Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

 

    29 липня 2015 р. відбулося пленарне засідання ХХХІІІ сесії Барвінківської районної ради VI скликання. В ході пленарного засідання депутати розглянули 21 питання порядку денного.

Депутатами розглянуто звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року та схвалені зміни до рішення районної ради від 21 січня 2015 № 620-VІ " Про районний бюджет на 2015 рік" та додатків до нього (із змінами), якими збільшені доходи та видатки районного бюджету по загальному фонду за рахунок субвенцій з міського та сільських бюджетів в сумі  565181 грн. та направлено на виконання Програм «Удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період з 2014-2015 роки», « Забезпечення пожежної безпеки на період до 2015 року», « Профілактики правопорушень у Барвінківському районі  на 2011-2015 роки » ,«Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2017 роки» , "Шкільний автобус на 2011-2015 роки » та на проведення міських заходів.

     На пленарному засіданні депутатами заслухані  інформації про хід  виконання  8 програм.

          Затверджено в новій редакції 2 статути загальноосвітніх навчальних закладів та 7 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

 

 

 

 

    27 липня 2015 р. відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, соціального захисту, зайнятості та праці Барвінківської районної ради VІ скликання.

       В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., голова РДА Ромах В.І., заступник голови районної ради Баляса Н.В., заступник начальника районного фінансового управління Рибалко Т.М.

      На засіданні комісії було розглянуто виконання районного бюджету за півріччя 2015 року та внесенні зміни до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2015 рік".

   Крім сесійних питань, комісією розглянуті листи що надійшли до постійної комісії стосовно виділення додаткових коштів із районного бюджету та прийняті відповідні рішення по кожному питанню.

 

 

 

    23 липня 2015 р. відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК, земельних відносин Барвінківської районної ради VІ скликання.

 На засіданні були розглянуті інформації районної державної адміністрації про хід виконання  4 районних Програм які знаходяться на контролі комісій.

      Також на засіданні комісії було розглянуто та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні сесії 7 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

 

 

 

 22 липня 2015 р. відбулося спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та постійної комісії з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики та з питань взаємодії та розвитку місцевого самоврядування спільної власності територіальних громад міста та сіл району

    Депутати розглянули питання порядку денного ХХХІІІ сесії районної ради VІ скликання та інформації про хід виконання 4 районних програм.

 

 

 

Шановні депутати Барвінківської районної ради шостого скликання!

     Відповідно до розпорядження  голови Барвінківської  районної ради Щолок Валентини Семенівни  від 1 липня 2015 року №22  „Про скликання ХХХІІІ сесії районної ради VІ скликання чергова тридцять третя сесія районної ради відбудеться  29 липня  2015 року о 10.00 годині в залі засідань будинку рад (м. Барвінкове, вул. Леніна,8), реєстрація депутатів розпочнеться о 09.00 годині.

Просимо Вас, шановні депутати, взяти активну участь у роботі сесії.

 

        1 липня  2015 р.   Відбулося засідання  Президії районної ради на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ХХХІІІ  сесії районної ради  VІ скликання.                                                      

     Участь у роботі президії районної ради взяли голова районної державної адміністрації Ромах В.І., начальник районного фінансового управляння Чухно М.В., редактор районної газети  «Вісті Барвінківщини» Столбова І.М. 

     Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради   В.С. Щолок провести ХХХІІІ  сесію районної ради VІ скликання  29  липня 2015 року.