Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

30 квітня 2015 р.  ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЕРГІЯ ЧЕРНОВА

 

Шановні жителі Харкова та області!


    Напередодні травневих свят – Дня міжнародної солідарності трудящих, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги – звертаюся до представників політичних партій, громадських рухів та організацій, усіх, хто перебуває в ці дні на Слобожанщині, з проханням пам’ятати про необхідність зберігати мир та спокій на нашій землі, уникати конфліктів та провокацій.
    Хоча суспільно-політична обстановка в регіоні залишається напруженою, обласна влада разом із правоохоронними органами робитиме все від неї залежне для організації охорони громадського порядку, запобігання проявам екстремізму та ескалації криміногенної ситуації.
    Для кожного з нас, хто пам’ятає про героїчний внесок Українського народу у боротьбі з нацизмом, 8 і 9 травня мають особливе значення, коли ми чтимо пам’ять загиблих і вшановуємо героїв. Тому всі урочисті заходи, в яких візьмуть участь ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, у тому числі й антитерористичної операції на сході України, мають відбутися в святковій мирній обстановці.
    Попри всі випробування Харківщині завжди вдавалося утримати стабільність та порядок, не втягуватися у нав’язані будь-ким конфлікти. Упевнений, жителі нашого краю і в ці дні збережуть притаманну їм мудрість та відповідальність.
    Напередодні свят від імені Харківської обласної ради бажаю вам миру та злагоди, стабільності й процвітання.


                                            З повагою,

                                            Голова Харківської обласної ради                             Сергій Чернов

 

 

 

    29 квітня 2015 р.  відбулося засідання Президії районної  ради.

      Депутати попередньо обговорили питання порядку денного

ХХХІ  сесії районної ради VІ скликання та вирішили скликати її пленарне засідання 27 травня  2015 року о 10-й годині у залі засідань районної ради.

      За результатами розгляду порядку денного  чергової сесії районної ради прийнято рішення включити до порядку денного ХХХІ  сесії наступні  питання:         

   1. Про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року.

   2. Про хід виконання Програми раціонального використання та охорони земель у Барвінківському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 6 скликання від 26 травня 2011 року № 78-VI.

   3. Про хід виконання Програми розвитку галузі тваринництва в господарствах Барвінківського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 5 сесії 6 скликання від 26 травня 2011 року № 77-VI.

    4. Про хід виконання Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням 17 сесії райради 6 скликання від 29 травня 2013 року № 379-VІ. 

     5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 січня 2015 року № 620-VI «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього (зі змінами).

    6. Про звіт директора комунального закладу «Барвінківський районний  Будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області Молгачова О. О. про роботу закладу.

    7. Про звіт директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області Романової Л. В. про роботу закладу.

    8. Про звіт директора комунального закладу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «2-Іванівська дитяча музична школа» Барвінківського району Харківської області Румянцевої І. Ф. про роботу закладу.

   9. Різне.    

 

 

 

    26 квітня 2015 р. відбувся  мітинг - реквієм  з нагоди 29 річниці від дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Перед присутніми на мітингу виступили заступник голови районної ради Н.В.Баляса, голова районної державної адміністрації  В.І.Ромах,  голова районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» А.М. Магда. Вони подякували  ліквідаторам за той подвиг, який вони здійснили, рятуючи всіх  у квітні 1986 року і висловили надію, що подібні трагедії більше ніколи не матимуть місця у житті нашої держави.

    Пам'ять про загиблих та померлих вшанували хвилиною мовчання.

    Учасники жалобного заходу  поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

 

    25 квітня 2015 р. цей день був хвилюючим  для учнів та вчителів Гаврилівського НВК: заклад святкував свої ювілеї. Їх два: 90 років від моменту заснування школи і 25 років із них заклад працює  в  просторій, світлій двоповерховій будівлі.

