Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Закупівлі і паспорти

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті
 

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР

ЮСТИЦІЇ (ознайомитись)

Барвенково


 

 

 


 

 

 

15.09.2016 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ БАРВІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 Проект та аналіз регуляторного впливу регуляторного акту "Рішення районної ради  «Про затвердження переліку платних медичних послуг, які надаються Комунальним закладом охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня»

 

 

 

28.01.2015 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ БАРВІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

«Про внесення змін до Додатку 3 Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)»

            З метою реалізації повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Барвінківською районною радою розроблено проект рішення «Про внесення змін до Додатку 3  Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)».           
           Зазначений проект і аналіз його регуляторного впливу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднено 28 січня 2015 року на офіційному веб-сайті Барвінківської районної ради в розділі Регуляторна діяльність:
http://barvinkove-rada.com.ua

Зауваження та пропозиції можна надсилати впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення районної ради та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу Барвінківської районної ради (64701,  м. Барвінкове, вул. Леніна, 8;  конт. тел. 4-24-24) та в електронному вигляді по електронній пошті (Barvinkove-rada@mail.ru).

 Голова районної ради       Щолок В.С.

28.01.2015 р.  Проект регуляторного акту "Рішення районної ради  «Про внесення змін до Додатку 3 Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)»