Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

19 лютого 2015 р. голова районної ради В.С. Щолок прийняла участь у засіданні колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації М.Л. Беккера.

    На засіданні були присутні міський та сільські голови, керівники районних служб, установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники  сільськогосподарських підприємств.

       На розгляд колегії виносилася низка питань, особливо актуальних для життя району. Варто відзначити, що в ході засідання відбулася ділова зацікавлена розмова з внесенням дієвих пропозицій.

     По всіх питаннях, винесених на розгляд колегії, прийняті рішення та видані відповідні розпорядження. Голова райдержадміністрації закликав керівників забезпечити виконання визначених завдань.

       

 

 

 

18 лютого 2015 р. ЕЛЕКТРОННИЙ КУРС «МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ В КОНТЕКСТІ РЕФОРМИ БЮДЖЕТНОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ» ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Українська асоціація районних та обласних рад та Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) запрошують до участі у навчальному електронному курсі «Місцеві бюджети в контексті реформи бюджетного процесу в умовах децентралізації влади» (Далі...)

 

 

    17 лютого 2015 р.   ВІДКРИТО КОНКУРСНИЙ НАБІР ДО ШКОЛИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Оголошується конкурсний набір до чергової Школи місцевого самоврядування, яка розпочнеться 4 травня 2015 року у вигляді дистанційного (електронного) курсу, а потім проходитиме у м.Києві у вигляді очного навчання протягом 20-22 травня 2015 року. (Далі...)

 

 

    15 лютого 2015 р. з  нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану  відбувся мітинг-реквієм біля пам'ятного знаку загиблих воїнів інтернаціоналістів.

       Керівники району, воїни – афганці та присутні поклали вінки та квіти до  пам’ятного знаку.

      Також в районі відбувся  "Маршрут пам’яті". Учасники акції відвідали могили воїнів-інтернаціоналістів, загиблих на війні. Хвилиною мовчання вшановано їхню пам’ять, покладено квіти.

 

 

 

 

 

11 лютого  2015 р.

11 лютого  2015 р.  відбулося засідання Президії районної ради  на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ХХХ  сесії районної ради VІ скликання.                                                      
    Участь у роботі президії районної ради взяли голова районної державної адміністрації Беккер М.Л., начальник районного фінансово управляння Чухно М.В., редактор районної газети  «Вісті Барвінківщини» Столбова І.М. 
    Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради   В.С. Щолок провести ХХХ  сесію районної ради VІ скликання  11  березня 2015 року.

       

 

 

 

 

 

04 лютого 2015 р. У 32 СІЛЬСЬКИХ РАДАХ ХАРКІВЩИНИ РЕАЛІЗУЮТЬ ПРОЕКТИ ЄС/ПРООН «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ - ІІІ»

    Як повідомляється на сайті спільного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», визначені сільські ради – учасники третьої фази проекту. Зокрема, за результатами відбору участь у МРГ-ІІІ візьмуть 32 сільські ради з 8 районів Харківської області, іх них  4 сільські ради Барвінківського району - Мечебілівська, Іванівська, Іванівська Друга, Грушувахська сільради. Також по району визначено 2 сільські ради у якості резервних. 
    Третя фаза проекту спрямована на відновлення соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого агробізнесу. 
    Передбачається, що кожна громада отримає 10 тис. доларів на реалізацію міні-проектів. Загальна сума фінансування від ПРООН та ЄС для Харківщини складатиме 320 тис. дол. Умовами ЄС/ПРООН визначено обов’язкове співфінансування: 75% надає проект, 20% складають кошти з місцевих бюджетів, територіальні громади вносять 5%.

    Протягом двох фаз проекту МРГ понад 103 тисячі дітей, жінок та чоловік у Харківській області покращили умови свого життя через реалізацію міні-проектів щодо відновлення дитячих садків, майданчиків, шкіл, медичних пунктів, вуличного освітлення тощо. Ініціативи реалізовані завдяки співпраці громад, усіх ланок влади та проекту МРГ.