Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Закупівлі і паспорти

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті
 

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР

ЮСТИЦІЇ (ознайомитись)

Барвенково


 

 

 


 

 

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю Вас з наступаючим Новим 2018  Роком та Різдвом Христовим!
Новий рік – це рік нових можливостей, випробувань і очікувань.
Бажаю, щоб кожен день був наповнений міцним здоров’ям, відчуттям щасливої долі, душевного спокою та наснаги.
Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю та достатком Ваші оселі.
Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.
Веселих Вам свят!
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

    

    З повагою та найкращими побажаннями,

голова районної ради                                                                                                                       В.С. Щолок

 

    Антимонопольним комітетом України проведено аналіз підстав щодо встановлення органами місцевого самоврядування різного рівня орендних ставок для суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами залежно від форми власності суб’єкта господарювання, впливу на конкуренцію таких рішень органів місцевого самоврядування.

 

    03 січня 2017 року у Будинку рад під головуванням очільника Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулось засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

 

 

29 грудня 2017 року, за участі голови районної ради В.С. Щолок, відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

Депутатами розгянуті та погоджені зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та повідомлення Державної казначейської служби № 116 від 28.12.2017 зменшені доходи районного бюджету по спеціальному фонду по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України в сумі 353 343 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Традиційно уже склалося, що в грудні ми підбиваємо підсумки року, що минає, і визначаємо плани на рік прийдешній. Так, 28 грудня 2017 року, напередодні новорічних свят, за участю голови районної ради Щолок В.С. та голови райдержадміністрації Ромаха В.І. відбулись святкові заходи в районному будинку культури. Валентина Семенівна сказала, що ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми. Привітала усіх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами і побажала щоб 2018 рік став початком успішного майбутнього для кожного з нас. Нехай прекрасні зимові свята принесуть усім мир, спокій і злагоду. Побажала щастя родинам, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, достатку і благополуччя.

Після слів привітань та побажань керівники району нагородили за досягнення у 2017 році  вагомих результатів у реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідних територіальних громад почесними грамотами та цінними подарунками Великокомишуваську сільську раду ( сільський голова Задніпровська Т.М.), Гаврилівську сільську раду (сільський голова Потапенко Т.І.), Григорівську сільську раду (сільський голова Сніжковий О.В);

Приємною несподіванкою стали Подарункові сертифікати від голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха та від голови районної ради В.С. Щолок. для Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст. на придбання швейних машинок і оверлоку, Будинку творчості дітей та юнацтва на придбання дзеркал і станків для танцювального залу та новорічних костюмів, відділу освіти (для районного методичного кабінету) на придбання комп’ютерної техніки, сектору культури і туризму для облаштування кімнати звукозапису в районному Будинку культури.

Після завершення офіційної частини всіх присутніх зачарували своїми голосами і танцями аматори сцени, подарувавши присутнім незабутню зимову казку.

       

 

 

 

 

 

22 грудня 2017 року голова районної ради В.С. Щолок прийняла участь у Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування у Харківській області.

Засідання проходило під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Учасники Засідання розглянули питання про основні результати реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади; утворення у складі Асоціації секції об’єднаних територіальних громад; про обрання віце-президентів Асоціації тощо. Також вони заслухали звіт щодо роботи Правління і виконавчих структур Асоціації за 2017 рік та затвердили план роботи Асоціації на наступний рік.

 

 

 

 

 

 

21 грудня 2017 р. депутати Барвінківської районної ради під час пленарного засідання ХХ сесії VII скликання розглянули звіт голови районної ради Щолок В.С. про здійснення своїх повноважень за 2017 рік та затвердили основний фінансовий документ району - районний бюджет на 2018 рік.

           Загальний обсяг районного бюджету з врахуванням цільових субвенцій з Державного бюджету України за видатками складає – 224509,7 тис. грн., в тому числі: по загальному фонду – 222431,3 тис. грн., по спеціальному фонду – 2078,4 тис. грн.

З метою забезпечення розрахунків та проплат за всіма статтями видатків у звітному році бюджетними установами схвалені зміни до до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280 -VII «Про районний бюджет на 2017 рік » та додатків до нього (зі змінами).

Депутати затвердили категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, які будуть харчуватися за рахунок коштів районного бюджету та вартость харчування пільгового контингенту на 2018 рік.

В ході пленарного засідання сесії було розглянуті інформації про виконання районних програм - територіальної оборони Барвінківського району на 2016-2017 роки,  «Цукровий діабет» на 2015-2017 роки, удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2016-2017,соціального захисту населення району на 2013-2017 та затвердженно аналогічні на наступні роки.

Також депутатами заслухано та схвалено план роботи районної ради на 2018 рік, розглянуті інформації про внесення змін до  низки районних програм, питання пов’язані із спільною власністю територіальних громад міста та сіл Барвінківського району та затвердженно 6 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

          

         

 

 

 

 

19 грудня 2017 р.відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С.,заступник голови районної ради Ухань В.М., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

На комісії детально було розглянуто питання щодо проекту бюджету на 2018 рік. Розрахунок обсягу доходів районного бюджету на 2018 рік здійснювався з урахуванням фактичного виконання дохідної частини районного бюджету за 2016 рік, очікуваних надходжень доходів за 2017 рік та прогнозних показників економічного і соціального розвитку району на 2018-2020 роки. Окремо вивчалися розрахунки потреби в обсягах фінансування по галузі освіти, охорона здоров’я, галузі культури, а також видатки на соцзахист населення та утримання територіального центру. Практично по кожній галузі був проведений аналіз витрат коштів у звітному році, поставлено завдання розробити заходи по виявленню резервів, а також економії витрат та спрямувати кошти на забезпечення стовідсоткового фінансування виплати заробітної плати працівникам установ.

Рекомендовані на затвердження зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та погоджено внесення змін до 6 районних програм.

               

 

 

 

 

18 грудня 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання.

На засіданні розглянуто виконання районних програм:  територіальної оборони Барвінківського району на 2016-2017 роки,  «Цукровий діабет» на 2015-2017, виконання Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2016-2017 роки, соціального захисту населення району на 2013-2017 роки та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні аналогічні програми на наступні роки.

Депутатами погоджено проекти Програми безоплатної правової допомоги населенню Барвінківського району на 2018-2020 роки, районної програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району Харківської області на 2018-2022 роки, структура та штатні розписи закладів культури на 2018 рік, встановлення вартості харчування 1-4 класів, дітей пільгових категорій в загальноосвітніх навчальних закладах, вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів (дитячих садків - загальноосвітніх навчальних закладів) Барвінківського району на 2018 рік.

Також розглянуто та погоджено умови оплати праці голови та заступника голови Барвінківської районної ради на 2018 рік, план роботи районної ради на 2018 рік та низку питань пов’язаних з управлінням майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

               

 

 

15 грудня 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання.

На засіданні були розглянуті та рекомендовані для затвердження на пленарному засіданні чергової сесії 5 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населеного пункту на території Іванівської Другої сільської ради Барвінківського району та технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що надаються в оренду ФО-П Трускал Олександру Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території Гаврилівської сільської ради Барвінківського району.

       

 

 

14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ця дата в календарі та історії нашої країни приурочена до дня прийняття Державною комісією в експлуатацію комплексу захисних споруд над четвертим зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Сьогодні, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, голова районної ради Щолок В.С., голова районної дердавної адміністрації Ромах В.І. міський голова Бало О.О. , представники трудових колективів, громадськість, ветерани-учасники ліквідації наслідків аварії, вдови померлих ліквідаторів поклали квіти та вінки до підніжжя пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

По закінченню мітингу був організований тематичний захід в районному будинку культури. Звертаючись до присутніх Валентина Семенівна сказала «Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь. Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання. Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!»

               

 

 

11 грудня 2017 року відбулось позачергове засідання постійнної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку районної ради.

За участю головних розпорядників коштів було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2017 рік".

Розглянувши надані матеріали, постійна комісія вирішила надати згоду на внесення змін до районного бюдджету та з метою своєчасної виплати заробітної плати по центральній районній лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення своєчасного використання виділених коштів рекомендувати голові районної ради Щолок В.С. підписати розпорядження «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)», з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

       

 

 

 

08 грудня 2017 року у районному Будинку культури  пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, на який були запрошені ветерани, що пропрацювали довгий час в органах місцевого самоврядування,  депутати різних рівнів, представники громад  району.

 Свято відкрилося привітанням зі святом голови районної ради  Щолок  В.С. та голови райдержадміністрації Ромаха В.І.

Керівники району подякували  присутнім за багаторічну працю, за те що віддали багато сил та здоров’я, розум і талант для вирішення нагальних проблем, за бажання бачити наш район красивим, затишним  та комфортним.

Продовженням свята було відзначення грамотами ветеранів, працівників органів місцевого самоврядування та депутатів.

Учасники художньої самодіяльності району, творчі дитячі колективи подарували присутнім не лише  відчуття свята, але й натхнення для подальшої роботи на благо громад.

У концертній програмі вдало поєднувалися вокальні номери з яскравими хореографічними композиціями. Свої таланти дарували присутнім Олена Осадча, Андрій Шматько, Наталія Гаркуша, Ярослав Федоренко, Олена Бацій, Віталій Плис, Валентин Шаталінський, Валентина Щолок, Олександр Камєнєв, Володимир Лесів, Альона Лесів, Анна Оліферовська, групи «Бревіс» та «Ясні зорі». Окрасою свята стали виступи юних танцюристів – членів колективів «Пролісок» та «Феєрія»

 Оригінальним доповненням до програми стали три слайд-фільми, які ілюстрували роботу працівників органів місцевого самоврядування в громадах, будні і свята депутатів. Один із фільмів був присвячений памяті тих, хто багато років віддав місцевому самоврядуванню і вже відійшов у Вічність.

               

 

 

      Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад усіх рівнів Барвінківщини !

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування !

Це свято стосується не тільки представників органів влади, а й кожного громадянина, адже разом ми - громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашого району, забезпеченні його життєдіяльності.

У цей святковий день висловлюю щиру вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим. Нехай свято додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля спільного добра і благополуччя.

Особливі слова подяки всім ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі служінню людям, розвитку та зміцненню територіальних громад. Ми глибоко поважаємо Ваш неоціненний досвід, який і сьогодні служить на благо суспільства.

Бажаю усім, хто працює на благо людей, міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідної Барвінківщини.

 

З повагою,

голова Барвінківської районної ради                  В.С. Щолок

 

 

 

7 грудня 2017 року у Будинку рад під час урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні були відзначені переможці обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування».

У цьогорічному професійному змаганні взяв участь31 конкурсант у чотирьох номінаціях: кращий сільський голова; кращий селищний, міський (міста районного значення) голова; краща посадова особа сільської, селищної, міської ради; краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.

Диплом та грошову премію за друге місце у номінації«Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради» отримав начальник юридичного відділу районної ради Малемоненко М.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

07 грудня 2017 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь у пленарному засіданні XIII сесії Харківської обласної ради VII скликання.

Відкриваючи пленарне засідання голова обласної ради Сергій Чернов привітав працівників місцевого самоврядування із професійним святом.

«Це свято майже 13 тисяч депутатів усіх рівнів Харківщини. Хочу подякувати вам за вашу роботу. Разом з вами в усій області громади, вся армія представників місцевого самоврядування, четвертий рік поспіль продовжує впровадження реформ, задля того, щоб такі незрозумілі раніше слова як «децентралізація», «субсидіарність», стали нормою повсякденного життя громад кожного регіону.

Хочу від себе особисто подякувати усім керівникам, працівникам, що цілодобово віддають себе справі щоб покращити життя людей. Саме в ефективній праці на базовому рівні лежить успіх розвинутої, демократичної та правової держави. І мені б хотілося, щоб ми з вами реалізували ті завдання які перед собою ставимо, ставить перед нами Президент та Уряд, затверджуючи концепцію реформи децентралізації влади. Хай вам щастить. Будьте здорові, будьте успішні», - сказав голова Харківської обласної ради.

Під час пленарного засідання депутати ухвалили обласний бюджет на 2018 рік та Програму економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік.

       

 

 

 

 

05 грудня 2017 року відбулось засідання конкурсної комісії із конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів спільної власності територіальної громади міста та сіл Барвінківського району, що підлягає передачі в оренду в 2017 році.

 За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, Олександрівську філію Південної Товарної біржі, як єдиного заявника, визнано переможцем конкурсу на проведення незалежної оцінки майна, що підлягає передачі в оренду в 2017 році: частина приміщення першого поверху стаціонарного відділення КЗОЗ «Барвінківська ЦРЛ» (кімната №107, площею 5,3 кв.м), що розташоване за адресою: вул. Незалежності, 20, м. Барвінкове, балансоутримувачем якого є КЗОЗ «Барвінківська центральна районна лікарня».

 

 

 

УКРАЇНА

 

БАРВІНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 
 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

                                                            Від «  30  » листопада 2017 року                                 №    60

 

Про скликання ХХ сесії

районної ради VІІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту районної ради:

 

1. Скликати ХХ сесію Барвінківської районної ради VІІ скликання.

2. Провести пленарне засідання ХХ сесії Барвінківської районної ради VІІ скликання 21 грудня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань будинку рад (м. Барвінкове, вул. Центральна,8), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00 годині.

3. Винести на розгляд такі питання:

 

1.  Про звіт голови районної ради про здійснення своїх повноважень.

2.  Про районний бюджет на 2018 рік.

3.  Про  внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

4.  Про виконання районної Програми територіальної оборони Барвінківського району на2016-2017 роки, затвердженої рішенням 9 сесії райради 7 скликання  від 26 жовтня 2016 року  240-VІІ.

5.  Про затвердження районної Програми територіальної оборони Барвінківського району на 2018-2020 роки.

6.  Про виконання районної Програми «Цукровий діабет » на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням 31 сесії райради 6 скликання від 27 травня 2015 року № 662-VІ (зі змінами).

7.  Про затвердження  районної Програми «Цукровий діабет » на 2018-2020 роки.

8.  Про виконання Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2016-2017 роки, затвердженої рішенням позачергової 4 сесії райради 7 скликання від 19 лютого 2016 року № 71-VІІ (зі змінами).

9.  Про затвердження Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2018-2019 роки.

10. Про виконання Програми соціального захисту населення району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 16 сесії райради 6  скликання від 13 березня 2013 року № 334- VІ (зі змінами).

11. Про затвердження Програми соціального захисту населення району на  2018-2022 роки.

12. Про затвердження плану роботи районної ради на 2018 рік.

    13. Про депутатські запити.

    14. Різне.

