагогічному колективу, вихованцям школи та батькам за їхнє розуміння важливості залучення дітей до прекрасного та всебічну підтримку. «Ким би не стали учні школи - робітниками, лікарями, юристами, бізнесменами - світ музики, в якому вони проводять дитячі роки, назавжди наповнить  їх любов'ю до життя, до образного сприйняття навколишнього світу, відчуття гармонії», наголосила В.С. Щолок.

 

 

 

             

 

 

 

 

    25 квітня 2018 року відбулось пленарне засідання ХХІІІ сесії VII скликання.

У складі депутатського корпусу райради відбулися зміни – замість депутата С.В. Шестак, яка склала повноваження за власною заявою, набув депутатських повноважень її колега по політичній партії «Волонтерська партія України» А.О. Шуригін. Таке рішення прийняла районна виборча комісія, оскільки саме Артур Олександрович був наступним у виборчому списку кандидатів у депутати від Барвінківської районної організації політичної партії «ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ». Голова райради В.С. Щолок на початку сесії привітала А.О. Шуригіна із визнанням його депутатських повноважень, вручила посвідчення та значок депутата райради.

Депутати розглянули виконання районного бюджету за 1 квартал 2018 року та внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Районний бюджет за І квартал 2018 року по власним доходам виконаний на 104,6%. При плані 6776,1тис .грн. надійшло 7087,5 тис грн. доходів, що на 311,4 тис грн. більше, ніж було заплановано. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 274,0 тис грн.

Виконані всі затверджені доходні джерела.

Відповідно внесених змін, за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету на сумму - 717800 грн та субвенції з міської та сільських рад на суму 129018 грн., збільшено асигнування на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ та фінансування окремих районних програм (Програма «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району», Програма удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2018-2019 роки, Програма соціального захисту населення району на 2018-2022 роки).

В ході пленарного засідання депутати розглянули питання про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» та затвердили Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Барвінківського району Харківської області.

Заслухали та схвалили інформації про хід виконання 5 районних програм, розглянули звіти 2 керівників комунальних закладів про роботу закладів та низку питань пов'язанних з управлінням майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

               

                

 

 

 

 

23 квітня 2018 року, за участю голови районної ради В.С. Щолок, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку районної ради. У ході засідання члени комісії обговорили виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. За інформацією начальника районного фінансового управління М.В. Чухно до бюджету району пропонується внести низку змін.

Згідно з запропонованими змінами, збільшуються асигнування на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ та фінансування окремих районних програм: по загальному фонду, за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету – 717800 грн. та за рахунок субвенцій з міської та сільських рад на загальну суму - 129018 грн.

Також депутатами погоджено внесення змін до Програми соціального захисту населення району на 2018-2022 роки та Програми Цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Барвінківському районі на 2016-2020 роки.

               

 

 

20 квітня 2018 року, біля пам’ятника загиблим, що у парку Слави селища Близнюки, відбулася урочиста церемонія передачі атрибутів естафети пам’яті від Бірвінківського району до Близнюківського району.

Перед початком урочистої частини заходу учасники зібрання вшанували подвиг тих, хто загинув в грізні і важкі роки Другої Світової війни, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Воїну – визволителю.

Керівництву та представникам району були вручені атрибути естафети з правом їх подальшої передачі Лозівському району. Після того, як прапор побуває в усіх районах області, його передадуть до Харківського історичного музею.

Делегацію Барвінківського району очолювали заступник голови Барвінківської районної ради В.М. Ухань та перший заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації О.С. Калінін.

       

 

 

 

 

 

20 квітня 2018 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання.

Участь у засіданні взяла голова районної ради В.С. Щолок.

У ході засідання депутатами було попередньо затверджено та погоджено винесення на розгляд, під час пленарного засідання сесії, питання про хід виконання Програми„ Дошкільна освіта” на 2016-2020 роки, Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу у 2016-2020 роках та під час мобілізації, 2 звіта керівників комунальних закладів та низку питань, пов'язанних з управлінням майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

 

 

 

 

               

 

 

 

19 квітня 2018 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання.