    В день свята гаврилівську громаду вітали з поважним ювілеєм закладу  голова районної ради В.С. Щолок,  генеральний директор ТОВ АФ «Подолівська» І.М. Макаревич, представник народного депутата Д.М. Добкіна Ганна Таран, настоятель місцевого храму отець Діонисій.

    Під оплески присутніх були вручені відзнаки голови Харківської обласної ради С.І. Чернова: за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і виховання підростаючого покоління та з нагоди 90-річчя утворення Гаврилівської СШ грамотами нагороджені голова районної ради В.С. Щолок, директор Гаврилівського НВК Л.М. Темна, подяками — генеральний директор ТОВ АФ «Подолівська» І.М. Макаревич, генеральний директор ТОВ АФ «Барвінок» О.П. Купріянов.

    Відзнаки райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти та райкому галузевої профспілки отримали педагоги Гаврилівки, які дарують своїм вихованцям розумне, вічне, незгасиме полум’я любові до навчання, до рідної землі, до її найпрекрасніших людей, до життя, до славної історії України, до батька-матері. 

 

 

 

 

     25 квітня 2015 р. працівники виконавчого апарату  районної ради долучилися  до загальноукраїнської акції «Зробимо Україну чистою». Разом з посадовцями райдержадміністрації впорядкували територію та прибрали сміття у парку. 

         

 

   

23 квітня 2015р. відбулася зустріч керівництва району з активом районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».  На зустрічі були присутні голова районної державної адміністрації В.І.Ромах, заступник голови районної ради Н.В.Баляса, мер міста О.О. Бало, голова районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» А.М.Магда, сільські голови, деякі ліквідатори.

     Перед початком зустрічі група ліквідаторів була відзначена подарунками з нагоди  відзначення 29-ї річниці аварії на ЧАЕС.

    В ході зустрічі спільно  з представниками управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду,  галузі охорони здоров'я розглянули одне із основних і найважливіших питань, яке хвилює  ліквідаторів – це  питання соціального захисту, пенсійного забезпечення та медичного обслуговування.

 

 

  23 квітня 2015 р. заступник голови районної ради Н.В. Баляса  прийняла участь в засіданні оргкомітету по організації  у районі заходів з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення. На засіданні були присутні голови місцевих рад, керівники підрозділів та управлінь районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

    16 квітня 2015 р. відбулася колегія райдержадміністрації.

    Голова районної ради В.С.Щолок взяла участь у  спільному засіданні колегії  райдержадміністрації та зборів адміністративно – господарського активу району,  яке  відбулося у великій  залі засідань Будинку рад під керівництвом  голови районної державної адміністрації  В.І. Ромаха. На спільне засідання колегії були запрошені керівники установ, організацій, підприємств всіх форм власності.  На порядку  денному розглянуті  наступні питання:

- про підсумки проведення опалювального сезону 2014-2015 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років;

            - про проведення комплексу весняно-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району;

            - про підсумки роботи галузі тваринництва за 2014 рік. Основні завдання та перспективи розвитку;

- про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах району у 2015 році.

- про звіт сільського голови  Гусарівської сільської  ради  О.М.Бацій «Про стан виконання повноважень, делегованих Барвінківською районною державною адміністрацією»;

-   про стан роботи з кадрами, організацію розвитку персоналу в місцевих органах виконавчої влади;

-  про підготовку та проведення на території району у 2015 році акції "За чисте довкілля»;

-  про стан додержання антикорупційного законодавства державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування, втілення вимог закону «Про очищення влади» протягом 2014 року та І кварталу 2015 року.

 

 

 

 

    10 квітня 2015 р.  Начальник юридичного відділу  виконавчого апарату районної ради Малемоненко М.А. взяв участь у семінарі, організованого  для налагодження комунікацій між посадовцями місцевих рад, журналістами та представниками громадських організацій для надання переселенцям якомога дієвішої допомоги, який відбувся у Харкові, у великій залі Будинку рад.  У семінарі-тренінгу, що був проведений ведучим програми «Свобода слова» Андрієм Куликовим, взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голови та посадовці районних рад, керівники районних ЗМІ та волонтерських організацій Харківщини.

