Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

 

27 листопада 2015 р.  в районі проходили заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів.

       У рамках районних заходів із вшанування пам’яті жертв  голодоморів  1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, делегація з числа голови районної ради В.С. Щолок, голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха, міського голови О.О. Бало, керівників державних установ району та структурних підрозділів районної ради  та державної адміністрації, громадськості в пам’ять про численні жертви українського народу поклали квіти, композиції із житніх і пшеничних колосків до знака жертвам  Голодомору  та запалили свічки, як свідчення людського болю і скорботи.

 

 

    20 листопада 2015р. в Будинку рад м. Харків відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства. 

     За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного агропромислового комплексу та з нагоди Дня працівників сільського господарства був нагороджений Грамотою Харківської обласної ради Рой Г.А., начальник управління агропромислового розвитку Барвінківської районної державної адміністрації.

 

    18 листопада 2015 р. відбулося пленарне засідання установчої сесії Барвінківської районної радVII скликання. До Барвінківської районної ради обрано 34 депутати.  

       По 10 мандатів отримали  БПП «Солідарність» та Волонтерська партія, 6 мандатів  партія «Наш край», по  3- Політична партія «Нова держава»  і Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»  та 2  мандати  Партія «Відродження».

     Депутати більшістю голосів вдруге обрали головою районної ради Валентину Семенівну Щолок та підтримали її пропозицію проголосувавши за кандидатуру Віктора Михайловича Уханя на посаді заступника. В кінці роботи засідання голова районної ради Щолок В.С. та  всі присутні в залі подякували Н.В. Балясі за плідну роботу на посаді заступника голови районної ради.

       

 

 

    13 листопада 2015 р. в районі проведено урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства, в яких прийняли участь голова районної ради В.С.Щолок, голова районної державної адміністрації В.І.Ромах  та голова районної ради сільгосптоваровиробників О.Л. Курочкін.  Вони побажали усім, хто причетний до роботи на землі, на ланах, фермах, тракторних бригадах усіляких гараздів і нових трудових здобутків. Велика група передовиків сільськогосподарського виробництва була нагороджена відзнаками, грамотами та преміями.