Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Закупівлі і паспорти

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті
 

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР

ЮСТИЦІЇ (ознайомитись)

Барвенково


 

 

 


 

 

28 квітня 2017 року відбулося пленарне засідання ХІV сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання на якому розглянуто 44 питання порядку денного.

Депутати розглянули виконання районного бюджету за 1 квартал 2017 року та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік. Відповідно внесених змін збільшені доходи загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з міської та сільських рад на загальну суму 584900 грн. та збільшені видатки районного бюджету по загальному фонду за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету станом на 01.01.2017 року для проведення видатків в сумі 512271 грн. і направлені на виконання районних програм по галузі освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту та інші.  

В ході пленарного засідання депутати заслухали та схвалили інформації про хід виконання 8 районних програм та внесли зміни до 9 районних програм. Розглянули звіти 5 керівників комунальних закладів про роботу закладів, низку питань щодо функціонування комунального закладу спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району «Барвінківський районний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Барвінок» та управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

Також було затверджено Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, в новій редакції.

           

                   

 

 

 

Шановні жителі Барвінківщини !

        26 квітня виповнюється 31 рік з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої відчула на собі вся країна.
        Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха. У пам’яті десятків тисяч людей, котрим волею долі судилося приборкувати атомну стихію, та весняна ніч 26 квітня 1986 року назавжди залишиться невигойною раною.
        Ми з Вами повинні пам’ятати та зберігати у своїх серцях повагу до людей, які закрили собою світ від атомного лиха.
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району за подвиг, під час якого Ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.
Від імені депутатського корпусу та від себе особисто щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

 

З повагою, голова районної ради                               В.С. Щолок

                               

       

        26 квітня  2017 року відбулося урочисте покладання квітів до Пам’ятного Знаку жертвам Чорнобильської трагедії. З нагоди 31-ї річниці аварії на ЧАЕС вшанувати подвиг ліквідаторів прийшли голова районної ради В.С. Щолок, голова районної державної адміністраціїї Ромах В.І., ліквідатори аварії на ЧАЕС, депутати районної ради ради, представники підприємств, установ  та закладів.

        Масштаби лиха могли б бути значно більшими та непередбачуваними, якби не самопожертва та вчасне реагування ліквідаторів аварії, багато з яким поплатились своїм здоров’ям і життям. Суспільство у боргу перед ними. І кожен з нас має усвідомлювати необхідність всіляко підтримувати людей, які стримували поширення радіації, тим самим рятуючи усе людство.

              

 

 

        26 квітня 2017 року  відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку.                                      

        На засіданні, за участю голови районної ради Щолок В.С., було розглянуто питання  про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами). Погоджено та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні 14 сесії 7 скликання внесення змін до 6 районних програм. Розглядалися листи-звернення до комісії бюджетних установ, щодо виділення коштів на виконання заходів галузевих районних програм.

         

 

 

21 квітня 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин.

За участю начальника Барвінківського районного сектору Головного Управління Державної служби з надзвичайних сітуацій в Харківській області Глущенко В.О. розглянуто хід виконання Програми Цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Барвінківському районі на 2016-2020 роки,  Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Барвінківському районі на 2016-2020 роки та  Програми створення та функціонування місцевої пожежної охорони Барвінківського району на 2016 – 2020 роки. Членами комісії були висловлені зауваження та рекомендації з приводу виконання деяких пунктів заходів зазначених програм  та прийняті виконавцями до відома.

Також на комісії розгянуто інформацію про хід виконання Програми газифікації Барвінківського району Харківської області на 2016-2018 роки  та погоджено на розгляд сесії 3 технічні документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

 

Барвінківський районний центр зайнятості інформує про стабілізацію ринку праці та про можливість отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності особи на ринку праці (ознайомитись...)

 

20 квітня 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення та постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності  за участю голови районної ради В.С. Щолок.

    На засіданні комісії  депутати розглянули та рекомендували для розгляду на сесії Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району (в новій редакції), штатний розпис і вартость путівки комунального закладу спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району «Барвінківський районний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Барвінок» у 2017 році, заходи відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо оптимізації мережі навчальних закладів Барвінківського району у 2017 році».