За участтю начальника Барвінківського районного сектору Головного Управління Державної служби з надзвичайних сітуацій в Харківській області Глущенко В.О., членами комісії було розглянуті питання про хід виконання 3 районних програм: Програми Цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Барвінківському районі на 2016-2020 роки та Програми створення та функціонування місцевої пожежної охорони Барвінківського району на 2016 – 2020 роки.

Також депутатами погоджено для розгляду на пленарному засіданні сесії проект рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

       

 

 

18 квітня 2018 року наш район прийняв естафету пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», присвячену 75-й річниці визволення Харківської області від нацистських загарбників.

Делегація сусіднього Ізюмського району разом з головою обласної організації ветеранів Анатолієм Хіневичем привезли на Барвінківщину символи естафети – Прапор із геральдикою всіх районів Харківщини та унікальний альбомом Естафети Пам’яті.

На урочистостях, що проходили біля пам’ятникам загиблим барвінківчанам, голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, міський голова О.О. Бало, голова районної організації ветеранів В.О. Седенко, члени президії цієї громадської організації прийняли в район почесні символи естафети.

Гості міста разом з барвінківчанами поклали квіти до пам’ятника загиблим барвінківчанам, воїнав-інтернаціоналістам і на цьому священному місці розгорнули великий Прапор естафети.

Від Барвінківщини естафета буде передана сусідньому Близнюківському району.

               

 

 

 

Барвінківський районний центр зайнятості

ЗАПРОШУЄ

всіх бажаючих на безкоштовне професійне навчання  за   ліцензованими професіями в Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (ознайомитись...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 квітня 2018 року голова районної ради В.С. Щолок прийняла участь у засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області розглянули питання про реалізацію соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення та монетизацію пільг на проїзд, обговорили питання надходжень та видатків бюджетів різних рівнів. Також розглянуті питання оплати та охорони праці у комунальних підприємствах, установах та закладах області, про звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо прискорення розгляду заявок для отримання ліцензій на мовлення громад на вільних радіоканалах, а також актуальні питання управління землями територіальних громад.

 

 

 

                                                          Шановні земляки!

 

З сердечним трепетом вітаю Вас з Великим святом Святої Пасхи!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту!

Зустрічайте його з чистою душею і добрим сумлінням. Бажаю земних благ, духовного розвитку, душевного спокою, Божого промислу і волі у всіх справах і починаннях. Радості торжества, міцної віри і безмежної любові!

У це світле християнське свято Великодня, хочу побажати кожному будинку миру, взаєморозуміння, терпіння, віри і духовного розвитку! Нехай кожен Ваш вчинок і дія будуть праведними, нехай Ви і Ваші близькі живуть тільки у згоді з богом і з самим собою!

Радійте приходу Світлого дня. Миру Вам і благополуччя. Христос Воскрес!

 

  Голова Барвінківської районної ради                                 В.С.Щолок

 

 

Інформація про Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року (детальніше...)

 

 

30 березня 2018 року голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І. Ромах привітали с з ювілейним, 80-м, Днем народження майстра спорту з важкої атлетики та гирьового спорту, неодноразового переможця і призера чемпіонатів України, заслуженого тренера, Почесного громадянина міста Барвінкове Олексія Андрійовича Ведмідя. 

Керівники району побажали Олексію Андрійовичу здоров`я, сімейного благополуччя, нових великих перемог на тренерській ниві та вручили Почесну грамоту голови районної державної адміністрації та районної ради і цінний подарунок.

 

 

 

 

                                                               

 

 

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області – проект «Я маю право!»

        Буклет судова пам'ятка боржника (ознайомитись...)

        Буклет судова пам'ятка стягувача (ознайомитись...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 березня 2018 року Президія Барвінківської районної ради затвердила перелік питань, що будуть розглянуті депутатами на ХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання, яка відбудеться 25 квітня 2018 року:

1. Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

2. Про хід виконання Програми „ Дошкільна освіта” на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової 4 сесії райради 7 скликання від 19.02. 2016 року № 69-VІІ.

3. Про хід виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу у 2016-2020 роках та під час мобілізації, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02.03.2016 року № 82-VІІ.

