Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

 

 28 жовтня 2015 р. біля пам’ятника загиблим барвінківчанам, вшановуючи безсмертний подвиг воїнів-визволителів, відбулася церемонія покладання квітів з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Вклонитися пам’яті загиблих захисників Вітчизни та висловити сердечну подяку ветеранам Великої Вітчизняної війни до пам’ятника  прийшли голова райради  В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, міський голова О.О. Бало,  представники ветеранських первинних організацій міста, працівники підприємств, організацій, установ, громадськість.

  

21 жовтня 2015 р. відбулося пленарне засідання ХХХІV сесії Барвінківської районної ради  VI скликання. В ході пленарного засідання депутати розглянули   30 питань порядку денного.

Депутатами розглянуто звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців  2015 року та  схвалені  зміни до рішення районної ради  від 21 січня  2015  № 620-VІ " Про районний бюджет на 2015 рік" та додатків до нього (із змінами), якими  збільшені доходи та видатки районного бюджету по загальному фонду за рахунок субвенцій з міського та сільських бюджетів в сумі  659030 грн. та направлено на виконання Програм «Удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період з 2014-2015 роки», «Забезпечення пожежної безпеки на період до 2015 року», « Профілактики правопорушень у Барвінківському районі  на 2011-2015 роки» , "Шкільний автобус на 2011-2015 роки».

На пленарному засіданні депутатами заслухані  інформації про хід  виконання  9 програм   та в зв’язку наданими субвенціями сільськими радами внесені зміни до 6 районних програм.

          Також розглянуто низку питань пов'язаних с користування нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

 

 

 

 

 

        19 жовтня 2015 р.  відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, соціального захисту, зайнятості та праці Барвінківської районної ради VІ скликання. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., голова РДА Ромах В.І., заступник голови районної ради Баляса Н.В., начальник  районного фінансового управління Чухно М.В.

       На засіданні комісії було розглянуто виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року та внесенні зміни до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2015 рік". Також депутатами  погоджені проекти рішень про внесення змін до  6 районних програм. Крім сесійних питань, комісією розглянуті листи що надійшли до постійної комісії стосовно виділення додаткових коштів із районного бюджету та прийняті відповідні рішення по кожному питанню.

 

 

        16 жовтня 2015 р. відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та постійної комісії з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики та з питань взаємодії та розвитку місцевого самоврядування спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

     Депутати розглянули 12 питань порядку денного ХХХVІ сесії районної ради VІ скликання та низку питань пов’язаних з управлінням майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району. Також на виконання протокольного рішення  засідання комісії, від 23.07.2015 р., було заслухано та взято до відома інформацію  про результати перевірки загальної протяжності маршрутів шкільних автобусів за один день,  що здійснюють підвіз учнів та вчителів до загальноосвітніх закладів району.

 

 

        15 жовтня 2015 р. відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та комісії з питань функціонування та розвитку АПК, земельних відносин.

       Комісією розглянуто інформації районної державної  адміністрації про  виконання  4 районних  Програм, 6 технічних документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду  та рекомендували їх для розгляду  на пленарному засіданні сесії. Також  була розглянута інформація  про роботу постійних комісій  за період роботи з листопада 2010 року по жовтень 2015 року.

 

 

        13 жовтня 2015 р. в Барвінковому відбулися заходи з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. Зі сцени районного Будинку культури зі словами привітань звернулися до присутніх заступник голови обласної державної адміністрації М.Л.Беккер, голова районної державної адміністрації В.І.Ромах, голова районної ради В.С.Щолок. Вони говорили про мужність та патріотизм, які з часів козацтва укорінилися у нашого народу. Під бурхливі оплески присутніх на сцену з чоловіки – солдати, які брали участь у різних локальних та військових конфліктах на територіях інших держав,  воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО. Їх було відзначено з нагоди свята спеціальними  нагородами. Серед нагороджених також волонтери, працівники райвійськкомату, державні службовці.  На екрані демонструються кадри відеофільмів, серед них – фото загиблих в Афганістані. Їх пам’ять також вшанували. Учасники художньої самодіяльності, серед яких були  і воїни-інтернаціоналісти, подарували присутнім святковий концерт.

 

         08 жовтня 2015 р. голова районної ради В.С. Щолок прийняла участь  в нараді з питань організації та проведення в районі виборів до місцевих рад під головуванням голови районної державної адміністрації В.І.Ромах. Участь також прийняли міський голова, сільські голови, а також голови та бухгалтери дільничних виборчих комісій. Були розглянуті питання проведення виборів, а також порушені проблеми. Керівники району зазначив, що вибори повинні пройти чесно і прозоро і без порушень, згідно із діючим законодавством. На всі питання присутніх були дані вичерпні відповіді.

 

 

        01 жовтня 2015 р. у залі територіального центру соціального обслуговування відбулися  заходи з нагоди  Дня людей похилого віку. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління. На зустріч до людей поважного  віку завітали заступник голови районної ради Баляса Н.В. та заступник голови райдержадміністрації Казенний С.М. У своїх виступах  вони побажали присутнім міцного здоров'я, щасливої долі, спокою, радості і добра. Силами працівників територіального центру соціального обслуговування  для присутніх був організований святковий концерт.

 

 

01 жовтня 2015 р. в районному будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди святкування Дня вчителя. Педагогів, вихователів, всіх представників педагогічної сфери привітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л.Беккер, голова районної ради В.С. Щолок, міський голова О.О.Бало, начальник відділу освіти Н.О.Коптєва. Вони висловили педагогам вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість та  досвід.

    За багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у реалізацію державної політики у галузі освіти, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління кращих освітян району було нагороджено грамотами та цінними подарунками. По завершенні урочистої частини на освітян чекав святковий концерт. Учасники художньої самодіяльності, серед яких були і самі педагоги та їхні виховаці подарували  присутнім  залі  гарний концерт.

 

 

        01 жовтня  2015 р.  в Богодарівській сільській раді відбулися  заходи з нагоди відзначення Дня людей похилого віку. Привітати ветеранів завітала голова районної ради Щолок В.С. За чашкою чаю ветерани згадували свою молодість – як працювали, коли на роботу та з роботи завжди їхали з піснями, хоч як би важко не було. Згадували різні випадки зі свого життя - і смішні і не дуже, самі співали пісень своєї молодості. Голова районної ради  висловила присутнім слова вдячності та  побажання міцного здоров’я, сил та наснаги.

 

 

 

 

        01 жовтня 2015 р. Барвінківська дитяча музична школа відсвяткувала 50 річний ювілей. Музична школа пишається своїми вихованцями, а вони гордяться тим, що навчаються  та навчались у цьому закладі. Цього дня у музичній школі відбувся святковий концерт. Демонстрували таланти, всі учні школи: від  наймолодших до старших класів. На свято завітали заступник голови районної ради Баляса Н.В., заступник голови райдержадміністрації Казенний С.М., міський голова О.О. Бало та завідувач сектору культури та туризму РДА Троян Ю.В.