     Також на засіданні було розглянуто звіти керівників комунальних закладів в сфері культури та 13 питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

         

 

 

 

20 квітня 2017 року Заступник голови районної ради  В.М. Ухань прийняв участь у фаховій майстерні для представників обласної та районних рад яка проходила у Харківській обласній раді у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС»).

Із вступним словом до учасників заходу виступив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Впродовж дня учасники дискусії обговорювали особливості формування територіальних громад області в умовах децентралізації.

На майстерні також обговорювалось нормативно-правове забезпечення реформи, стан та перспективи об’єднання громад області. Модерували дискусію начальник відділу з питань адміністративно-територіального устрою Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Микола Рубчак та координатор проекту «ПУЛЬС» Олександр Даниленко.

 

 

 

Графік

здійснення особистого прийому громадян та запитувачів інформації

у Барвінківському відділ Лозівській місцевій прокуратурі Харківської області

 

Керівник

місцевої прокуратури                           понеділок         з 13.45 год до 18.00 год.

Медяник О.А.                                       четвер               з 09.00 год. до 13.00 год.

 

(у приміщенні Лозівської місцевої прокуратури Харківської області за адресою: м. Лозова, вул. Богданівська, 17)

 

Прийом громадян та запитувачів інформації у приміщенні Барвінківського відділу Лозівської місцевої прокуратурі Харківської області за адресою: м. Барвінково, вул. Пушкіна, 1:

  

Керівник місцевої прокуратури                   кожен другий вівторок місяця  -   з 09.00 год. до 13.00 год.      

Медяник О.А.                                                                                                                                                                    

 

Заступник керівника

місцевої прокуратури                                                                                                                                                             

Науменко В.В.                                              четвер        з 09.00 год. до 13.00 год.

 

Начальник Барвінківського відділу

Лозівської місцевої прокуратури                 понеділок з 09.00 год. до 13.00 год. -  з 13.45 год. до 18.00 год.            

Ткаченко О.В.                                                          

 

Прокурор Барвінківського відділу

Лозівської місцевої прокуратури                 вівторок    з 09.00 год. до 13.00 год. - з 13.45 год. до 18.00 год.

Ніколенко О.В.                                              четвер       з 09.00 год. до 13.00 год. - з 13.45 год. до 18.00 год.

                                                                                       

Прокурор Барвінківського відділу

Лозівської місцевої прокуратури                 середа       з 09.00 год. до 13.00 год. - з 13.45 год. до 18.00 год.

Абраменко Г.В.                                                              

                                                                       п’ятниця     з 09.00 год. до 13.00 год. - з 13.45 год. до 16.45 год.

                                                                                        

        Прийом громадян та запитувачів інформації керівником та заступником керівника місцевої прокуратури у Барвінківському відділі Лозівської місцевої прокуратури здійснюється за попереднім записом.

        У разі відсутності з поважних причин оперативного працівника місцевої прокуратури, який здійснює прийом громадян та запитувачів інформації, прийом громадян та запитувачів інформації здійснюється працівником відповідно до взаємозамінюваності, передбаченої у розподілі обов’язків.

 

 

29 березня 2017 року Президія  Барвінківської районної ради затвердила  перелік питань, що будуть розглянуті депутатами на ХІV сесії районної ради VІІ скликання, яка відбудеться  28  квітня  2017 року о 10-00 годині  в великій залі засідань будинку рад.

1.       Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та  внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року   № 280-VІІ " Про районний бюджет на 2017 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2.       Про хід виконання Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 16 сесії райради 6 скликання від 13 березня 2013 року № 334- VІ  (зі змінами)

3.       Про хід виконання районної програми «Цукровий діабет » на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням 31 сесії райради 6  скликання від 27.05.2015 року № 662-VІ  (зі змінами).

4.       Про хід виконання Програми „Дошкільна освіта” на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової 4  сесії райради 7 скликання  від 19.02. 2016 року  № 69-VІІ .

5.       Про хід виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу у 2016-2020 роках та під час мобілізації, затвердженої  рішенням 5 сесії райради 7  скликання від 02.03.2016 року.

6.       Про хід  виконання Програми газифікації Барвінківського району Харківської області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7  скликання від 02.03.2016 року.

7.       Про хід виконання Програми Цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Барвінківському районі  на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7  скликання від 02.03.2016 року .

