Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

Персональний склад депутатів 

Барвінківської районної ради

7 скликання
 

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

депутата районної ради

 Обраний від політичної партії

1

Андрієнко Микола Васильович

Наш  Край

2

Беккер Марк Львович

Блок Петра Порошенко  «Солідарність»

3

Васильєв Володимир Іванович

Нова держава

4

Ведмідь Олександр Михайлович

Наш  Край

5

Відіньов Олексій Миколайович

Наш  Край

6

Волик Аліна Петрівна

Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

7

Гражданов Роман Анатолійович

Блок Петра Порошенко  «Солідарність»

8

Дерев'янко Тамара Олександрівна

Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

9

Дяченко Олег Віталійович

Нова держава

10

Захарова Ніна Василівна

Наш  Край

11

Ігнатенко Станіслав Григорович

Блок Петра Порошенко « Солідарність»

12

Канюка Володимир Васильович

Наш  Край

13

Курочкін Олександр Леонідович

Блок Петра Порошенко « Солідарність»

14

Макаревич Ігор Миколайович

Волонтерська   Партія України

15

Малиновська Наталія Володимирівна

Нова держава

16

Малемоненко Микола Анатолійович

Блок Петра Порошенко «Солідарність»

17

Мірошниченко Людмила Миколаївна

Блок Петра Порошенко «Солідарність»

18

Міщенко Анатолій Олександрович

Відродження

19

Мотов Геннадій Михайлович

Волонтерська   Партія України

20

Несміян Сергій Володимирович

Блок Петра Порошенко « Солідарність»

21

Пазюра Микола Семенович

Волонтерська   Партія України

22

Перепелиця Юрій Іванович

Наш  Край

23

Петренко Людмила Миколаївна

Блок Петра Порошенко Солідарність»

24

Понімаш Роман Миколайович

Волонтерська   Партія України

25

Рой Юрій Миколайович

Волонтерська   Партія України

26

Ромах Володимир Іванович

Блок Петра Порошенко» Солідарність»

27

Рябуха Віталій Іванович

Волонтерська   Партія України

28

Санжаревський Володимир Миколайович

Відродження

29

Спиця Ігор Вікторович

Волонтерська   Партія України

30

Степанов Євген Алекович

Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

31

Тернющенко Дарія Михайлівна

Волонтерська  Партія України

32

Ухань Віктор Михайлович

Волонтерська  Партія України

33

 Шестак Світлана Сергіївна

Волонтерська  Партія України

34

 Щолок Валентина Семенівна

Блок Петра Порошенко Солідарність»