Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Державні закупівлі

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті

 

Барвенково


 


 

 

Голова районної ради Щолок В.С. взяла участь у Польсько-українському форумі місцевого самоврядування, що відбувся  29 листопада 2016 року у Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України.

У заході приймали  участь представники органів держаної влади та місцевого самоврядування, а також польські експерти.

Організаторами заходу є Харківська обласна державна адміністрація, Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація» та Харківський регіональний Офіс реформ та розвитку (Центр розвитку місцевого самоврядування).

У ході форуму учасники обговорили реалізацію спільних проектів та програм у ЄС як механізм підвищення можливостей та розвитку сільських територій України, можливості регіонального розвитку, стратегії розвитку сільських територій, а також ознайомились з досвідом Малопольскої агенції регіонального розвитку. Також, відповідно до програми заходу, польські експерти розказали про розвиток сільського зеленого туризму, зв’язки з громадськістю, побудову ефективних комунікацій, активізацію участі мешканців у житті громади, стимулювання зайнятості населення тощо.

 

 

 

25 листопада 2016 року, в рамках районних заходів із вшанування пам’яті  жертв  голодоморів  1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, покласти квіти, вклонитися доземно до знака жертвам Голодомору в Україні, прибула делегація з числа керівництва району, міста, керівників державних установ району та структурних підрозділів районної ради, державної адміністрації та громадськості.  
          Під час скорботних хвилин на меморіальних заходах горіла свіча, тривало скорботне  мовчання.     

Жителі міста та району підтримали Всеукраїнську, національну акцію “Запали свічку”.

 

 

 

24 листопада 2016 року голова районної ради Щолок В.С. прийняла участь  у нараді с питання реформування державного управління і територіальної організації влади, яку проводив Голова Національного агентства України з питань державної служби  Костянтин Ващенко.

    Відкриваючи нараду, Костянтин Ващенко зазначив, що ухвалення найближчим часом закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» має позитивно вплинути на поточну діяльність в радах різних рівнів, і нівелювати розрив, що виник із держслужбовцями, чий профільний закон запрацював  з 1 травня поточного року.

«У перспективі маємо прийти до пропорції, актуальної для інших європейських держав: третина – працівники органів державної влади, дві третини – органів місцевого самоврядування. Сьогодні у нас все навпаки: 220 тисяч держслужбовців, 80 тисяч – посадові особи місцевого самоврядування. З децентралізацією буде інша модель публічного управління», - висловив переконання очільник Нацагентства.

 

 

 

На Барвінківщині  презентовані міні-проекти,

 реалізовані громадами району в рамках обласного конкурсу

«Разом у майбутнє»

  23 листопада 2016 року.  Десять міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє презентовано в  Барвінківському районі. 

У заході взяли участь голова районної ради Валентина Семенівна Щолок, голова районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович, депутат Харківської обласної ради Максим Валерійович Колінько та радник з фінансових і бюджетних питань Президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Галина Степанівна Пронькіна.

При розробленні в 2016 році міні-проектів громадами району пріритетними напрямками було визначено енергозбереження, створення комфортних умов для навчання та виховання підростаючого покоління, а також добробут громад.

Так, за номінацією  «Енергоефективність та енергозбереження» було впроваджено шість  проектів за наступними об’єктами:

замінені  вікна  у загальноосвітній школі №1 І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (міні-проект І категорії « Школа моя - мій другий дім»), загальний обсяг фінансування за даним проектом складає  200,0 тис.грн.;

- замінені  вікна  у загальноосвітній школі №2 І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (міні-проект І категорії «Тепла школа – запорука здоров’я – здорова нація», загальний обсяг фінансування за даним проектом складає  200,0 тис.грн.;

- замінені  вікна  у загальноосвітній школі №3 І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (міні-проект І категорії «Хай загляне сонце в шкільне євровіконце»), загальний обсяг фінансування за даним проектом складає  127,438 тис.грн.;

