Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

 

Дорогі барвінківчани!

      Щиросердно вітаю  вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем незалежності України!

      У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

      Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

      Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

      Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.   

Міцного всім вам здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

      

                                                                       З повагою, голова районної ради                       Щолок В.С.

 

 

 Барвінківський районний центр зайнятості інформує...

«Учасники АТО отримають додаткові гарантії зайнятості»

30 серпня 2016 року набере чинності Закон України від 07.07.2016 за №1436-VІІІ «Про внесення змін в статтю 14 Закону України «Про зайнятість населення», а саме – учасників бойових дій, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, віднесено до категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

 Роботодавцеві, які працевлаштовуватимуть на нові робочі місця безробітних з числа учасників АТО терміном не менше чим на 2 роки, матимуть право щомісячно протягом року отримувати компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування. В середньому – 40% від рівня заробітної плати найманого працівника. Для підприємств, установ та організацій – це унікальна можливість зекономити власні кошти фонду оплати праці і підтримати тих співгромадян, які, не шкодуючи  власного життя,  стали на захист країни.

Для  уточнення  інформації  звертайтесь до Барвінківського районного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м.Барвінкове, вул.Б.Хмельницького, 5, кімн. 4, тел. 4-10-21.

 

 

         03 серпня 2016 р. в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» у Харківській обласній раді  відбулась фахова майстерня для голів районних рад області. Під час заходу учасниками були детально обговорені головні аспекти розробки інфраструктурних проектів у відповідності до формату аплікаційних вимог ДФРР.

        Участь в заході взяла голова районної ради Щолок В.С.

       Перед присутніми  виступив Володимир Шевчук, заступник директора Центру державно-приватного партнерства, експерт Асоціації районних і обласних рад. У своїй промові він  наголосив на тому, що нині діє багато міжнародних грантових програм, зокрема, Європою виділяється достатньо коштів на розвиток громад. Проте Україна співпрацює лише із 5-ма міжнародними грантами. Він також наголосив: «Харківщина вважається інтелектуальним центром України, і де, як не тут розвивати проектний менеджмент». Проте на сучасному етапі проектні менеджери громад потребують постійного навчання. Прикладом цього є те, що з виділених кошів Державного фонду регіонального розвитку в розмірі 3 млрд. грн було задіно лише 2,55 млрд. грн. Причина полягає у відсутності проектів, адже громади не були готові до їх подання, не знали як правильно писати заявки, які параметри слід включати. А саме від того, наскільки кваліфіковано підготовлений пакет документів, від професійного рівня автора заявки залежить подальший успіх проекту.

       Учасники заходу отримали не лише цінні поради та практичні рекомендації, а й методичні матеріали, які в подальшому стануть міцною опорою у написанні якісних заявок на участь в проектах, конкурсах, грантах, спрямованих на інфраструктурний розвиток об’єднаних територіальних громад. Організація семінару стала можливою за підтримки проекту «Пульс» програми DESPRO.

 

 

21 липня 2016 р. відбулося пленарне засідання VІІІ сесії Барвінківської районної ради  VIІ скликання. В ході пленарного засідання депутати розглянули 26 питань порядку денного.

Депутатами розглянуто звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року  та схвалені  зміни до рішення районної ради  від  23 грудня 2015 № 35 – УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» , якими збільшені  видатки загального фонду районного бюджету за рахунок інших субвенцій з міської та сільських рад на загальну суму 316450 грн. і направлені на виконання  районних програм: «Розвитку загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки», «Програми Цукровий діабет на 2015-2017 роки», «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2016-2017 роки»,«Шкільний автобус» та на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян. Також збільшені видатки загального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини станом на 01.07.2016 року в сумі   503400 грн. і  направлені  на придбання шкільного автобусу, поточний ремонт загальноосвітніх навчальних закладів  району  та на виконання заходів районних програм «Програма розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки» і «Програми боротьби із захворюванням на туберкульоз серед населенняБарвінківського району на 2016-2018 роки  » та інше.

Депутати заслухали інформації про хід виконання та внесення змін до низки районних програм та  схвалили внесення змін до  Положення «Про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району».

               

           

 

 

        21 липня 2016 р. відбулось засідання  постійної комісії з питань  функціонування та розвитку АПК та земельних відносин.

     Депутати розглянули питання порядку денного VІІІ сесії районної ради VІІ скликання та рекомендували на затвердження сесії технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються  громадянам в оренду для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва та ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території  сільських рад Барвінківського району.

