Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

21 грудня 2016 року відбулось пленарне засідання ХІ сесії VII скликання.

На сесії депутатами  розглянуто  звіт голови районної ради  Щолок В.С.  про здійснення своїх повноважень   за  2016 рік   та затверджено  районний бюджет на 2017 рік .

Прогнозний показник надходжень до загального та спеціального фондів бюджету району, з врахуванням базової дотації та цільових субвенцій з Державного бюджету складає  у 2017 році –  145 032,5  тис. грн.,  в  тому  числі: по  загальному фонду – 143170,8 тис. грн., по спеціальному фонду – 1861,7 тис. грн.

Бюджет прийнятий  по захищених статтях, тобто в ньому передбачені виплата заробітної плати бюджетникам, розрахунки за енергоносії та інші першочергові статті видатків

В  районному  бюджеті можливі зміни у зв'язку з формуванням державного бюджету, який ще не ухвалений депутатами Верховної Ради.

Депутатами  розглянуто та схвалено внесення  змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 № 35 – УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» , якими  збільшено видатки загального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної  частини станом на 01.12.2016 року в сумі 149200грн. та направлено  на придбання спортивного обладнення та інвентаря для ДЮСШ, придбання  медикаментів, інсуліну дя хворих на цуковий діабет та фінансову підтримку районній організації ради ветеранів.

В ході пленарного засідання сесії  було визначено   категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, які будуть харчуватися за рахунок коштів районного бюджету та  затверджено вартості харчування пільговогоконтингенту на 2017 рік.

Депутатами   розглянуто інформації про виконання 6 районних програм та схвалено внесення змін до 5 Програм.

Також депутатами було розглянуто 8 питань, пов'язаних з спільною власність територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

                

       

       

 

 

 

20 грудня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з  питань бюджету та соціально - економічного розвитку  Барвінківської районної ради VІІ скликання.

    В роботі комісії взяли участь голова районної ради  Щолок В.С., заступник голови районної ради Ухань В.М., голова районної державної адміністрації Ромах В.І., начальник  районного фінансового управління Чухно М.В.

На комісії детально було розглянуто питання щодо проекту бюджету на 2017 рік.  Окремо вивчалися розрахунки потреби в обсягах фінансування по галузі освіти, охорона здоров’я, галузі культури, а також видатки на соцзахист населення та утримання  територіального центру.

Рекомендовані на затвердження  зміни до  рішення районної ради від 23 грудня 2015 № 35 – УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (із змінами) та до 5 районних програм.

        

 

 

 

 

16 грудня 2016 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності та постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення.

З метою забезпечення харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, було погоджено та рекомендовано на затвердження сесії  категорії учнів для забезпечення безкоштовним харчуванням в 2017 році та вартість харчування.

Також депутати розглянули проект програми «Розвиток позашкільних навчальних закладів Барвінківського району на 2017-2018 роки», інформації про хід виконання 3 районних програм  та низку питань пов’язаних з управлінням майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

 

 

15 грудня 2016 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин.

    Комісією розглянуто інформації районної державної  адміністрації про  виконання 2 районних  Програм: Про виконання Програми енергозбереження Барвінківського району на 2015-2016 роки та Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Барвінківського району на 2015-2016 роки.

Також  рекомендувано на затвердження сесії план роботи районної ради на 2017 рік та 5 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються громадянам в оренду для ведення фермерського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території  сільських рад Барвінківського району.

 

 

 

14 грудня ми відзначаємо сумну дату в новітній українській історії - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

    З  нагоди вищезазначеній даті біля пам’ятного знаку « Дерево скорботи» відблось покладанні квітів.

    В даному заході взяли участь керівництво району та міста, керівники організацій та підприємств району, ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи, громадськість міста.

    Три десятиліття минуло з часу найбільшої техногенної катастрофи. Проте ця рана назавжди залишиться на тілі України, як і пам’ять про тих, хто ціною власного життя та здоров’я ліквідовували наслідки аварії на ЧАЕС, аби захистити і зберегти життя мільйонів людей. Тому і 14 грудня, і 26 квітня біля пам’ятників героям-чорнобильцям по усій Україні з’являтимуться квіти і горітимуть поминальні свічки.