- замінені  вікна та двері у спортивному залі Гаврилівського НВК Гаврилівської сільської ради (міні-проект І категорії «Здоров’я Дитини – багатство Родини, Здоров’я Родини – багатство Країни!»), загальний обсяг фінансування за даним проектом складає 110,000 тис.грн.;

- замінені  вікна та двері у приміщенні Богодарівського сільського будинку культури Богодарівської сільської ради (міні-проект І категорії «Культура в маси - тепло в серця»), загальний обсяг фінансування за даним проектом складає 48,655 тис.грн.;

- замінено дах у Григорівському сільському клубі Григорівської сільської ради (міні-проект ІІІ категорії «Затишок та комфорт для молоді на селі»), загальний обсяг фінансування за даним проектом складає 60,000 тис.грн.

За номінацією  «Добробут громад» впроваджені чотири проекти на  наступних об’єктах:

- придбані  вуличні  тренажери та впорядковано територію у с. Гаврилівка, біля шкільної зупинки в Гаврилівській сільській раді (міні-проект ІІІ категорії «Бадьорий день»), загальний обсяг фінансування за даним проектом складає 60,000 тис.грн.;

- придбані  меблі для Гаврилівської АСМ Гаврилівської сільської ради (міні-проект ІІІ категорії «Затишок, здоров’я громадян - в долонях сільського Гіппократа», загальний обсяг фінансування за даним проектом складає 30,000 тис.грн.;

            - придбано павільйон-альтанку для Гусарівського дошкільного навчального закладу (я/с) «Сонечко» Гусарівської сільської ради  (міні-проект ІІІ категорії «Від негоди й спеки вмить, нас АЛЬТАНКА захистить»), загальний обсяг фінансування за даним проектом складає 57,770 тис.грн.;

            - облаштувано  дитячий спортивно-ігровий майданчик в селі Новопавлівка по вул.Перемоги Гусарівської сільської ради  (міні-проект ІІІ категорії «Щасливе дитинство»), загальний обсяг фінансування за даним проектом складає 18,490 тис.грн.

            На реалізацію зазначених проектів за рахунок коштів громад, обласного та сільських бюджетів було спрямовано  912,353 тис. грн. з них: 446,176 тис.грн. – кошти обласного бюджету, співфінансування з місцевого бюджету становить  397,171 тис.грн., кошти з інших джерел складають  69,006 тис.грн.

 Реалізація цих проектів, переконані депутати обласної ради, дозволяє не лише розв’язати локальні проблеми громад, але й згуртовує людей, надихає їх на спільну справу, на перемогу над обставинами, які здавалися непереборними.

Гості побажали громадам  не втрачаючи темпи, готувати проекти для участі у наступному обласному конкурсі. «Сьогодні презентовано десять реалізованих проектів-переможців Барвінківщини, всі вони виконані на високому рівні. Програма енергозбереження для Харківщини - одна з пріоритетних. І дуже важливо, що активні громадяни регіону ініціюють зміни у своїх селах», - сказав Максим Колінько.

Вручаючи сертифікати про завершення робіт по реалізації міні-проектів,  представники обласної ради  запропонували  керівникам району та представникам ініціативних груп не зупинятися на досягнутому та при розробленні в наступному році міні-проектів акцентувати свою увагу та увагу ініціативних груп на впровадження комплексних заходів з енергозбереження на об’єктах соцсфери, на ремонт доріг комунальної власності, водогонів, освітленні вулиць.

 

 

 

 22 листопада 2016 року відбулося засідання  Президії районної ради на якому розглядались питання, які пропонуються включити до порядку денного ХІ сесії районної  ради  VІІ  кликання.                                                     

     Участь у роботі президії районної ради взяли перший заступник  голови районної державної адміністрації Калінін О.С.  заступник начальника районного фінансового управління Рибалка Т.М., редактор районної газети  «Вісті Барвінківщини» Столбова І.М. , голова   депутатської фракції    «Солідарність» Курочкін О.Л. 

    Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради   В.С. Щолок провести  ХІ сесію районної ради VІІ скликання  21 грудня 2016 року та  винести на розгляд такі питання:

1.       Про звіт голови районної ради про здійснення своїх повноважень.

2.       Про районний бюджет на 2017 рік.

3.       Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 35-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами).

4.       Про  виконання районної Програми «Розвиток позашкільних навчальних закладів Барвінківського району на 2015-2016 роки», затвердженої рішенням 2 сесії райради 7  скликання від 04 грудня 2015 року № 17-VІІ (зі змінами).

5.       Про  виконання районної Програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 6 скликання від 30 грудня 2010 року № 25-VІ.

6.       Про виконання Програми «Зміцнення матеріально-технічної бази Управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради VІ скликання від  24 грудня 2014 року №  610-VІ.

7.       Про  хід виконання Програми розвитку інформаційного простору Барвінківського району на 2016-2020 роки, затвердженої  рішенням 3 сесії райради 7 скликання  від 23 грудня 2015 року  № 53-VІІ (зі змінами).

8.       Про  виконання Програми енергозбереження Барвінківського району на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 6 скликання від 24 грудня 2014 року № 598-VІ.

9.       Про  виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Барвінківського району на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 6 скликання від 24 грудня 2014 року № 600-VІ.

10.     Про звіт  постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності.

11.     Про звіт постійної комісії з питань  бюджету та соціально-економічного розвитку.

12.     Про затвердження плану роботи районної ради на 2017 рік.

13.     Про депутатські запити.

14.     Різне.

 

 

22 листопада  2016 року  відбулося пленарне засідання  позачергової  Х сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання.

 На пленарному засіданні, з  метою забезпечення розрахунків та проплат за всіма статтями видатків  по бюджетним установам,  розглянуто внесення  змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 № 35 – УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (із змінами).

З метою раціонального використання лісових ресурсів та задоволення потреб населення в новорічних ялинках, новорічних святкових букетах із гілок хвойних дерев , депутатами  погоджено  ДП «Ізюмське  лісове господарство» ліміти використання лісових ресурсів  на території Барвінківського району на 2016 рік: новорічних ялинок   в кількості 400 штук та гілок дерев в кількості 0,1 тонна.

Також  районна рада надала дозвіл на відшкодування пільг за фактично надані послуги за пільговий проїзд на залізничному транспорті та пільги з послуг зв'язку (абонентна плата), з 1 січня 2016 року відповідно до укладених договорів  між управлінням соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації та ПАТ «Українська залізниця» регіональна філія «Донецька залізниця» і Харківською філією ПАТ «Укртелеком» та внесла зміни  Програми соціального захистунаселення Барвінківського району на 2013-2017 роки затвердженої рішенням ХVІ сесії VІ скликання від 13.03. 2013 року № 334-VI (зі змінами ).

 

 

 

 

21 листопада 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку  районної ради VІІ скликання.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., голова РДА Ромах В.І., заступник голови районної ради Ухань В.М., заступник начальника районного фінансового управління Рибалка Т.М.

З  метою забезпечення розрахунків та проплат за всіма статтями видатків  по бюджетним установам ,  розглянуто внесення  змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 № 35 – УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (із змінами).

 

 

21 листопада 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин.

     За участю   лесничого Барвінківського лісництва ДП «Ізюмське лісове господарство» Чухно С.О. членами комісії розлянуто та  погоджено  ліміти використання лісових ресурсів на території Барвінківського району на 2016 рік.

 

 

 

 

 

18  листопада 2016 року районний Будинок культури зібрав трудівників галузі сільського господарства, керівників району, пересічних мешканців та гостей Барвінківщини на святковому концерті «Хай не буде переводу хліборобському роду».