  

 Барвінківський районний центр зайнятості інформує...

З фельдшера в станочники: щорічно до 5 тис. безробітних мешканців Харківщини обирають профтехосвіту

 Щорічно до 5 тис. безробітних мешканців Харківщини обирають профтехосвіту, про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

- Сьогодні оплата праці кваліфікованих робітників складає 10 - 17 тис. грн. Вони постійно затребувані роботодавцями. До 95% випускників Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості працевлаштовуються, - наголошує В. Міненко.

Безробітні перенавчаються з фельдшера в станочники широкого профілю, з економіста на оператора верстатів з програмним керуванням, з інженера в швачку. Змінюють вищу освіту на професійно-технічну.

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості без іспитів і незалежно від віку вчать за 26 професіями. Слухачі здобувають знання в сфері будівництва та обслуговування будинків, сфері послуг, легкої промисловості, сфері громадського харчування та торгівлі, сільського господарства та інформаційних технологій. Для безробітних навчання – безкоштовне, витрати на проїзд – компенсуються.

- Основна частина фахівців готується для металообробної галузі. Токарі, фрезерувальники, оператори верстатів з програмним керуванням, слюсарі-ремонтники, заточувальники - ці професії на ринку праці користуються найвищим попитом. 56% вакансій, які надходять від роботодавців – потреба у робітниках. Потреба фахівців та службовців - до 29%, - продовжує Міненко. - З більш жіночих професій організовуємо підготовку за фахом – косметик, манікюрник, покоївка, адміністратор, швачка, кухар, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Основний акцент у підготовці кадрів робиться на вдосконалення співпраці з роботодавцями. Професійне навчання адаптоване до економічних потреб регіону. В процесі навчання використовуються найсучасніше мультимедійне обладнання. Слухачі забезпечуються необхідною сировиною та матеріалами. Виробнича практика організовуються безпосередньо на робочих місцях підприємств. Іногороднім гарантується проживання.

- Така профтехосвіта – це не міф, це реальні можливості для працевлаштування, - впевнений керівник центру зайнятості. - Наш випускник повністю відповідає потребам роботодавців. При його навчанні враховуються останні зміни в технологіях, вимоги до якості продукції. Здійснюється індивідуальний підхід. Людина за короткий час освоює професію та пристосовується до нововведень. Вона стає конкурентоспроможною!

За результатами роботи в 2015 році професійне навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проходили 4114 осіб. Протягом І півріччя 2016 року професійне навчання проходили 2878 осіб, працевлаштовані вже 94,2%.

На серпень 2016 року заплановане формування груп за професіями: «слюсар-ремонтник», «монтажник гіпсокартонних конструкцій», «маляр», «штукатур», «касир торгівельного залу», «виноградар», «манікюрник».

За більш детальною інформацією звертайтеся до Барвінківського районного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Барвінкове, віл. Б.Хмельницького,5, тел.4-11-03.

 

 

19 липня 2016 р. Відбулось засідання  постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку  Барвінківської районної ради VІІ скликання.

       В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., заступник голови районної ради Ухань В.М., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

 Комісією розглянуто питання   про  виконання районного бюджету за перше півріччя 2016 року та  внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 35-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами ), якими збільшені  видатки загального фонду районного бюджету за рахунок  субвенцій з міської та сільських  рад та збільшені видатки загального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини і направлені на придбання шкільного автобусу, ремонт загальноосвітніх навчальних закладів  району і направлені  виконня районних програм по галузям освіти та охорони здоров'я.

        Також на комісії розглянуті питання по внесенню змін до низки програм та направлені на затвердження сесії.

        

 

 

        18 липня 2016 р. відбулось спільне засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності та постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., заступник голови райдержадміністрації Казьонний С.М., заступник голови районної ради Ухань В.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації

Депутати розглянули та рекомендували до розгляду на сесії «Програму розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки», Положення про надання платних послуг закладами культури Барвінківського району, заснованими на комунальній формі власності, та встановлення тарифів на платні послуги та внесення змін до Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району, затвердженого рішенням 9 сесії  районної ради 6 скликання  від 14 березня 2012 року № 187- VІ «Про затвердження Положення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району» (зі змінами).

Також члени комісій заслухали інформації про хід виконання та внесення змін до низки районних програм та питання що стосуються управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

 

 

Розпорядження від «01» липня 2016 року №  33 "Про скликання VІІІ сесії районної ради VІІ скликання" (Читати далі...)

