Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

Шановні жителі Барвінківського району!

          Від щирого серця вітаю Вас та Ваші родини з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

           На порозі Нового 2016 року більш за все хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому.

             Нехай рік прийдешній принесе усім  спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують вам радісний настрій та приємні зустрічі. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком миру,  соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

            Щастя, тепла, любові, сімейного затишку всім Вам!

 

З повагою та найкращими побажаннями,                                         

голова  Барвінківської районної ради                              В.С. Щолок

 

      

 24 грудня 2015 р. начальник юридичного відділу районної ради Малемоненко М.А. взяв участь у семінарі «Портал відкритих даних Харківської області для розміщення інформаційних ресурсів об’єднаних громад і залучення інвестицій».

        Портал відкритих даних є складовою частиною Проекту регіонального розвитку «Розробка картографічної основи Харківської області в системі координат УСК-2000 в масштабі М 1:10000 для визначення меж новостворених об’єднаних громад та невикористовуваних земельних ділянок і відображення їх в геоінформаційній системі порталу відкритих даних регіону».

Учасники семінару обговорили  створення актуалізованої карти Харківської області для подальшої розробки схем планування території та визначення меж об’єднаних громад, а також практичні кроки з використання можливостей геоінформаційних технологій для планування регіонального розвитку та інформаційно-аналітичного супроводу управлінських рішень.

 

      

          24 грудня 2015 р. голова районної ради Щолок В.С. взяла участь у роботі загальних зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

        Уповноважені представники ухвалили рішення обрати президентом Асоціації голову Харківської обласної ради Сергія Чернова.

        Першим віце-президентом – виконавчим директором Асоціації став Микола Тітов.

        Учасники засідання затвердили персональний склад Правління Асоціації та Ревізійної комісії.

 

 

 

23 грудня 2015 р. депутати Барвінківської  районної ради під час пленарного засідання ІІІ сесії VII скликання,затвердили основний фінансовий документу району -  районний бюджет на 2016 рік.

   Прогнозний показник надходжень до загального та спеціального фондів районного бюджету на 2016 рік визначено в сумі 119062,5 тис. грн., в тому числі:

- загальний фонд в сумі  118066 ,7 тис. грн.

- спеціальний – 995,8 тис.,грн.

Схвалені  зміни до рішення районної ради  від 21 січня  2015  № 620-VІ " Про районний бюджет на 2015 рік" та додатків до нього (із змінами).

Збільшені доходи загального фонду районного бюджету по стабілізаційній дотації в сумі 310000грн. та направлені на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери.  За рахунок  субвенції з міської та сільських рад виділені кошти  із районного бюджету в сумі  44000 грн. та направлені відділу освіти для придбання вікон для Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст. та спортивного інвентарю для «Дитячо-юнацької спортивної школи».

 Депутати затвердили 4 районні програми : Програму розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському  районі на 2016-2018 роки, Комплексну соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, Комплексну Програму профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2016-2018 роки, Програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району на 2016-2020 роки.

Розглянули інформації  про хід виконання  10 районних програм  та схвалили  внесення змін до Програми соціального захисту населення району на      2013-2017  роки,   якими передбачили виділення коштів в суму 244,0 тис. грн.  у 2016 році на  фінансову підтримка районних громадських організацій (районної організації ветеранів України, районної організації ветеранів України,громадської організації « Союз Чорнобиль  України» , громадській організації родин дітей-інвалідів з дитинства « Перлина » ).

  Також депутатами було розглянуто низку питань, пов'язаних з спільною власність територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

 

  

        23 грудня 2015 р. відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин.

        Депутати розглянули питання порядку денного ІІІ сесії районної ради VІІ скликання та інформації про хід виконання  2 районних програм.

 

 

 

 

 

21 грудня 2015 р. відбулось засідання постійної комісії з  питань бюджету та соціально - економічного розвитку  Барвінківської районної ради VІІ скликання. В роботі комісії взяли участь голова районної ради  Щолок В.С., заступник голови районної ради Ухань В.М., начальник  районного фінансового управління Чухно М.В.

На комісії  детально  було розглянуто питання щодо проекту бюджету на 2016 рік. Окремо вивчалися розрахунки потреби в обсягах фінансування по галузі освіти, охорона здоров’я, галузі культури, а також видатки на соцзахист населення та утримання  територіального центру.

Рекомендовані на затверддження  зміни до рішення районної ради  від 21 січня  2015 № 620-VІ " Про районний бюджет на 2015 рік" та додатків до нього (із змінами) та  до Програми соціального захисту населення району на 2013-2017 роки, якими передбачили виділення  із  районного коштів у 2016 році на  фінансову підтримка районних громадських організацій (районної організації ветеранів України, районної організації ветеранів України, громадської організації «Союз Чорнобиль України», громадській організації родин дітей-інвалідів з дитинства «Перлина»).