З нагоди професійного свята -  Дня працівників сільського господарства України зі словами привітань до всіх присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах, голова районної ради Валентина Семенівна Щолок.

 Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна та іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави.

У ході урочистостей підведені підсумки роботи сільгосптоваровиробників району.

 Грамотами, Подяками та цінними подарунками відзначені передовики та  найкращі працівники галузі. Висловлені щирі слова вдячності за нелегку працю, професіоналізм, бажання працювати на досягнення високих результатів та поповнювати продуктову скарбницю не лише району, а й держави  в цілому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09 ЛИСТОПАДА СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТ БАРВІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ

ЩОЛОК ВАЛЕНТИНА СЕМЕНІВНА.

 

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, здійснення всіх заповітних мрій. Нехай добро, спокій, мир і достаток завжди будуть в Вашому домі.
 

 

 

 Обласний конкурс «Кращий працівник виконавчих органів місцевих рад регіону».
       

09 листопада  2016 року  у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся обласний конкурс «Кращий працівник виконавчих органів місцевих рад регіону». Конкурс засновано Асоціацією в поточному році. У відкритті взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, президент Харківського університетського консорціуму, директор Харківського регіонального інституту державного управління Людмила Бєлова.

Відкрив  захід, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, який привітав конкурсантів та побажав їм успіху.

Учасники розділилися на групи по трьом номінаціям: бухгалтери, юрисконсульти, землевпорядники.

Відстоювати право кращих фахівців у конкурентній боротьбі  від Барвінківського району зголосилися: Малемоненко Микола – начальник юридичного відділу Барвінківської  районної ради (номінація- юрисконсультати), Рижова Наталія - начальник відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики виконавчого комітету Барвінківської міської ради (номінація – землевпорядники), Демченко Тетяна - головний бухгалтер Гаврилівської сільської ради (номінація – бухгалтери).

          Результати конкурсу будуть оприлюднені пізніше, а переможці і лауреати будуть нагороджені на урочистих зборах з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування в Україні.

 

 

 

09 листопада  2016 року  З  нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в районному Будинку культури  відбулися урочисті заходи. З теплими словами привітання до працівників та ветеранів закладів культури звернувся заступник голови районної ради Віктор Ухань: «Ваша професія особлива. Ви,  працівники клубних установ, бібліотекарі, фахівці музейної справи – даруєте людям радість, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу.

Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте рідну Барвінківщину, примножуєте її успіхи і досягнення.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, достатку, щедрих творчих ужинків, людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю».

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  працівники закладів культури Барвінківщини  були нагороджені відзнаками Барвінківської районної ради та райдержадміністрації.

В цей святковий день присутні отримали задоволення від перегляду  концертної програми підготовленої  працівниками та аматорами районного Будинку та сільських будинків культури. 

 

       09 листопада  2016 року  відбулася  фінальна, ІІ частина обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування», яка проходила у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Конкурс проводиться п’ятий рік поспіль з метою  підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування. Учасники змагалисяся за шістьма номінаціями: кращий голова районної ради; кращий сільський голова; кращий селищний, міський (міста районного значення) голова; кращий міський голова (міста обласного значення); краща посадова особа сільської, селищної, міської ради; краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.

Зі вступним словом, як голова Конкурсної комісії,  перед учасниками виступив перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, який зазначив, що конкурс є актуальним, як додатковий механізм розвитку місцевого самоврядування, підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, стимулом їх творчої активності та ініціативи.

Також привітав  учасників  ІІ туру обласного конкурсу перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов.

          У  другому турі обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування»  Харківської обласної від Барвінківського району  відстоювала право на перемогу Кащенко Оксана, спеціаліст 2 категорії - землевпорядник  виконавчого комітету Іллічівської сільської ради.

Учасники ІІ туру пройшли тестування на знання актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, а також  розв’язуватимуть завдання щодо знання правил службового етикету. Другий етап – виконання практичних завдань.