 

 

01 липня 2016 р. Під керівництвом голови районної ради Щолок В.С. відбулося засідання президії районної ради. Обговорено питання, запропоновані на розгляд пленарного засідання  восьмої сесії районної ради сьомого скликання, яке відбудеться 21 липня  2016 року.

 Члени президії погодили загальний перелік питань для розгляду на засіданнях постійних комісій та сесії.

         

 

Прокуратура інформує:

* «В умовах реформування органів прокуратури Барвінківським відділом Лозівської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо забезпечення  ефективного застосування представницьких повноважень на захист інтересів держави, зокрема у сфері земельних відносин.

Упродовж 2016 року прокуратурою пред’явлено до Господарського суду Харківської області два позова з питань земельних відносин щодо земельних ділянок загальною площею 242 га вартістю 7933,719 тис. грн. На даний час за результатами судового розгляду один позов задоволено у повному обсязі, інший - перебуває на розгляді у суді.

Прокуратурою вживаються вичерпні заходи, спрямовані на своєчасне і реальне виконання судових рішень, постановлених за власними позовами. Протягом 2015-2016 років виконано 19 судових рішень з питань земельних відносин. Площа повернутих земель та незаконне надання яких попереджено становить 710 га».

Заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури радник юстиції В.Науменко

 

        * «Відповідно до чинного Закону України «Про прокуратуру» серед основних функцій органів прокуратури є нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

До такого обмеження особистої свободи відносять, зокрема, виконання покарань, не пов’язаних з реальним позбавленням волі.

Протягом 5 місяців 2015 року на обліку у Барвінківському районному відділі кримінально-виконавчої інспекції перебувало на обліку 96 осіб (на 31.05.2016), засудженої до кримінального покарання зі звільненням від його відбування та встановленням відповідно іспитового строку. Станом на 01.01.2015 таких осіб було 79.

У порівнянні із 5 місяцями поточного року (84 особи – станом на 31.05.2016) вбачається тенденція до зменшення на 12,5%. Водночас станом на 01.01.2016 осіб, засуджених до такого роду покарань було 89.

Крім того, на початок минулого року підоблікових засуджених до покарання у вигляді громадських робіт в органах виконання покарань перебувало 3 особи, на початок поточного року – 4 особи.

Водночас протягом 5 місяців поточного року на обліку перебувало 16 засуджених, що на 6 (-37,5) менше, ніж торік.

Також у поточному році засуджені не направлялися до місць позбавлення волі, проти 2 таких засуджених у поточному році.

Таким чином, вбачається позитивна динаміка до зменшення вироків суду та засуджених відповідно до покарань, не пов’язаних з ізоляцією від суспільства».

Заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури радник юстиції В.Науменко

 

* «Нагляд за додержанням законів органами, що провадять досудове розслідування, є найбільш яскравим з точки зору сприйняття громадянами.

Хоча злочинність неможливо викорінити повністю, боротьбі з нею є основним завданням всіх правоохоронних органів.

Протягом 5 місяців 2016 року районним відділом поліції розпочато 273 кримінальних проваджень, що на 44 більше (тобто на 16%), ніж торік.

Залишок кримінальних проваджень, у яких не прийнято остаточне рішення (тобто досудове розслідування триває) на початок поточного року становив 298, на початок 2015 – 209.

За результатами досудового розслідування органами поліції впродовж 2016 року у 46 провадженнях встановлено особу, яка скоїла злочини, та направлено до суду для розгляду по суті, впродовж аналогічного періоду 2015 року таких проваджень було 45, що на 2,2% більше.

Крім того, у 131 провадженні прийнято рішення про закриття (проти 122 торік).

У провадженні відділу поліції у поточному році на кінець травня залишилося 375 проваджень, минулого року – 243 (+35,2 %).»

Заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури радник юстиції В.Науменко

 

Шановні держслужбовці!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

 

На плечах державних службовців нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.

Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Упевнена, що запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Будьмо ж тактовними, ввічливими, толерантними. І цим самим завоюємо ще більшу довіру людей. Ніколи не забуваймо про своє високе призначення - вірно і чесно служити державі і своєму народу.

Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 З повагою,

 голова районної ради Щолок В.С.

 

 

23  червня 2016 р. Голова районної ради Щолок В.С. взяла участь у пленарному засіданні V сесії Харківської обласної ради VII скликання.  На пленарному засіданні було розглянуто близько 70 питань порядку денного.

