Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

 

   

30 вересня 2015 р. голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І.Ромах та міський голова О.О.Бало взяли участь у заходах з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана. Зі сцени районного Будинку культури на адресу цих людей були сказані теплі слова подяки за життєвий подвиг, мудрість та прагнення завжди бути корисними суспільству, за виховання нашої молоді та постійний оптимізм.Керівник району вручив районній організації ветеранів України сертифікат на суму 5 тисяч грн. для друкування унікальної книжки про людей Барвінківщини. Голова організації Ю.І.Головко щиро подякував за таку підтримку. Силами учасників художньої самодіяльності РБК для глядачів, серед яких були голови та члени первинних ветеранських організацій з міста та з сіл району, сільські голови, був даний святковий концерт.    

 

 

23 вересня  2015 р.   Відбулося засідання  Президії районної ради на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ХХХІV сесії районної ради  VІ скликання.                                                      

     Участь у роботі президії районної ради взяли голова районної державної адміністрації Ромах В.І., заступник начальника районного фінансового управляння Рибалко Т.М., редактор районної газети  «Вісті Барвінківщини» Столбова І.М. 

     Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради   В.С. Щолок провести ХХХІV сесію районної ради VІ скликання  21 жовтня 2015 року  та  винести на розгляд такі питання:

1.      Про виконання районного бюджету за 9 місяців  2015 року та

внесення змін до рішення районної ради від 21 січня 2015 року № 620-VІ " Про районний бюджет на 2015 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2.      Про затвердження Програми « Надання  невідкладної  медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2015 -2016 роки » .

3.      Про хід виконання Програми енергозбереження Барвінківського району на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 6 скликання від 24 грудня 2014 року № 598-VІ.

4.      Про хід виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Барвінківського району на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 6 скликання від 24 грудня 2014 року № 600-VІ.

5.      Про хід виконання районної Програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 6 скликання від 30 грудня 2010 року № 25-VІ.

6.      Про  хід виконання Програми зайнятості населення Барвінківського району на період до 2017 року, затвердженої  рішенням 21 сесії райради 6 скликання від 25 грудня 2013 року № 478-VІ .

7.      Про  виконання Програми очистки русла річки Сухий Торець Барвінківського району на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням 2 сесії райради від 31.05.2006 р., продовженої до 2014 року рішенням 4 сесії райради 6 скликання від 10 березня 2011 року та подовженої до 2016 року рішенням 25 сесії райради 6 скликання від 28 травня 2014 року № 532-VІ.

8.      Про хід виконання Програми правової освіти  населення на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 6 скликання від 30 жовтня 2013 року № 435-VІ.

9.      Про виконання Програми „Створення та функціонування місцевої пожежної охорони Барвінківського району на період 2010-2015 роки”, затвердженої рішенням 36 сесії райради 5 скликання від 27 липня 2010 року № 513-V.

10.    Про виконання районної Програми розвитку архівної справи на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 6 сесії райради 6 скликання від 27 липня 2011року № 102-VІ.

11.    Про хід виконання Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2015-2017 роки,  затвердженої рішенням 28 сесії VІ скликання Барвінківської районної ради від  24 грудня 2014 року № 596-VІ.

12.    Про депутатські запити.

13.    Різне.

 

 

       

22 вересня 2015 р.  голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь у Загальних зборах уповноважених представників членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які відбулися 22 вересня в м. Харків під головуванням  президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

        Учасники розглянули ряд питань які стосуються розвитку місцевого самоврядування, реформування та децентралізації влади.

        Окрім того, учасники заслухали виступ голови Харківської обласної асоціації працівників рибного господарства, якій повідомив про ряд проблем, які виникають під час користування водними об’єктами та пов’язані з не урегульованим у цієї сфері законодавстві.

        Президент Асоціації Сергій Чернов надав доручення виконавчій дирекції Асоціації разом з фахівцями виконавчого апарату Харківської облради підготувати проект звернення до Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо вішення даного питання.

        Після завершення зборів, голови районних рад та міські голови міст обласного значення ознайомилися з Музеєм місцевого самоврядування Харківщини.

      

20 вересня 2015 р. волонтери Барвінківщини побували на передовій, поблизу м. Артемівська на Донеччині, де відвідали земляків – жителів с.Іванівка Д.Ткачова та О.Тюріна, які нині проходять службу у зоні проведення АТО, привезли їм гостинці з хлібосольної  рідної землі і не лише нашим  бійцям, але й одному з дитячих будинків.. А незадовго перед цим гуманітарна допомога була доставлена на Луганщину. Допомогу у зборі коштів  та продуктів харчування нашим солдатам надавали жителі міста та населених пунктів району.