Переможці і лауреати будуть нагороджені на урочистих зборах з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування в Україні.

 

        08  листопада  2016 року   у Харківському національному університеті міського господарства ім. Бекетова відбувся обласний круглий стіл з енергоефективності  в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в якому взяли  участь Віктор Ухань,  заступник голови районної ради  та Віктор Коцарь, заступник голови Барвінківської міської ради.

Учасники круглого столу обговорили пріоритетні напрями діяльності університету, як партнера проекту, у сфері підвищення енергоефективності та енергобезпеки в міському господарстві, нових ефективних систем для будівель та споруд, використання альтернативних джерел енергії та підвищення ефективності котельного обладнання децентралізованих систем теплопостачання. Також учасники мали змогу відвідати лабораторію «Сонячна електростанція», що розташована в освітньо-виробничому центрі університету  «Сучасні технології в енергетиці».

 

 

 04 листопада 2016 року в районному Будинку культури відбулись урочисті заходи, присвячені Дню працівника соціальної сфери України.  Від імені Барвінківської районної ради  та райдержадміністрації зі словами привітання звернулися  заступник голови  районної ради  ради Віктор Ухань та заступник голови районної державної адміністрації Сергій Казьонний.

Кращі працівники та ветерани соціальної сфери були  нагороджені  спільними відзнаками районної ради та районної державної адміністрації .

На завершення свята  творчі колективи Барвінківського  та сільських будинків культури презентували свою майстерність, дарували частинку свого серця, налаштовуючи присутніх  на хвилю гарного настрою.

 

 

   

      Сьогодні, 28 жовтня 2016 року, у день 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, урочистою ходою до пам’ятника загиблим  барвінківчанам у роки Великої Вітчизняної війни, прямували ветерани, керівники району:  В.М. Ухань - заступник  районної ради, В.І. Ромах - голова  районної державної адміністрації, голова районної організації ветеранів Ю.І. Головко, представники трудових колективів, організацій, підприємств, установ міста, громадськість.

      Всі учасники заходу вшанували пам’ять героїчно загиблих скорботною хвилиною мовчання та  поклали квіти до пам'ятника.

      Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь айскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. 

 

 

 

26 жовтня 2016 року у рамках виконання програми "Шкільний автобус” відбулося урочисте вручення 2 новеньких шкільних автобусів «Мрія», які були придбанні за рахунок обласного та районного бюджетів.

     В районі триває оптимізація навчальних закладів - реорганізовуються малокомплектні школи, а ці автобуси допоможуть повноцінно організувати навчальний процес.

   Новенькі машини будуть безкоштовно перевозити школярів і педагогічних працівників Іллічівської, Новомиколаївської та Мечебилівської сільських рад до загальноосвітніх навчальних закладів.  
      Почесну місію вручення ключів від автобусів здійснили голова районної ради В.С.Щолок та голова районної державної адміністрації В.І.Ромах.

 

 

 

26 жовтня 2016 року відбулося пленарне засідання ІХ сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання. В ході пленарного засідання депутати розглянули 46 питань порядку денного.

Депутатами розглянуто звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та схвалені зміни до рішення районної ради від  23 грудня 2015 № 35 – УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік»".

При плані 15073,3 тис грн. надійшло 17753,3 тис грн. доходів, що на 2680,0 тис грн. більше, ніж було заплановано. В порівнянні із аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 6571,2 тис грн. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 102,2%. Затверджений план з урахуванням змін 111426,0  тис. грн., отримано доходів 113866,7 тис грн.  Спеціальний фонд за 9 місяців 2016 року виконаний на 104,2%.

         Збільшені видатки загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з  рад в сумі  586270 грн. та видатки за рахунок перевиконання доходної частини станом на 01.10.2016 року в сумі 1803687 грн., які направлені на виконання заходів районних програм по галузям освіти, культури, охорони здоровя та соціального захисту населення.