 

 4. Виконавчому апарату районної ради:

 - забезпечити опублікування оголошення в районній газеті "Вісті Барвінківщини" та розміщення розпорядження голови районної ради про скликання сесії на офіційному веб-сайті Барвінківської районної ради;

- довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради;

- забезпечити організацію підготовки та проведення сесії.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                                      В.С. Щолок

 

 

 

29 листопада 2017 року відбулося засідання Президії районної ради на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ХХ сесії районної ради VІІ скликання.

Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок провести ХХ сесію районної ради VІІ скликання 21 грудня 2017 року.

       

 

 

Наприкінці листопада вся Україна традиційно вшановує пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких забрала косовиця голодних років.

У рамках районних заходів із вшанування пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, 25 листопада 2017 року біля пам’ятного знаку жертвам голодомору відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертв Голодомору, за участі голови районної ради В.С. Щолок, голови райдержадміністрації В.І. Ромах, міського голови О.О. Бало, представників державних та комунальних установ, силових органів та громадських організацій.

Під час заходу символічно звучали реквієм та поетичні рядки, присвячені трагедії 1932-1933 років. Учасники мітингу-реквієму поклали квіти до пам’ятника жертвам Голодомору та на знак скорботи пам'ять численних жертв страшного злочину вшанували хвилиною мовчання.

       

 

 

 

 

23 листопада 2017 року начальник юридичного відділу районної ради Малемоненко М.А. прийняв участь у тренінгу на тему «Окремі превентивні антикорупційні механізми: засади антикорупційної політики в Україні, робота уповноважених підрозділі (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, спеціальні перевірка, захист викривачів», який проводили фахівці Національного агентства з питань запобігання корупції.

Учасники тренінгу обговорили наступні питання:

- Засади антикорупційної політики України;

- Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на посади, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, а також посад з підвищеним корупційним ризиком;

- Окремі аспекти функціонування уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції;

- Викривачі корупції та гарантії їх захисту за законодавством України.

       

 

 

 23 листопада 2017 року заступник голови районної ради В. М.Ухань прийняв участь у ІІ Польсько-Українському форумі місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції».

Учасники форуму розглянули польський досвід управління територіями. Зокрема досвід польських міст та гмін щодо управління територіями, системи співпраці з гмінами на рівні воєводства, соціальні та гуманітарні послуги для мешканців сільських територій, активізація участі мешканців у житті громади, залучення додаткових коштів для розвитку гміни. 

Інша основна тема форуму – взаємодія місцевого самоврядування та бізнесу.  Заохочення інвесторів до розвитку територій, створення підприємств на території громади, розвиток сільського туризму. 

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов наголосив, що розвиток громад має бути забезпечений не тільки через державну підтримку у вигляді розширення бюджетної бази та залучення до участі у державних програмах. «Не менш важливими є залучення інвестицій та симулювання місцевої ініціативи. Це має отримати чітке відображення у стратегії розвитку кожної громади, та відповідних програмних документах - пошук відповідальних інвесторів, створення для їх роботи сприятливих умов, зрозумілих чітких «правил гри». Органам місцевого самоврядування регіонального рівня тут має бути відведена роль організаційно-методична та створення механізмів стимулу та підтримки ініціативи».

               

 

 

22 листопада 2017 року відбулося пленарне засідання позачергової ХІХ сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання.

Депутатами розглянуті та схвалені зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року№ 280 -VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

Збільшуються видатки загального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини станом на 01.11.2017 року на загальну суму 832 400 грн. Із них направляються:

-  центральній районній лікарні в сумі 322 000 грн. на виплату заробітної плати з нарахуваннями;

- центру первинної медико-санітарної допомоги в сумі 293 000 грн. на виплату заробітної плати з нарахуваннями;

- відділу освіти для проведення поточного ремонту танцювального залу та підсобного приміщення Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва – 199 900 грн.

Збільшуються видатки загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з сільських рад на загальну суму 195 900 грн. та направляються на виконання заходів районних програм - «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», «Розвиток позашкільних навчальних закладів Барвінківського району на 2017-2018 роки», «Удосконалення медичної допомоги населенню на засадах сімейної медицини Барвінківського району на період 2016-2017 роки», «Надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на 2017-2018 роки» та інші.

Збільшуються доходи спеціального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції з Подолівської сільської ради на загальну суму  128 000 грн., із них 100 000 грн. на проведення робіт по проекту «Капітальне будівництво футбольного міні-майданчика Опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

Депутати заслухали та схвалили інформації про виконання Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини» на 2017 рік, Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2015-2017 роки та затвердили аналогічні Програми на період 2018 - 2020 роки.

Також в ході пленарного засідання розглянули низку питань пов'язанних з нерухомим майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, звіти постійних комісії Барвінківської районної ради VІІ скликання з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності за період з грудня 2016 року по листопад  2017 року. 

                 

             

 

 

 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ «Живи та працюй в Україні:роботодавці запропонували 1 мільйон вакансій»

 

        За 10 місяців 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось майже 170 тисяч роботодавців, які заявили 1 мільйон вакансій. До служби зайнятості Харківської області звернулись 15 тисяч роботодавців. Це на 38% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Підприємства, установи та організації Харківщини запропонували шукачам роботи 78 тисяч вакантних робочих місць. Більшість вакансій за робітничими професіями – до 55%.

        Постійним попитом у роботодавців користувались токарі, фрезерувальники, шліфувальники, оператори верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, слюсарі з механоскладальних робіт, слюсарі-ремонтники, слюсарі-сантехніки, трактористи, трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, робітники фермерського господарства, електрогазозварники, муляри, бетонярі, штукатури, столяри, електромонтери, водії автотранспортних засобів, водії тролейбусу, трамвая, слюсарі з ремонту автомобілів, кухарі, кондитери, пекарі тощо.

Потреба у професіоналах, фахівцях та службовцях склала 24 тис. робітників (або 31%).  Інші заявки стосувались набору кадрів без певних кваліфікаційних вимог. Станом на 1 листопада навантаження на 1 вільне робоче місце - 5 осіб (на початку року було 8 осіб).

        Затребувались менеджери, вчителі, викладачі, вихователі, фармацевти, провізори, інженери, економісти, бухгалтери, медсестри, торгівельні представники, юристи, агрономи тощо.

        Для попередження трудової міграції та забезпечення кадрової потреби об'єднаних територіальних громад і роботодавців в Україні стартував соціальний проект під лозунгом «Живи та працюй в Україні». Державна служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади проведе інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.

        За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби занятості Харківщини, зросла на 4 тис. або 8% та становила 57 тисяч. При цьому, 36% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 23 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 14 тис. безробітних проходили професійне навчання, з них 4,4 тисяч  навчалися у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

        Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 4% (на 0,7 тис.) та склала 18 тисяч.

         Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua

 

 

 

21 листопада 2017 року, за участі голови районної ради В.С. Щолок, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

Депутатами розгянуті та погоджені зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами). Збільшуються видатки загального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини станом на 01.11.2017 року на загальну суму 832 400 грн., із них 615 000 грн. направляються на виплату заробітної плати по галузі охорони здоров'я.

Членами комісії також були розглянуті листи управління соціального захисту населення та відділу освіти щодо перерозподілу бюджетних асигнувань в межах розпорядників коштів, проекти рішень про внесення змін до 2 районних програм та звіт постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку за період з грудня 2016 року по листопад 2017 року.

               

 

20 листопада 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання.

Серед основних питань порядку денного: виконання Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини» на 2017 рік та затвердження аналогічної на 2018-2020 роки , виконання Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2015-2017 роки та затвердження аналогічної на 2018-2020 роки, питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району та звіт постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності про роботу за період з грудня 2016 року по листопад 2017 року.

Також членами комісії розглянуто лист територіального управління Державної судової адміністрації України у Харківській області стосовно звернення із ініціативою внесення на розгляд сесії Барвінківської районної ради Харківської області питання щодо передачі нерухомого майна за адресою: м. Барвінкове, вул. Б. Хмельницького,6, Харківської області зі спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району у державну власність, в особі територіального управління Державної судової адміністрації України у Харківській області.

За результатами обговорення питань порядку денного прийняті відповідні висновки та рекомендації.

Участь у спільному засіданні постійних комісій прийняли голова районної ради В.С. Щолок та заступник голови районної ради В.М. Ухань.

       

 

 

17 листопада 2017 року в Барвінківському районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди свята працівників сільського господарства. В ці осінні дні ми традиційно вшановуємо людей, які обрали для себе нелегку долю аграрія.

Свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм. Сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

З вітальної промовою до учасників святкового дійства звернулась голова районної ради В.С. Щолок. Вона висловила щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам за їх наполегливу працю. «Приємно, що в цій залі знаходяться люди, які працюють на землі, вирощують хліб, розвивають тваринництво і все роблять для того, щоб сьогодні село жило і розквітало. Бажаю всім, хто працює на землі, міцного здоров'я, високих урожаїв, безвідмовної техніки, прихильної погоди і сприятливих умов, хороших змін в житті і впевненості у завтрашньому дні! Нехай ваш нелегкий труд окупиться новими досягненнями і визнанням вдячних земляків» .

За високі трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди професійного свята були нагороджені Грамотами, Подяками та цінними подарунками найкращі працівники галузі.

               

 

 

УКРАЇНА

 

БАРВІНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 
 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

                                                            Від «  17  » листопада 2017 року                                 №    57

 

Про скликання позачергової  ХІХ сесії

районної ради VІІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту районної ради:

 

1. Скликати позачергову ХІХ сесію Барвінківської районної ради VІІ скликання.

2. Провести пленарне засідання  позачергової ХІХ сесії Барвінківської районної ради VІІ скликання 22 листопада 2017 року о 10.00 годині в залі засідань будинку рад (м. Барвінкове, вул. Центральна,8), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00 годині.

3. Винести на розгляд такі питання:

 

1.  Про  внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2.  Про виконання Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини» на 2017 рік, затвердженої рішенням 13 сесії райради 7 скликання від 24.02.2017 року № 341- VІІ.

3.  Про затвердження Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини» на 2018-2020 роки.

4.  Про виконання Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 6 скликання від 24 грудня 2014 року № 596-VІ (зі змінами).

5.  Про затвердження Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району на 2018-2020 роки.

6.  Про звіт постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності.

7.  Про звіт постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

8.  Про депутатські запити.

9.  Різне.

 

 4. Виконавчому апарату районної ради:

 - забезпечити розміщення розпорядження голови районної ради про скликання сесії на офіційному веб-сайті Барвінківської районної ради;

- довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради;

- забезпечити організацію підготовки та проведення сесії.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                                       В.С. Щолок

 

 

 

 

14 листопада 2017 року відбулось урочисте відкриття 21 міні-проекту – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»:

У заході взяли участь голова районної ради Валентина Семенівна Щолок, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Володимирович Клименко, депутат Харківської обласної ради Федір Миколайович Савченко та депутат Барвінківської районної ради Микола Анатолійович Малемоненко.

При розробленні міні-проектів пріоритетними напрямками було визначено енергозбереження, створення комфортних умов для навчання та виховання підростаючого покоління, а також добробут громад.

Так, за номінацією «Енергоефективність та енергозбереження» було впроваджено 16 проектів за наступними об’єктами:

1. « Комфортний музей »  -  заміна вікон в комунальному закладі «Барвінківський краєзнавчий музей» Барвінківської районної ради Харківської області, загальна сума проекту 60 000,0 грн.;

2. «Активне довголіття»- заміна та утеплення підлоги, заміна дверей на енергозберігаючі та системи опалення в приміщенні комунальної установи Барвінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), загальна сума проекту 199690,0 грн.

3. «Збережемо тепло у садочку» - заміна дверей у приміщенні дошкільного закладу (ясел-садка) №1 «Промінець», загальна сума проекту 24600,0 грн.

4. «Як гарно жити нам усім, коли ми маємо теплий дім» - заміна вікон та дверей у приміщенні дошкільного закладу (ясел-садка) № 2 «Ялинка», загальна сума проекту 29820,0 грн.

5. «Промінь сонечка – дітям у спортивне віконечко» - заміна вікон на енергозберігаючі у приміщенні Богодарівської ЗОШ І-ІІ ст.,загальна сума проекту 110 000,0 грн.

6. «Тепло у школі зберігай, про Україну дуже дбай»  - заміна котла в Григорівському НВК, загальна сума проекту 82 000,0 грн.

7. «Протяги лікуємо разом»- придбання вікон та дверей для приміщення Василівського ФАПу, загальна сума проекту 25720,0 грн.

8. «Сільська бібліотека - центр громади» - придбання вікон та дверей для приміщення Василівської сільської бібліотеки , загальна сума проекту 30420,0 грн.

9.    «Дітям тепліше - батькам спокійніше» - придбання дверей для приміщення Гусарівського ДНЗ «Сонечко»,  загальна сума проекту      27000,0 грн.

10.«З теплом у бібліотеці з теплом у серці»- заміна системи опалення у Нікопольській сільській бібліотеці, загальна сума проекту 19159,70 грн.

11.«Кожній дитині - сонечко» - придбання вікон у приміщення Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст., загальна сума проекту 168 000,0 грн.

12.«Історія - наші корені - без них не можливе життя сьогодні та в майбутньому »- заміна вікон та вхідних дверей у приміщенні Іванівського будинку культури, загальна сума проекту 86210,0 грн.

13.«Теплі умови для розвитку культури на селі »- термомодернізація системи опалення сільського будинку культури селища Іванівка, загальна сума проекту 117650,0 грн.

14.«Затишне дозвілля для молоді - наша головна мета» - заміна вікон та дверей у приміщенні Новомиколаївського сільського будинку культури, загальна сума проекту 74860,0 грн.

15. «Здорова дитина – здорова країна» - заміна вікон та дверей на енергозберігаючі склопакети у Подолівському НВК , загальна сума проекту 130000,0 грн.

 16. «Сучасний фельдшерський пункт » заміна вікон та дверей на енергозберігаючі склопакети у  Олександівському  ФАПу, загальна сума проекту 18000,0 грн.

За номінацією «Добробут громад» впроваджені 5 проектів на наступних об’єктах:

1.    «Розвиток школи - запорука міцної громади» - заміна старого асфальтованого покриття на тротуарну плитку у Барвінківській загальноосвітній школі № 2 І-ІІІ ст., загальна сума проекту 188780,0 грн.

2.    «Країна дитинства» - придбання меблів для дошкільного закладу (ясел-садка) №4 «Сонечко, загальна сума проекту 22000,0 грн.

3.    «Смачний борщик та дірявий горщик» - заміна технологічного обладнання шкільної їдальні Гаврилівського НВК, загальна сума проекту 199 000,0 грн.

4.    «Дитячий садок - країна казок» - придбання меблів у Мечебилівський ДНЗ (ясла-садок), загальна сума проекту 75000,0 грн.