 

 

        18 грудня 2015 р. відбулось спільне засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району,  законності та депутатської діяльності та постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення.

        Депутати рекомендували на затвердження 4 районні програми: Програму розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському  районі на 2016-2018 роки, Комплексну соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, Комплексну Програму профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2016-2018 роки, Програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району на 2016-2020 роки, розглянули інформації  про хід виконання  5 районних програм   та розглянули звіти  керівників комунальних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» та редакції газети «Вісті Барвінківщини» про роботу закладів.

 

 

        17 грудня 2015  р. голова районної ради  Щолок В.С. взяла участь у пленарному засіданні позачергової ІІ сесії Харківської обласної ради.

    Депутати обласної ради  розглянули близько тридцяти  питань соціально-економічного спрямування, були внесенні  зміни до бюджету поточного року та затверджено основний фінансовий документ Харківщини на 2016 рік.

   Також обласна рада  ухвалила Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо внесення змін до засад формування місцевих бюджетів із врахуванням в їх показниках видатків на медичне, освітнє, соціальне та інше забезпечення вимушено переміщених на відповідні території осіб.

 

 

     15 грудня 2015 р. Відбулося засідання  Президії районної ради на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ІІІ сесії районної ради  VІІ скликання.                                                      

     Участь у роботі президії районної ради взяли голова районної державної адміністрації Ромах В.І.,  начальник районного фінансового управляння Чухно М.В., редактор районної газети  «Вісті Барвінківщини» Столбова І.М. 

     Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради   В.С. Щолок провести ІІІ сесію районної ради VІІ скликання  23 грудня 2015 року  та  винести на розгляд такі питання:

1.     Про районний бюджет на 2016 рік.

2.     Про внесення змін до рішення районної ради від 21 січня 2015 року № 620-VІ " Про районний бюджет на 2015 рік" та додатків до нього (зі змінами).

3.     Про  виконання Програми організації відпочинку та оздоровлення дітей району на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 6 скликання від 25 грудня 2012 року № 300-VІ.

4.     Про виконання Програми реалізації державної політики з питань дітей, молоді, жінок та сімей у Барвінківському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 6 скликання від 25 грудня 2012 року № 298-VІ.

5.     Про виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в Барвінківському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням 15  сесії райради 6 скликання від 25 грудня 2012 року № 301-VІ.

6.     Про затвердження Комплексної  соціальної Програми розвитку фізичної культури  і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки.

7.     Про  виконання Програми сприяння розвитку малого підприємництва в Барвінківському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 7 сесії райради 6 скликання  від 26 жовтня 2011 року № 120-VІ.

8.     Про виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 6 скликання від 23 грудня 2011 року № 151- VІ.

9.     Про затвердження  Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2016-2018 роки.

10.  Про виконання Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 4 сесії райради 6 скликання від 10 березня  2011 року № 67-VІ.

11.      Про затвердження  Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2016-2018 роки.

12.      Про хід виконання Програми розробки (оновлення) містобудівної документації Барвінківського району Харківської області на 2012-2015 роки, затвердженої  рішенням 8 сесії райради 6 скликання від 23 грудня 2011 року № 152-VІ.

13.      Про виконання Комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища у Барвінківському районі на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням 13 сесії райради 6 скликання від 26 жовтня 2012 року № 274-VІ.

14.         Про хід виконання Програми «Зміцнення матеріально-технічної бази Управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням   ХХVІІІ сесії VІ скликання Барвінківської районної ради від  24 грудня 2014 року №  610-VІ.

15.            Про звіт редактора районної газети «Вісті Барвінківщини» про роботу  комунального підприємства спільної власності територіальних громад міста і сіл району редакції газети «Вісті Барвінківщини».

16.            Про звіт головного лікаря комунального  закладу охорони здоров’я Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району про роботу закладу.

17.            Про  затвердження плану роботи районної ради на 2016 рік.

18.            Про депутатські запити.

19.            Різне.

 

 

14 грудня 2015 р. Події на Чорнобильській АЕС ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні  ми  вшановуємо  пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже саме 14 грудня було завершено будівництво саркофагу. 

     Цього дня представники трудових колективів міста зібралися поблизу пам’ятного знаку «Дерево скорботи»,  щоб низько схилити голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, аби зупинити ланцюгову  реакцію смерті.

      Пам'ять про загиблих та померлих вшанували хвилиною мовчання.

     Голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І.Ромах, заступник міського голови Є.Б.Гапон  та учасники жалобного заходу  поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

 

 

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села,  міста, кожного їх мешканця. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Уклін і шана вам, за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування,

які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині,

кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю

 й України додають усім нам сили та наснаги!

 

                                                                З повагою,

                                                                голова районної ради                              В.С. Щолок

 

 

Повідомлення про планування діяльності із підготовки проектів регуляторних актів Барвінківською районною радою на 2016 рік станом на 11 грудня 2015 року

На виконання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік Барвінківська районна рада повідомляє, що станом на 11 грудня 2015 року прийняття регуляторних актів в 2016 році не планується.

 У разі виникнення необхідності прийняття регуляторних актів, затвердження та зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік будуть оприлюднені в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті районної ради не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки проекту регуляторного акту.

Голова районної  ради                 Щолок В.С.

 

 

 

04 грудня 2015 р. відбулося пленарне засідання ІІ сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання. В ході пленарного засідання депутати розглянули 26  питань порядку денного.

Депутати  районної ради  розглянули ряд організаційних питань, пов’язаних з діяльністю ради. Затвердили Регламент Барвінківської районної ради VII скликання, Положення про постійні комісії  районної ради, Положення про порядок акредитації  журналістів, працівників засобів масової інформації при Барвінківській районній раді та інше.

Схвалені  зміни до рішення районної ради  від 21 січня  2015  № 620-VІ " Про районний бюджет на 2015 рік" та додатків до нього (із змінами).

Зокрема, затверджено освітню та медичну субвенції, які були спрямовані на виплату заробітної плати працівникам загальноосвітніх шкіл та районних закладів охорони здоров’я. Виділені кошти за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету в сумі 70000 грн. та направлені відділу освіти для проведення поточного ремонту «Дитячо- юнацької спортивної школи».

Також розглянуто  та затверджено 3 районні  програми:

  «Розвиток позашкільних  навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2016 роки», «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки» та «Покращення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у Барвінківському районі на 2015 рік».

       Після  розгляду питань порядку денного сесії голова райради В.С.Щолок привітала  депутатів та посадовців місцевого самоврядування  із  професійним святом - Днем місцевого самоврядування. За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю в органах  місцевого самоврядування, сумлінне виконання депутатських повноважень, активну участь у діяльності районної ради та з нагоди свята були нагородженні Почесною грамотою районної ради  і  районної державної адміністрації та цінними подарунками: Кобченко В.І., голова Новомиколаївської сільської ради, Лірник В.М., голова Іванівської Другої сільської ради, Потапенко Т.І., голова Гаврилівської сільської ради, Сніжковий О.В., голова Григорівської сільської ради, Хавільова В.М., голова Мечебилівської сільської ради  та депутати районної ради Андрієнко М.В., Гражданов Р.А.,  Дяченко О.В., Курочкін О.Л.

  

 

 

 

 Розпорядження голови районної ради від «30»  листопада  2015 року  №  39 "Про скликання ІІ сесії районної ради VІІ скликання" (Далі...)

      

        02 грудня 2015 р. відбулось засідання постійної комісії з  питань бюджету та соціально - економічного розвитку  Барвінківської районної ради VІІ скликання. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С.,  заступник голови районної ради Ухань В.М., начальник  районного фінансового управління Чухно М.В.

    На засіданні комісії було розглянуто  проект Регламенту, Положення про постійні комісії районної ради VІІ скликання,  Положення про Порядок акредитації журналістів, працівників засобів масової інформації при Барвінківській районній раді та інші  організаційні питання пов’язані з діяльністю ради. Також депутатами  погоджено   внесення змін до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2015 рік". Крім сесійних питань, комісією розглянуті листи що надійшли до постійної комісії стосовно виділення додаткових коштів із районного бюджету та прийняті відповідні рішення по кожному питанню.

      

 

        01 грудня 2015 р. відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради VІІ з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності та постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення. На засіданні було розглянуто 15 питань порядку денного.

     Члени комісії розглянули  та рекомендували  для розгляду на 2 сесії 7 скликання  Регламент, Положення про постійні комісії районної ради VІІ скликання,  Положення про Порядок акредитації журналістів, працівників засобів масової інформації при Барвінківській районній раді та інші питання.

 

 

 

         01 грудня 2015 р. відбулось спільне  засіданні постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин   Барвінківської районної ради VІІ скликання.

    Депутати  районної ради  розглянули ряд організаційних питань, пов’язаних з діяльністю представницького органу місцевого самоврядування та рекомендували  для розгляду  на пленарному засіданні сесії  6 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді.

 

 

 

 

 

 

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ МІНІ-ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» У 2015 РОЦІ    (Читати далі...)