    Голова Харківської обласної ради  наголосив, що майже півтора роки  проводяться  семінари-тренінги для підвищення  спільної медіа грамотності. Чимало тем  обговорюються. Сьогоднішня тема про роботу з внутрішніми переселенцями вкрай важлива через свою соціальну значимість.  В Харківській області зареєстровано 156 тисяч переселенців, за оперативними даними їх вже близько 300 тисяч людей. Це майже 10% населення нашого регіону. Жоден регіон в Україні не має такого навантаження. Усім цим людям потрібно надати допомогу. А для цього потрібно встановити контакт між цими категоріями людей. Сергій Чернов також розповів, що, перебуваючи нещодавно на Конгресі Ради Європи, він був учасником обговорення процесів внутрішньої і зовнішньої міграції та  говорив там про те, що в Україні сьогодні внутрішня міграція становить біля мільйона чоловік. Щомісяця переселенців шляхом внутрішньої міграції збільшується на 100 тисяч. І ці тенденції не призупинені.  56 тисяч зареєстрованих переселенців отримали на Харківщині медичну допомогу. Також понад 8 тисяч дітей шкільного віку, яких треба було забезпечити підручниками, підвозом, харчуванням.

    Головне нам сьогодні, підкреслив Сергій Чернов,  знайти механізм, як допомогти людям розпочати життя з чистого аркушу, за нових обставини, у незнайомому оточенні та в непевних соціально-побутових умовах.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в ході обговорення проблеми допомоги переселенцям зазначив: «Сьогодні під час медіатренінгу чимало думок лунало щодо напрямів роботи з переселенцями органів місцевого самоврядування, журналістів та волонтерів. Але я не почув тут: а яка ж роль держави? Адже це проблема державного значення, ваги та масштабу. І наслідки того, що відбувається з нашими співвітчизниками на Донеччині та Луганщині ми, на жаль, відчуватимемо ще багато років».

    «Нам всім треба вчитися спілкуватися з цими людьми. Ми маємо ділитися досвідом. Приміром, Українська асоціація районних та обласних рад створила кишенькову карту-посібник для переселенців «Врятуй життя. Україна дбає про тебе!». Тут маршрути, які допоможуть виїхати, номери волонтерських організацій, перелік документів, необхідних, для звернення за соціальною та юридичною допомогою», - сказав Сергій Чернов, демонструючи присутнім довідник для переселенців.

 

 

        09 квітня 2015 р. 137 міні-проектів визнані переможцями обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на загальну суму 20,132 млн грн. Співфінансування з обласного бюджету становить 10 млн грн. (Читати далі...)

 

 

    09 квітня 2015 р.  голова районної ради  Щолок В.С.  взяла участь у загальних зборах Асоціації. Президент Асоціації Сергій Чернов поінформував учасників про основні положення нового законодавства України, що стосуються місцевого самоврядування, а саме: про Закони України «Про засади державної регіональної політики», «Про співробітництво територіальних громад» та «Про добровільне об’єднання територіальних громад», та повідомив, що Харківська область може отримати понад 150 мільйонів гривень з Фонду регіонального розвитку у якому передбачено 3 млрд грн. Ці кошти мають бути розподілені між областями за формулою: 80% коштів спрямовується залежно від кількості населення, яке мешкає у тому чи іншому регіоні, 20% - у ті регіони, де ВВП нижче 75%. Таких областей 12. Президент Асоціації звернув увагу присутніх, що терміни надання проектів, що можуть бути профінансовані з фонду, дуже обмежені у часі – до 1 травня 2015 року. До 1 червня Мінрегіон розглядатиме не окремі об’єкти, що потребують фінансування, а конкретні проекти і запропонує їх до розгляду та затвердження Урядом.

«Обов’язкова умова - наявність стратегії розвитку регіону, проектний підхід і фінансування, згідно з методикою.