5.    «Подаруємо дітям радість» - придбання та обладнання ігровим майданчиком Іллічівського ДНЗ, загальна сума проекту 47140,0 грн.

Загальна сума фінансування склала 1734,990 тис. грн., з них: 867,390 тис грн. – фінансування з обласного бюджету; співфінансування з місцевого бюджету - 698,939 тис. грн.; кошти з інших джерел - 168,661 тис. грн.

Вручаючи сертифікати,  що засвідчують успішну реалізацію міні-проектів, представники обласної ради подякували всім, хто приймав участь в обласному конкурсі та побажали не зупинятися на досягнутому.

               

               

               

 

 

10 листопада 2017 в районному Будинку культури привітання приймали ті, хто створює святковий настрій всім: від наймолодшого до найстаршого, хто відкриває кожній людині двері у світ прекрасного, виховують духовність, культуру і любов до своєї землі.

Вітаючи з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва заступник голови районної ради В. М.Ухань побажав усім натхнення та творчого потенціалу, невичерпної енергії, нових творчих знахідок! Здоров'я вам, щастя, миру і благополуччя!

За вагомий особистий внесок у збереження, розвиток і популяризацію культурно – мистецької спадщини району спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені кращі працівники закладів культури.

               

 

 

08 листопада 2017 року у Гусарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів після капітального ремонту урочисто відкрили спортивний зал. Кошти на реалізацію проекту виділені із районного бюджету.

У спортивному залі замінено всі 14 вікон на сучасні енергозберігаючі склопакети, виконано усі внутрішні роботи з повною заміною підлоги та вхідних і міжкімнатних дверей.

Розділити радість учнів та педагогічного колективу до школи завітали голова районної ради В.С. Щолок, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, начальник відділу освіти Н.О. Коптєва, депутати районної ради Л.М. Петренко, М.В. Андрієнко та сільський голова О.М. Бацій.

Виступаючи на шкільному святі, очильники району бажали учням нових перемог у спорті та міцного здоров'я. А відремонтована спортивна зала й має стати поштовхом до примноження спортивних досягнень, до подальшого розвитку спортивного руху у школі і в селі вцілому. Районна влада й ставить перед собою завдання створити всі умови для гармонійного розвитку юні, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти Барвінківщини.

                          

 

 

07 листопада  2017 року відбувся обласний конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» - 2017 .

В конкурсі взяли участь 30 представників органів місцевого самоврядування майже з усіх районів та міст обласного значення Харківщини.  Барвінківський район представляли  Малемоненко Микола Анатолійович, начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради та Коваленко Юлія Анатоліївна, спеціаліст  1 категорії міської ради.

Учасників конкурсу, який пройшов у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, привітав депутат Харківської обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов.

Обласний конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» проводиться з метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку їх творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку місцевого самоврядування, прозорості й вдосконалення процесу організації та ефективності діяльності як посадових осіб, так і місцевих рад області в цілому, узагальнення досвіду роботи кращих працівників органів місцевого самоврядування. 

Серед завдань конкурсу виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених посадових осіб місцевого самоврядування; залучення висококваліфікованих фахівців, зокрема молоді, до роботи в органах місцевого самоврядування; сприяння підвищенню ефективності роботи з надання адміністративних послуг жителям територіальних громад. 

Після підбиття підсумків конкурсу, переможці отримають нагороди під час урочистостей, присвячених Дню місцевого самоврядування 7 грудня.

   

 

 

 

 

 

 

03 листопада 2017 року в районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

        Участь у заходах прийняли голова районної ради Щолок В.С. та перший заступник голови районної державної адміністрації Калінін О.С. Валентина Семенівна звернулась до присутніх в залі з вітальним словом: «Без вас важко уявити наше життя. Ви - люди з відкритою душею і добрим серцем. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. Від щирого серця хочу вам побажати гідної оплати праці, комфортних умов праці та звичайно міцного здоров'я, гарного настрою».

        Кращим працівникам соціальної сфери були вручині грамоти та подяки районної ради та районної державної адміністрації.

Завершилось свято концертом, яке присутнім подарували аматори самодіяльної творчості району.

       

 

02 листопада 2017 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Із промовами під час засідання виступили президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко, заступник директора Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги – начальник другого відділу моніторингу і контролю державної допомоги Антимонопольного комітету України Антон Балаба, директор Інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в Харківській області Тетяна Піпченко, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, віце-президент Асоціації, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна.

Учасники Загальних зборів, зокрема, розглянули питання основних положень пенсійної реформи України; практичних кроків Уряду щодо забезпечення енергонезалежності України.

Були поінформовані щодо ходу реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» та шляхів його вдосконалення; щодо практичного досвіду організації співробітництва територіальних громад Близнюківського району; особливостей регіонального самоврядування в Україні. Перший віце-президент-виконавчий директор Асоціації також доповів про проект Плану роботи Асоціації на 2018 рік.

                      

 

 

28 жовтня 2017 року біля пам’ятника загиблим барвінківчанам, вшановуючи безсмертний подвиг воїнів-визволителів, відбулася церемонія покладання квітів з нагоди відзначення 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Вклонитися пам’яті загиблих захисників Вітчизни та висловити сердечну подяку ветеранам Великої Вітчизняної війни до пам’ятника  прийшли  заступник голови райради  В.М. Ухань, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, міський голова О.О. Бало, представники ветеранських первинних організацій міста, працівники підприємств, організацій, установ, громадськість.

       

 

 

 

 

25 жовтня 2017 року відбулося пленарне засідання ХVІІІ сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання.

Депутатами розглянуто звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та схвалені зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280 -VII «Про районний бюджет на 2017 рік ». Районний бюджет за 9 місяців 2017 року по власним доходам виконаний на 110,8%. При плані 24970,8 тис грн. надійшло 27674,8 тис грн. доходів, що на 2704,0 тис грн. більше, ніж було заплановано. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 9921,4 тис грн. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 98,9%. Затверджений план з урахуванням змін становить 159176,6 тис. грн., отримано доходів 157496,2 тис. грн. Спеціальний фонд за 9 місяців 2017 року виконаний на 90,6%.

Депутатами надана згода на збільшення видатків загального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини станом на 01.10.2017 року на загальну суму 446 955 грн. та направлені:

- для центральної районної лікарні  : 137 455 грн. , із них на співфінансування реконструкції стаціонарного відділення -121 955 грн,  для забезпечення лікувальним харчуванням до кінця 2017 року дитину-інваліда -15 500 грн;

- сектору культури і туризму – 6000 грн. на нагородження переможців конкурсу « Візерунки дозвілля»;

- відділу освіти – 210 000 грн., із них на придбання захисної сітки для вікон спортивної зали та матеріалів на її кріплення для Гусарівської ЗОШ – 25000 грн., на проведення поточного ремонту Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 135000 грн., на придбання енергозберігаючих вікон для ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 50000 грн. та інше.  

 Розглянуті та схваленені звіти директора комунального закладу спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району «Барвінківський районний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Барвінок» та звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району, про роботу закладів у 2017 році.

Депутати заслухали та схвалили інформації про хід виконання 6 районних програм, внесли зміни до 3 районних програм та розглянули низку питань пов'язанних з нерухомим майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

Також в ході пленарного засідання розглянуті звіти постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення, постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку, постійної комісії з питань функціонування та розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин та затверджено рішення про проведення з 01 листопада по 01 грудня 2017 року звітів депутатів районної ради перед виборцями.

               

 

               

 

               

 

 

23 жовтня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

На засіданні комісії було розглянуто виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та внесенні зміни до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2017 рік". Також депутатами погоджені проекти рішень про внесення змін до районних програм. Крім сесійних питань, комісією розглянуті листи що надійшли до постійної комісії стосовно виділення додаткових коштів із районного бюджету та прийняті відповідні рішення по кожному питанню.

 

 

 

 

 

20 жовтня 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання.

Членами комісій розглянуті інформації виконавців програм про хід виконання Програми розвитку культури Барвінківського району на 2016-2018 роки, Програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району,  Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», Програми «Розвиток позашкільних навчальних закладів Барвінківського району на 2017-2018 роки, Програми “Шкільний автобус ” на 2016-2020 роки в новій редакції.

Заслухані та рекомендовані для розглдяду на 18 сесії райради звіти головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» про роботу закладу та директора комунального закладу спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району «Барвінківський районний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Барвінок» про роботу закладу у 2017 році.

Також депутатами на засіданні комісії було розглянуто низку питань, щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

       

 

 

19 жовтня 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання.

На засіданні комісії було розглянуто інформацію про хід виконання Програми розробки (оновлення) містобудівної документації Барвінківського району Харківської області на 2012-2015 роки  та подовженої до 2018 року і було відзначено, що не всі заходи передбачені програмою виконуються і комісія рекомендувала районній державній адміністрації  вжити заходи щодо подальшого виконання даної програми.

Розгянуто звернення Головного управління Держгеокадастру у Харківській області щодо затвердження технічної документаціі з нормативної грошової оцінки п’яти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Іванівської Другої сільської ради Барвінківського району, які підлягають продажу на земельних торгах. Комісія вирішила відкласти питання на наступне засідання постійної комісії з метою ретельного вивчення питання та недопущення прийняття необґрунтованих рішень без урахування інтересів територіальних громад.

       

 

 

 

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі.

Святкові урочистості зібрали до глядацької зали Барвінківського районного будинку культури учасників антитерористичної операції, воїнів-афганців, ветеранів війни, представників трудових колективів, мешканців району.

Звертаючись до присутніх голова районної ради В.С. Щолок привітала барвінківчан зі святами – Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці. Відмітила героїзм та споконвічне прагнення українців до свободи та незалежності, яке в усі часи народжувало героїв, що без вагань ставали на захист своєї родини та рідної країни. У вітальному слові вона побажала усім присутнім міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, мирного неба. З особливою шаною Валентина Семенівна звернулась до сімей загиблих воїнів, та подякувала їм за те, що виростили, виховали справжніх героїв.

В рамках святкових урочистостей, за зразкове виконання службових завдань щодо захисту незалежності та суверенітету України, відданість військовій присязі та українському народові і з нагоди Дня захисника України, відбулося нагородження Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації 15 військовослужбовців.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

Завершилися урочистості святковим концертом.

    

 

 

 

 

 

        10 жовтня 2017 року голова районно ради Щолок В.С., прийняла участь  у заходах  організованих        Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області з приводу  презентації  збірки, до якої увійшли найцікавіші ідеї школярів Харківської області щодо покращення життя у місцевих громадах.

        Презентоване видання засноване на результатах творчого конкурсу, який навесні цього року проводив серед старшокласників Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. В рамках конкурсу школярі писали твори на тему "Я - депутат місцевої ради" і ділилися своїми думками про те, як покращити життя конкретного села, містечка, району. На розгляд журі було подано більш ніж півтисячі творчих робіт від учнів 72 шкіл Близнюківського, Валківського, Барвінківського, Первомайського та Балаклійського районів, а також міст Мерефа і Первомайський. Кращі ідеї школярів благодійники зібрали в окреме видання, аналогів якому немає в Україні.

“Дуже мені приємно, що Благодійний фонд провів такий конкурс. Я бажаю молоді, щоб вона допомагала вирішувати ці проблеми на селі. Ми повинні створити такі умови, щоб молоді люди поверталися у село. Проблеми, які порушила у творах молодь - вони були, є і будуть, і нам з вами їх вирішувати. На те ми і є - депутати місцевої ради”, сказала голова районної ради В.С. Щолок.

 

 

 

 

07 жовтня 2017 року в селі Погонівка пройшли святкування Дня села і не тільки. Разом з цим святом відзначали  ювілеї сільських закладів. Дитячому садочку виповнилось -50 років, приміщенням бібліотеки та сільського клубу по 105 років, а самому селу 125!

      На свято завітала з привітаннями голова районної ради, депутат райради по цьому округу В.С.Щолок. Голова сільської ради М.Ф. Мазур показав, як змінились  після ремонту дитячий садочок, сільський клуб та бібліотека, де створено й комп’ютерний кабінет. Валентина Семенівна з цікавістю розглянула предмети в сільському музеї, який був створений  нещодавно і відкрився саме до Дня села,  завітала до сільської каплички і зауважила, що за останній рік село Погонівка має помітні зміни і це не може не радувати. Адже люди на це заслуговують, а увага до дітей є запорукою майбутнього села.

 Для кожного з нас село - це маленька Батьківщина. Ми тут зростали, ходили в дитячий садочок, ходили до школи, навчалися любити, дружити, працювати. Де б ми не поїхали, рано чи пізно ми завжди повертаємося до батьківського порога, до нашої рідної Барвінківської землі, з її такими великими і трагічними історіями. Вона подякувала депутатам районної ради, депутатам сільської ради, голові сільради і апарату, за всю роботу яку вони зробили.

     Нагороди від голови райради отримали директор дитячого садочку Г. Коновальчук,  провідний бібліотекар  Л. Мазур та завідуюча клубом Л. Козаченко, а ще Б. Синяк та Н. Грабар.

    Продовжилось свято  концертною програмою  та дискотекою до пізнього вечора.

               

 

 

 

 

 

 

06 жовтня 2017 року відбулося пленарне засідання позачергової ХVІІ сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання.

         Депутати розглянули та погодили внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

        Відповідно внесених змін збільшені видатки загального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини станом на 01.10.2017 року в сумі 637499 грн. та за рахунок субвенції з сільських рад на загальну суму 92800 грн. і направлені на виконання районних програм по галузі освіти, охорони здоров'я та інші.

Із них:

-         - відділу освіти в сумі 666 499 грн . на придбання 6-ти телевізорів, 2-х ноутбуків, 4-ох проекторів для загальноосвітніх шкіл району -128000 грн., на проведення робіт по проекту «Капітальнебудівництво футбольного міні-майданчика Опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» - 274 500 грн. та для проведення поточного ремонту будівлі Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ст. №1

    – 199 999, придбання предметів та матеріалів для Гаврилівського НВК, Грушуваського НВК, Богодарівської ЗОШ І-ІІ ст. та Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 64 000 грн.

-        - центру первинної медико–санітарної допомоги на придбання медикаментів та поточний ремонт приміщень ФАПів - 28 800 грн.

Також в ході пленарного засідання депутати схвалили зміни до Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради на 2015-2017 роки.

           

 

 

Лозівської місцевої прокуратури Харківської області інформує.

Розгляд звернень громадян та організація їх прийому залишається одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку.

Водночас представники деяких громадський організацій, окремі громадяни, незважаючи на проведену роз’яснювальну роботу про зміни у законодавстві, продовжують у своїх зверненнях до прокуратури наполягати на реагуванні нею щодо піднятих питань, які відомство розглядати не має повноважень.

