Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

    27 серпня 2015 р. відбулось пленарне засідання XXXVII сесії обласної ради. Депутати  внесли зміни до проекту Перспективного плану формування територій громад Харківської області та обласного бюджету.

    Зміни  також торкнулись обласних програм: економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік;  розвитку дорожнього комплексу на 2012-2016 роки; забезпечення молоді житлом на 2014-2017 роки; «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки; соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2015-2016 роки; профілактики правопорушень у Харківській області на 2011-2015 роки; «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 роки».

    Депутати розглянуті клопотання Держгеонадра України щодо погодження продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами. Також депутатський корпус ухвалюватиме звіти про хід виконання низки обласних програм.

 

 

    27 серпня 2015 р. заступник голови районної ради Баляса Н.В.  взяла участь у районній педагогічній конференції «Про підсумки розвитку освіти району в 2014/2015 навчальному році та завдання на 2015/2016 навчальний рік». Учасники конференції зауважували, що подібні заходи, це - своєрідний заряд енергії перед новим навчальним роком.  Адже вони дають можливість поспілкуватись з колегами, обмінятися думками, обговорити проблеми навчального процесу, ще раз відчути, що ти не самотній на цьому нелегкому педагогічному шляху, увійти в новий навчальний рік з наснагою і новими силами. Грамотами та подяками були відзначені найдосвідченіших працівників освіти.

 

    26 серпня 2015 р. заступник голови районної ради Н.В.Баляса  прийняла участь у зустрічі із  членами районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».  В зустрічі приймали також участь  керівники структурних підрозділів та управлінь, спеціалісти, міський та сільські голови, представники громадських організацій. Багато питань стосувалося виконання рішень судів, у тому числі і Європейського, у плані проведення належних виплат чорнобильцям. Піднімалися проблеми водопостачання,  медичного обслуговування, завезення газу та дров  родинам ліквідаторів, якості води у населених пунктах району. Відповіді на поставлені запитання давали фахівці, і всі проблеми ліквідаторів взяті на контроль.

 

Шановні Барвінківчани!

Сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпила вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

                                                      

                                                З повагою,   

голова районної ради                                                          В.С. Щолок