 

        

12 грудня 2016 року  голова районної ради  В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І.Ромах перерізати стрічку і дали старт функціонуванню капітально відремонтованій спортивній залі  Барвінківської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 2.

    Сьогодні шкільну спортивну залу не впізнати. Це світле, тепле, комфортне приміщення, де є всі умови для занять фізкультурою та спортом. Нові енергозберігаючі склопакети, нова мережа освітлення, пошпакльовано і пофарбовано стіни, оновлено підлогу, вхідні двері.

     Спортивний гарт починається зі школи, з уроків фізкультури, які є улюбленими для кожного учня. Тож тепер, шановні діти, у вас є чудові умови, щоб займатися спортом, загартовуватися, бути сильними і спритними, — говорила, звертаючись до юні, голова районної ради В.С. Щолок. – Ваша школа, ваші учні мають високі спортивні досягнення. І в стінах цієї оновленої спортивної зали вони будуть продовжуватися і примножуватися.

    Вчителі та учні віддячили керівникам району за турботу про свій заклад і продемонстрували  присутнім  свої вміння, здобуті на заняттях фізкультури та спортивних секціях.

 

 

 

    

 09 грудня 2016 року у Малій залі Будинку рад м. Харків відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Під час святкового заходу Сергій Чернов привітав колег і вручив  кращим працівникам місцевого самоврядування грамоти та подяки обласної ради.

    Серед нагороджених були і посадові особи місцевого саврядування Барвінківського  району.  Відповідно до рішення обласної конкурсної комісії від 28 листопада 2016 року, переможцям та лауреатам обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» визнано:

-  У НОМІНАЦІЇ «КРАЩИЙ ЮРИСТ» Малемоненка Миколу Анатолійовича, начальника юридичного відділу виконавчого апарату Барвінківської районної ради;

   - У НОМІНАЦІЇ «КРАЩИЙ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК»  Рижову Наталію Сергіївну, начальника відділу земельних  відносин, соціальних питань та регуляторної політики  виконавчого апарату Барвінківської міської ради.

     Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побажав нагородженим витримки та наснаги  у щоденній праці над розвитком регіону.

 

 

 

        08 грудня 2016 голова районної ради  В.С. Щолок взяла участь у пленарному засіданні 8 сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила під головуванням Чернова Сергія Івановича, голови обласної ради. На порядку денному у депутатів було понад шістдесят питань.

        Затверджено чотири обласні програми: підвищення енергоефективності, енергозбереження та зменшення споживання енергоресурсів у Харківській області на 2016–2022 роки; соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2017-2018 роки; сприяння ефективності використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області на 2017-2021 роки; розвитку місцевого самоврядування в Харківській області на 2017 – 2021 роки. В рамках останньої програми в області запроваджуватиметься конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад».
        У п‘ятнадцять регіональних програм внеслись корективи. Також депутати розглянули запропоновані зміни до обласного бюджету поточного року і проект бюджету на 2017 рік.
        Крім того, депутати ухвалили звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності  посилення відповідальності за незаконні порубки лісів і незаконні операції з лісоматеріалами та пиломатеріалами  шляхом внесення змін до чинного законодавства України.

 

 

 

        07 грудня  2016 року  велика зала районної ради зібрала тих, хто працює на благо територіальних громад. Приводом для дійства стало святкування Дня місцевого самоврядування.

     Урочистості відбулися за участі керівництва району, міського та  сільських голів, депутатів районної ради, ветеранів органів місцевого самоврядування, керівників та трудових колективів підприємств та організацій району.

     Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, міських, районних і обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Від сьогоднішніх представників органів місцевого самоврядування сучасність вимагає нових методів організації соціального та економічного життя в суспільстві.

   Звертаючись до присутніх, голова районної  ради В.С. Щолок зазначила, що першочерговим завданням для представників органів самоврядування та виконавчої гілки влади вбачає в налагодженні між ними тісної співпраці, що забезпечить успішний розвиток Барвінківської громади. Попри всі перешкоди і негаразди в нашій державі, місцеве самоврядування живе, міцніє, утверджується, забезпечуючи життєдіяльність нашого краю. Вона висловила слова вдячності колишнім, теперішнім депутатам усіх рівнів, міському та  сільським головам, секретарям місцевих рад за їхню важку щоденну працю, за вболівання за долю громад, стан населених пунктів, за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад району.     