4. Про хід виконання Програми Цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02.03.2016 року № 88-VІІ.

5. Про хід виконання Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02.03.2016 року № 90 -VІІ.

6. Про хід виконання Програми створення та функціонування місцевої пожежної охорони Барвінківського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02.03.2016 року № 85-VІІ.

7. Звіт директора комунального закладу «Барвінківський краєзнавчий музей» Барвінківської районної ради Харківської області Куплевацького С.А. про роботу закладу.

8. Звіт директора комунального закладу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу « 2-Іванівська дитяча музична школа» Барвінківського району Харківської області Румянцевої І.Ф. про роботу закладу.

9. Про депутатські запити.

10. Різне.

        

 

 

28 березня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової ХХІІ сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання.

Депутатами розглянуті та схвалені зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ" Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього.

Збільшуються доходи та видатки загального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету в сумі 375934 грн.

Збільшуються доходи та видатки спеціального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету та залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 14202598 грн.

із них :

-  на реконструкцію системи опалення стаціонарного відділення КЗОЗ Барвінківська центральна районна лікарня - 1852303 грн.;

-  на реконструкцію стаціонарного відділення КЗОЗ Барвінківська центральна районна лікарня (утеплення покрівлі та заміна вікон і дверей на енергозберігаючі) – 2019102 грн.

-  на капітальний ремонт зали та сцени комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» - 2488534 грн.

Збільшуються видатки районного бюджету по загальному фонду за рахунок вільного залишку коштів станом на 01.01.2018 року 1242010 грн. та залишку коштів медичної субвенції в сумі 3190 грн., із них:

- центральній районній лікарні – 58100 грн., із них: виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи опалення стаціонарного відділення КЗОЗ Барвінківська центральна районна лікарня – 43100 грн., на відшкодування пенсій – 15000 грн.

Районній державній адміністрації на придбання спортивного інвентарю для проведення різного рівня змагань з видів спорту – 50000 грн.

- Центру первинної медико-санітарної допомоги на виконання Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2018-2019 роки на придбання паливо-мастильних матеріалів – 50000 грн. .

- На виконання Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2016-2018 роки для Барвінківського відділення поліції Балаклійського ВП ГУНП на технічне забезпечення службового транспорту – 50000 грн.;

- Відділу освіти – 756300 грн. на виконання програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району» на 2015-2019 роки.

- На проведення поточного ремонту стадіону Барвінківської ДЮСШ – 199800 грн.,

- Сектору культури і туризму – 209000 грн., із них: для проведення поточного ремонту другого поверху комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» - 199000 грн. на придбання будівельних матеріалів для поточного ремонту районної бібліотеки – 10000 грн. та інше.

Збільшуються доходи загального фонду районного бюджету на загальну суму 788964 грн. та доходи спеціального фонду районного бюджету на загальну суму 102000 за рахунок субвенції з сільських рад та направлені на виконання заходів районих Програм.

Також в ході пленарного засідання депутати погодили внесення змін до Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки та затвердили 3 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

                

 

 

 

 

27 березня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання, за участю голови районної ради Щолок В.С.

На комісії було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Чухно М.В., прокоментував матеріали наданого проекту рішення районної ради, проінформував про додаткові зміни і звернувся з пропозицією їх підтримати.

Члени постійної комісії уважно розглянули надані матеріали та погодили запропоновані зміни до бюджету і проект рішення районної ради та винесли його на розгляд пленарного засідання районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

27 березня 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання, за участю заступника голови районної ради Ухань В.М.

Депутати розглянули та рекомендували для розгляду на пленарному засіданні районної ради 3 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 

 

 

 

 

 

 

 

26 березня 2018 року відбулося засідання Президії районної ради, яке проводила голова районної ради В.С. Щолок.

Президія вирішила скликати позачергову ХХІІ сесію районної ради VII скликання 28 березня 2018 року о 10.00 год. та розглянути питання:

1.    Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього.

2. Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населенних пунктів на території Новомиколаївської сільської ради Барвінківського району Харківської області».

3.    Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя, що перебуває в оренді Жигайло Володимира Григоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Подолівської сільської ради за межами населених пунктів Барвінківського району Харківської області».