Зокрема, у зв’язку із набранням чинності Законів України «Про прокуратуру» та «Про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя» суттєво обмежено повноваження органів прокуратури. Так, прокуратура з 26.10.2014 позбавлена функцій так званого «загального нагляду», а разом з тим – права проводити перевірки за заявами та скаргами, які вирішувалися в межах цієї функції шляхом витребування матеріалів, призначення перевірок контролюючими органами, відібрання пояснень осіб, винесення документів прокурорського реагування.

Нині на органи прокуратури Конституцію України покладено такі функції:

1) підтримання публічного обвинувачення в суді;

2) організацію і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, вирішення відповідно до закону інших питань під час кримінального провадження, нагляд за негласними та іншими слідчими і розшуковими діями органів правопорядку;

3) представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.

Також відповідно до Перехідних положень Конституції України прокуратура продовжує виконувати відповідно до чинних законів функцію досудового розслідування до початку функціонування органів, яким законом будуть передані відповідні функції, а також функцію нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, - до набрання чинності законом про створення подвійної системи регулярних пенітенціарних інспекцій.

Однак, до органів прокуратури продовжує надходити значна кількість звернень, вирішення яких не входить до її компетенції.

Заявникам перед поданням відповідної заяви чи скарги необхідно визначитися, до компетенції якого органу влади, контролю чи місцевого самоврядування належить вирішення тих чи інших питань.

При цьому слід мати на увазі, що згідно статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Крім того, згідно статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, а також інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб - на всі види правових послуг, передбачених частиною другою статті 13 цього Закону.

В області діє Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області (Майдан Свободи (Держпром), 5, 6 під'їзд, 3 поверх (ліве крило) м. Харків, 61022) та Барвінківське бюро правової допомоги (Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 1) Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0 - 800 - 213 - 103.

 

 

З 23 по 29 вересня 2017 року в с. Друга Іванівка члени громадського об`єднання «Союз «Народна Пам'ять» проводили Всеукраїнську пошукову військово-меморіальну експедицію «Барвінківський котел-1942». Всього в ході пошукової вахти на території Другої Іванівської сільської ради виявлено останки 123 радянських воїнів загиблих в роки Великої Вітчизнянної Війни. По найденим солдатським медальйонам вдалося встановити імена 8 бійців, два медальйони передані експертам для встановлення імен.

29 вересня відбулось перепоховання радянських воїнів. Ця подія зібрала тут і юнь, і людей старшого віку. Пам'ять про загиблих об`єднала всі покоління. І тих, чиє дитинство обпалене війною, і тих, хто про неї знає лише з підручників та фільмів. До присутніх звернулись голова правління ВГО «Союз Народна пам'ять» Ярослав Жилкін, голова районної ради Валентина Щолок, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Калінін, сільський голова Василь Лірник .

Братська могила, що в центрі Другої Іванівки, прийняла ще роту загиблих вояків – їх останки, за християнськими ритуалами і з військовими почестями, були віддані землі. Тих, для кого Друга світова війна закінчилася тут, у Барвінківському котлі, який вже історики назвали пекельним котлом.

        Присутні на мітингу реквієму в поклоні схили свої голови і завмерли у хвилині пам`яті.

                                     

 

 

 

 

 

28 вересня 2017 року голова райради В.С. Щолок та голова райдержадмі ністрації В.І. Ромах завітали до районного територіального центру соціального обслуговування, де відзначали відразу кілька подій: День ветерана, День людей похилого віку, День іменинника.

Захід цього року проходив в оновленій після ремонту залі. У теплому, затишному, комфортному приміщенні, яке відремонтовано бюджетним коштом, зібрались люди поважного віку, ветерани праці, за плечима яких довгий і непростий життєвий шлях.

Керівники району знайшли теплі, щирі слова, щоб подякувати ветеранам за роки сумлінної праці, за професійний досвід та життєву мудрість, які вони передають молоді, побажали кожному активного довголіття, міцного здоров`я, турботи від дітей, радості від онуків.

На святі привітали всіх іменинників, які у вересні святкують свій день народження.  

Хвилини гарного настрою і змістовного відпочинку дарували учасникам заходу П. Ткаченко та Л.Мотова.

 

 

 

В осінні дні, коли природа обдаровує нас щедрими врожаями та різнокольоровими барвами вся Україна вшановує людей, чия професія вимагає великого терпіння, наполегливості і високого професіоналізму – педагогів.

Щоб привітати освітян з професійним святом, у четвер 28 вересня в районному будинку культури зібралось чимало людей. В урочистостях взяли участь голова Барвінківської районної ради та голова Барвінківської районної державної адміністрації.

Від імені усього депутатського корпусу і від себе особисто педагогів привітала голова районної ради В.С. Щолок. У вітальному слові вона подякувала вчителям за їх мудрість, за щирість, за відданість і розуміння. З особливо теплими словами вітань вона звернулась до вчителів – ветеранів, які у свій час зробили великий внесок у розвиток освіти району.

Також Валентина Семенівна акцентував увагу на тому, що районна рада не стоїть осторонь навчально-виховного процесу Барвінківщини, підтримує впровадження інноваційних технологій та допомагає у розвиткові освіти вцілому, депутатський корпус вболіває за покращення умов праці вчителів та організації навчання і виховання учнів.

Очильники району вручили 10 загальноосвітнім школам подарункові сертифікати на придбання оргтехніки за кошти районного бюджету та нагородили Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради кращих представників освітянської галузі району.

               

 

 

 

 

 

26 вересня 2017 року відбулося засідання Президії районної ради на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ХVІІ сесії районної  ради  VІІ  скликання.    

Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок провести  ХVІІ сесію районної ради VІІ скликання 25 жовтня 2017 року та винести на розгляд такі питання:

1.    Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року 2017 року та   внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2.    Про хід виконання Програми розвитку культури Барвінківського району на 2016-2018 роки, затвердженої   рішенням  9  сесії райради 7 скликання  від 26 жовтня  2016 року  № 241-VІІ ( зі змінами).

3.    Про хід виконання  Програми “Шкільний автобус” на 2016-2020 роки в новій редакції, затвердженої   рішенням 9 сесії райради 7 скликання  від 26 жовтня 2016 року  № 239-VІІ.

4.    Про хід виконання Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням 2 сесії райради 6 скликання від 4 грудня 2015 року № 18-VІІ( зі змінами ).

5.    Про хід виконання  районної Програми «Розвиток позашкільних навчальних закладів Барвінківського району на  2017-2018 роки», затвердженої   рішенням  11  сесії райради 7 скликання  від 21 грудня 2016 року( зі змінами ).

6.    Про хід виконання Програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району на 2016-2020 роки, затвердженої   рішенням 3 сесії райради 7 скликання  від 23 грудня 2015 року  № 53-VІІ( зі змінами ).

7.    Про хід виконання Програми розробки (оновлення) містобудівної документації Барвінківського району Харківської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 6 скликання від 23 грудня 2011 року № 152-VІ та подовженої до 2018 року рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року  № 46-VІІ.

8.    Про звіт директора комунального закладу спільної власності територіальних  громад міста  та сіл Барвінківського району «Барвінківський районний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Барвінок» про роботу закладу у 2017 році.

9.   Про звіт головного лікаря комунального  закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» про роботу закладу.

10.Про звіт постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення.

11.Про звіт постійної комісії з питань  функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку.

12. Про звіт постійної комісії з питань функціонування та розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин.

13.Про депутатські запити.

14.Різне.

 

 

23 вересня 2017 року  було відкрито 15 великий Слобожанський ярмарок, який відбувся на  майдані презентаційно-виставкового центру «Радмір - Експохол».

На цьогорічному ярмарку зібралися всі райони Харківщини, щоб показати, чим вони багаті. Було представлено майже 2 тисячі товарів від 500 товаровиробників та підприємців.

Не залишився осторонь і Барвінківський район, який представляли територіальні громади та народні умільці, аматори сцени.

Очолювали делегацію голова районної ради Щолок В.С. та голова районної державної адміністрації  Ромах В.І.

Учасники привезли з області масу вражень, позитивних відгуків та 3 дипломи, як підсумок високої оцінки всіх, хто був причетний до  проведення заходу, а саме: диплом за перемогу в конкурсі "Коровай 2017" (креативність оформлення), диплом за конкурс "Казкове подвір'я" (різноманітність продовольчих товарів) та  диплом за конкурс "Казкове подвір'я" (самобутність і оригінальність експозиції).

       

 

 

 

    15 вересня 2017 року, жителі села Іванівка усією дружною сільською родиною святкували День села. Жителів села із святом привітали голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І.Ромах.

    Валентина Семенівна щиро привітала жителів зі святом, подякувала за самовіддану працю, любов та «вірність» рідному селу, за внесок у його розвиток, за те, що не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовують село! Побажала миру, міцного здоров’я, родинного щастя, а селу – процвітання, стабільності та розвитку!

    За активну громадську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток села, вирішення актуальних питань, керівники району вручили грамоти кращим представникам територіальної громади.

    Надзвичайно цікавою та насиченою була культурно-масова програма свята. Окрім концерту гості та жителі села могли пригоститися кулішем.

    Подарунком для всіх присутніх був святковий феєрверк.

               

 

 

 

 

        11 вересня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

        На комісії було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

        Члени комісії надали згоду на збільшення видатків загального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини станом на 01.09.2017 року в сумі 439060 грн. та напрвляються:

- відділу освіти в сумі 338060 грн., із них 299860 грн. на розробку проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», 18200 грн. оплату проектно-кошторисної документації «Капітальне будівництво футбольного майданчика Опорного закладу Барвінківська ЗОШ №1» та проведення її експертизи і  20000 грн для участі вихованців танцювального колективу «Феєрія» в Міжнародному фестивалі-конкурсі.

- районній державній адміністрації – 101000 грн., для центральної районної лікарні на поточний ремонт входу та фасаду поліклінічного відділення.

            

 

        09 вересня 2017 року в місті пройшли заходи з відзначення 74-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників та 364–ї річниці заснування міста!

        З ранку заходи розпочалися з мітингу біля пам'ятника загиблим барвінківчанам, після чого відбулося покладання квітів до Меморіалу Скорботна мати. Віддати данину поваги та вшанувати пам’ять захисників прийшли всі покоління міста – представники міської та районної влади, трудових, педагогічних та учнівських колективів, районної організації  ветеранів України.

        А увечері відбулися святкові заходи присвячені Дню міста.

Із святом присутніх вітали перший заступник голови Харківської ОДА Беккер М.Л., голова районної ради, почесний громадянин м. Барвінкове Щолок В.С., голова районної РДА Ромах В.І., міський голова Бало О.О., депутат Харківської обласної ради Русецький А.А. та вручили грамоти мешканцям міста, які віддавали і віддають нашому місту силу, енергію, любов і натхненну, кропітку, щоденну працю.

        По завершенні урочистої частини учасники художньої самодіяльності подарували присутнім святковий концерт.

        Закінчилося святкування салютом.

 

               

 

    13 вересня 2017 р. Оголошення про відбір виконавця земельних торгів у формі аукціонів земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності (Ознайомитись з оголошенням Іванівської Другої сільської ради....)

 

 

 

                             Шановні барвінківчани!  

Вітаю Вас із святом - Днем міста!
       У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дороге наше місто. Рідне місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе.
          Дорогі земляки! Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному місту. Бажаю вам міцного здоров'я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи. Ідіть завжди вперед - до нових вершин та звершень! Хай квітне наше рідне місто ! Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед барвінчан.

                    З Днем народження, рідне місто!

 

                                             З повагою, голова районної ради

Почесний громадянин м. Барвінкове                     В.С. Щолок

 

 

 

 

 

 

08 вересня 2017 року біля пам’ятника жертвам Великої Вітчизняної війни, що у мікрорайоні Хлібної бази, відбулись урочисті заходи присвячені 74-річниці визволення міста Барвінкове від фашистських загарбників.

     На мітингу біля пам’ятника були присутні заступник голови районної ради Ухань В.М., діти війни, школярі Барвінківської ЗОШ №3,  представники районної організації ветеранів України, трудових колективів  та  громадськості району.

      Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих солдатів Другої світової війні, після чого відбулася церемонія покладання вінків та живих квітів до підніжжя пам’ятника.

         

 

 

 

    04 вересня 2017 року  відбулось  пленарне засідання позачергової ХVІ  сесії VІІ скликання.

Депутати  розглянули  та затвердили внесення змін  до  районного бюджету на 2017 рік. 

          Збільшуються видатки загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на загальну суму 152585 грн. та направлені для центру первинно-медико санітарної допомоги  на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

        Збільшуються  видатки районного бюджету по спеціальному фонду за рахунок залишків коштів освітньої субвенції з державного бюджету та направляються відділу освіти на оснащення опорних навчальних закладів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії та біології для Барвінківської загальноосвітьої школи І-ІІІ ступенів №1 - 720000 грн.

      Збільшується інша субвенція районному бюджету по спеціальному фонду, за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, на загальну суму 2300110 грн. і направляється міському бюджету на:

- технічне переоснащення блочної станції питної води потужністю 10м3/год в районі ЦРЛ в м. Барвінкове – 1299860 грн.;

- реконструкцію свердловини №2 на центральному водозаборі (дворова) в м.Барвінкове – 1000250 грн.

Затверджуються видатки в обсязі 1500000 грн. на будівництво свердловини № 6-Б на водозаборі "ЦРЛ" в м. Барвінкове Харківської області у зв'язку з уточненням вартості робіт.

Також депутатами розглянуто та затвердженно 7 технічних документації  з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються для ведення фермерського та товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території  сільських рад Барвінківського району. 

   

 

 

 

 

 

                                            

 

                 Шановні педагоги, батьки, учні ! 
             Прийміть найщиріші вітання з Днем знань  !

       В цей день ми не просто відзначаємо початок нового навчального року, а й висловлюємо щиру вдячність всім педагогам за їх професіоналізм, самовіддану працю вчителя, наставника. 
      Нехай у новому навчальному році підкорюються найвищі вершини знань, втілюються в життя найсміливіші задуми, а в щоденниках  з'являються тільки відмінні оцінки! 
     
Це можливість знайти себе в сучасному світі, стати справжніми громадянами і патріотами рідного міста. 
            Вдачі, успіхів, благополуччя!

 

 з повагою,

голова районної  ради                                             В.С. Щолок

 

 

 

 

 

                       

        УКРАЇНА

БАРВІНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від «  01  »   вересня  2017 року                                                                                                                    №   44

 

Про скликання позачергової ХVІ сесії

районної ради VІІ скликання

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту районної ради:

 1. Скликати позачергову ХVІ  сесію Барвінківської районної ради.