8.       Про хід виконання Програми створення  матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних  ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Барвінківському  районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії райради 7  скликання від 02.03.2016 року.

9.       Про хід виконання Програми створення та функціонування місцевої пожежної охорони  Барвінківського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої  рішенням 5 сесії райради 7  скликання від 02.03.2016 року.

10.     Звіт директора комунального закладу «Барвінківський районний  Будинок  культури» Барвінківської районної ради Харківської області  про роботу закладу.

11.     Звіт директора комунального закладу «Барвінківський краєзнавчий музей » Барвінківської районної ради Харківської області про роботу закладу.

12.     Звіт директора комунального закладу початкового спеціалізованого  мистецького навчального закладу « 2-Іванівська дитяча музична школа» Барвінківського району  Харківської області про роботу закладу.

13.     Звіт директора комунального закладу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Барвінківська дитяча музична школа» Барвінківського району  Харківської області   про роботу закладу.

14.     Звіт виконуючої обов'язки  директора комунального закладу Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області  про роботу закладу.

15.     Про депутатські запити.

16.     Різне.

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Щиросердно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – 8-го Березня!

      У цей день  висловлюю вам, шановні жінки, свою повагу та визнання.     

      Адже кожному  зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого району, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

       Бажаю вам весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

        Нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та прибудь-якому настрої. А настрій – нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви.

          Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні !  

З повагою, голова районної ради                               В.С. Щолок

 

 

 

    

07 березня 2017 року  в приміщені  районного будинку культури  відбулося урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня – 8 березня.

Представниць прекрасної статі вітали голова районної ради Щолок В.С., голова районної державної адміністрації Ромах В.І. та міський голова Бало О.О.

Вони побажали присутнім в залі жінкам міцного здоров’я, успіхів у  роботі, величезного жіночого щастя та  щоб виконувалися їх найзаповітніші мрії.                                                                                                                                 

Під час урочистого заходу, за сумлінну працю, високий професіоналізм  та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено кращих жінок району.

 

 

 

 

 

06 березня 2017 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь у спільному засіданні колегії Барвінківської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з наступним порядком денним:

1.Про підготовку сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт;

2.Про стан роботи із соціального захисту малозахищених верств населення;

3. Про стан роботи  щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

4. Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками 2016 року;

5.Звіт міського  голови  про стан  виконання повноважень, делегованих  Барвінківською   районною  державною адміністрацією.

З результатами проведення засідання колегії були внесені зміни до проектів рішень щодо звітів голів місцевих рад.

 


        24 лютого  2017 року  відбулось пленарне засідання ХІІІ сесії VII скликання,  в ході якого було розглянуто 33 питання порядку денного.

Підбиваючи підсумки минулого бюджетного року, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік ,заслухали та схвалили інформації про  виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік  та затвердили аналогічну програму на новий термін.

Депутати також внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.

Збільшені  видатки районного бюджету по загальному фонду за рахунок

вільного залишку коштів станом на 01.01.2017 року для проведення видатків в сумі  2722533 грн., в тому числі: за рахунок залишку коштів районного бюджету– 2707593 грн. тасубвенції з сільських рад – 14940 грн. і  направлені на виконання  заходів районних  програм.

З метою відзначення громадян за  вагомий особистий внесок у розвиток Барвінківського району, була підтримана пропозиція голови районної ради Щолок В.С. про запровадження районної відзнаки – звання «Почесний громадянин Барвінківського району» та  затверджено  Положення про нього.

В ході пленарного  засідання  депутати розглянуті інформації  про хід виконання 5  районних програм, заслухали звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Барвінківська центральна районна лікарня" про роботу закладу та погодили Програму «Надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2017-2018 роки, Програму висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини» та Програму протиепізоотичних заходів по боротьбі з африканською чумою у Барвінківському  районі на 2017-2018 роки.

На сесії депутати також  прийняли 12 рішень щодо управління майном спільної власності територіальних громад  міста  та сіл району.

 

 

 

 

 

23 лютого 2017 року голова районної  ради Щолок В.С. прийняла участь у пленарному засіданні IX сесії облради VII скликання.

