Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

 

30 вересня 2016 р.  в районі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку (Дня ветерана).

        Присутніх ветеранів зі сцени  районного будинку культури привітала голова районної ради В.С. Щолок. Вона висловила слова щирої вдячності за їх внесок у економічний, культурний, соціальний розвиток Барвінківського району, адже працюючи все життя  в різних галузях життєдіяльності, кожен з них, залишив для майбутнього часточку себе.

       Завдяки людям, які сьогодні мають срібно-золотий вік, район, свого часу, стрімко набув промислового та культурного розвитку. Прикладаючи свої зусилля, творчість, часом, витрачаючи здоров’я вони розбудовували місто, лікували людей, навчали дітей, працювали на підприємствах, йшли нелегким шляхом невдач та перемог.

      «Сьогодні, в цей складний час, нам необхідно прислухатися до ваших життєвих порад, досвіду та зберігати для нащадків закладені вами, шановні ветерани, здобутки і  традиції», - наголосила В.С. Щолок.

      Учасники художньої самодіяльності  подарували присутнім святковий концерт.

 

 

 

        29 вересня 2016 р. в районному будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди святкування Дня вчителя. Педагогів, вихователів, всіх представників педагогічної сфери привітали голова районної ради В.С. Щолок,перший заступник голови райдержадміністрації Калінін О.С., міський голова О.О.Бало, начальник відділу освіти Н.О.Коптєва. Вони висловили педагогам вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість та  досвід.

        За багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у реалізацію державної політики у галузі освіти, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління кращих освітян району було нагороджено грамотами та цінними подарунками. По завершенні урочистої частини на освітян чекав святковий концерт. Учасники художньої самодіяльності, серед яких були і самі педагоги та їхні виховаці  подарували  присутнім в залі чудовий концерт.

 

 

 

 

 

 

        28  вересня 2016 р. голова районної ради В.С. Щолок прийняла  участь  у навчальному семінару-практикуму для керівників місцевих рад Харківської області та Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини.

        Відкриваючи навчальний семінар, Сергій Чернов наголосив: «Органи місцевого самоврядування залишаються рушіями реформ. Тому ми маємо об’єднати зусилля і не допустити політизації реформи децентралізації. На щастя, Харківщині таке негативне і гальмуюче явище як політизація не загрожує».

     Перед присутніми  виступив В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Який у своїй промові проаналізував ефективність фінансової децентралізації та рівень написання громадами інфраструктурних проектів.

      Під час заходу було підписано Угоду між Асоціацією та Харківським університетським консорціумом. Документ про співпрацю підписав Сергій Чернов та Людмила Бєлова, директор ХарРІ НАДУ, президент Університетського консорціуму.

 

 

 

        27 вересня  2016 р. відбулося засідання  Президії районної ради на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ІХ сесії районної  ради  VІІ  кликання.                                                     

     Участь у роботі президії районної ради взяли перший заступник  голови районної державної адміністрації Калінін О.С.  заступник начальника районного фінансового управління рибалка Т.М., редактор районної газети  «Вісті Барвінківщини» Столбова І.М. , голова   депутатської фракції    «Солідарність» Курочкін О.Л. 

     Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради   В.С. Щолок провести  ІХ сесію районної ради VІІ скликання  26 жовтня 2016 року  та  винести на розгляд такі питання:

1.    Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 35-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами). 

2.    Про хід виконання Комплексної  соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40-VІІ.

3.    Про хід виконання Програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням 2 сесії райради 7 скликання від 04 грудня 2015 року № 18-VІІ

(зі змінами).

4.    Про хід виконання Програми нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради Барвінківського району  на 2015-2017 роки, затвердженої  рішенням 28 сесії райради 6  скликання від 24.12.2014 року  № 596-VІ(зі змінами).

5.    Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 3 сесії 7 скликання  райради від 23.12.2015 року № 43- VІІ(зі змінами).

6.    Про хід виконання Комплексної Програми профілактики правопорушень у Барвінківському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 45-VІІ (зі змінами).

7.    Про хід виконання Програми розробки (оновлення) містобудівної документації Барвінківського району Харківської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 6 скликання від 23 грудня 2011 року № 152-VІ та подовженої до 2018 року рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 46 - VІІ. 

8.    Про звіт редактора районної газети “Вісті Барвінківщини" про роботу комунального підприємства.

9.    Про звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району про роботу закладу.

10.Про звіт директора комунального  закладу спільної власності територіальних громад   міста та сіл Барвінківського району «Барвінківський районний позаміський заклад  оздоровлення та відпочинку дітей «Барвінок»  про  роботи закладу у 2016 році.

11.Про звіт постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення.

12.Про звіт постійної комісії з питань  функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку.

13.  Про звіт  постійної комісії з питань функціонування та розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин.

14.Про депутатські запити.

15.Різне.