2. Провести пленарне засідання сесії Барвінківської районної ради VІІ скликання 04 вересня 2017 року о 10.00 годині, в залі засідань будинку рад

 (м. Барвінкове, вул. Центральна,8), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00 годині.

3. Винести на розгляд такі питання:

1.    Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року   

№ 280-VІІ " Про районний бюджет на 2017 рік" та додатків до нього ( зі змінами ).

2.    Про затвердження  «Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок  що надані на правах оренди фермерському господарству «СІРГІЄНКО »   для ведення фермерського  господарства за межами населених пунктів Великокомишуваської сільської ради на території Барвінківського району    Харківської області».

3.    Про затвердження  «Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок  що надані на правах оренди селянському (фермерському) господарству « ЕРА »   для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Іванівської сільської ради на території Барвінківського району    Харківської області» .

4.    Про затвердження  «Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок  що надані на правах власності громадянам   для  ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Іванівської сільської ради на території Барвінківського району    Харківської області ».

5.    Про затвердження  «Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок ,  які надаються  в оренду ТОВ АФ 

« Подолівська» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва , що розташовані за межами населених пунктів на території Подолівської  сільської ради Барвінківського району  Харківської області ».

6.    Про затвердження  «Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення ,  що надається  в оренду гр. Курочкіну Костянтину Олександровичу   для ведення  фермерського  господарства, що розташовані  на території Мечебилівської сільської ради за межами населених пунктів Барвінківського району  Харківської області .

7.    Про затвердження  «Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення ,  що надається  в оренду гр. Курочкіну Костянтину Олександровичу   для ведення  фермерського  господарства, що розташовані  на території Мечебилівської сільської ради за межами населених пунктів Барвінківського району  Харківської області.

8.    Про затвердження  «Технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення ,  що надаються  в оренду гр. Гомі Віктору Миколайовичу   для ведення  фермерського  господарства, що розташовані  на території Новомиколаївської сільської ради за межами населених пунктів Барвінківського району  Харківської області. 

9.      Про депутатські запити.

10.   Різне.

 4. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті районної ради та  довести до відома депутатів районної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Заступник голови районної ради                              В.М. Ухань

 

 

 

 

 

01 вересня 2017 року в усіх навчальних закладах району відбулося урочисте святкування Дня Знань.  Керівництво та депутати районної ради  вітали школярів, вчителів з початком нового навчального року і святом Першого Дзвоника!

Заступник  голови  районної ради Ухань В.М. відвідав  міську ЗОШ №4 та висловив слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею, допомагають  пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх  мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя та побажати усім, хто в цей день прийшов до школи успіхів та взаємопорозуміння.

 

 

 

 

 

 

30 серпня 2017 року відбулися районна серпнева педагогічна  конференція «Пріоритетні завдання навчальних закладів Барвінківського району в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».

Участь у конференції прийняв заступник голови районної ради Ухань В.М.

Віктор Михайлович сказав, що професія  вихователя, вчителя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання та навчання дітей не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Для того, щоб добре навчати і виховувати наших дітей, щоб добре працювалося педагогам і вихователям, необхідно створити добрі умови. Районна рада сповна розуміє свою відповідальність за розвиток освіти в районі тому постійно надає всіляку підтримку навчально-виховним закладам  і робитиме це надалі,  щоб  учням і працівникам було комфортно і зручно в школі.

        За високий професіоналізм, активну педагогічну діяльність і вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти кращі педагоги району отримали грамоти та дипломи Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

 

 

 

                                                            Дорогі земляки!

26 років тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини. Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини.

Щиро вітаю всіх вас, шановні земляки, з нагоди національного свята нашої держави. Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним. Зичу всім міцного здоров‘я, щастя, родинного добробуту, впевненості у майбутньому, сили і наснаги у всіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює вас на нові звершення в ім’я незалежної Української держави.

                  Зі святом вас!  З Днем Незалежності України!

 

                                                                      З повагою,

голова районної ради                            В.С. Щолок          

 

Шановні мешканці м.Барвінкове та Барвінківського району!

У зв'язку із збільшенням випадків пожеж, спричинених підпалом сухої трави, Барвнківська районна рада звертається до керівників об’єктів та власників житлових будинків з проханням: спалюючи сміття на присадибних ділянках, на територіях підприємств, організацій, розводячи багаття в лісових масивах, в зонах відпочинку, будьте уважні та вкрай обережні у поводженні з вогнем; очищайте місце, призначене для вогнища від сухої трави, листя, гілля та іншого лісового сміття; не розкладайте вогнище поблизу звисаючих крон дерев, в хвойних молодняках, серед сухого очерету, не залишайте вогнище без нагляду; не залишайте місце відпочинку, не впевнившись, що вогнище погашено.

 

 

 

23 серпня 2017 року відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України.

У серпні 2004 року Президент підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.

Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Участь у заході на честь свята символу Української держави взяли працівники районної ради, управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та закладів району.

        

 

22 серня 2017 року аграрії сільгосппідприємств АФ «Барвінківська» та АФ «Подолівська» з великою радістю і задоволенням від результатів своєї праці зібрались цього сонячного дня у районному Будинку культури для святкування свята обжинок.

Обжинки — веселі, щедрі, своєрідний вінець хліборобської праці — чи не найголовніше свято у селян.

До присутніх з вітальним словом звернулись президент компанії AgroGeneration Джон Шморгун, віце-президент Інвестиційної компанії SIGMABLEYZER. В.І. Дема, директор АФ «Подолівська» І.М. Макаревич голова районної державної адміністрації Ромах В.І.та голова районної ради В.С. Щолок.

Вітаючи хліборобів Валентина Семенівна сказала, що кожний господарський рік не обходиться без несподіванок або уроків, які випробовують професійну придатність та характер селянина. Нинішній рік також екзаменував на працелюбність, але ви справилися. Не розгубилися перед викликами природи і довели, що умієте трудитись з повною самовіддачею і висловила слова вдячності усім, хто причетний до збирання врожаю, за хліборобський труд, любов до землі, високі виробничі показники, побажала їм і надалі бути прикладом у ставленні до праці, жити у мирі та злагоді .

Родзинкою свята став виступ народного артиста України Степана Гіги.

               

 

 

         19 серпня 2017 року. Востаннє цього літа у дитячому таборі «Барвінок» відбувся святковий концерт з яскравими номерами і роздачею пам’ятних подарунків– у закладі провели додому діток з третьої зміни та офіційно оголосили про закриття відпочивального сезону.

        Цього року у «Барвінку» відпочило майже дві сотні дітлахів з Харківської, Луганської та Донецької областей. Для дітей було організовано різноманітні майстер-класи, квести, конкурси, зустрічі з успішними людьми, а також екскурсії до Святогірської лаври. Представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, фонду «Дар» і компанії AgroGeneration вручили кожній дитині набір канцелярського приладдя до школи.

        Сезон-2017 у таборі «Барвінок» офіційно закрито. Однак наступного літа заклад знову гостинно відчинить свої двері для усіх бажаючих цікаво та незабутньо провести час на мальовничій Барвінківщині.

 

 

19 серпня 2017 року громада села  Нова Миколаївка відзначила День села.

На свято завітали заступник голови районної ради В.М. Ухань, перший заступник голови райдержадміністрації О.С. Калінін та голови сільських рад.

«Саме у такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе часточкою великої родини, з якою хочеться поділитися радощами, отримати пораду чи підтримку в негараздах, адже тільки в селі люди близько до серця  приймають горе і біль сусідів, труднощі громади, але ж щиро радіють успіхам земляків» - відзначив В.М. Ухань.

Чудову концертну програму представили присутнім аматори районного Будинку культури. Вони дарували присутнім свої творчі надбання, позитивні емоції та гарний настрій.

 

 

 

15 серпня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

З метою своєчасної виплати заробітної плати по центральній районній лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, придбання туберкуліну для обстеження дітей та проведення поточних ремонтів в загальноосвітніх навчальних закладах району, постійнна комісія надала згоду на збільшення видатків районного бюджету по загальному фонду за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету станом на 01.01.2017 року для проведення видатків в сумі 399714 грн. та збільшення видатків загального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини станом на 01.08.2017 року в сумі  908272 грн. і рекомендувала голові районної ради Щолок В.С. підписати розпорядження «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)», з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

 

 

 

08 серпня 2017 року голова районної ради В.С. Щолок відвідала опорний заклад-міську ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вивчаючи його готовність до нового навчального року.

Світлі коридори, затишні класні кімнати, комфортні велика та мала спортивні зали, сучасний харчаблок, зручна їдальня, відремонтована актова зала із добротними м'якими стільцями, викладений плиткою пришкільний майданчик – такою 1 вересня зустріне учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Валентина Семенівна сказала, що зроблено багато, але наразі постало питання ремонту внутрішніх туалетів і ці роботи планується зробити за рахунок коштів районного бюджету.

Також голова районної ради відвідала міський ДНЗ «Золотий ключик».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        02 серпня 2017 року Голова Барвінківської районної ради Щолок В.С. та сільський голова     Гаврилівської сільської ради Потапенко Т.І. прийняли участь у чергових зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що пройшли у Вовчанському районі під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови обласної ради.

        Керівники місцевих рад регіону розглянули низку актуальних питань місцевого самоврядування, співробітництва та об’єднання громад, а також, успішні практики місцевого розвитку від колег із Львівщини. Учасники спілкувалися з керівництвом облдержадміністрації, Антимонопольного комітету України, ГУ Державної фіскальної служби України в Харківській області, АК «Харківобленерго» та ПАТ «Харківгаз».

        Крім того, було обговорено попередні результати діяльності робочої групи з питань формування госпітальних округів та хід реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

 

 

01 серпня 2017 рокуГолова районної ради В.С. Щолок та заступник голова районної державної адміністрації С.М. Казьонний представили новопризначених керівників комінальних закладів, які були призначені  за підсумками проведення засідання конкурсної комісії від 29 червня 2017 року.

На посаду директора комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» призначений Каменєв Олександр Валентинович.

На посаду директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Черняк Люмила Сергіївна.

Валентина Семенівна бажала новопризначеним керівникам успіхів в реалізації творчих проектів.

 

 

 

УВАГА! КОНКУРС!

Розпочався відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за кошти державного бюджету, отримані від ЄС

 

Мінрегіон інформує про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.

Для участі у конкурсі подаються в електронній та паперовій формі такі документи:

1) заява про участь у конкурсному відборі проектів, оформлена відповідно до вимог п. 6 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;

2) інформація про фінансово-економічний стан замовника проекту та про відсутність обставин, зазначених у пункті 9 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;

3) опис проекту та інформаційна картка проекту, які оформлені згідно з Вимогами до опису та інформаційної картки проекту регіонального розвитку, який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затверджених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120.

Основними умовами відбору проектів регіонального розвитку є:

1) відповідність проекту:

— завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 70, ст. 1966),

— плану заходів на 2015—2017 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2015 р. № 821 “Деякі питання реалізації у 2015—2017 роках Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року”(Офіційний вісник України, 2015 р., № 83, ст. 2752), та

— одній із 5 програм регіонального розвитку, схваленим постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2015 р. № 821:

інноваційна економіка та інвестиції;

сільський розвиток;

розвиток людського потенціалу;

розвиток туризму;

загальноукраїнська солідарність.

 Детальну інформацію щодо програм можна отримати на сайті Мінрегіону.

2) спроможність замовника проекту забезпечувати стійкий результат реалізації проекту, зокрема, шляхом подальшого фінансування заходів або утримання об’єктів за рахунок власних коштів;

3) мають найкращу загальну оцінку щодо економічної та/або бюджетної ефективності реалізації проекту, економічних вигод, соціального впливу, екологічного впливу (у разі наявності) за результатами оцінки, проведеної комісією.

Загальна сума коштів, які спрямовуються для реалізації вищезгаданих проектів регіонального розвитку, складає 600,75 млн грн.

Обсяг фінансування проекту регіонального розвитку, що подається для конкурсного відбору, не може перевищувати граничну суму, вказану у вищезгаданих програмах регіонального розвитку.

Проекти — переможці конкурсного відбору визначаються на основі рішення конкурсної комісії.

Строк, протягом якого приймаються проекти для участі у конкурсі, — два місяці з дати публікації оголошення (до 18-00 27 вересня 2017 року).

Документи для реєстрації проектів подавати в паперовій та електронній формі на адресу:

01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9;

e-mail: minregion@minregion.gov.ua; ProkopenkoHP@minregion.gov.ua.

Контактні телефони: (044) 278-49-52

 

 Довідково: звертаємо увагу, що до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827, може бути внесено зміни. Інформація буде розміщена на сайті Мінрегіону (у разі змін).

 

       

        28 липня 2017 року у Харківській обласній раді, під егідою Української асоціації районних та обласних рад, відбулася фахова майстерня для голів районних рад Харківщини.

        Присутніх від імені президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голови облради  Сергія Чернова привітав виконавчий директор асоціації Микола Тітов. На заході обговорили нормативно-правові аспекти реформування; поточний стан справ в Об'єдненних територіальних громадах; перспективи зміни адміністративно-територіального устрою України.

        Участь в фаховій майстерні прийняли участь заступник голови районної ради Ухань В.М. та начальник юридичного відділу Малемоненко М.А.

 

 

        26 липня 2017 року відбулося пленарне засідання ХV сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання.

        Депутати розглянули виконання районного бюджету за 1 півріччя 2017 року та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік. Районний бюджет за І півріччя 2017 року по власним доходам виконаний на 136,9%. При плані 10856,8 тис грн. надійшло 14863,7 тис грн. доходів, що на 4006,9 тис грн. більше, ніж було заплановано. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 6745,2 тис грн. Відповідно внесених змін збільшені видатки районного бюджету по загальному фонду за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету станом на 01.01.2017 року для проведення видатків в сумі 422962 грн. і направлені на виконання районних програм по галузі освіти , культури, охорони здоров'я, соціального захисту та інші.

        В ході пленарного засідання депутати заслухали та схвалили інформації про хід виконання 7 районних програм, внесли зміни до 12 районних програм та розглянули низку питань пов'язаних із створенням освітнньго округу.

        Також було розглянуто звіти 3 керівників комунальних закладів про роботу закладів, кадрові питання та питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

        В роботі сесії приймали участь депутати Харківської обласної ради від Об’єднання «Самопоміч» Бідняк Тетяна Володимирівна та Кисіль Віктор Васильович.

                

       

               

 

        24 липня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку.                                      

На засіданні, за участю голови районної ради Щолок В.С. було розглянуто питання  про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами). Погоджено та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні 15 сесії 7 скликання внесення змін до 8 районних програм та умов оплати праці голови та заступника районної ради. Розглядалися листи-звернення до комісії бюджетних установ, щодо виділення коштів на виконання заходів галузевих районних програм.