Депутатський корпус ухвалив три регіональні програми:  «Здоров’я Слобожанщини» на 2017 – 2018 роки; протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2017 рік;  розвитку архівної справи в Харківській області на 2017-2021 роки.

Вносено зміни до обласного бюджету та восьми програм: економічного і соціального розвитку на поточний рік; сприяння розвитку підприємництва та соціального захисту населення до 2020 року, а також до програм освітнього простору, туристичного і спортивного спрямування, ефективного використання майна громад, забезпечення публічної безпеки і порядку на Харківщині.

Крім того, депутати затвердили звіти:  про виконання у минулому році дванадцяти програм, обласного бюджету, а також про діяльність постійних комісій і голови обласної ради.  

 

 

 

 

21 лютого 2017 року  відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

В роботі комісії прийняли участь голова районної ради Щолок В.С., голова районної державної адміністрації  Ромах В.І., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

На засіданні комісії заслухано звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік, розглянуті питання  про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2016 рік та проект відповідної програми на 2017 рік.

Погоджені внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ "Про районний бюджет на 2017 рік" та до 3 районних програм.

          

 

 

 

 

 

17 лютого 2017 року заступник голови районної ради Ухань В.М., прийняв участь у з’їзді Української асоціації районних та обласних рад в м. Києві.

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов виступив із доповіддю про діяльність Асоціації з 2012 по 2016 роки. 

Крім того, він окреслив стратегічні напрямки подальшої діяльності Асоціації. Зокрема, підтримку реформування місцевого самоврядування, сприяння процесу добровільного об’єднання громад та бюджетної децентралізації, моніторинг та підготовка пропозицій щодо подальшого вдосконалення нормативно-правової бази місцевого самоврядування, підготовка кадрів.

        Також на з'їзді були розглянуті  питання  про внесення змін та доповнень до Статуту Асоціації, обрання  віце-президентів Асоціації, внесення змін до складу Правління Асоціації, визначення його кількісного складу, прийом до складу Асоціації нових членів. 

 

 

 

 

 

17 лютого 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин   Барвінківської районної ради VІІ скликання.

З метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації в господарствах, подвір’ях, населених пунктах на території Барвінківського району   членами комісії рекомендована для  затвердження на сесії - Програма протиепізоотичних заходів по боротьбі з африканською чумою у Барвінківському районі  на 2017-2018 роки.

Також на спільному засіданні комісій розглянута інформація Барвінківської райдержадміністрації Про виконання Програми забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міста, інших населених пунктах і залізничних переїздах на 2014-2016 роки, затвердженої рішенням 23 сесії райради 6 скликання від 12 березня 2014 року № 518-VІІ та  технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

    

 

      

 

 

16 лютого 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності та постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення.

 З метою відзначення громадян за  вагомий особистий внесок у розвиток Барвінківського району, була підтримана пропозиція голови районної ради Щолок В.С. про запровадження районної відзнаки – звання «Почесний громадянин Барвінківського району» та рекомендовано для розгляду на сесії районної Положення про нього.

В ході засідання члени комісії розглянули інформації  про хід виконання 3 програм по галузі охорони здоров'я, заслухали звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Барвінківська центральна районна лікарня" про роботу закладу та погодили проекти Програми «Надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2017-2018 роки та Програми висвітлення діяльності Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації редакцією районної газети «Вісті Барвінківщини».

            Також було розглянуто 8  питань, пов'язаних з спільною власністю територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

 

 

 

 

 

15 лютого 2017  року  відзначають річницю виведення радянських військ з Афганістану.

Сьогодні з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав до підніжжя пам’ятника загиблим в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів  поклали квіти керівники району, воїни – афганці та представники  трудових колективів.

          Вже 28 років минуло, а в пам’яті “афганців” і досі живе та війна – приходить у спогадах, у снах. Цього дня збираються вони, щоб побачитись, поспілкуватись, згадують страшні миттєвості, поминають своїх друзів, які залишилися навічно молодими, навічно в строю.

Віддаючи данину шани та пам’яті, учасники заходу схилили голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановали  тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

       

 

 

 

 

 

 

 

09 лютого 2017 року. Сьогодні шкільну спортивну залу Барвінківської ЗОШ № 3 І- ІІІ ст. не впізнати. Це світле, тепле, затишне приміщення, де є всі умови для занять фізкультурою та спортом. Тут торкнулися ремонтні роботи практично всього – від стелі до підлоги.