4.    Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарські угіддя, що перебуває у власності Харченко Любові Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Грушуваської сільської ради за межами населених пунктів Барвінківського району Харківської області».

5.    Про депутатські запити.

6.     Різне.

 

 

16 березня 2018 року в районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. 

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради В.С.Щолок та голова районної державної адміністрації В.І.Ромах та побажали працівникам житлово-комунальної сфери досягнення нових професійних висот, міцного здоров’я, добра, добробуту, затишних осель, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму, віри в майбутнє та мирного неба над головою.

Найкращих працівників за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунальної галузі, відповідальне ставлення до виконання покладених обов'язків було нагороджено почесними грамотами.

Після завершення офіційної частини всіх присутніх зачарували своїми голосами і танцями аматори сцени.

            

 

 

УВАГА! Термін подання заявок на участь у конкурсі «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» подовжено до 25 березня

 

УВАГА! Термін подання заявок та конкурсної документації на участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» подовжено до 17:00 25 березня 2018 року.

У разі виникнення запитань щодо участі у Конкурсі, звертайтеся за тел. (057) 715-72-64, (057) 700-53-08.

 

 

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області – проект «Я маю право!»

У Харківській області створено Регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області рішень про стягнення аліментів до складу якого увійшли начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова - голова штабу, представники Національної поліції, Прикордонної служби, Департаменту соціального захисту населення та керівники всіх відділів державної виконавчої служби міста Харкова та Харківської області. Одним з пріоритетних напрямків у роботі Мін'юсту та загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є виконання рішень про стягнення аліментів. Однак, цей проект не обмежується правороз’яснювальною роботою, а й здійснює комплексну реформу примусового виконання рішень, спрямовану на підвищення ефективності діяльності органів та осіб, які здійснюють примусове виконання. 6 лютого 2018 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» та запрацював реєстр боржників аліментів, який доступний кожному.

 Буклет

 

Первомайський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги – «Правила добросусідства у земельному законодавстві»

 

 

 

                        Любі жінки!

Щиро  вітаю  Вас  зі  святом 8 Березня!

Сьогодні свято світла і тепла,

День ніжної краси, жіночності, надії.

Весна жінкам любові додала

І про майбутнє розбудила мрії.

У день такий бажаю  сердечно

Для кожної із Вас ,сьогодні та завжди,

Добробуту, турботи, милосердя,

І миру вічного, і спокою в душі.

І жодної сльози ,і жодної скорботи,

Лише любові , радості, весни!

 

        Голова  Барвінківської  районної ради            В.С. Щолок

 

6 березня 2018 року в районному Будинку культури відбувся святковий концерт до дня 8 березня. В залі панував справжній весняний настрій: на кожному кроці від чоловіків на адресу прекрасних жінок лунали компліменти та теплі вітання зі святом весни - 8 Березня .Відшуміла зима лютими морозами, а на зміну їй прийшла чарівна красуня-весна. Тож недаремно саме вона увібрала в себе одне з прекрасних свят – свято жінок.

З вітальними словами до жінок звернулись голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації  В.І. Ромах . Вони привітали чарівних жінок зі святом та побажали щастя, добра, яскравих емоцій, кохання, чудового весняного настрою, краси, приємних сюрпризів, здійснення бажань, миру та злагоди в родині та щоб у душі завжди квітла весна.

Також на сцену були запрошені 12 чарівних представниць району, яким за вагомий особистий внесок в економічний, соціальний і культурний розвиток району та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня керівники району вручили Почесні грамоти голови районної державної адміністрації та районної ради і цінні подарунки.

На честь жіночої краси і ніжності зі сцени звучали ліричні пісні у виконанні творчих районних колективів.

               

 

 

 

28 лютого 2018 року відбулось пленарне засідання ХХІ сесії VII скликання, в ході якого було розглянуто 41 питання порядку денного.

Підбиваючи підсумки минулого бюджетного року, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік:

 - по загальному фонду по доходам в сумі           212628,6 тис. грн.

                                        по видаткам в сумі         206041,3 тис. грн.

- по спеціальному фонду по доходам в сумі        15613,0 тис. грн.