 

 

17 вересня 2015 р. голова районної ради В.С.Щолок, перший заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін та міський голова О.О.Бало взяли участь в урочистостях з нагоди професійного свята рятувальників. Було зазначено, що професія рятувальника важка і небезпечна, проте має достатньо високий авторитет в суспільстві, здобутий конкретними й вагомими справамиЦе робота для мужніх, сильних, витривалих, готових ризикувати власним життям людей, які цілодобово готові прийти на допомогу.Незважаючи на несприятливі фактори та недостатність фінансування, поставлені передрайонним відділом  ГУ МНС України в Харківській області завдання виконувалися на належному рівні. Результати цих зусиль - зміна на краще ситуації у сфері реагування на події, запобігання і порятунку людей по багатьох показниках. Барвінківський підрозділ недарма – один з кращих в області, включаючи і спортивні досягнення. Група кращих рятувальників підрозділу була нагороджена  з нагоди свята.

 

    10 вересня 2015 р. Учасник бойових дій, фронтова медсестра, інвалід війни ІІ групи, кавалер орденів Великої Вітчизняної війни другого ступеню та «За мужність» О.О. Ніколенко разом з Днем міста відзначала свій життєвий ювілей. Олені Олексіївні 10 вересня виповнилося 90.

У затишній, чисто прибраній оселі вона зустрічала гостей.. Завітала до ювілярка з квітами, подарунками та щирими побажаннями міцного здоров`я і довголіття голова районної ради В.С. Щолок.  Були у гостинах у ветерана керівники  району та міста, райвійськкомату, районної ветеранської організації, районної лікарні, представники терцентру – ця служба взяла під опіку одиноку пенсіонерку.  ( фото)

 

 

    10 вересня 2015 р. на Барвінківщині відбулися заходи з нагоди Дня визволення краю від німецько-фашистських загарбників.  

    З ранку біля пам'ятника загиблим барвінківчанам пройшов урочистий мітинг, який зібрав представників влади, громадських організацій, ветеранів  війни, молоде покоління, жителів міста.

     Із трепетними словами  вітань і найщирішими побажаннями миру, добра і злагоди виступили голова районної ради Шолок В.С., голова РДА Ромах В.І., міський голова Бало О.О.

     Голова РДА Ромах В.І. вручив ювілейні медалі групі колишніх воїнів-інтернаціоналістів та кільком ветеранам війни ювілейні медалі з нагоди 70-річчя визволення України. Після хвилини мовчання, віддаючи данину шани та пам’яті учасники мітингу поклали квіти до пам’ятників загиблим барвінківчанам та воїнам-афганцям. А потім всі рушили до іншого священного місця – на Чумацьку гору, до Монументу Слави, де вічним сном сплять визволителі нашого міста. Делегація ветеранів того дня також побувала біля інших пам’ятних місць, які тісно пов’язані з війною. Цього дня для  ветеранів та дітей війни була  організована солдатська каша.

        А увечері  відбулися святкові заходи  присвячені Дню міста. Із  святом  присутніх  вітали заступник голови облдержадміністрації М.Л. Беккер, міський голова О.О. Бало. На центральній площі міста землякам дарували свої концертні номери жіночі вокальні ансамблі «Молодички» із Іллічівки,  «Вербиченька» із сусіднього Вернопілля та їх земляки дует «Два Т». Із Харкова завітали до барвінківчан на свято юні таланти: учасниця телепроекту «Голос діти» Альона Андрієвська та переможець обласного фестивалю дитячої творчості «Весняні дзвіночки» Наталія Калініна. Вигуками «біс», «браво» зустрічали барвінківчани виступи  військового оркестру 194-го понтонно-мостового загону державної спеціальної служби транспорту, де диригентом підполковник Б.В. Задорожній.

 

 

        10 вересня 2015 р.  на Барвінківщині з робочим візитом побував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л. Беккер. Він  зустрівся з господарським активом району.Основна проблема, яка хвилює сьогодні барвінківчан – це ремонт мосту через річку Сухий Торець, який не функціонує вже майже рік. Марк Львович повідомив, що питання на постійному контролі. Проведені вже всі тендерні процедури згідно із законодавством, і вже цими днями приступили до роботи. На зустрічі був присутній С.М.Євель - генеральний директор ТОВ «Стальконструкція», яке буде проводити ремонті роботи. За графіком роботи  мають закінчитися у грудні. Того ж дня заступник голови Харківської облдержадміністрації М.Л. Беккер провів особистий прийом громадян. На робочій зустрічі з головами міськсільрад обговорив поточні питання життєдіяльності територіальних громад. 

 

 

 

 

 

  Шановні  земляки!

        В районі Барвінкового в 1941-1943 роках відбувалися найжорстокіші битви Другої світової війни. Велика Вітчизняна Війна - це особлива сторінка в історії нашого міста.

       Ворог захопив місто 23 жовтня 1941 року. Німецька окупація Барвінківщини продовжувалася майже два роки.

      Для тисяч захисників барвінківська земля стала останнім місцем вічного спокою.

Тут, на  Барвінківському ратному полі, кувалися майбутні перемоги. На теренах  Барвінківщини свою мужню смерть прийняли тисячі радянських воїнів, завдяки яким наше місто було звільнено і завдяки яким ми здобули свободу. Світла їм пам'ять!

        Ми всі у неоплатному боргу перед пам’яттю загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни. Честь та слава доблесним захисникам  Вітчизни!