Оновлена спортивна зала у школі, що новобудова. Тож і вирішили вчителі та учні віддячити керівникам району за турботу про свій заклад, запросивши на шкільне свято тих, хто сприяв цій добрій справі. Саме голові районної ради В. С. Щолок  та голові райдержадміністрації В. І. Ромаху, запропоновано виконати урочисту місію – перерізати стрічку і дати старт функціонуванню спортивної зали.

Спортивний гарт починається зі школи, з уроків фізкультури, які є улюбленими для кожного учня. Тож тепер, шановні діти, у вас є чудові умови, щоб займатися спортом, загартовуватися, бути сильним і спритним, говорила, - сказала  голова районної ради В. С. Щолок.   

    

 

 

 

 

 

        Барвінківська районна лікарня тепер має власну карету швидкої допомоги. Автомобіль був придбаний у Канаді на кошти місцевих доброчинців, а передачу його району організував Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

     В автопарку Барвінківської  районної лікарні машин такого класу ще ніколи не було. Це не просто транспортний засіб, а повноцінна амбулаторія на колесах, де можна проводити медичні маніпуляції та навіть реанімаційні дії.

      Після передачі спеціалізованого автомобіля районній лікарні благодійники підписали з медиками  меморандум щодо використання швидкої, а також щодо подальшої співпраці.

   «Наша співпраця не завершиться на передачі карети швидкої допомоги районній лікарні. Фонд буде допомагати з обслуговуванням цих машин. Йдеться про придбання палива,  поповнення запасів медикаментів, у разі необхідності – ремонт», - зазначів голова Наглядової ради Фонду Валерій Дема.

 

 

 

        01 лютого 2017 року відбулося засідання  Президії районної ради на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ХІІІ сесії районної  ради  VІІ  кликання.     

      Участь у роботі президії районної ради взяли голова районної державної адміністрації Ромах В.І.,  начальник районного фінансового управляння Чухно М.В., редактор районної газети  «Вісті Барвінківщини» Столбова І.М.                                           

    Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради   В.С. Щолок провести  ХІІІ сесію районної ради VІІ скликання  24 лютого 2017 року та винести на розгляд такі питання:

1.    Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік.

2.    Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

3.    Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

4.    Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ " Про районний бюджет на 2017 рік" та додатків до нього (зі змінами).

5.     Про запровадження  районної відзнаки  – звання "Почесний громадянин Барвінківського району" та  затвердження Положення про нього.

6.  Про виконання Програми «Надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 34 сесії райради 6 скликання від 21 жовтня 2015 року № 712-V (зі змінами).

7. Про затвердження Програми «Надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2017-2018 роки».

8. Про виконання Програми забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міста, інших населених пунктах і залізничних переїздах на 2014-2016 роки, затвердженої рішенням 23 сесії райради 6 скликаннявід 12 березня 2014 року № 518-VІІ (зі змінами).

9.  Про хід виконання Програми зайнятості населення Барвінківського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням 21 сесії райради 6  

скликання від 25 грудня 2013 року № 478-VІ (зі змінами).

10. Про хід виконання Програми удосконалення медичної допомоги жителям Барвінківського району на засадах сімейної медицини на період 2016-2017 роки, затвердженої  рішенням позачергової 4 сесії райради 7 скликання  від 19  ютого 2016 року № 71-VІІ (зі змінами).

11.Про хід виконання районної Програми   боротьби із захворюванням на туберкульоз серед населення Барвінківського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням позачергової 4  сесії райради 7 скликання від 19 лютого 2016 року № 72-VІІ.

12.  Про звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Барвінківська центральна районна лікарня" про роботу закладу.

13.  Про депутатські запити.

14.  Різне.

        Також відповідно до чинного законодавства України на пленарному засіданні ХІІІ сесії районної ради буде заслухано інформацію  керівництва Барвінківського відділення поліції Балаклійського відділу поліції Головного Управління Національної поліції  в Харківській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та про результати діяльності на території району та керівництва Барвінківського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 січня 2017 року  відбулось пленарне засідання позачергової ХІІ сесії VII скликання.