    Кращих посадових осіб місцевого самоврядування району, хто досяг значних успіхів у вдосконаленні самоврядування, соціально-економічному розвитку територій, покращенні життя людей на місцях, було відзначено врученням нагород.

     Також з нагоди  відзначенням Дня місцевого самоврядування,  за відданість  обраній справі,  багаторічну працю та значний внесок в розвиток місцевого самоврядування в районі були  нагороджені почесними грамотами голови районної ради і райдержадміністрації та цінними подарунками  ветерани органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

        06 грудня 2016 року на фасаді будівлі Барвінківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 відкрито меморіальну дошку патріоту України, учаснику антитерористичної операції  Ю. Ленивенку.

    Указом Президента України Петра Порошенка від 22 червня  2015 року за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та українському народові,  старший солдат резерву Ю.В. Ленивенко  нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно).

    Ця подія зібрала на подвір’ї школи керівників району та міста, волонтерів, учнів і вчителів, військовослужбовців, громадськість міста.

    Виступаючи на мітинзі  голова районної ради В.С. Щолок сказала, що сьогодні відбувається подія, яка болить кожному з нас. 

    Разом з родиною схиляємо голову в скорботі за нашим загиблим земляком, випускником школи  – Юрієм Ленивенко.

    Як справжній патріот Юрій   не залишився осторонь буремних подій 2014 року. «Якщо не я, то хто?» – це запитання стало його  життєвим кредо. Він не злякався, не заховався, не втік... А свідомо пішов захищати рідну землю.

    Юрій з меморіальної дошки щодня зустрічатиме та проводжатиме поглядом учнів та нагадуватиме кожному з нас що він поклав життя аби ми жили в мирній квітучій Україні. Пам’ять про земляка- героя  завжди буде жити в наших серцях!

        

 

 

 

 

     

        02 грудня 2016 року голова районної ради В.С. Щолок та голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяли участь в урочистостях з нагоди 115 річчя з дня заснування Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

     Щирі слова привітань пролунали із вуст голови Барвінківської районної ради В.С.Щолок . голови Барвінківської РДА В.І.Ромаха,  міського голови О.О.Бало, начальника відділу освіти Барвінківської РДА Н.О.Коптєвої

    Своїми спогадами ділились  випускники різних років: Б.М.Валійов, завідувач лабораторії фізичного факультету Харківського національного університету ім. В.Каразіна, А.М.Денисенко, колишній директор Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, мудрі наставники, які довгий час очолювали різні напрямки педагогічної діяльності вчительського колективу Л.А.Мараховська, Н.А.Тимченко, В.Г. Яковенко.

За останній рік із районного бюджету школі  було виділено  понад 2 млн.грн.

    У шкільному вестибюлі  встановлено сучасні енергозберігаючі віконні та дверні блоки,  замінено 350 кв. м. керамічної плитки, зроблено довгоочікуваний капітальний ремонт спортивної та актової зали, придбано холодильне обладнання для харчоблоку, для двох навчальних кабінетів куплено лінолеум та плазмовий телевізор. Вирішено одну із головних проблем школи – це ремонт покрівлі площею майже 3 тисячі кв.м.

    Школа стала переможцем конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». За рахунок співфінансування учасників-партнерів  встановлено нові енергозберігаючі віконні блоки у навчальних кабінетах загальною площею 192 кв.м.

    З нагоди свята  Грамотою Барвінківської районної ради та Барвінківської районної державної адміністрації нагороджено колектив школи.  Заохочувальною відзнакою міського голови – нагрудним знаком “За високі досягнення” – нагороджено начальника районного відділу освіти Барвінківської РДА Н.О.Коптєву, директора школи С.І.Черного. За багаторічну творчу працю, вагомий внесок у справу виховання та навчання підростаючого покоління грамотами нагороджено 10 педегогічних працівників.