      У Великій Вітчизняній війні  загинуло 5529 барвінківчан. Серед солдатів Червоної Армії, чиї імена вписані золотими літерами в історію Великої Вітчизняної Війни, є імена 6 барвінківчан, які отримали звання Героїв Радянського Союзу

       Дорогі ветерани, спасибі Вам за те, що Ви, в надзвичайно важкій боротьбі, вистраждали і захистили нашу Свободу.

      За те, що своїми руками підняли наше місто з руїн і що ви нагадуєте нам, як потрібно жити і любити свою Батьківщину!

        Зі святом вас, шановні ветерани та жителі нашого міста!

Пам'ятаємо, що тільки завдяки мужності та стійкості наших дідів й прадідів Україну і Світ врятовано від нацистської чуми. Бажаю всім землякам здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні, мирного неба й ніколи не зазнати ні Вам, ні Вашим дітям і внукам воєнних лихоліть. Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного міста, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучим!

 

                                    З повагою,

                                    голова районної ради                                                                                        В.С. Щолок

 

       05 вересня 2015 р. барвінківчани взяли участь у Слобожанському ярмарку у Харкові.На ярмарок з'їхалося близько 500 учасників з усіх районів області, а також з інших регіонів України.У програмі торгового свята, яке 5 вересня стартувало на майданчику біля презентаційно-виставкового комплексу «Радмір-Експохол», - виступ творчих колективів області та проведення п'яти конкурсів: «На кращий коровай з борошна врожаю зерна 2015 року», «Фестиваль сала», «На кращий фольклорний колектив», «На кращого майстра народної творчості», «На кращу художню експозицію».Почесними гостями Великого Слобожанського ярмарку стали делегації Республіки Албанія та Великопольського воєводства Республіки Польща, що брали участь також у VII Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», який відбувся у Харкові 4 вересня.Експозиції районів також враховували їх особливості. За традицією, наш край був представлений широким асортиментом сільськогосподарської продукції, виробами декоративно-прикладного мистецтва. ТОВ АФ «Подолівська» та АФ «Барвінківська" представили елітне поголів'я худоби, колектив ринку порадував набором овочів, фруктів та шашликами. Барвінківщина, що зібрала найбільший урожай в 2015 році, привезла на ярмарок екологічно чисте борошно, його презентували виробничники КХП. Окрім того, радували око вироби з ниток Н.Романової, рушники Н.Корнієнко та Л.Романової, панно зі свічок Н.Літвінової, серветки Л.Коршенко, свої вироби з бісеру та хрестиком представляла О.Шпак, було ще багато чого іншого. Вірші читали Д.Романов, А.Коршенко, співали пісні Я.Федоренко, В.Яковець, дует «Два Т», жіночі вокальні ансамблі «Молодички» та «Вербиченька». Короваєм зустріли наші земляки шанованих гостей – представників харківської ОДА на чолі з губернатором І.Л.Райніним, які щиро вітали барвінківчан.Нашу делегацію очолювали голова районної державної адміністрації В.І.Ромах та голова районної ради В.С.Щолок. Додамо, що презентували себе барвінківчани на славу. У підсумку наші привезли з області масу вражень, позитивних відгуків і диплом за друге місце в ярмарку. Висока оцінка всіх, хто був причетний до його проведення!

 

    02 вересня 2015 р. відбулось засідання комісії з розгляду питань встановлення меморіальних дощок  в Барвінківському районі на якому було розглянуто депутатське звернення народного депутата України Кобцева Михайла Валентиновича, в якому він прохає розглянути питання  про встановлення  меморіальної дошки загиблого  під час виходу із оточення поблизу м. Іловайськ військовослужбовця Солодовніка Євгена Олеговича на приміщенні Барвінківської ЗОШ №1, де той навчався. Комісією прийнято рішення підтримати клопотання про встановлення меморіальної дошки, попередньо отримавши узгодження сектору містобудування і архітектури та Відділу освіти РДА, а також звернутися до районної ради для прийняття остаточного рішення про надання дозволу. 

 

    01 вересня 2015 р. в усіх школах міста і району пролунав перший дзвінок. Вітань на адресу школярів звучало традиційно багато, от  тільки  побажання миру та спокою цього року повторювалося найчастіше. А ще було більше символіки – українських прапорів, жовто-синіх  стрічок,  вишиванок та українських віночків

    Не минули своєю увагою учнів представники райдержадміністрації, районної ради, міської ради.

    Заступник голови районної ради Н.В. Баляса взяла участь у святкуванні у Іллічівській  ЗОШ І-ІІ ступенів, де з теплими словами вона звернулася до присутніх і побажала усім цікавого шкільного життя, миру та злагоди у шкільній родині.

 

 

Шановні учні, вчителі, батьки !
Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. 
Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з Вас. Усім, хто 1-го вересня прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! 

Всім учням, вчителям та батькам бажаю  міцного здоров’я, терпіння та щирого прагнення до нових знань.

Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній.

Голова районної ради                                                                В.С. Щолок