               

 

 

        24 липня 2017 року голова районної ради В.С. Щолок з робочим візитом відвідала Великокомишуваську сільську раду. 

Разом з головою сільською ради Т.М. Задніпровською В.С. Щолок обговорювала проблеми території, вивчала хід підготовки об'єктів соціальної сфери до осінньо-зимового сезону.

        Керівник району побувала у сільській школі. Наразі у школі ведуться активні підготовчі роботи до нового навчального року. Відвідала голова райради і сільський Будинок культури. Його будівля після ремонту стала окрасою всієї території громади.

        А в приміщенні сільської ради В.С. Щолок зустрілася з ветераном органів місцевого самоврядування, колишнім головою сільради Л.З. Гречкою, яка відзначила свій життєвий ювілей. Валентина Семенівна щиро привітала старшу колегу з днем народження, побажала міцного здоров'я, активного довголіття. Разом з квітами та подарунком вона вручила ювілярці грамоту від райдержадміністрації та районної ради.

                    

                   

       

 

  

 

                                                      21 липня 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності Барвінківської районної ради VІІ скликання.

        У зв’язку із щорічним зменшенням кількості учнів та низькою наповнюваністю учнів в Іллічівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та міжшкільному навчально-виробничому комбінаті депутати погодили для розгляду на сесії проекти рішень пр ліквідацію (закриття) зазначених закладів.

        Розглянули питання про перейменування, реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району, у зв’язку зі створенням опорного навчального закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 та його філій та погодили Статут та штатний розпис опорного навчального закладу.

        В ході засідання комісії депутати заслухали та схвалили інформації про хід виконання 6 та внесення змін до10 районних програм, 3 звіти керівників комунальних закладів про роботу. Також було розлянуто низку кадрових питань та питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

 

 

         18 липня 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин Барвінківської районної ради VІІ скликання .

        За участю начальника районного управління агропромислового розвитку Рой Г.А., було розглянуто проект Програми боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки та рекомендовано для затвердження на пленарному засіданні. На засіданні депутати розглянули інформацію про хід виконання Програми "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки" та рекомендували Барвінківській районній державній адміністрації вжити заходи щодо покращення рівня забезпечення населення Барвінківського району питною водою. Обговорили питання стосовно подальшої дії Програми створення та функціонування місцевої пожежної охорони Барвінківського району на 2016 – 2020 роки та розглянули звернення громадської організації «Громадський рух «Кріпак» щодо доцільності зняття мораторію на продаж земель.

   

 

       07 липня 2017 року голова Барвінківської районної ради  взяла участь у Першому  Міжнародному  гендерному  форумі, який пройшов  у Харкові.

        У заході прийняли  участь понад 300 учасників, серед яких перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, депутати облради, керівники місцевих рад, представники дипломатичних кіл, науковці та бізнесмени.

Розпочато широку суспільну дискусію щодо підвищення ролі та впливу жіноцтва на політичні і економічні процеси, напрацювуються першочергові пріоритети для реального втілення гендерної політики, поставлені конкретні задачі щодо повноцінного інформування жінок про їхні права та можливості, тим самим популяризуючи на загал саму сутність жіночого лідерства. Адже гендерне питання – це не просто забаганка ЄС, це реальна економіка. Не використовуючи жіночий потенціал, не даючи жінкам всього спектру для самореалізації, ми втрачаємо можливості приросту ВВП та фінансових надходжень до бюджету».

         «Дуже символічно, що Global Gender Forum, який має слоган «Рівність. Можливості. Успіх» проходить саме у Харкові та саме з ініціативи голови Харківської державної обласної адміністрації Юлії Світличної. До речі, єдиної на сьогодні в Україні жінки-губернатора. І це добре, що питаннями активізації жіночого руху та залучення жінок до політичних, економічних процесів почали займатися молоді, активні, ефективні управлінці, яких визнають і в Україні, і в Європі. Це надає ваги та координованості зусиллям щодо покращення ситуації з гендерними питаннями, бо до сьогодні цим переймалися почасти більшою мірою неурядові громадські організації. Та й взагалі, Харківщина – у лідерах щодо кількості жінок у сфері управління. Гендерна рівність, а не формальна декларація її, є однією з важливих ознак правової держави, що стоїть на захисті прав людини і максимально та всебічно надає своєму громадянину (чи то жінка, чи чоловік) самореалізуватися, стати успішним, приносити користь родині, регіону, рідній державі. Ми всі різні, але всі ми – рівні. Це варто пам’ятати, за це варто боротися, над втіленням цього гасла у життя варто спільно працювати всім нам».

        На форумі обговорювалися  сучасні тенденції гендерної проблематики в Україні та Європі, участь жінок та чоловіків у прийнятті управлінських рішень, розвиток лідерського потенціалу жінок.

        «Сьогодні ми живемо у європейській державі, де мають з повагою ставитися до кожної особистості – без упереджень, дискримінації і на принципах гендерної паритетності, наголосила у своєму виступі дружина Президента України Марина Порошенко. - Наразі в українському парламенті 12% від загального складу депутатів – жінки. І це найбільша кількість за весь час незалежної України. Але у середньому по Європі цей показник складає 23%».

        Учасники заходу побачили показ автентичного одягу Слобожанщини, свої пісні їм подарувала українська учасниця Євробачення Злата Огнєвіч.

 

 

Прокуратура інформує.

Графік здійснення особистого прийому громадян та запитувачів інформації у Барвінківському відділі Лозівській місцевій прокуратури:

 

Керівник

місцевої прокуратури                           понеділок         з 13.45 год до 18.00 год

Медяник О.А.                                        четвер               з 09.00 год. до 13.00 год.

 

(у приміщенні Лозівської місцевої прокуратури Харківської області за адресою: м. Лозова, вул. Богданівська, 17)

 

Прийом громадян та запитувачів інформації у приміщенні Барвінківського відділу Лозівської місцевої прокуратурі Харківської області за адресою: м. Барвінкове, вул. Пушкіна, 1:

 

Керівник місцевої прокуратури                   кожен другий вівторок місяця  - 

Медяник О.А.                                                з 09.00 год. до 13.00 год.                                                                                                                           

 

Заступник керівника

місцевої прокуратури                                                                                                                                                              

Нестєров Д. І.                                                четвер        з 09.00 год. до 13.00 год.

 

Начальник Барвінківського відділу

Лозівської місцевої прокуратури

Ткаченко О.В.                                             понеділок з 09.00 год. до 13.00 год.                                                

                                                                                      з 13.45 год. до 18.00 год.                 

 

Прокурор Барвінківського відділу

Лозівської місцевої прокуратури                 вівторок    з 09.00 год. до 13.00 год.                                                       

 Ніколенко О.В.                                                               з 13.45 год. до 18.00 год.

                                                                       четвер       з 09.00 год. до 13.00 год.

                                                                                         з 13.45 год. до 18.00 год.

Прокурор Барвінківського відділу

Лозівської місцевої прокуратури                 середа       з 09.00 год. до 13.00 год.

Абраменко Г.В.                                                               з 13.45 год. до 18.00 год.

                                                                     п’ятниця     з 09.00 год. до 13.00 год

                                                                                         з 13.45 год. до 16.45 год.

        Прийом громадян та запитувачів інформації керівником та заступником керівника місцевої прокуратури у Барвінківському відділі Лозівської місцевої прокуратури здійснюється за попереднім записом.

        У разі відсутності з поважних причин оперативного працівника місцевої прокуратури, який здійснює прийом громадян та запитувачів інформації, прийом громадян та запитувачів інформації здійснюється працівником відповідно до взаємозамінюваності, передбаченої у розподілі обов’язків.

 

                                                               

        03 липня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку районної ради VІІ скликання.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах В.І., заступник голови районної ради Ухань В.М., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

          В зв’язку з збільшенням доходної та видаткової частини загального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції з міської та сільських рад на загальну суму 390488 грн., спеціального фонду на загальну суму 36700 грн. та перевиконанням доходної частини, станом на 01.07.2017 року, в сумі 1495000 грн., для забезпечення своєчасного використання коштів, комісією розглянуто питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)». Комісія рекомендувала голові районної ради Щолок В.С. підписати відповідне розпорядження, з послідуючим затвердженням його на черговій сесії районної ради.

                                                               

    29 червня 2017 року в малій залі Будинку рад відбувся другий етап конкурсного добору на посади директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області та директора комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області.

      Конкурсні комісії провели співбесіди з кандидатами, під час яких заслухали публічні презентації проектів програм розвитку закладів на один і п’ять років та провели голосування по визначенню переможців конкурсів.

      По результатам голосування, переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області визнано ЧЕРНЯК ЛЮДМИЛУ СЕРГІЇВНУ, а на посаду директора комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області - КАМЕНЄВА ОЛЕКСАНДРА ВАЛЕНТИНОВИЧА.

       Комісіми було рекомендовано голові Барвінківської районної ради винести на розгляд пленарного засідання сесії питання про призначення переможців конкурсу, як таких, що обрані за конкурсним відбором. Після прийняття відповідних рішень укласти з ними контракт строком на 5 років.

 

 

Нові можливості отримання освіти у ХНУМГ ім.О.М.Бекетова

       Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова почав навчання фахівців зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за освітніми програмами «Адміністративний менеджмент», «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за денною та заочно-дистанційними формами.

     Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних знань щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

     Реалізація освітніх програм за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» спрямовано на формування нової управлінської еліти в Україні.

     Як відомо, Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова має позитивний досвід навчання магістрів за освітньою програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» на базі локального сектору заочно-дистанційного навчання в місті Лозова, а також в інших містах України.

     За детальною інформацією звертайтеся до завідувача кафедри менеджменту і адміністрування Новікової Марини Миколаївни. Тел.: 707-31-13; 067-913-20-34.

Сайт кафедри: http://mmgh.kname.edu.ua.

 

 

 

 

                                                        Шановні земляки!

 

                Щиро вітаємо Вас з державним святом України –Днем Конституції.

       Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи,

закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

     У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод,

                                                    зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

                                                   Бажаю вам, здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України.

 

                                                                  З повагою,

                                                                  Голова районної ради                                  В.С.Щолок

 

 

 

 

Шановна молодь Барвінківщини !

 

            Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі— 

з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

        Бути молодим прекрасно, Ви це і самі чудово знаєте, але не забувайте, що бути молодим

означає ще й бути незалежним, бути неупередженим, бути безстрашним, вірити в свої сили і знати,

 що немає нічого недосяжного.

        Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти,

дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями.

        Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя. Твердо знайте – молодість не вік.

 Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

        Успіхів вам в усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

 

                                                         З повагою,

                                                         Голова районної ради                                                      В.С.Щолок   

  

 

 

Вперше в Україні органи місцевого

самоврядування мають можливість підготувати сучасних професійних фахівців для юридичного забезпечення та функціонування

 

На факультеті публічного права та адміністрування Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у 2017 році оголошується набір абітурієнтів на нову спеціалізацію «Юрист місцевого самоврядування».

Підготовка фахівців здійснюється за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» (4 роки) та «Магістр» (1,5 роки) на бюджетній та контрактній умовах.

Майбутні фахівці зможуть здійснювати:

− забезпечення договірних відносин у місцевому самоврядуванні;

− нормопроектувальну діяльність місцевого самоврядування;

− юридичний супровід реалізації повноважень органів місцевого самоврядування;

− ефективний та надійний захист прав місцевого самоврядування в судових та інших органах влади;

− всі інші юридичні питання, пов’язані із функціонуванням місцевого самоврядування.

Навчання на умовах контракту може здійснюватися, в тому числі за рахунок бюджетних коштів за наявності рішення відповідної ради.

За більш детальною інформацією звертатися на факультет публічного права та адміністрування Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Динамівська, 4). Тел. (057) 704-90-58, (057) 702-11-97. Електронна адреса – fpension_fond@nulau.edu.ua.

 

 

 

23 червня 2017 року у великій залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державного службовця, на які були запрошені представники підрозділів адміністрації та виконавчого апарату районної ради.

Голова районної державної адміністрації В.І.Ромах щиро привітав присутніх із святом, подякував всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь державі. Запевнив, що запорукою успішного виконання намічених цілей є фаховість, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати людям. Побажав неухильно дотримуватися професійних вимог та стандартів, ніколи не зупинятися надосягнутому та гідно виконувати завдання, покладені Державою, а держава нарешті гідно оцінить труд чиновників. Володимир Іванович коротко зупинився на досягнутому та існуючих проблемах.

Зі словами привітань звернулася до присутніх і голова районної ради В.С.Щолок.

Кращі держслужбовці були відзначені з нагоди професійного свята Почесними грамотами.

 

                            

 

 

                                                          


Шановні державні службовці та ветерани служби!

 

Прийміть вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня державної служби.

Висловлюємо Вам велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Вашу діяльність ми будуємо сучасну незалежну європейську державу.

Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу.  Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку країни та розв’язанню повсякденних проблем.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України.

 

З повагою,

Голова Барвінківської районної ради                            В.С.Щолок

 

 

 

        22 червня 2017 року в малій залі Будинку рад відбулися засідання комісій з проведення конкурсного добору на посади: директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» БАРВІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» та на директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» БАРВІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», на яких обрали голову комісій – Малемоненко Миколу Анатолійовича, начальника юридичного відділу районної ради, розглянули документи, які подали кандидати на посади керівників закладів культури.

         На посаду директора районного будинку культури подали свої кандидатури Молгачов Олег Олександрович та Каменєв Олександр Валентинович.

На посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» БАРВІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» подана одна заява від Черняк Людмили Сергіївни.

           Документи подані кандидатами, відповідають вимогам ст. 21-1 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» та вимогам пункту 3.1 розділу ІІІ порядку призначення за конкурсом керівників закладів культури, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням Барвінківської районної ради від 28.04.2017 № 380-VІІ.

         На другому засіданні відповідних комісій, які відбудуться 29 червня 2017 року о 14.00 та о 15.00 год., конкурсні комісії проведуть співбесіди з кандидатами, під час яких заслухають публічні презентації проектів програм розвитку закладів на один і п’ять років та проведуть голосування по визначенню переможців конкурсів.

 

 

 

   

22 червня 2017 року 22 червня минає 76 років відтоді, як нацистська Німеччина напала на Радянський Союз, у складі якого була Україна. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

З нагоди відзначення скорботної дати у місті відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника загиблим барвінківчанам та воїнам-афганцям, за участі голови районної ради Щолок В.С., голови районної державної адміністрації Ромаха В.І., голови райради ветеранів війни та праці Седенка В.О., представників трудових колективів установ та організацій, громадськості.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

 

 

 

 

 

 

 

Вельмишановні ветерани ! Шановні жителі міста і району!

