Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

 

28 березня 2015 р. у залі засідань районної державної адміністрації відбулися збори активу району за участю керівників структурних підрозділів та управлінь районної державної адміністрації, агроформувань, депутатів, представників громадських організацій району. Заступник голови Харківської обласної адміністрації М.Л.Беккер ознайомив присутніх із Розпорядженням Президента України Петра Порошенка №293/2015 - рп від 24.03.2015 року, згідно з яким головою Барвінківської районної державої адміністрації призначений Володимир Іванович Ромах.
-Ми всі прекрасно знаємо Володимира Івановича як чесну, порядну людину, справжнього патріота України, - сказав заступник губернатора Харківщини. - Сподіваємося, що він завжди триматиме руку на пульсі всіх справ, продовжить напрацьовані традиції з тим, аби барвінківський край міцнів економічно, вирішувалися всі соціальні питання.
-Депутатський корпус завжди підставить Вам, Володимире Івановичу, своє плече, - пообіцяла голова райнної ради В.С.Щолок. - У нас багато проблем, і ми всі разом будемо їх вирішувати.
-Я дякую всім за підтримку і обіцяю, що докладу всіх зусиль аби справдити сподівання громадськості, - сказав новопризначений голова районної державної адміністрації В.І.Ромах. - У нас дійсно попереду багато роботи. Але впевнений, що із проблемами ми впораємося.


        27 березня 2015 р.
у залі засідань районної державної адміністрації відбувся районний семінар на тему: "Стратегічне планування для розвитку адміністративних районів та залучення ресурсів міжнародної технічної допомоги". З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін та голова районної ради В.С.Щолок.
        З доповіддю на тему: "Стратегічне план Були обговорені проблемні питанняування розвитку територальних громад: сьогодення та перспективи" виступив заступник директора Регіонального центру міжнародних проектів і програм, доцент Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України Олег Кулініч.Він же розповів про діяльність Регіонального центру міжнародних проектів і програму галузі розвитку територіальних громад.
        Про міжнародні проекти у галузі стратегічного планування, стратегічний розвиток територій, потреби місцевих громад розповів директор Регіонального центру міжнародних проектів і програм Станіслав Ігнатьєв. З доповіддю "Про партнерство бізнесу та місцевих громад: європейські моделі" виступив засновник Польсько-Української аграрної асоціації Віктор Нестеренко, про роль коректного підходу у розвитку громад розповіла аспірант Харківського регіонального інститут Національної академії державого управління при Президентові України Лілея Ришкіна.Після був тренінг на тему : "Пошук ресурсів та розробка проектів для міжнародних програм та проектів".

   

 

 

 

11  березня  2015 р. відбулося пленарне засідання ХХХ сесії Барвінківської районної ради  VI скликання. В ході пленарного засідання депутати розглянули  9  питань порядку денного та  10 питань  " Різне".

Депутатами заслухано  звіт Барвінківської районної державної адміністрації  про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік та затверджено аналогічну програму на 2015 рік. Депутатським корпусом затверджено  звіт про  виконання районного бюджету за 2014 рік.

Під час  пленарного  засідання  депутатами  схвалені   зміни до рішення районної ради  від 21 січня  2015  № 620-VІ " Про районний бюджет на 2015 рік".

Збільшені доходи районного бюджету по загальному фонду за рахунок    субвенції  з міської ради в сумі 30,0 тис. грн. та Гаврилівської сільської ради в сумі 15,0 тис. грн. та направлені  на фінансову підтримку громадській організації ветеранів,  виконання Програми удосконалення медичної допомоги жителям району та виконання Програми забезпечення пожежної безпеки в Барвінківському районі.

Збільшені видатки за рахунок вільного залишку по загальному фонду для погашення кредиторської заборгованості, відновлення та проведення інших видатків

відділу освіти, районній державній адміністрації, районній раді, управлінню соціального захисту населення, сектору культури і туризму, фінансовому управлінню в сумі 282,366 тис. грн.                        

Також, депутатами заслухані  інформації про хід виконання та внесення змін  до низки районних програм та  питання пов’язані із спільною власністю територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

   

 

 

10 березня 2015 р. відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, соцзахисту, зайнятості та праці.

В роботі комісії прийняли участь голова районної ради Щолок В.С., заступник голови районної ради Баляса Н.В., заступник голови РДА

Калінін О.С., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

На засіданні комісії заслухано звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік, розглянуті питання  про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2014 рік та проект відповідної програми на 2015 рік.

Внесенні змін до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2015 рік". Також депутатами розглянута інформація  управління соціального захисту населення районної державної адміністрації про хід виконання Програми соціального захисту населення на 2013-2017 роки та погоджено внесення змін до районної Програми забезпечення пожежної безпеки в Барвінківському районі на 2011- 2015 роки.

       

 

 

 

06 березня 2015 р. у районному Будинку культури відбулись урочистості присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Жінок Барвінківщини привітали голова районної ради Щолок В.С., заступник голови РДА Калінін О.С., міський голова Бало О.О.

Вони  побажали всім жінкам доброго здоров’я, благополуччя, теплоти, уваги, турботи близьких, посмішок, кохання, море квітів та нагородили

кращих представниць трудових колективів  почесними грамотами та цінними подарунками.

Присутнім учасниками художньої самодіяльності району дано святковий концерт.

 

 

 

 

 

 

 

Шановні жінки Барвінківського краю!

До вас линуть найщиріші вітання із найпрекраснішим весняним святом -
Днем 8 Березня!
Невипадково Міжнародний жіночий день відзначають у найбільш символічну для цього пору року – час відродження й розквіту природи. Весна як і жінка – прекрасна, розмаїта, ніжна несе всім радість і щастя. Нехай цей весняний святковий настрій назавжди оселиться у ваших душах. Хай повниться щастям і любов’ю життя і буде насичений ними кожний подих.


Голова районної ради                                             Щолок В.С.

 

 

 

 

 

     

    05 березня 2015 р. голова районної ради В.С. Щолок взяла участь у пленарному засіданні ХХХІV сесії обласної ради VІ скликання. Голова обласної ради оголосив хвилину мовчання в пам'ять про загиблих військових, мирних громадян у зоні проведення АТО, жертв теракту у Харкові 22 лютого та трагедії на шахті імені Засядька.

    В ході пленарного засідання  розглянуто 55 питань порядку денному та пункт «Різне». 

 

 

   

05 березня 2015 р. відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та комісії з питань функціонування та розвитку АПК, земельних відносин.

    

        Комісією розглянуто інформацію районної державної  адміністрації про хід виконання Програми газифікації Барвінківського району Харківської області на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням 16 сесії райради 6 скликання від 13 березня 2013 року 340-VІ та рекомендовано для розляду  на пленарному засіданні сесії.

  

      Також на виконання протокольного рішення  засідання комісії, від 21.01.2015 р., було заслухано та взято до відома інформацію відділення ДАІ з обслуговування Барвінківського району (м. Барвінкове) ГУМВСУ в Харківській області про стан доріг, залізничних переїздів, установлення та заміну дорожніх знаків, транспортних огороджень, нанесення ліній дорожньої розмітки, удосконалення організації руху транспорту у районі.

 

 

 

   

04 березня 2015 р. відбулось спільне засідання  постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики та з питань взаємодії та розвитку органів самоврядування  спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

 

    На засіданні комісії було розглянуто 10 питань порядку денного.

 

   Членами комісії рекомендовано  до затвердження на сесії  в новій редакції «Порядок списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району», заслухано звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я  "Барвінківська центральна районна лікарня" про роботу закладу та розглянуто низку питань пов’язаних із спільною власністю територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.