Віце-президент Асоціації Людмила Немикіна виступила з інформацією про хід реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє». Вона повідомила, що у поточному році подано на конкурс 383 міні-проекти, тоді як торік – 287, що активність громад зростає з кожним роком, значно покращився рівень підготовки міні-проектів, також збільшилась кількість громадських організацій - конкурсантів.

Сергій Клименко, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради,  поінформував учасників, що обласною радою спільно з Асоціацією та всеукраїнською газетою «Місцеве самоврядування» розроблено зразок типового Регламенту районної ради. Сергій Клименко запропонував головам райрад ознайомитися з ним і за необхідністю врахувати його положення у власних регламентах.

 

 

 

Екологічна акція “Зробимо Україну чистою – 2015!”

 

До уваги  міського  та сільських голів!

 

25 квітня 2015 року відбудеться Екологічна акція "Зробимо Україну чистою - 2015"

 

Метою акції є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього долучення місцевих громад до прибирання своїх міст, сіл та селищ.

 

У минулому році 120 громад Харківщини зробили внесок у покращення екологічного стану територій в рамках цієї акції.

 

Запрошуємо всіх до участі в акції, щоб спільними зусиллями зробити наш край та Батьківщину квітучими!

 

Голова Барвінківської  районної ради                                                  В.С.Щолок

 

 

 

Шановні барвінківчани !

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю Вас з великим святом Воскресіння Христового!

Великдень - найдобріше та найсвітліше свято. Воно приходить до нас разом зі справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження.

В ці дні серця сповнюються радості та любові до ближніх, а у душах пробуджуються надії та сподівання на краще.

То ж, нехай благословенні Великодні дні принесуть у Ваші оселі радість, надію, добро та злагоду!

Нехай у Ваших серцях палає  любов до ближнього, родини, сім’ї, царює душевний спокій, мир, злагода.

Будьте завжди здоровими, усміхненими, щасливими.  Благополуччя Вам, достатку, добра, Божого благословення, усіх земних Вам благ.

Нехай світле свято Христового Воскресіння покладе початок новим перемогам і звершенням, надихає Вас на добрі та праведні справи!

Хай Господня ласка дарує Вам міцне здоров’я, добробут і щастя!

З глибокою повагою,  Голова Барвінківської  районної ради                                                  В.С.Щолок

 

    09 квітня 2015 р.  Голова районної ради  Щолок В.С.  взяла участь у пленарному засіданні позачергової ХХХV сесії обласної ради VІ скликання.

Відкрив пленарне засідання голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. У великій залі Будинку рад були присутні заступник голови обласної ради Людмила Давидова, голова обласної державної адміністрації Ігор Райнін, його заступники, голови районних рад та райдержадміністрацій, міські голови, представники силових структур, політичних партій і рухів, громадських організацій, профспілок, керівники комунальних підприємств.

Під час пленарного засідання  голова обласної ради  оголосив хвилину мовчання з приводу передчасної смерті депутата обласної ради Левченко Н.В. та в пам'ять про загиблих у зоні АТО.

Депутатським корпусом  розглянуто 14 питань порядку денного та пункт «Різне». Депутатами схвалені  зміни до обласного бюджету на поточний рік, якими збільшується обсяг субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот на суму 993 млн 444 тис.грн. Ці кошти передаються районам та містам області. На часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які до 2015 року отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділяються кошти в сумі 5 млн 984 тис. грн.  Виділяються кошти у сумі 10 млн. грн. на співфінансування міні-проектів, що стали переможцями обласного конкурсу територіальних громад «Разом в майбутнє» 2015.  Виділяються кошти на виконання заходів комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2015-2016 роки в сумі 2 млн 50 тис. грн. (за рахунок нерозподілених коштів загального фонду та ін.

