Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Закупівлі і паспорти

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті
 

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР

ЮСТИЦІЇ (ознайомитись)

Барвенково


 

 

 


 

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ РАЙОННОЇ РАДИ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ У 2017 РОЦІ (Далі...)  

 

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ РАЙОННОЇ РАДИ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ У 2016 РОЦІ (Далі...)  

ЗМІНИ ДО ПЛАНУ ДІЯЛЬНОСТІ РАЙОННОЇ РАДИ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ У 2016 РОЦІ (Далі...)  

 

15.09.2016 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ БАРВІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 Проект та аналіз регуляторного впливу регуляторного акту "Рішення районної ради  «Про затвердження переліку платних медичних послуг, які надаються Комунальним закладом охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня»

 

 

 

11.12.2015 р.

Повідомлення

про планування діяльності із підготовки проектів регуляторних актів Барвінківською районною радою на 2016 рік станом на 11 грудня 2015 року

На виконання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік Барвінківська районна рада повідомляє, що станом на 11 грудня 2015 року прийняття регуляторних актів в 2016 році не планується.

 У разі виникнення необхідності прийняття регуляторних актів, затвердження та зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік будуть оприлюднені в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті районної ради не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки проекту регуляторного акту.

Голова районної  ради                 Щолок В.С.

 

 

 

28.01.2015 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ БАРВІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

«Про внесення змін до Додатку 3 Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)»

            З метою реалізації повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Барвінківською районною радою розроблено проект рішення «Про внесення змін до Додатку 3  Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)».           
           Зазначений проект і аналіз його регуляторного впливу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднено 28 січня 2015 року на офіційному веб-сайті Барвінківської районної ради в розділі Регуляторна діяльність:
http://barvinkove-rada.com.ua

Зауваження та пропозиції можна надсилати впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення районної ради та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу Барвінківської районної ради (64701,  м. Барвінкове, вул. Леніна, 8;  конт. тел. 4-24-24) та в електронному вигляді по електронній пошті (Barvinkove-rada@mail.ru).

 Голова районної ради       Щолок В.С.

28.01.2015 р.  Проект регуляторного акту "Рішення районної ради  «Про внесення змін до Додатку 3 Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)»

28.01.2015 р. Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту "Рішення районної ради «Про внесення змін до Додатку 3 Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)»

28.01.2015 р. Повідомлення про планування діяльності із підготовки проектів регуляторних актів Барвінківською районною радою на 2015 рік

На виконання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік Барвінківська районна рада повідомляє, що станом на 15 грудня 2014 року прийняття регуляторних актів в 2015 році не планувалося. 

19 грудня 2014 року постійною комісією районної  ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики  та з питань взаємодії та розвитку органів самоврядування, спільної  власності територіальних громад міста та сіл району прийнято рішення внести зміни до Додатку 3 Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)». В зв’язку з вищезазначеним виникла необхідність в затвердженні плану діяльності із підготовки проектів регуляторних актів Барвінківською районною радою на 2015 рік, який 25 грудня 2014 року рішенням 28 сесії районної ради №616-VI «Про затвердження плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів у 2015 році» було затверджено.

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ РАЙОННОЇ РАДИ

 З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ У 2015 РОЦІ   

№ з/п

Вид та назва проекту регуляторного акта

Мета прийняття регуляторного акта

Відповідальні за розроблення проекту регуляторного акта

Строк підготовки регуляторного акта

1.

Рішення районної ради  «Про внесення змін до Додатку 3 Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)»

Удосконалення Положення, враховуючи практику застосування та законодавчі зміни

Виконавчий апарат районної  ради

І-ІІ квартал 2014 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова районної  ради                                               В.С. Щолок