 

 

 

        24 і 25 вересня 2016 р. у Харкові на відкритій виставковій площі презентаційно-виставкового центру «Радмір-Експохол» проходив традиційний Великий Слобожанський ярмарок. Ярмаркував і Барвінківський район, який представляли трудові колективи, територіальні громади, народні умільці, аматори сцени. Очолювали делегацію голова районної ради Щолок В.С. та голова районної державної адміністрації  Ромах В.І.

  З ярмарку  делегація Барвінківщини повернулась  з почесною відзнакою - район зайняв підсумкове третє місце у нормінації  «Краща художньо-декоративна експозиція та презентація району».

 

       

 

 

 

    16 вересня 2016 р. голова Барвінківської районної ради Щолок В.С. прийняла участь у святкуванні  Дня територіальної громади в Іванівці. Урочистості, які проходили в місцевому Будинку культури, об’єднали  мешканців Іванівки, Червоного, Семиланого, Високого, Великої Андріївки, Ставкової Балки, Червоної Поляни. У переповненій глядацькій залі всі разом перегортали сторінки історії рідного краю, вшановували земляків, насолоджувалися талантом аматорів сцени.

        В.С. Щолок від щирого серця привітала всіх присутніх з Днем села. Побажала, усім добра, здоров'я, родинного затишку.Щоб у кожній домівці панував мир і спокій, збувалися всі заповітні мрії. Зичила всім жителям сіл території сільської ради  Божого благословення, здоров'я, щастя та благополуччя!

        На заході вшанували ветеранів праці, учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів, багатодітних матусь, старожилів та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

        До мешканців сільської громади завітали з концертом учасники художньої самодіяльності та працівники районного Будинку культури.

       

16 вересня 2016 р. Відбулось засідання  постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку  Барвінківської районної ради VІІ скликання.

       В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., заступник голови районної ради Ухань В.М., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

      З метою забезпечення  виплати заробітної плати медичним працівникам та використання переданної субвенції комісією розглянуто питання   про   внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 35-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами ),  якими збільшені  видатки загального фонду районного бюджету за рахунок медичної субвенції  в сумі 750000грн.  на направлені на виплату заробітної плати  працівникам медічної галузі  і субвенцій  сільських  рад  в сумі 128160 грн. , які направлені відділу освіти райдержадміністрації на виконання заходів програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням 2 сесії райради 7 скликання від 04 грудня 2015 року № 18-VІІ( зі змінами ).

 

         

15.09.2016 року відбулось засідання  конкурсної комісії по  проведенню  І туру обласного конкурсу"Кращий працівник  місцевого самоврядування".     

     В рамках затверджених заходів, відповідно до розпорядження голови районної ради було проведено конкурс на визначення кращого  працівника  місцевого самоврядування.

       Цього року  конкурс проводився в  номінації  «Краща посадова особа сільської, міської ради » .

      В  результаті  проведеного  конкурсу, виходячи з рівня їх робіт,   в зазаначеній номінації  перемогу  отримала   Кащенко Оксана Володимирівна,спеціаліст ІІ категорії–землевпорядник виконавчого комітету Іллічівської сільської ради .

      Лауреатами  конкурсу стали  Рижова Наталія Сергіївна, начальник відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики  виконавчого апарату Барвінківської міської ради та Кириченко Наталія Григорівна, землевпорядник виконавчого комітету Гусарівської сільської ради.

        Проведений конкурс дав можливість виявити не лише професійний рівень посадових осіб, а їх різнобічний розвиток. Результати виконання  конкурсних робіт  говорять про те, що посадові особи місцевого самоврядування повинні постійно працювати над собою і підвищувати свій професійний рівень, при цьому не забуваючи про етичні норми та творчий підхід до роботи.

        

  

      

 

Первомайський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 Адреса: м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська (раніше – Паризької Комуни), буд. 4,  3 поверх, кабінети 28, 31.

Працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00 без перерви.

Телефон: (05745) 2-71-03.

Гаряча лінія системи безоплатної вторинної правової допомоги:

0-800-213-103

Адреса електронної пошти: pervomayskyy.kharkiv@legalaid.gov.ua

 Керівник Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Шевченко Ірина Миколаївна; телефон – (05745) 2-71-04.

 Діяльність Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги поширюється на територію Близнюківського, Барвінківського, Сахновщинського, Кегичівського, Лозівського, Перво-майського районів та міст Лозова, Первомайський Харківської області.

 

Завдання Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

1) підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення (правопросвітництво у територіальних громадах);

2) надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги;

3) забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Барвінківське бюро правової допомоги

Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 Адреса: м. Барвінкове, вул. Центральна, 1.

Бюро працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00 без перерви.

Телефон для довідок про роботу бюро: (05745) 2-71-03, (05745) 2-71-04.

Гаряча лінія системи безоплатної вторинної правової допомоги:

0-800-213-103

Адреса електронної пошти бюро: Barvinkivske@legalaid.kh.ua  

 Головний спеціаліст Барвінківського бюро правової допомоги: Пісковський Олександр Михайлович.