                                        по видаткам в сумі          15496,7 тис. грн.    

Заслухали та схвалили інформації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік та затвердили аналогічну програму на новий термін.

Депутати також внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Збільшені видатки районного бюджету по загальному фонду за рахунок вільного залишку коштів станом на 01.01.2018 року за рахунок залишку коштів районного бюджету – 3648096 грн. та збільшені видатки загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції міської та сільських рад  на загальну суму 1316888 грн. і направлені на фінансову підтримку закладів охорони здоров'я, освіти та на виконання заходів районних програм.

В ході пленарного засідання депутати розглянули питання про реорганізацію шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» в Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» та затвердили Програму покращення якості надання послуг Барвінківським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2018-2022 роки.

Погодили внесення змін до 8 районних програм, затвердили 14 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення що надаються для ведення фермерського та товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території сільських рад Барвінківського району та розглянули низку питань пов'язанних з управлінням майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

Також на сесії була заслухана інформація Барвінківського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області та Барвінківського відділення поліції Балаклійського відділу поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території.

               

               

               

 

 

26 лютого 2018 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання, за участю голови районної рада Щолок В.С.

Депутати обговорили інформацію Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Барвінківського району на 2017 рік, затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік:

- по загальному фонду по доходам в сумі           212628,6 тис. грн.

                                      по видаткам в сумі         206041,3 тис. грн.

- по спеціальному фонду по доходам в сумі        15613,0 тис. грн.

                                      по видаткам в сумі          15496,7 тис. грн.

 та рекомендували на затвердження Програму економічного і соціального розвитку Барвінківського району на 2018 рік.

Також на комісії було погоджено зміни до 8 районних програм, розглянуто листи-звернення до комісії бюджетних установ щодо виділення додаткових коштів та переміщення коштів за кодами бюджетної класифікації з метою забезпечення розрахунків та проплат за всіма статтями видатків та надана згода на внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього.

       

 

 

 

 23 лютого 2018 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання.

В ході засідання було розглянуто 15 питань, серед яких затвердження Програми покращення якості надання послуг Барвінківським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2018-2022 роки, виконання Програми зайнятості населення Барвінківського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням 21 сесії райради 6 скликання від 25 грудня 2013 року № 478-VІ (зі змінами), про реорганізацію шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» в Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» та питання пов’язані із спільною власністю територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

               

 

 

 

22 лютого 2018 року голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І. Ромах взяли участь у святі хореографії « Танцювальна феєрія», яке відбулось в Будинку творчості дітецй та юнацтва. Валентина Семенівна привітала учасників заходу і сказала, що сьогодні уже неможливо уявити культурне життя міста без участі хореграфічних колективів. Щоразу, коли в районному будинку культури організовується черговий концерт, то глядачі завжди знають, що на них чекає справжнє шоу, учасниками якого будуть юні танцюристи. Побажала учасникам хореграфічних колективів нових, неповторних колоритних виступів  та здійснення мрій. Керівникам колективів - задоволення від праці та гучних перемог своїх вихованців. Батькам - пишатися своїми дітьми та радіти їхнім успіхам.

 На завершення свята керівники району вручили подарунковий сертифікат на 30,0 тис. грн. вихованцям  зразкового хореографічного  ансамблю народного танцю "ПРОЛІСОК" для участі в Міжнародному фестивалі-конкурсі в м. Дніпро.

               

 

 

22 лютого 2018 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання.

На засіданні, за участі представника Головного управління Держгеокадастру Харківської області Новікової С.П., було розглянуто та погоджено для затвердження на пленарному засіданні 21 сесії 7 скликання 14 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

               

 

 

16 лютого 2018 року в районному Будинку культури відбулась концертна програма «Час вибрав нас» присвячена 25-річчю ансамблю «Вірність», який складається з воїнів-афганців. Голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І. Ромах привітали учасників колективу з памʼятною датою та присутніх у залі учасників бойових дій в Афганістані з 29 річницею виведення військ з Афганістану.

Також керівники району вручили ансамблю «Вірність» подарунковий сертифікат на суму 50,0 тис. грн. для придбання музичних інструментів.