Внесені зміни до  комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 роки» та до програми економічного і соціального розвитку Харківської області ( зміни до ч. V капітальні вкладення на об'єкти соціально-економічного значення у 2015 році, по галузі житлово-комунальне господарство) ,  якими в.ч.  передбачено капітальний ремонт мосту через річку Сухий Торець в м. Барвінкове Харківської області,   загальним обсягом фінансування на 2015 рік в сумі 15 397,51 тис. грн., реконструкція водогону в м. Барвінкове Харківської області загальним обсягом фінансування на 2015 рік в сумі 314,02 тис. грн. та  реконструкція водогону  по вул. Леніна в м. Барвінкове Харківської області загальним обсягом фінансування на 2015 рік в сумі 745,48 тис. грн., реконструкція споруд біологічної очистки стічних вод в м. Барвінкове Харківської області II-га черга напірного колектору та реконструкція КНС №1 - III пусковий етап, загальним обсягом фінансування на 2015 рік в сумі 2143,92 тис. грн.

Депутатами області затверджена комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2015-2016 роки.

Також депутатами затверджений  порядок використання коштів обласного бюджету на проведення відпочинку демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, у санаторно-курортних закладах Харківської області.

 Розглянуто  низку питань щодо подовження контрактів з керівниками комунальних установ, спільної власності територіальних громад.

99 депутатів Харківської обласної ради підтримали  Постанову Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIII «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором».

 

 

07 квітня 2015 р.  Голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах В.І., за участю голови районної ради Щолок В.С., провів нараду – семінар з головами сільських рад району. На нараду були запрошені заступник голови районної ради Баляса Н.В., міський голова Бало О.О., спеціалісти районного фінансового управління, відповідальні працівники райдержадміністрації, представники виконавчого апарату районної ради, керівники районних установ.  На порядок денний було винесено 4 питання.

 Про виконання Закону України «Про часткову мобілізацію», проведення призову громадян та організацію роботи щодо соціальної адоптації мобілізованих, доповів  Щиковський О.А., військовий  комісар району.

З Порядком фінансування сільських рад на утримання дошкільних навчальних закладів та закладів культури в умовах прийнятого нового бюджетного законодавства ознайомила присутніх Рибалка Т.М., заступник начальника  фінансового управління Барвінківської райдержадміністрації.  

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Макаровська Л.В.  доповіла  про організацію та призначення житлових субсидій.

Калінін О.С., заступник голови райдержадміністрації доповів  про хід проведення в районі Всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля».

 Під час наради з головами сільських рад  були розглянуті і інші питання,  надані практичні роз’яснення, які знадобляться їм у подальшій роботі.

       

 

 

 

02 квітня 2015 р. НАРАДА-СЕМІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД З ПИТАНЬ РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛОЖЕНЬ КОНЦЕПЦІЇ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ (Читати далі...)

 

02 квітня 2015 р. ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ЗАХОДІВ - ПРІОРИТЕТ ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ХАРКІВЩИНИ (Читати далі...)

 

01 квітня 2015 р. 382 МІНІ-ПРОЕКТИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» (Читати далі...)

 

01 квітня 2015 р. ВСЕБІЧНА СТАБІЛІЗАЦІЙНА ПІДТРИМКА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ (ВПО) ТА ПОСТРАЖДАЛОГО НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ (Читати далі...)

 

01 квітня 2015 р. у приміщенні ДЮСШ відбулося відкриття регіональних малих Олімпійськх ігор "Діти Харківщини", де брали участь комади з 5 районів Харківщини. Окрім господарів, на змагання прибули юні спортсмени з Балаклійського, Близнюківського Борівського та Ізюмського районів. Зі словами привітань до присутніх звернулися заступник голови районної ради Н.В.Баляса, начальник відділу освіти Н.О.Коптєва. Загальна кількість учасників склала 60 чоловік. Вони змагалися в естафетах "Скейт", "Змійка", "Посадка картоплі", в комбінованій естафеті, а також брали участь спортивній вікторині з історії олімпійського руху. Перемогу здобули юні спортсмени гімназії №1, які представляли наш район, другими стали ізюмчани, а третіми - балаклійці.