Депутати обласної ради розглянули звернення для направлення до керівництва держави, а саме:

- до Президента та Верховної Ради України стосовно законодавчого врегулювання права постійного користування земельними ділянками, зайнятими полезахисними лісовими смугами на землях державної та комунальної форми власності;

- до Кабміну та Верховної Ради щодо вжиття заходів з питання оформлення на законодавчому рівні правового статусу добровольців, які брали безпосередню участь у бойових діях у зоні Антитерористичної операції;

- до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності державної підтримки та фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, фізкультурно-оздоровчих закладів та центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" за рахунок субвенцій з державного бюджету.

Депутатським корпусом схвалені   зміни до обласного бюджету – головним чином  в зв’язку з прийняттям державних субвенцій, а також спрямуванням значних коштів на галузь охорони здоров’я та освіти.

Так, згідно з документом, за рахунок коштів держбюджету збільшено:

освітню субвенцію на 1 млн. 6 тис. грн; медичну – на 3 млн. 661 тис. грн; на 338 млн. 606 тис. грн збільшено субвенцію на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот; на 5 млн. 393 тис. грн збільшується субвенція на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства.

До обласного бюджету прийнято субвенції з бюджетів Вовчанського, Шевченківського, Близнюківського районів та міського бюджету Ізюму для проведення співфінансування по об’єктах соціально-економічного значення, які у 2016 році фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в сумі 3 млн. 36 тис. грн.

За рахунок субвенції з місцевих бюджетів області передбачено видатки в загальній сумі 8 млн. 41 тис. грн для розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства районів і міст Харківщини.

В рамках змін до бюджету області передбачено виділення додаткових коштів. Зокрема:

1. У сфері науки і освіти збільшуються асигнування на загальну суму 43 млн. 881 тис. грн.

2. На галузь охорони здоров’я – 115 млн. 751 тис. грн.

3. Для реалізації заходів щодо забезпечення соціального захисту населення, змінами передбачається  збільшення асигнувань на загальну суму 6 млн. 750 тис. грн.

4. Планується збільшення асигнування на загальну суму 4 млн. 220 тис. грн на оплату праці працівників спортивних закладів та проведення капітального ремонту легкоатлетичного манежу, залу боксу КЗ ДЮСШ «ХТЗ».

5. У сфері культури і туризму збільшуються асигнування на виплату заробітної плати працівникам закладів мистецтва в загальній сумі 2 млн. 342 тис. грн, в тому числі: обласним театрам, Харківській обласній філармонії, музичним колективам і ансамблям.

6. В галузі капітального будівництва передбачаються видатки по об’єктах соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства на суму 39 млн. 803 тис. грн.

7. Для об’єктів житлово-комунального господарства передбачено 11 млн. 726 тис. грн.

8. 200 тис. грн – на фінансування заходів Програми розвитку архівної справи.

9. За рахунок залишків коштів фонду охорони навколишнього природнього середовища передбачаються видатки в сумі 3 млн. 371 тис. грн:

На пленарному засіданні внесені зміни до Перспективного плану формування територій громад Харківської області, регіональної стратегії «Екологія Харківщини» та до низки регіональних програм: економічного і соціального розвитку області; «Здоров’я Слобожанщини»; соціального захисту населення;  розвитку місцевого самоврядування, громадянського суспільства, архівної справи.

Депутатами прийняті рішення щодо збільшення норми витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів; схвалені зміни до Положення "Про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища"; затверджено Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Харківській обласній раді; розглянуті питання про  хід виконання чотирьох цільових програм. 

Близько половини питань  пленарного засідання стосувалися ухвалення кадрових рішень, а також стосувалися  управління об’єктами спільної власності територіальних громад.

 

 

Сергій Чернов: У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми з глибоким сумом згадуємо трагічну історію нашої держави  

Шановні харків’яни та жителі області!

 Найстрашніша війна на землі забрала та скалічила життя мільйонів наших співвітчизників. У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, кожен, хто живе нині, з глибоким сумом за тими, хто не повернувся, та безмежною повагою до тих, хто виборов Перемогу, згадує трагічну історію нашої держави.

Ціною пролитих рік крові, незагоєних довіку ран, невичерпного моря сліз, попри голод і нужду наш народ вистояв. Доземний уклін вам, дорогі наші ветерани. Ваш життєвий шлях був і залишатиметься прикладом відданості та гідності для нас, наших дітей та онуків, усіх прийдешніх поколінь.

