Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

Дорогі діти! 
Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника!

Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це - подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Цілий навчальний рік ви старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали

 для себе скарби рідної мови, долучалися до скарбів рідної та світової літератури.

Цей день – хвилюючий для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання.

Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення.

І ніколи не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але й тепло сердець, часточку власної душі.

Низький уклін Вам, дорогі освітяни, творцям нашого майбутнього, вихователям та наставникам тих,

від кого вже завтра залежатиме доля нашої держави.

Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Добра й благополуччя, міцного здоров'я і злагоди у Ваших родинах.

Голова районної ради                                                В.С. Щолок

 

 

        29 травня 2015 р.  керівництво районної ради, депутати районної ради, привітали педагогічні колективи усіх навчальних закладів району, учнів та батьків із закінченням навчального року.

Голова районної ради В.С.Щолок завітала на свято останнього дзвоника до ІІ- Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Вона привітала всіх присутніх з закінчення навчального року та побажала випускникам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх  мрій, щоб їх  подальший шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками.

Подякувала педагогам за самовіддану працю, постійний творчий пошук, турботу та знання, які вони невтомно передають підростаючому поколінню і побажала їм нових звершень, наснаги та натхнення.

 

27 травня 2015 р. відбулося пленарне засідання ХХХІ сесії Барвінківської районної ради VI скликання. В ході пленарного засідання депутати розглянули 27 питань порядку денного.

Депутатами розглянуто звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року та схвалені  зміни до рішення районної ради  від 21 січня 2015 р. № 620-VІ " Про районний бюджет на 2015 рік" та додатків до нього (із змінами), якими збільшені доходи та видатки районного бюджету по загальному фонду за рахунок субвенцій з міського та сільських бюджетів в сумі 307,3 тис. грн. та направлено на виконання Програм «Удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період з 2014-2015 роки », «Забезпечення пожежної безпеки на період до 2015 року», « Профілактики правопорушень у Барвінківському районі  на 2011-2015 роки», «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району  на 2015 –2019 роки» та на фінансову підтримку районних організацій  ветеранів та інвалідів.

На пленарному засіданні депутатами заслухані  інформації про хід  виконання 3 програм  та внесення змін  до 4 районних  програм.

         Депутатами заслухані звіти 3-х керівників комунальних закладів культури про роботу  закладів та затверджено 8 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

            

25 травня 2015 р. відбулось засідання постійної комісії з  питань бюджету, фінансів, соціально - економічного розвитку, соціального захисту, зайнятості та праці Барвінківської районної ради VІ скликання.

       В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., голова РДА Ромах В.І.,заступник голови районної ради Баляса Н.В., заступник начальника районного фінансового управління Рибалко Т.М.

      На засіданні комісії було розглянуто виконання районного бюджету за  І квартал 2015 року  та внесенні зміни до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2015 рік".

   Членами комісії також були погоджені  проекти рішень про внесення змін до 4 районних програм.

   Крім сесійних питань, комісією розглянуті  листи  що надійшли до  постійної комісії стосовно  виділення додаткових  коштів із районного бюджету та прийняті відповідні рішення по кожному питанню.

       

22 травня 2015 р. відбулось  спільне засідання постійної комісії з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики та з питань взаємодії та розвитку місцевого самоврядування спільної власності територіальних громад міста та сіл району  та постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери  Барвінківської районної ради VІ скликання.

   Члени комісії, за участю окремих голів сільських рад та директорів загальноосвітніх шкіл району,  розглянули   матеріали  відділу освіти  райдержадміністрації  щодо оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів  Барвінківського району  у 2015 році . За підсумками розгляду   комісією було прийнято рішення на розгляд  ХХХІ сесії VІ скликання районної ради питання, в частині закриття та зняття ступенів ЗОШ, не виносити та повернути матеріали до відділу освіти на доопрацювання.

    Також  заслухані звіти 3 керівників комунальних закладів культури про роботу закладів та розглянуто низку питань пов’язаних з спільною власність територіальних громад міста та сіл району.

 

   

21 травня 2015 р. відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК, земельних відносин   Барвінківської районної ради VІ скликання.

      На засіданні, за участю   відповідальних виконавців Програми забезпечення безпеки руху на  автомобільних дорогах, вулицях міста, інших населених пунктах і залізничних переїздах,  було детально проаналізовано стан виконання заходів Програми.

     Членами комісій  заслухані інформації про хід виконання Програми розвитку галузі тваринництва в господарствах Барвінківського району на 2011-2015 роки та про хід виконання Програми раціонального використання та охорони земель у Барвінківському районі на 2011-2015 роки.

      Також на засіданні комісії було розглянуто та  рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні сесії 8 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

 

  

20 травня 2015 р. відбулась виїзна медична рада Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

     На неї були запрошені практично всі медичні працівники  районних комунальних закладів  охорони здоров’я «Центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги», сільські голови.

    Проводила  медичну раду начальник відділу медичної допомоги дорослому населенню Департаменту охорони здоров’я О.В.Полякова.

    На нараді розглядались питання  про результати діяльності лікувальних  закладів району  та завдання щодо подальшого їх розвитку та поліпшення стану здоров’я населення району.

     З доповідями про роботу своїх колективів виступили головний лікар КЗОЗ «Центральна районна лікарня» О.А.Халєєв та головний лікар КЗОЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги» В.І. Васильєв.