         Також виділенні кошти з районного бюджету для компенсаційних виплат автоперевізникам за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян міста на міських маршрутах - 50000 грн. та для компенсаційних виплат ПАТ «Укрзалізниця» за пільговий проїзд на залізничному транспорті – 83000 грн.

           Затверджено районні Програми: «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки в новій редакції, розвитку культури Барвінківського району на 2016-2018 роки, територіальної оборони Барвінківського району на 2016-2017 роки та Положення про надання платних медичних послуг, комунальним закладом охорони здоров’я «Барвінківська районна центральна лікарня» та встановлення тарифів на платні послуги.

       Розглянути звіти 3 керівників комунальних підприємств про роботу закладів та розглянуто низку питань пов'язанних з нерухомим майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

            

           

       

 

 

       24 жовтня 2016 року  відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку  районної ради VІІ скликання.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Щолок В.С., голова РДА Ромах В.І., заступник голови районної ради УханьВ.М., начальник  районного фінансового управління Чухно М.В.

       На засіданні комісії було розглянуто виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та внесенні зміни до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2016 рік".  Було  зазначано, що районний бюджет за 9 місяців 2016 року по власним доходам виконаний на 117,8%. При плані 15073,3 тис грн. надійшло 17753,3 тис грн. доходів, що на 2680,0 тис грн. більше, ніж було заплановано. В порівнянні із аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 6571,2 тис грн. Виконані всі затверджені доходні джерела. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 102,2%.  

       Збільшені видатки загального фонду районного бюджету за рахунок  субвенції з рад та за рахунок перевиконання доходної частини станом на 01.10.2016 року  та направлені  на виконання  заходів районних програм по галузям освіти, культури, охорони здоровя та соціального захтсьу населення.

      Також депутатами  погоджені проекти рішень про внесення змін до  4 районних програм  тка розглянуті листи що надійшли до постійної комісії стосовно виділення додаткових коштів із районного бюджету та прийняті відповідні рішення по кожному питанню.

    

   

 

 

 

 

        21 жовтня  2016 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та постійної комісії з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики та з питань взаємодії та розвитку місцевого самоврядування спільної власності територіальних громад міста та сіл району.

     Члени постійних комісій ухвалили винести на пленарне засідання сесії районної  ради питання про затвердження  районних Програм: «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки в новій редакції, розвитку культури Барвінківського району на 2016-2018 роки, територіальної оборони Барвінківського району на 2016-2017 роки та Положення про надання платних медичних послуг, комунальним закладом охорони здоров’я «Барвінківська районна центральна лікарня» та встановлення тарифів на платні послуги.

    Розглянути звіти 3 керівників комунальних підприємств про роботу закладів та розглянуто низку питань пов'язанних  з нерухомим майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

 

 

 

 

 

        19 жовтня 2016 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та зв’язку та постійної комісії з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин.

        Депутати розглянули інформаціо про хід виконання Програми розробки  (оновлення) містобудівної документації Барвінківського району Харківської області на 2012-2015р., затвердженої рішенням VШ сесії VІ скликання від 23.12.2011 року та подовженої до 2018 року рішенням 3 сесії райради 7 скликаннявід 23 грудня 2015 року та рекомендували на затвердження сесії технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються  громадянам в оренду для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва та ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території  сільських рад Барвінківського району.

Також членами комісії були розглянуті та  погоджені звіти постійних комісій про іх роботу за період з листопада 2015 року по вересень 2016 року.

        

 

 

 

18 жовтня 2016 року відбувся робочий візит до Іванівської сільської ради голови районної ради В.С. Щолок та голови райдержадміністрації В.І. Ромах. Керівники району відвідали  І-Іванівську ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомилися з ходом ремонтних робіт у школі, зустрілися з педагогічним колективом закладу, обговорили нагальні проблеми установи.