       

 

 

15 лютого 2018 року. Сьогодні з нагоди 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля пам'ятника загиблим в Афганістані відбувся мітинг, який зібрав учасників бойових дій в Афганістані, представників організацій, установ та громадськість.

Тисячі солдатів колишнього Радянського Союзу пройшли жорстоке пекло десятилітньої кровопролитної війни, серед яких і жителі нашого району. Далеко від рідної землі вони з честю виконували свій інтернаціональний обов’язок, відстоювали справедливість, захищаючи мир і спокій. Своїм подвигом, прикладом справжньої самовідданості, патріотизму, чесності, високого морального духу зробили крок у безсмертя.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять барвінківчан, які не повернулися з війни до рідного дому та поклали живі квіти.

Також цього дня відбувся "Маршрут пам’яті" - об’їзд могил загиблих воїнів - інтернаціоналістів. Члени активу громадської організації воїнів – інтернаціоналістів відвідали місця поховань у селах Іллічівка, Іванівка, Іванівка Друга, Подолівка; зустрілися з рідними загиблих учасників війни в Афганістані. Біля кожної могили вшанували пам'ять загиблого героя хвилиною мовчання та поклали квіти.

               

 

 

14 лютого 2018 року голова Барвінківської районної ради Щолок В.С. та голова Гаврилівської сільської ради Потапенко Т.І. прийняли участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які відбулися у малій залі Будинку рад під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Згідно з порядком денним учасники засідання розглянули такі питання:

- про взаємодію територіальних підрозділів Національної поліції з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення публічної безпеки та порядку у територіальних громадах області;

- про практичні кроки щодо впровадження реформи сільської медицини;

- про заходи з покращення доріг місцевого значення та можливості цільового дорожнього фонду Харківської області;

- про деякі питання реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» у 2018 році.

Крім того, були прийняті рішення направити низку звернень до Кабінету Міністрів України, зокрема, щодо порядку розподілу коштів екологічного податку та компенсації місцевим радам втрат, пов'язаних із наданням пільг підприємствам залізничного транспорту.

               

 

 

09 лютого 2018 року відбулося урочисте відкриття відремонтованого спортивного залу Богодарівської ЗОШ І-ІІ ст. Урочисте дійство було позначене традиційним для відкриття перерізанням стрічки, яку здійснили голова районної ради В.С. Щолок , голова райдержадміністрації В.І. Ромах сільський голова М.Ф.Мазур та начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.О. Коптєва. Відкриття спортивного залу після ремонту – найочікуваніша подія для учнів школи. Тепер у світлому, просторому, сучасному спортивному залі учні школи мають змогу займатися улюбленими видами спорту як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях.

                   

 

 

 

 

08 лютого 2018 року голова районної ради В.С. Щолок взяла участь у нараді з питань соціально-економічного розвитку району в розрізі кожної сільської ради.

Нарада проходила під головуванням голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та голів сільських рад.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31 січня 2018 р. відбулося засідання Президії районної ради на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ХХІ сесії районної ради VІІ скликання.

Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок провести ХХІ сесію районної ради VІІ скликання 28 лютого 2018 року та винести на розгляд наступні питання:

1.    Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

2.    Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

3.    Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.

4.    Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього.

5.    Про виконання Програми зайнятості населення Барвінківського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням 21 сесії райради 6 скликання від 25 грудня 2013 року № 478-VІ (зі змінами).

6.    Про хід виконання Програми «Про запровадження районної відзнаки – звання «Почесний громадянин Барвінківського району» та затвердження Положення про нього», затвердженої  рішенням 13 сесії райради 7 скликання від 24 лютого 2017 року № 333- VІІ (зі змінами).

7.    Про звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Барвінківська центральна районна лікарня " про роботу закладу.

8.    Про депутатські запити.

9.    Різне.

Також, відповідно до чинного законодавства України, на пленарному засіданні ХХІ сесії районної ради буде заслухано інформацію:

-         керівництва Барвінківського відділення поліції Балаклійського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Харківській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та про результати діяльності на території району;

-         керівництва Барвінківського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району.