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про Дерджавний бюджет України на 2017рік»на сесії розглянуто питання про  внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року   № 280-VІІ " Про районний бюджет на 2017 рік".

       Збільшуються доходи загального фонду районного бюджету за рахунок медичної субвенції з державного бюджету на загальну суму 3240600 грн. та за рахунок освітньої субвенції в сумі 4177000 грн. та направляються закладам охорони здоров'я  і відділу освіти на заробітну плату.

        Збільшуються доходи загального фонду районного бюджету за рахунок медичної субвенції з державного бюджету через обласний бюджет в сумі 12800 грн. та направляються центральної районної лікарні на відшкодування вартості  препаратів інсуліну та десмопресину під час забезпечення хворих на цукровий  та нецукровий діабет через аптечні  підприємства всіх форм власності.

        Збільшуються доходи районного бюджету загального фонду по субвенції з державного бюджету по управлінню соціального захисту населення на виплату допомог,  надання пільг та житлових субсидій малозабезпеченим сім’ям на загальну суму 198395906 грн.

З метою підтримки найбільш незахищених верств населення затверджено Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення  Барвінківського району Харківської області.

Внесені зміни до  Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2013-2017 роки  , якими  передбачено видатки на    на 2017 рік, за рахунок місцевих бюджетів, на пільги окремим категоріям громадян:  з послуг зв'язку - 100,0 тис.грн, пільговий проїзд автомобільним транспортом -312,0 тис.грн. та   на пільговий проїзд залізничним транспортом - 96,0 тис.грн.

           У зв'язку із затвердженням вартості харчування учнів 1-11 класів пільгових категорій, учнів 1-4 класів, не віднесених до пільгових категорій, дошкільників у складі навчально-виховних комплексів району, внесенні зміни до районної програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району» на 2015-2019 роки. Змінами передбачено видатки на харчування, за рахунок міського та сільських бюджетів, в розмірі 1 000,00 тис. грн.

Також на пленарному засідані затверджені структури та штатні розписи комунальних закладів культури Барвінківської районної ради на 2017 рік.

                       

 

 

 

 

         

  17 січня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з  питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., заступник голови районної ради Ухань В.М., голова районної державної адміністрації Ромах В.І., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про Дерджавний бюджет України на 2017рік» на засіданні розглянуто питання про  внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року   № 280-VІІ " Про районний бюджет на 2017 рік" та додатків до нього .

Рекомендовано на затвердження структури  та штатні розписи закладів

культури Барвінківської районної  ради на 2017 рік , Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Барвінківського району Харківської області та зміни до 2 районних програм.

       

 

 

 

 

 

 

 

    16 січня 2017 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь  у загальних зборах членів Асоціації, під головуванням президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської обласної, голови обласної ради Сергія Чернова.

        Під час зборів говорили про зміни у бюджетному законодавстві та практичні питання формування місцевих бюджетів; заходи щодо запобігання незаконної вирубки лісів та полезахисних лісосмуг на Харківщині; можливості підготовки професійних кадрів для органів місцевого самоврядування; сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад в Харківській облаті. Йшлося також про деякі питання забезпечення перевезення пільгового контингенту жителів області.

        Підбито підсумки реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» у минулому році та окреслено особливості участі у конкурсі у 2017 році.

        Крім того, члени Асоціації ухвалили звернення до Кабміну з проханням прискорити розробку Порядку формування органами місцевого самоврядування тарифів на виробництво теплової енергії, виробленої на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, або внести зміни у діючий Порядок.

 

 

 

 

Шановні Барвінківчани та жителі району !

 

Прийміть щиросердні вітання з величним святом Різдва Христового!

Спрадавна Різдвяні свята були для українців джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри і надії. Воно наповнює наше життя добротою та щирістю, духовністю і милосердям.

Бажаю всім жителям району миру і злагоди, духовного зростання, добробуту, успіхів, нових перемог та Божої допомоги в трудах на благо нашої рідної України.

Хай світле Різдво Христове укріпить всіх нас у вірі, об’єднає теплом і любов’ю, наповнить кожне серце і кожну домівку Божою благодаттю.

Христос народився! Славімо Його!

 

З повагою, голова районної ради                            В.С. Щолок