 Завдання бюро: правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту).

При першому зверненні до бюро за правовою допомогою  необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

 

 

14.09.2016 року відбулась зустріч голови районної ради В.С. Щолок, голови  райдержадміністрації В.І.Ромах та депутата районної ради С.В. Несміяна  з педагогічним колективом Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.

       Під час зустрічі було обговорено проблемні питання школи. Йшлося про матеріально-технічне забезпечення навчального закладу,  харчування дітей та кадрові питання . Напрацьована низка питань, які взяті до виконання.

 

 

 

     

  10.09.2016 року на Барвінківщині відбулися заходи з нагоди Дня визволення краю від німецько-фашистських загарбників.  

    З ранку біля пам'ятника загиблим барвінківчанам пройшов урочистий мітинг, який зібрав представників влади, громадських організацій, ветеранів  війни, молоде покоління, жителів міста.

     Із трепетними словами  вітань і найщирішими побажаннями миру, добра і злагоди виступили голова районної ради Шолок В.С., голова РДА Ромах В.І., міський голова Бало О.О. та голова Харківської обласної організації   ветеранів України Хіневич А.П.

      Після хвилини мовчання, віддаючи данину шани та пам’яті учасники мітингу поклали квіти до пам’ятників загиблим барвінківчанам та воїнам-афганцям. А потім всі рушили до іншого священного місця – на Чумацьку гору, до Монументу Слави, де вічним сном сплять визволителі нашого міста. Цього дня для  ветеранів та дітей війни була  організована солдатська каша , а  увечері  відбулися святкові заходи  присвячені Дню міста.

 

 

 

                                               Шановні барвінківчани !

                   Від щирого серця вітаю вас з Днем міста!

          У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери , його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога.

        Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Тож я дякуємо кожному з Вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста.

         Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до міста, адже саме ми спільними зусиллями маємо кожного дня, кожного року творити наше місто заради наших батьків і наших дітей.

          Зичу кожній родині здоров'я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах.

 

                                                   З повагою, голова районної ради

Почесний громадянин м. Барвінкове                         В.С. Щолок

 

 

 

 

 

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем визволення Барвінківського району від фашистських загарбників.

Дорогі барвінківчани!

Шановні ветерани!

Прийміть щирі вітання від мене особисто та депутатського корпусу Харківської обласної ради з нагоди 73-ї річниці визволення Барвінківщини від фашистських загарбників.

Понад п’ять з половиною тисяч воїнів Барвінківського краю не повернулися з поля бою. Їх поглинула прірва війни, що виявилася найстрашнішою за всю історію людства.

У цей день із особливим відчуттям неоплатного боргу ми віддаємо данину пам’яті тим, хто відстояв рідну землю у роки війни, подарувавши можливість усім нам виховувати дітей та онуків під мирним небом. Доземний уклін вам і щира синівська вдячність, дорогі ветерани.

Хай серця ваші завжди зігріває відверта любов до рідної землі, яка надихатиме на добрі справи. Міцного здоров’я, довгих років життя, натхнення, добробуту та оптимізму.

                                                                                                                                                     С.Чернов

 

       

08.09.2016 року  голова районної ради Щолок В.С.  прийняла участь у роботі пленарного засідання VІІ сесії Харківської обласної ради VІІ скликання.

 На порядок денний пленарного засідання сесії було винесено близько шестидесяти  проектів рішень. Серед них – питання соціально-економічного спрямування, кадрові призначення, створення комунальних підприємств, перейменування сільських та селищних рад, звіти щодо виконання низки регіональних Програм, звернення Харківської обласної ради до Кабінету Міністрів України.

Тож депутати внесли зміни до бюджету Харківщини, Програм соціального та економічного розвитку області, соцільного захисту населення. Схвалені зміни до Перспективного плану формування територій громад Харківської області.

 

 

 

      

06.09.2016 року відбувся інформаційний захід "Децентралізаційний марафон -2016",  за участю  представників  Харківського регіонального відділення Асоціації міст України.

     Участь у заході приймали представники органів віконавчої влади, місцевого самоврядування та детутати місцевих ряд.

 

   

 

 

       

01.09.2016 року заступник голови районної ради Ухань В.М взяв участь у святковій лінійці в Іллічівській ЗОШ І-ІІ ст. Він привітав школярів та освітян з Днем знань та Святом першого дзвоника.

     «Я вітаю батьків першокласників. Для вас це знакова подія, яку ви запам'ятаєте на все життя. Для нас, дорослих, діти - найдорожче, що є в житті. Ми хочемо, щоб ви були щасливими, здоровими, вихованими, добре навчалися, любили своїх батьків і поважали вчителів. Я впевнений, що ваші вчителі зроблять усе, щоб ми вами пишалися», - сказав   В.М. Ухань. Також він передав у подарунок школі нові м'ячі.