   На жаль, сьогодення творить свої трагічні сторінки. Матері, сповнені незмірної тривоги і смутку, знову чекають на своїх синів з поля бою.

Низький уклін захисникам рідної землі. Ваші стійкість та патріотизм завжди будуть прикладом незламної жаги до перемоги та відданості Батьківщині. Вічна слава героям! Миру та безхмарного неба – нашій багатостраждальній Україні!

 

 

22 червня 2016 р. Відбувся захід до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Учасники заходу  вшанували загиблих захисників Вітчизни  та поклали квіти до пам’ятника загиблим барвінківчанам.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, кожен, хто живе нині, з глибоким сумом за тими, хто не повернувся, та безмежною повагою до тих, хто вистояв та виборов Перемогу, згадує трагічну історію нашої держави.

 Обов’язок кожного з нас не допустити, щоб пам’ять про героїв-визволителів, завдяки яким ми живемо під мирним небом у вільній країні, була спаплюжена.

 Вічна слава героям Великої Вітчизняної війни!

 

 16  червня 2016 р. Відбулося пленарне засідання позачергової VІІ сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання на якому розглянуто 19 питань порядку денного.

 На сесії були присутні голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Ромах В.І., заступники та начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, керівники районних служб та  сільські голови.

 Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік. Відповідно до  внесених, змін збільшені доходи та видатки загального фонду районного бюджету за рахунок інших субвенцій з місцевих  рад в сумі 126050 грн. та направлені на  виконання районних програм по галузі освіти  та охорони здоров'я.  Збільшені доходи та  видатки спеціального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції в сумі 58014 грн.  та направлені  на проведення капітального ремонту, згідно проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (заміна вікон і дверей на енергозберігаючі) Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

          Збільшені  видатки за рахунок вільного залишку коштів по загальному фонду для відновлення та проведення інших видатків в сумі  18900 грн. (виготовлення робочого проекту, кошторисної документації, здійснення авторського нагляду на капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Центральній,8 в сумі 10050,0 грн.)  та на виплату заробітної плати з нарахуваннями в сумі 8850 грн. . Збільшені  видатки за рахунок вільного залишку коштів по іншій субвенції спеціального фонду в сумі 101629 грн. та направлені на виконання програми «Розвиток загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки на співфінансування згідно проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт системи теплопостачання та заміна вікон на енергозберігаючі ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.».  Також здійснено перерозподіл коштів  в межах затверджених асигнувань.

Депутати заслухали інформацію про хід виконання трьох та внесення змін до п’яти районних програм та  схвалили звіти 5-ти керівників комунальних закладів про їх роботу.

Також депутатами районної ради затверджено зміну типу Великокомишуваської загальноосвітньої школи з  І-ІІІ на І-ІІ ступенів та  надано дозвіл на встановлення на фасаді приміщення Барвінківської ЗОШ І- ІІІ ст. № 2 меморіальної дошки старшому солдату Лінивенку Юрію Володимировичу, який загинув в зоні проведення АТО.

 З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

Голова районної ради В.С. Щолок подякувала депутатському корпусу  районної ради VІI скликання за плідну роботу та поздоровила  всіх присутніх в сесійній залі з наступаючими святами: Святою Трійцею  та Днем медичних працівників,  та побажала всім здоров’я, душевного тепла, натхнення, благополуччя, довголіття, світлої надії та Божого благословення. 

               

 

 

  

15 червня 2016 р. Відбулось засідання  постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку  Барвінківської районної ради VІІ скликання.

 В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., голова РДА Ромах В.І., заступник голови районної ради Ухань В.М., начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

Комісією розглянуті  зміни до рішення районної ради  від  23 грудня 2015 № 35 – УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» ", якими збільшені  видатки загального фонду районного бюджету за рахунок інших субвенцій з міської та сільських  рад та направлені відділу освіти та райдержадміністрації для виконання програм : «Розвитку загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2019 роки» - на придбання матеріалів для поточних ремонтів загальноосвітніх шкіл та НВК; «Програми надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на 2015-2016 роки» - на придбання медичного обладнання та паливно-мастильних матеріалів та «Програми удосконалення медичної допомоги  населенню Барвінківському району на засадах сімейної медицини на період 2016-2017 роки» - на придбання паливно-мастильних матеріалів, медикаментів, та туберкуліну. Зазначені зміни рекомендовано внести на розгляд позачергової сесії.