 

 

 

 

31 січня 2018 року, перший заступник голови Харківської облдержадміністрації М.Л. Беккер урочисто передав міському голові О.О. Бало ключі від нового автомобіля-сміттєвоза  вартісттю 1млн.600 тис. грн., який був придбанний за рахунок коштів обласного бюджету.

Новенький МАЗ повністю автоматизований а отже, відповідає сучасним вимогам. Серед основних функцій – самостійне завантаження/відвантаження сміття та його пресування. Також автомобіль оснащений навісним обладнанням для очищення доріг від снігу.

Також перший заступник голови Харківської обласної адміністрації М.Л. Беккер, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, голова районної ради В.С. Щолок відвідали Будинок творчості дітей та юнацтва, де відкрили танцювальну залу. На ремонт та облаштування танцювальної зали було виділено з районного бюджету майже 240 тисяч гривень. Капітально відремонтовано стіни, підлогу, систему опалення, замінено вікна, двері, мережу освітлення та встановлені дзеркала і спеціальні станки, як і вимагають стандарти хореографії. «Про таку танцювальну залу ми могли лише мріяти» сказав О.І. Тітченко керівник танцювального колективу «Пролісок». М.Л. Беккер та керівники району запевнили, що і в подальшому будуть підтримувати творчість юних талантів.

               

 

               

 

 

 

До уваги депутатів!

Розпочався черговий етап подачі декларації

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Додатково повідомляємо, що детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua у розділах «Он-лайн навчання» та «Роз’яснення для суб’єктів декларування».

Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29.

Технічна допомога: (044) 200-06-94, support@nazk.gov.ua.

 

 

 

 

       

 11 січня 2018 р. У малій залі будинку рад та райдержадміністрації відбулась селекторна нарада про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2018 році, яка пройшла  під головуванням   заступника голови Конкурсного комітету, першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко та заступника голови Конкурсного комітету, голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмили Немикіної.

В селекторній нараді взяли участь заступник голови Барвінківської районної ради Ухань В.М., перший заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації Калінін О.С., представники виконавчого апарату районної ради, міський та сільські голови, керівники комунальних установ та закладів району, представники громадських організацій.

        Учасниками наради були обговорені цьогорічні нововведення для конкурсантів, що були прийняті за підсумками минулого року, а також робота та критерії оцінювання конкурсного комітету, план проведення конкурсу та особливості реалізації проектів.

        Серед нововведень є те, що подання проектної заявки на участь у конкурсі з цього року відбуватиметься в електронному варіанті.

        Також пропонується замінити номінації конкурсу на нові:

- «Добробут та розвиток громад»;

- «Благоустрій та охорона довкілля»;

- «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».

         У запропонованому новому Положенні  про  порядок проведення обласного конкурсу з'являються дві категорії учасників:

•    перша категорія учасників:

    - громадські організації,

    - громадські спілки,

    - органи самоорганізації  населення,

    - батьківські комітети,

    - ОСББ;

•    друга категорія учасників:

    -  сільські, селищні, районні, міські ради міст районного та обласного значення, ради ОТГ – ініціатори спільних проектів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад.

        Таким чином, ініціативні групи вже не зможуть бути конкурсантами.

        Обов’язкове співфінансування для першої категорії з місцевих бюджетів, приватного партнера складатиме не менше 45%; власний внесок конкурсанта -  не менше 5%. Для другої категорії з місцевих бюджетів- не менше 40%; приватного партнерства - не менше 10%.

        Крім того, розширено загальний фонд фінансування, збільшено суму фінансування на міні-проекти з 200 тис. грн. до 300 тис. грн.; по-друге, введена ще одна номінація, що буде стосуватися співробітництва територіальних громад й це вже будуть більш масштабні проекти загальною вартістю  понад 1,5 млн грн.

        Строки прийому проектних заявок – з 22 січня по 15 березня включно.

        Детальна інформація щодо проведення Конкурсу розміщується на веб-сайті Харківської обласної ради в розділі «Конкурси, гранти» рубрики «Конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє».

 

 

 

 

 

 

Звіт про роботу Української асоціації районних та обласних рад за 2017 рік (Ознайомитись...)