     Заклад невпізнанно змінився. Ще до початку нового навчального року тут повністю замінили дах. Замість старих вікон встановили сучасні енергозберігаючі склопакети і тепер тут не тільки світло, а й тепло. Повністю замінили освітлення, переслали  стару підлогу, поштукатурено й пофарбовано стіни.

Відвідали керівники району й дошкільну дитячу установу. Сюди на минулому тижні завезли обладнання для дитячого ігрового майданчика, який придбано за кошти обласного бюджету. Це справді чудовий спортивно-ігровий комплекс, якого не вистачало сільській малечі.

 

 

 

 

        13 жовтня 2016 року у районі  відзначили День захисника України та День Українського козацтва, які припадають на престольне свято – Покрова Пресвятої Богородиці.

 В цей день, оборонців та визволителів рідної землі, вітали голова районної ради В.С. Щолок та  голова райдержадміністрації В.І. Ромах.

 Вони  привітали зі святом ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів та учасників Антитерористичної операції на сході України  і відзначили високе призначення тих, хто зі зброєю в руках сьогодні боронить нашу землю на Сході України, охороняє життя та мирну працю свого народу.

 Атмосфера у залі була пронизана духом патріотизму.

 Керівники району нагородили відзнакою президента України, ювілейною медаллю «70 років перемоги над нацизмом» Реву Віктора Івановича.

     Спільною почесною грамотою Барвінківської райдержадміністрації та районної ради за активну громадську позицію, значний особистий внесок у захист суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисника України  було відзначено учасників АТО.

     Хвилиною мовчання  було  вшанувано пам’ять наших земляків Юрія Лінивенка та Євгена Солодовніка.

    Опісля урочистості продовжилися святковим концертом.

 

 

 

08 жовтня 2016 року в с. Рідне (Іллічівка)  відбувся 26-ий футбольний турнір на кубок пам'яті Сергія Ржавіна.

28 років тому обірвалось життя місцевого жителя. Сергій Ржавін загинув в Афганістані 7 жовтня 1988 року.

Перед початком турніру біля могили загиблого відбувся короткий мітінг-реквієм на який прийшли рідні, близьки, земляки, воїни –інтернаціоналісти і ті , хто як і він колись, любить спорт і захоплюється футболом.

Перед присутніми виступили з сільський голова Беспала Л.Л., голова районної ради Щолок В.С., перший заступник голови райдержадміністрації Калінін О.С.

С. Ржавіну так і залишилось 19. І ті футбольні матчі, які він не зіграв, продовжують його ровесники. Вони вважають за честь вибороти в спортивних баталіях цей престижний трофей - кубок Сергія Ржавіна.

 

 

 

 

 

08 жовтня 2016 року в с. Погонівка святкували День територіальної громади. Земляків зі святом привітав сільський голова М.Ф. Мазур. Із поздоровленнями і побажаннями приїхала до громади і голова районної ради В.С. Щолок. У неї знайшлися щирі слова для ветеранів і сільської юні,для малечі і тим , кого ми вшановливо називаємо захисниками –воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО . Вона сказала, що у кожного з нас є маленька Батьківщина. Там, де ми народились, де слухали колискову люблячої матусі, де робили перші кроки, де промовили перші слова. У кожного вона своя, і кожен її любить та пам'ятає, куди б не закинуло життя.

День села - це свято єднання. Коли село маленьке і всі навколо одне одного знають змалечку, то і День села стає для людей не просто святом, а днем народження для усієї великої сільської родини і побажада громаді щоб і

 надалі процвітало село, народжувались і підростали  діти, спокійно і захищено почувалися  люди похилого віку.

До слів привітань долучилися голова районної ветеранської оргнанізації Ю.І. Головко, який вручив сільському голові подяку за підтримку ветеранськоого руху на Барвінківсщини і районний військовий комісар О.А. Щиковський – він вручив подяки воїнам АТО.

Закінчились  заходи святковою програмою відпочинку.