Також розглянуті питання по внесенню змін до низки програм та направлені  на затвердження позачергової сесії.

                

 

 

 

14 червня 2016 р. Відбулось спільне засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності та постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту населення.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С.,  заступник голови райдержадміністрації Казьонний С.М.., заступник голови районної ради Ухань В.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних закладів.

Депутати заслухали інформацію про хід  виконання та внесення змін до низки  районних програм та  звіти 5-ти керівників комунальних закладів про роботу закладів та рекомендували їх до розгляду на  позачерговій сесії.

Також депутатами районної ради  розглянуто  та рекомендовано винести на розгляд пленарного засідання  проект рішення про зміни типу Великокомишуваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області та питання надання дозволу на встановлення на фасаді приміщення Барвінківської ЗОШ І- ІІІ ст. № 2 меморіальної дошки старшому солдату Лінивенку Юрію Володимировичу, який загинув в зоні проведення АТО.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07 червня 2016 р. відбулося засідання Президії районної ради, на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного позачергової VІІ сесії районної  ради  VІІ скликання.

Участь у роботі президії районної ради взяли голова районної державної адміністрації Ромах В.І., начальник районного фінансового управляння Чухно М.В., редактор районної газети  «Вісті Барвінківщини» Столбова І.М. , голова депутатської фракції    «Солідарність» Курочкін О.Л.,  голова   депутатської фракції  «Волонтерська  партія України» Макаревич І.М.      

Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок провести позачергову VІІ сесію районної ради VІІ скликання  16 червня 2016 року  та  винести на розгляд такі питання:

1.       Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 35-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2.     Про виконання Програми «Покращення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у Барвінківському районі  на 2015 рік».

3.     Про хід виконання Програми «Надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на період 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 34 сесії райради 6 скликання від 21 жовтня 2015 року № 712-VІ (зі змінами).

4.     Про хід виконання Програми правової освіти населення на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 6 скликання від 30 жовтня 2013 року № 435-VІ.

5.     Про звіт директора комунального закладу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу « Барвінківська дитяча музична школа» Барвінківського району Харківської області Ткаченко П.Л. про роботу закладу.

6.     Про звіт директора комунального закладу «Барвінківський краєзнавчий музей» Барвінківської районної ради Харківської області Мітіна Ю.І. про роботу закладу.

7.     Про звіт директора Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області Малаканової Т.В. про роботу закладу.

8.     Про звіт директора Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи Барвінківської районної ради Харківської області Шматько С.Г. про роботу закладу.

9.     Про звіт директора Барвінківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Барвінківської районної ради Харківської області Каменєва О.В. про роботу закладу.

10.  Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки на фасаді приміщення Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 старшому солдату Лінивенку Юрію Володимировичу, який загинув в зоні проведення АТО.

11.        Різне.

 

  

 

 

 

03.06.2016 р. У великій залі будинку рад та райдержадміністрації, за ініціативою Благодійної організації «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, відбувся   навчальний  семінар для виконавчих органів влади, депутатів місцевих рад та керівників органів місцевого самоврядування району. У залі були присутні голова районної ради Щолок В.С., заступник голови райради Ухань В.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, голови місцевих рад, депутати місцевих рад,

З метою сприяння сталому розвитку територіальних громад Харківської області, підвищення рівня практичних та теоретичних знань серед посадовців місцевих органів публічної влади та депутатів місцевих рад, Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області започатковано Програму “Школа місцевого самоврядування” та цикл семінарів для голів та посадових осіб місцевих рад, а також   депутатів місцевих рад.

Провів навчальний  семінар за темою «Територіальна організація влади та місцеве самоврядування в Україні» Конотопцев Олег Сергійович, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування  Харківського регіонального інституту національної академії державного управління, який охопив наступні питання : систему органів влади в Україні; статут територіальної громади, регламент місцевої ради, постійні комісії місцевої ради; роботу виконавчих органів місцевих рад; компетенцію органів місцевих рад; права та повноваження депутата місцевої ради; децентралізація та укрупнення громад.

Такі навчальні семінари  в нашому районі проводяться не вперше і  дають можливість підвищувати  рівень  теоретичних знань серед посадовців місцевих органів публічної влади та депутатів місцевих рад. Присутні подякували  доповідачу за отриману інформацію та висловили побажання  щодо необхідності частішого проведення таких навчальних заходів.