    Участь у нараді взяла голова районної   ради В.С. Щолок , вона сказала  що в районі значна  увага приділяється  зміцненню матеріально – технічної  бази лікувальних закладів, їх модернізації, створенню комфортних умов для медичних працівників і пацієнтів. За рахунок коштів районного бюджету та благодійних внесків було проведено ремонт поліклінічного відділення центральної районної лікарні, сума витрат склала 200 тис. грн. Більше одного мільйона гривен  благодійної допомоги кампанії «Шелл» була спрямована на оновлення медичного обладнання лікувальних закладів району. Крім того, додатково  з районного бюджету виділяються кошти на підтримку КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

 

    18 травня 2015 р. голова районної  районної ради В.С. Щолок  взяла участь в урочистостях з нагоди Міжнародного Дня музею. Краєзнавчий музей відкрився у Барвінковому у 1936 році. Це два приміщення, де зібрані унікальні експонати з історії рідного краю, це картинна галерея, де представлені полотна та вироби наших місцевих художників, скульпторів. В залах музею організовані виставки, де представлені різьба по дереву барвінківчанина І.Торського, скульптури з глини М.Шпака, а також «Світлопис історії», де бажаючі можуть побачити фотографії різних десятиліть, стару фотоапаратуру, а також світлини місцевих фотоаматорів. 

 

 

Прокуратура інформує (Читати далі...)

 

 

   09 травня 2015 р.  відбулися урочистості з нагоди відзначення 70-річчя Перемоги.

   Перемога 1945-го возвеличила нашу країну, уславила народ, об’єднала і загартувала його.

    Сувора правда війни залишиться з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто віддав у ім’я Перемоги власне життя. У кожній українській сім’ї є свої сторінки літопису, які розповідають про виробництво та відправку на фронт сотень тисяч боєприпасів, тисяч танків і літаків, про нескінченно довгі дні і безсонні ночі очікування на трикутники-листівки з фронту, про героїчну непосильну працю в тилу.

       Сотні барвінківчан прийшли до пам’ятника загиблим барвінківчанам з букетами квітів і з стрічкою на грудях, в яку вплелися наші національні кольори та червоний мак.

       З  теплими словами подяки звернулася до присутніх голова районної ради  В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І.Ромах,  міський голова О.О.Бало,  член президії районної організації ветеранів України В.Д.Бєлінський.

        Після  присутні поклали квіти до пам’ятника загиблим барвінківчанам,  Монументу Слави "Скорботна мати" на Чумацькій горі, до пам'ятного знаку "Танк". 

        В цей день для всіх барвінківчан була організована польова каша. Учні у військовому вбранні запрошували гостей свята до столу, пригощали їх смачною стравою.

 

Шановні ветерани, мешканці та гості району !

         Щиро вітаю Вас з 70-ю річницею Великої Перемоги!

 

       9 ТРАВНЯ – День вічної і незгасної пам’яті про загиблих, День вдячності воїнам-фронтовикам і трудівникам тилу за їх самовідданість і патріотизм.

      Велика Перемога продемонструвала нездоланність духу нашого народу і є основою для впевненості, що попри всі негаразди ми отримаємо вагомі здобутки у справі розбудови України.      

       У цей святковий день сердечно бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров'я, довгих років життя, сімейного затишку, мирного безхмарного неба та незмінного успіху в усіх  справах.

      Нехай мир, добробут і суспільна злагода стануть найкращим  пам’ятником солдатам Перемоги!

 

                                             З повагою,

                                            голова районної  ради                                                                           В.С. Щолок

 

        08 травня 2015 р. голова районної державної адміністрації В.І,Ромах провів засідання робочої групи з підтримки та провадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. Були запрошені голови місцевих рад, голова районної ради В.С.Щолок.

 

 

 

 

08 травня 2015 р. в  День пам'яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни  біли пам’ятнику загиблим барвінківчанам  відбувся мітинг-реквієм з вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Члени трудових колективів вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання   та  поклали до підніжжя пам'ятника букети квітів.

 

 

 

 

        05 травня 2015 р. у рамках проведення заходів з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі  керівники району здійснили візити до учасників бойових дій.  Вони з подарунками побували у деяких родинах героїв, які мешкають у м. Барвінкове. 

  Зі сльозами на очах, спогадами та словами подяки  зустрічали голову районної державної адміністрації В.І.Ромах ,  заступника голови районної ради Н.В.Балясу, мера міста О.О.Бало, голову районної організації ветеранів України Ю.І.  Головка  ветерани війни  О.Ф.Дрозд, І.М.Гриньов, Я.В.Олійник, В.В.Охріменко, В.І.Шевцов, М.П.Галіч та П.Д. Кузьменко. 


 

    05 травня 2015 року напередодні Дня Перемоги відбулася зустріч керівництва району та служб району  з  учасниками Великої Вітчизняної війни.

    До найшановніших людей, ветеранів Великої Вітчизняної війни, працівників та захисників тилу , дітей війни звернулись  з вітальним словом голова райдержадміністрації В.І. Ромах , заступник  голови районної ради

Н.В. Баляса, міський голова О.О. Бало, голова районної ради ветеранів Ю.І. Головко.   

     Вони подякували їм за великий ратний подвиг, який вони зробили для мирного та світлого майбутнього України, за активну життєву позицію, за те що вони є прикладом стійкості, оптимізму, справедливості й доброти для молодшого покоління.

     Зустріч була насиченою і змістовною. Під час зустрічі учасники обговорили ряд питань, які стосувалися діяльності районної організації ветеранів війни та праці, питань співпраці представників ветеранських організацій з владою щодо надання соціальних послуг найуразливішим категоріям населення, соціального та медичного обслуговування ветеранів, життєдіяльності сільських ветеранських організацій та інше.