Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

28 січня 2015 року

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ БАРВІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

«Про внесення змін до Додатку 3 Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)»

            З метою реалізації повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Барвінківською районною радою розроблено проект рішення «Про внесення змін до Додатку 3  Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням районної ради від 14.03.2012 р. № 187-VI «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами)».           
           Зазначений проект і аналіз його регуляторного впливу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднено 28 січня 2015 року на офіційному веб-сайті Барвінківської районної ради в розділі Регуляторна діяльність:
http://barvinkove-rada.com.ua

Зауваження та пропозиції можна надсилати впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення районної ради та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу Барвінківської районної ради (64701,  м. Барвінкове, вул. Леніна, 8;  конт. тел. 4-24-24) та в електронному вигляді по електронній пошті (Barvinkove-rada@mail.ru).

 Голова районної ради       Щолок В.С.

 

 

21 січня 2015 року депутати Барвінківської  районної ради під час пленарного засідання ХХIХ позачергової  сесії затвердили основний фінансовий документу району. Проект районного бюджету на 2015 рік сформовано з урахуванням змін, внесених до Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються бюджету та міжбюджетних відносин.

   Прогнозний показник надходжень до загального та спеціального фондів районного бюджету на 2015 рік визначено в сумі 100681,4 тис. грн., в тому числі:

- загальний фонд в сумі 99 874, 8 тис. грн.

- спеціальний – 806,6 тис.грн.

Загальний обсяг мiжбюджетних трансфертiв, що надаються з державного бюджету районному бюджету, з урахуванням змiн у трансфертнiй полiтицi, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачено в сумi  86614,8 тис. грн.

Також на сесії розглянуті інформації про виконання та  хід  виконання  низки  районних програм, затверджено технічну документацію з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок. 

                           

 

                   

 

21 січня 2015 року   відбулось засідання  постійної комісії районної ради з питань функціонування та розвитку АПК, земельних відносин.

      В ході  засідання членами комісії були  розглянуті питання  порядку денного позачергової 29 сесії районної ради 6 скликання та затверджено технічну документацію з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок. 

 

 

 

 

 

20 січня 2015 року відбулось засідання засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, соцзахисту, зайнятості та праці.

В роботі комісії прийняли участь голова районної ради Щолок В.С., заступник голови районної ради Баляса Н.В., голова РДА Беккер М.Л., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

На засіданні комісії розглянуте питання про затвердження районного бюджету на 2015 рік, заслухана інформація про внесення змін до 3 районних програм та інші питання порядку денного засідання.

   

 

 

 

 

 

 

16 січня 2015 року


 

 

        13 січня 2015 року у приміщенні  Харківської обласної ради відбувся семінар для голів районних, міських, селищних та сільських рад, голів бюджетних комісій з обговорення механізму реалізації законів України: «Про Державний бюджет України на 2015 рік», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин», «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо податкової реформи».

 

На порядку денному був розгляд основних змін до бюджетного та податкового законодавства, проблемних питань бюджетної децентралізації, новацій в законодавстві по земельному податку та місцевих податках і зборах, податку на доходи фізичних осіб, податку на нерухоме майно, транспортному податку, акцизному податку тощо.

 

З  доповідями виступали  фахівці та експерти Державної фіскальної служби України, Міністерства фінансів України, Головного управління юстиції у Харківській області, представники міжнародних фінансових інституцій та Української асоціації районних та обласних рад.

У семінарі взяли участь  і представники Барвінківського району на чолі з головою районної ради Щолок В.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні  барвінківчани !

Щиро вітаю Вас з  Новим 2015 роком та Різдвом Христовим !

    

 Бажаю, щоб новорічні свята – вісники оновлення, сподівань та мрій – принесли Вам і Вашим родинам добро, мир та процвітання.

Нехай у прийдешньому році життя повниться гарними справами, вагомими досягненнями, любов’ю і щирістю, а у ваших  домівках  панують затишок, повага  та добробут!

 

Голова районної ради                                     В.С. Щолок