 

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

Вічна і світла пам'ять воїнам-переможцям!

 

     З повагою,

     Голова Барвінківської районної ради                            В.С.Щолок

 

 

 

        21 червня 2017 року під керівництвом голови районної ради Щолок В.С. відбулося засідання президії Барвінківської районної ради 7 скликання.

        У роботі президії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Ромах В.І., начальник фінансового управління Барвінківської райдержадміністрації Чухно М.В., керівники депутатських фракцій Курочкін О.Л., Макаревич І.М., Канюка В.В. та редактор газети «Вісті Барвінківщини» Столбова І.М.

        Обговорено питання, запропоновані на розгляд пленарного засідання чергової п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій прийняли рішення погодитися з пропозицією голови районної ради про скликання чергової сесії районної ради 26 липня  2017 року о 10.00 годині та погодили загальний перелік питань для розгляду на засіданнях постійних комісій та сесії, а саме :

1.      Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року та внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2.      Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 202-VІІ (зі змінами).

3.      Про хід виконання Програми правової освіти населення на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 6 скликання від 30 жовтня 2013 року № 435-VІ.

4.      Про хід виконання Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40-VІІ.

5.      Про хід виконання Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 45-VІІ (зі змінами).

6.      Про хід виконання Програми "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії райради 7 скликання від 20 травня  2016 року № 122-VІІ.

7.      Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 43-VІІ (зі змінами).

8.      Про хід виконання Програми управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району на 2016 - 2018 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7 скликання від 02 березня 2016 року № 94-VІІ (зі змінами).

9.      Про звіт директора Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області Малаканової Т.В. про роботу закладу.

10.  Про звіт директора Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи Барвінківської районної ради Харківської області Шматько С.Г. про роботу закладу.

11.  Про звіт директора Барвінківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Барвінківської районної ради Харківської області Каменєва О.В. про роботу закладу.

12.  Про депутатські запити.

13.  Різне.

                

 

 

 

        20 червня 2017 року відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення меморіальних дощок у Барвінківському районі під керівництвом заступника голови районної ради, голови комісії, Уханя В.М.

        Згідно порядку денного засідання, розглянуто звернення ініціативної групи «Про вшанування пам’яті культурного діяча міста Барвінкового Маковія Івана Григоровича» з клопотанням щодо фінансування робіт з виготовлення, встановлення і забезпечення відкриття меморіальної дошки.

         Іван Григорович Маковій, колишній директор Барвінківського районного Будинку культури, народився 29.05.1921 року в селі Шендеровка Могілево-Подільського району Вінницької області. В 1964 році переїхав до міста Барвінкового, де почав працювати на посаді директора РБК. В 1969 році Іван Григорович перейшов на посаду директора профспілкового Будинку культури заводу «Червоний промінь», де пропрацював до останніх днів свого життя. Помер 29.03.1989 року.

        До комісії було подано пакет документів:

- клопотання ініціативної групи жителів міста Барвінкового;

- зобов’язання щодо забезпечення клопотання про фінансування виготовлення та встановлення меморіальної дошки;

- автобіографічна довідка Маковія Івана Григоровича;

- ескіз меморіальної дошки;

- фото творчої діяльності Маковія І.Г.

        Розглянувши пакет документів, члени комісії рекомендували:

у зв'язку з необхідністю отримання додаткових відомостей і документів: копій архівних, нагородних документів, що підтверджують достовірність і значущість події або заслуги особи, пам’ять про яку увічнюється, перенести розгляд клопотання про встановлення меморіальної дошки культурному діячу Маковію І.Г. на приміщенні Будинку культури по вул. І. Плиса, 1, до моменту отримання необхідних підтверджуючих документів, про що повідомити письмово ініціатора який порушив клопотання.

 

 

 

 

16 червня 2017 року у приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

          Зі святом районних лікарів та медсестер привітали голова районної ради Щолок В.С., голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах В.І., міський голова Бало О.О. та керівники комунальних закладів охорони здоров’я Васильєв В.І. та Халєєв О.А.

"З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя та повернуте здоров’я, за високу професійність, за самовіддане служіння обраній справі та постійну готовність прийти на допомогу!" — висловила подяку медичним працівникам голова районної ради.

Кращі працівники закладів охорони здоров’я району нагороджені Почесними Грамотами, які в урочистій обстановці вручили медикам очільники району.

Аматори самодіяльної творчості району, учнівська молодь подарували присутнім тематичну концертну програму.

 

 

 

 

 


Шановні працівники медичної галузі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть найщирішу подяку за вашу самовіддану працю, безмежне милосердя,

професійність, високу моральність та лікарську честь.

Ваша робота є однією з найблагородніших у світі, адже саме ви

несете велику відповідальність за найцінніше — людське життя.

Ваші золоті руки і добре серце полегшують біль і страждання тих, хто потребує вашої допомоги.

Великої вам пошани за самовіддану працю та тяжку роботу, міцного здоров’я, матеріальних статків, взаємопорозуміння в трудових колективах, поваги від вдячних пацієнтів.

                                                    Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 

                                                                                                                       З повагою,

                                                                                                                       Голова Барвінківської районної ради                            В.С.Щолок

 

 

 

10 червня 2017 року відбулось урочисте відкриття першої оздоровчої зміниу районному позаміському закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Барвінок».

Цьогоріч заплановано оздоровити в таборі до 195 дітей у три зміни, а першочергово тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Для дітей підготовлено цікаву змістовну програму, вони  відпочинуть та організовано проведуть своє дозвілля. Зокрема, на них чекають: спортивні ігри та змагання, конкурси й розваги, «вогнище дружби», інтелектуальні ігри, гуртки за інтересами.

Церемонія відкриття розпочалась урочистою лінійкою за участю вихованців та працівників табору, його гостей.

З вітальним словом до присутніх звернулась голова районної ради В.С. Щолок. Вона побажала дітям приємного та активного відпочинку, цікавих зустрічей, знайомств, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору - нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.

      

 

 

 

 

08 червня 2017 року відбулось відкриття оновленого стадіону у селі Подолівка. Усі рoбoти з рекoнструкції викoнaнo зa рaхунoк кoштів Подолівської сільськoї рaди. Встановили ворота, 14 лавочок для вболівальників, сім сміттєвих урн, зробили розмітку поля.

Участь у відкритті оновленого стадіону прийняла голова районної ради В. С. Щолок. Валентина Семенівна привітала мешканців села і сказала, що відкриття подібних споруд на Барвінківщині не є частими подіями, а відкриття цього стaдіoну – це результaт злaгoдженoї рoбoти дружньoї місцевoї грoмaди. Відновлення стадіону є свідченням популяризації здорового способу життя, залучення дітей, підлітків та дорослого населення до занять фізичною культурою та спортом та активного сімейного відпочинку.

Церемoнія відкриття стaдіoну зaвершилaсь тoвaриським мaтчем між кoмaндaми ветеранів "Колосу" та команди "Подолівка". У товариському футбольному поєдинку зустрілися досвід, майстерність знаних спортсменів та азарт, ентузіазм і молодечий запал юних господарів поля. Яскраве футбольне дійство принесло насолоду всім вболівальникам та глядачам.

                    

 

                                                                   

02 червня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку районної ради VІІ скликання.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах В.І., заступник голови районної ради Ухань В.М., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

          В зв'язку із прийнятим рішення Харківської обласної ради від 25.05.2017 року № 447- VІ, Барвінківському району виділені цільові субвенції на :

-        фінансування міні-проектів «Разом в майбутнє» - 867 390,0 грн.;

-        санаторно-курортне лікування пільгового контингенту – 126 000, 0 грн.;

-        субвенція по спеціальному фонду на встановлення спортивних майданчиків- 1 240 000,0 грн.

          Крім того, сільськими радами передана субвенція районному бюджету в сумі 204 575,0 грн.

Для забезпечення своєчасного використання виділених коштів, комісією розглянуто питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

 

         

 

 

 

    

    На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com).

    Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЄЦП. Потім треба перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

    На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail|ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

Звертаємо увагу, що для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЄЦП.

 

 

 

              

Дорогі юні друзі! Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Нашим юним друзям-школярам бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін проводжає вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі.  Ваші успіхи стануть найвищою винагородою учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець. Щасливої долі вам та вагомих успіхів!

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.  

 

                                                     З повагою  

                                                    голова районної ради                                           В.С. Щолок

 

 

26 травня 2017 року в усіх школах району відлунали останні дзвоники. Привітали зі святом школярів, випускників, вчителів та батьків також представники районної ради.

Голова районної ради В.С. Щолок побувала на святі останнього дзвоника у Барвінківській ЗОШ № 3  I-III ст. Валентина Семенівна сердечно привітала всіх зі святом, зазначивши, що для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу. Для випускників цей останній дзвоник буде трошки сумним, тому що він сповістить про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя і побажала, щоб всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію.  Також голова районної ради висловила щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, батькам – за повсякденні турботи, за віддане дітям тепло своїх сердець, побажала всім успіхів, реалізації задумів і творчих планів.

         

         

 

 

 

 

 

 

 

25 травня 2017 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь у пленарному засіданні XI сесії облради VII скликання. На засіданні було розглянуто понад п’ятдесят питань, депутатські запити і розділ «Різне».

Депутатський корпус затвердив Програму розвитку дорожньої інфраструктури й заслухав моніторинговий звіт за 2016 рік про стан реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року.

Також були внесенні зміни до обласного бюджету та п’яти програм, зокрема, програми економічного і соціального розвитку на поточний рік; програми стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів; соціального захисту населення Харківської області на 2016 – 2020 роки. Третина питань пленарного засідання мали кадровий і майновий характер.

 

 

 

 

 

 

     П'ятий рік триває обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

    Цього року на розгляд конкурсному комітету подано 1681 міні-проектів на 256,2 млн грн від конкурсантів, що представляють усі райони та міста обласного значення Харківської області.

  З Барвінківщини на обласний конкурс було подано 71 міні-проект. Заявки надійшли від ініціативних груп із кожної територіальної громади нашого району. Найбільше від мешканців Гусарівської сільської ради – 12, Барвінкового -11, Іванівської сільради – 9, Гаврилівської сільради – 6. І ось підведені підсумки. Переможцями визнано 420 міні-проектів, серед них 21- по нашому району.

    Завдячуючи перемозі у конкурсі, у місті та селах району буде можливість вирішити важливі питання громад, на які зосередили увагу ініціативні групи.

    Передбачається заміна вікон та дверей, часткові ремонти у дошкільних та медичних установах, бібліотечних та клубних закладах. Будуть зроблені ремонти у приміщенні територіального центру та замінені вікна в картинній галереї краєзнавчого музею.

    16 конкурсних проектів спрямовані саме на реалізацію завдань по енергозбереженню та енергоефективності, 5 -  стали переможцями в номінації «Добробут громад».

    Загальна сума фінансування, яка потрібна для їх реалізації, - 1734990 грн., у тому числі: з обласного бюджету – 867390 грн., з районного - 201811грн, із міського та сільських – 497128 грн, кошти конкурсантів –  86989 грн. та інші джерела – 81672 грн.

    Ми вдячні всім авторам конкурсних міні-проектів за участь у конкурсі, - говорить голова районної ради В.С. Щолок. – Дякуємо за активність, за прагнення долучитися до вирішення важливих питань громади. З кожним роком кількість конкурсних заявок з нашого району зростає, а це свідчить, що «Разом у майбутнє» набирає популярності на Барвінківщині.

 

 

23 травня 2017 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь у засіданні кординаційної Ради з питань реалізації проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду фаза-ІІІ» у Харківській області.

Реалізація проекту на Харківщині триває з 2008 року. Мета Всеукраїнського спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив у селах, селищах та малих містах. Усього за час реалізації проекту в Харківській області його учасниками стали 15 районів, 2 міста, 97 сільських рад та 109 громад.

Пріоритетні напрямки 3-ї фази проекту - енергоефективність, енергоощадження та «розумні міста». У 3-й фазі проекту МРГ підтримано 58 проектів загальною вартістю близько 30 млн грн. З цієї суми грантова підтримка Проекту МРГ - майже 20 млн грн, кошти громад – біля 2 млн грн, кошти місцевих бюджетів – майже 8 млн грн.

 

 

 

 

 

19 травня 2017 року відбулось урочисте відкриття після ремонту харчоблоку та шкільної їдальні  Барвінківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.

В урочистостях з цієї нагоди взяли участь голова районної ради Щолок В.С., голова районної державної адміністраціїї Ромах В.І., начальник відділу освіти Коптєва Н.О, педагогічний колектив та учні школи. 

Після символічного перерізання стрічки, до присутніх звернулась голова районної ради В.С. Щолок . В своєму виступі вона зазначила: «З відкриттям після ремонту сучасної їдальні у школі створено всі належні умови для якісного харчування дітей. Щиро радію, що хорошу справу завершено. Ми повинні піклуватися про підростаюче покоління і відкриття харчоблоку є частиною нашої турботи про здоров’я наших дітей».

Також до присутніх звернувся директор школи Черний С.І., який подякував керіництву району, депутатському корпусу за допомогу та сприяння щодо виділення коштів із районного бюджету для ремонту їдальні та придбання обладнання для харчоблоку.

Учні школи подякували владі за створення комфортних умов в їдальні і подарували присутнім гарні музичні номери.

 

 

 

               

 

 

19 травня 2017 року представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області вручили цінні подарунки старшокласникам Барвінківського району, які зайняли призові місця у конкурсі творів на тему «Я – депутат місцевої ради ». Участь у Конкурсі взяли понад 50 учнів, 18 з яких були визначені переможцями та призерами.

Жюрі конкурсу були визначені 3 переможці на районному рівні та 18 переможців та призерів на рівні навчальних закладів Барвінківскього району.

Перше місце на районному рівні посіла робота учениці 11 класу Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сірецької Альони, друге учениці 11 класу Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Богонос Руслани, на третьому місці – твір учня 11 класу Гаврилівського навчально – виховного комплексу Онипченко Артема.

У подарунок від Фонду Альона отримала планшет, Руслана сучасний смартфон, а Артем– зовнішній накопичувальний диск.

Також переможці отримали сертифікат, що надає перевагу при вступі до Української Академії Лідерства.

Не залишилися без призів і автори робіт, які стали кращими у своїх школах. Для них благодійники підготували корисні гаджети – навушники, флеш-накопичувачі та акумулятори Power Bank.

Символічно, що нагородження переможців конкурсу відбулося у сесійній залі Барвінківської районної ради – адже саме роль депутата місцевої ради мали примірити на себе діти при написанні творів. В ході урочистої церемонії школярі змогли на власні очі побачити, де працюють  справжні депутати, і почути слова напуття.

Звертаючись до учнів , голова Барвінківскої районної ради В.С. Щолок сказала «Я сподіваюсь що наполеглива праця, натхнення, системний шлях до поставленої мети принесуть Вам нові успіхи і перемоги, а найголовніше – щоб кожен знайшов в житті свій власний шлях, свою професійну вершину. Я вірю, що ви станете відомими не тільки в нашому районі, а й на загальнодержавному рівні, прославляючи своїми успіхами Україну. Бажаю і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!».

Також В.С. Щолок висловила велику подяку педагогам за самовіддану і натхненну працю, формування глибоких і міцних знань у своїх талановитих вихованців.

                   

 

                

 

 

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківщини відзначає десятирічний ювілей

        16 травня 2017 року  голова районної ради Щолок Валентина Семенівна, взяла участь у загальних зборах уповноважених представників – членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які відбулись в рамках Дня Європи в Україні та з нагоди 10-річчя Асоціації.

Засідання відбулось за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, голів районних рад, міських голів міст обласного значення.

Сергій Чернов наголосив, що досвід першої в Україні обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини виявився позитивним і тому був запозичений в інших регіонах. На сьогодні у складі Асоціації 456 рад, що є 96% від загальної кількості місцевих рад регіону.
          На даному засіданні Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про успішні ініціативи, які впроваджуються разом з Асоціацією. Зокрема, про обласні конкурси: міні-проектів «Разом у майбутнє», літературний ім.О.С.Масельського,  на визначення кращого працівника місцевого самоврядування, а також «Місцеве самоврядування – це ми!» для стимулювання молоді до активності  та підбив підсумки десятирічної діяльності об'єднання фахівців місцевого самоврядування, визначив пріоритети на майбутнє.

 

 

 

Керівники місцевих рад Харківщини визначили напрямки співробітництва з Державною аудиторською службою України

З доповіддю „Про основні напрямки співробітництва Держаудитслужби України з органами місцевого самоврядування” виступив начальник Північно-східного офісу Держаудитслужби Юрій Єфімов, який визначив напрямки співробітництва з керівниками місцевих рад Харківщини, та повідомив про основні завдання, що поставлені перед Державною аудиторською службою.

Після обговорення інформації Юрія Єфімова було прийнято рішення представниками членів Асоціації, в якому місцевим радам рекомендовано посилити внутрішній контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, дотриманням процедури державних закупівель, законодавства з фінансових питань тощо.

Разом з тим, за пропозицією президента Асоціації Сергія Чернова, Північно-східний офіс Держаудитслужби підготує висновки щодо можливих типових помилок у роботі місцевих рад стосовно виконання бюджетного законодавства. За результатами дослідження, на наступних семінарах-практикумах у цьому році Асоціація разом з Північно-східним офісом Держаудитслужби проведе цикл навчань для керівників місцевих рад з даної тематики.

 

 

 

 

12 травня 2017 року

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Барвінківської

районної ради Харківської області

 

На виконання рішення XIV сесії Барвінківської районної ради VII скликання від 28 квітня 2017 року №387-VII «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області», відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній  власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району», затвердженого рішенням XIV сесії Барвінківської районної ради VII скликання від 28 квітня 2017 року №380-VII та до Закону України «Про культуру» Барвінківська районна рада Харківської області оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області.

Дата початку приймання документів з 12 травня 2017 року.

Дата початку формування конкурсної комісії з 12 травня 2017 року.

Для участі в конкурсі на заміщення посади керівника закладу культури кандидати упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають наступні документи:

-     заяву про участь у конкурсі  на ім’я голови районної ради;

-     згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-     автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону, адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

-     копію документа, що посвідчує особу;

-     копію документів про вищу освіту;

-     два рекомендаційні листи довільної форми;

-     мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Барвінківської районної ради (64701, Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 8)  та на електронну адресу: barvinkove-rada@ukr.net.

Вимоги до кандидатів: 

Керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника закладу культури особа, яка:

-     за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

-     має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-     є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом культури.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають до Барвінківської районної ради протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення конкурсу на посаду керівника закладу культури кандидатури для включення до персонального складу конкурсної комісії. 

Рада не пізніш як за 10 днів до дня проведення першого засідання конкурсної комісії повідомляє кандидатів про час та місце проведення засідання конкурсної комісії.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

Рада до початку проведення конкурсної комісії передає її голові всі матеріали від кандидатів на посаду керівника закладу культури.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

Друге засідання конкурсної комісії  проводитися через 7 днів після проведення першого засідання. 

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Конкурсна комісія на другому засіданні приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії вважається прийнятим, якщо за нього на засіданні конкурсної комісії проголосувала більшість від затвердженого складу конкурсної комісії.

Барвінківська районна рада на другий день після прийняття рішення конкурсної комісії щодо переможця на посаду керівника закладу культури оприлюднює її рішення на своєму офіційному веб-сайті.

Відповідно до п. 8 ст. 215 Закону України «Про культуру» на офіційному сайті Барвінківської районної ради оприлюднюються умови праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Зразок заяви кандидата про участь у конкурсі та зразок згоди на збір та обробку персональних даних знаходиться на офіційному сайті районної ради: http://barvinkove-rada.com.ua/ (Ознайомитись...)

Телефон для довідок (05757) 4-24-24.​  Голова районної ради Щолок В.С.

 

Комунальний заклад

 «Барвінківський районний Будинок культури»

 

Фінансова звітність та матеріально-технічна база

        Районний Будинок культури розташований за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна (Леніна), 9, є бюджетною установою і фінансується з районного бюджету. Штатний розпис закладу складає 15,5 одиниць.

        Загальна площа будівлі закладу становить 945 м2  на 377 місць.

Вартість основних засобів складає 123 од. на загальну суму 1696,46 тис. грн., інших необоротних матеріальних активів – 972 од. на суму 62,8 тис. грн.

        У 2016 році з районного бюджету було  отримано коштів у сумі 1105,1 тис. грн., які були використані на оплату праці з нарахуванням працівникам у розмірі 469,8 тис. грн.; оплату енергоносіїв та комунальних послуг – 263,6 тис.грн.; оплату інших поточних видатків та послуг – 371,7 тис.грн.

 

Умови праці керівника

        Посада – директор  комунального закладу «Барвінківський районний Будинок культури». Оплата праці здійснюється відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», зі змінами, наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зі змінами, виходячи з установлених директору:

– посадового окладу згідно тарифних розрядів з урахуванням фактично відпрацьованого часу;

– доплати за вислугу років залежно від стажу роботи на посаді.

        Згідно з чинним законодавством України директору надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дня. Оплата відпустки проводиться, виходячи із середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У разі відпустки, йому одночасно надається матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу.

 

 

 

 12 травня 2017 року

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області

На виконання рішення XIV сесії Барвінківської районної ради VII скликання від 28 квітня 2017 року №388-VII «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області», відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній  власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району», затвердженого рішенням XIV сесії Барвінківської районної ради VII скликання від 28 квітня 2017 року №380-VII та до Закону України «Про культуру» Барвінківська районна рада Харківської області оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області.

Дата початку приймання документів з 12 травня 2017 року.

Дата початку формування конкурсної комісії з 12 травня 2017 року.

Для участі в конкурсі на заміщення посади керівника закладу культури кандидати упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають наступні документи:

-     заяву про участь у конкурсі  на ім’я голови районної ради;

-     згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-     автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону, адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

-     копію документа, що посвідчує особу;

-     копію документів про вищу освіту;

-     два рекомендаційні листи довільної форми;

-     мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Барвінківської районної ради (64701, Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 8)  та на електронну адресу: barvinkove-rada@ukr.net.

Вимоги до кандидатів: 

Керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника закладу культури особа, яка:

-     за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

-     має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-     є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом культури.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають до Барвінківської районної ради протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення конкурсу на посаду керівника закладу культури кандидатури для включення до персонального складу конкурсної комісії. 

Рада не пізніш як за 10 днів до дня проведення першого засідання конкурсної комісії повідомляє кандидатів про час та місце проведення засідання конкурсної комісії.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

Рада до початку проведення конкурсної комісії передає її голові всі матеріали від кандидатів на посаду керівника закладу культури.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

Друге засідання конкурсної комісії  проводитися через 7 днів після проведення першого засідання. 

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Конкурсна комісія на другому засіданні приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії вважається прийнятим, якщо за нього на засіданні конкурсної комісії проголосувала більшість від затвердженого складу конкурсної комісії.

Барвінківська районна рада на другий день після прийняття рішення конкурсної комісії щодо переможця на посаду керівника закладу культури оприлюднює її рішення на своєму офіційному веб-сайті.

Відповідно до п. 8 ст. 215 Закону України «Про культуру» на офіційному сайті Барвінківської районної ради оприлюднюються умови праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Зразок заяви кандидата про участь у конкурсі та зразок згоди на збір та обробку персональних даних знаходиться на офіційному сайті районної ради: http://barvinkove-rada.com.ua/ (Ознайомитись...)

Телефон для довідок (05757) 4-24-24.​    Голова районної ради Щолок В.С.

 

 

Комунальний заклад

 «Барвінківська централізована бібліотечна система»

 

 Фінансова звітність та матеріально-технічна база

        Комунальний заклад «Барвінківська централізована бібліотечна система», розташований за адресою: м. Барвінковек, вул. Першотравнева,1, є бюджетною установою і фінансується з районного бюджету. Штат складається з 8,5 одиниць.

У 2016 році кількість читачів в бібліотеці міста становила 3,9 тис. чол., кількість книговидач – 56,3 тис. примірників.

Вартість основних засобів складає 26 од. на загальну суму 137,0 тис. грн.,  інших необоротних матеріальних активів – 705,4 тис. од. на суму 843,96 тис. грн., в т.ч.  бібліотечний фонд – 327,4 тис. примірників на суму 82,03 тис. грн. У 2016 році з районного бюджету було отримано коштів у сумі 656,4 тис. грн.,  які були використані на оплату праці з нарахуванням працівникам у розмірі 534,1 тис. грн.; оплату енергоносіїв  та комунальних послуг – 111,0 тис. грн.; оплату інших поточних видатків та послуг – 11,3 тис. грн.

Умови праці керівника

        Посада – директор комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система». Оплата праці здійснюється відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», зі змінами, наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зі змінами, виходячи з установлених директору:

– посадового окладу згідно схем тарифних розрядів з урахуванням фактично відпрацьованого часу;

– надбавки за особливі умови роботи у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням фактично відпрацьованого часу.

– доплати за вислугу років залежно від стажу роботи на посаді.

        Згідно з чинним законодавством України директору надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дня. Оплата відпустки проводиться, виходячи із середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У разі відпустки, йому одночасно надається матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу.

 

 

 

 

 

12 травня 2017 року відбулася церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Оскільки День Європи – 9 травня – збігається з Днем Перемоги, в Україні урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня згідно з Указом Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Цього року День Європи в Україні припадає на 20 травня.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

У заході взяли участь голова районної ради В.С. Щолок,  голова районної державнрої адміністрації В.І. Ромах, виконавчий апарат районної ради, представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації та військовослужбовці.

              

 

09 травня 2017 року в районі та місті Барвінкове урочисто відзначили 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

72 роки тому відгриміла найстрашніша й руйнівна війна в історії людства – Друга світова війна. Але ми пам’ятаємо про неї і про тих, хто домігся цієї перемоги. Скільки б років не пройшло з Дня Перемоги...

Відзначення Дня Великої Перемоги 9 травня розпочалося урочистою ходою, в якій взяли участь ветерани Другої світової війни, голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністрації В.І.Ромах, міський голова О.О.Бало, діти війни та ветерани праці, представники трудових колективів організацій та установ, школярі та громадськість.

Від депутатського корпусу В.С. Щолок привітала ветеранів та учасників мітингу з Перемогою.

Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до Пам’ятника загиблим барвінківчанам, воїнам – афганцям, Меморіалу Скорботна Мати.

Пізніше ветерани війни були запрошені на традиційну солдатську кашу, а мешканцям і гостям міста та району місцеві аматори підготували концертну програму.

Закінчилося святкування салютом на честь ветеранів та 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

           

 

 

 

 

 

08 травня 2017 року педагогічним колективом Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 були організовані урочисті заходи присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги. Вони розпочалися урочистою ходою з поминальними свічками до пам’ятника жертвам Великої Вітчизняної війни, що у мікрорайоні Хлібної бази.

У заході взяли участь голова Барвінківської районної ради В.С.Щолок, голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромах, члени районної організації ветеранів війни та праці, працівники ДП «Хлібна база № 85», працівники школи, учні та їх батьки і мешканці мікрорайону.

На мітингу В.С. Щолок  висловил глибоку подяку ветеранам за ратний подвиг, тяжку працю, за те, що кращі роки свого життя віддали служінню Батьківщині Вона нагадала присутнім, що практично в кожної родини війна навіки забрала когось із найрідніших та наголосила на тому, що пам'ять про ту страшну війну навіки закарбована у наших серцях. Вона побажала кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя.

На мітинзі-реквіємі вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання. На сам кінець поклали квіти до пам’ятника під переможну пісню у виконанні шкільного хору.

 

                    

 

 

 

 

08 травня 2017 року в Україні свідзначається День пам'яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни 1939-1945 років.

Цей день присвячений пам'яті тих понад 60 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

В День пам’яті та примирення голова районної ради Щолок В.С., голова районної державної адміністрації Ромах В.І., міський голова Бало О.О, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради , міської ради та районних служб поклали квіти до пам’ятника загиблим барвінківчанам та воїнам-афганцям.

       

 

 

 

 

 

 

Дорогі ветерани! Шановні жителі Барвінківщини !

 Від щирого серця вітаю Вас з 72-ю річницею перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні та Днем пам’яті та примирення.

У цей святковий день ми віддаємо данину шани й поваги воїнам - фронтовикам, партизанам, героям тилу, які щодня наближали День Перемоги. Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників,

які загинули у вогні Другої Світової війни.

Ваш героїчний подвиг, мужність, відвага і сила духу завжди слугуватимуть прикладом

 для нинішніх поколінь захисників Вітчизни.

У цей святковий день від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто висловлюю вам глибоку подяку за ратний подвиг, тяжку працю, за те, що кращі роки свого життя віддали служінню Батьківщині.

Нехай злагода і добробут панують у Ваших родинах, а пам’ять про Велику Перемогу, про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків, щоб мирне небо було оберегом щасливого майбутнього дітей.

Тепло травневих днів, весни і вдячних сердець – для Вас, дорогі ветерани.

Щиро бажаю міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років життя!

Миру кожній оселі, благополуччя та родинного затишку.

Зі святом, із Днем Перемоги!

 

                                                  З повагою,
                                                            голова районної ради                                                          В.С. Щолок