Барвінківська районна рада

Харківської області


Основні події
Керівництво
Депутатський корпус
Постійні комісії
Регламент
Рішення ради

Розпорядження
Графік прийому
Розпорядок роботи
Сільські ради
Плани роботи

Закупівлі і паспорти

Регуляторна діяльність
Публічна інформація

Комунальна власність

Нормативно-правова база

пошук в інтернеті
 

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР

ЮСТИЦІЇ (ознайомитись)

Барвенково


 

 

 


 

 

        Відеозапис другого засідання конкурсної комісії з визначення директора КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» від 11.10.2018 р. (переглянути...) 

 

    Відеозапис першого засідання конкурсної комісії з визначення директора КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» від 08.10.2018 р. (переглянути...) 

 

 

        Список осіб допущених до конкурсного відбору директора КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА»:

1. Рожкова Поліна Олександрівна.

 

 

Барвінківська районна рада оприлюднює перелік питань для перевірки знань по законодавству України та повідомляє, що формою перевірки знань буде надання письмової відповіді на три запитання та на одне ситуаційне завдання.

Зразок ситуаційного завдання:

Ситуація 1.

Молодий педагог (викладач) не вийшов на роботу без попередження адміністрації, знаходився поза зоною досяжності мобільного зв’язку. Наступного дня прибув на роботу живий - здоровий. Дії директора школи?

За кожну правильну письмову відповідь кандидат може отримати  максимальну оцінку 5  балів та за ситуаційне завдання максимум 10 балів. Таким чином максимальна кількість балів складає 25 балів.

          Загальний час на надання відповідей на питання та на вирішення ситуаційного завдання 30 хвилин.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА»

          Барвінківська районна рада Харківської області, відповідно до Законів України «Про культуру», «Про позашкільну освіту», рішення Барвінківської районної ради від 25 липня 2018  року №638-VII «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району в новій редакції» та Статуту КПСМНЗ «Барвінківська ДМШ» оголошує конкурс на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» (Харківська обл., м. Барвінкове, вул. І. Плиса, 8).

          Керівником закладу позашкільної освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

          Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно  до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Вказані документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до Барвінківської районної ради (через канцелярію) до 02.10.2018 р. за адресою: Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна,8 (приймальна).

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

            Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

- перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

- приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;

- оприлюднює на веб-сайті Засновника перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).

         

          Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері позашкільної освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері позашкільної освіти.

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу позашкільної освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Відомості щодо умов праці, матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період можна отримати у секторі культури і туризму Барвінківської районної державної адміністрації (Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 3).

          Конкурсний відбір відбудеться 11 жовтня 2018 року об 14-00 год. за адресою: Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 8 (2 поверх, мала зала засідань районної ради).

За детальною інформацією звертатися до Барвінківської районної ради за адресою: Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна,8 (каб. №3).

Телефон для довідок: 05757-4-18-33, e-mail: barvinkove-rada@ukr.net

 

 

 

        Розпорядження голови Барвінківської районної ради №30 від 02 червня 2017 року "Про створення конкурсної комісії з обрання директора комунального закладу "Барвінківський районний будинок культури" Барвінківської районної ради Харківської області"

        12.06.2017 р. Кандидатам на посаду директора  комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Молгачову О.О. та Каменєву О.В.

        Барвінківська районна рада повідомляє Вас, що перше засідання конкурсної комісії з обрання директора комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області відбудеться 22 червня 2017 року о 14-00 год. за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна,8, кабінет заступника голови районної ради.

        Конкурсна комісія розгляне документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

        Про результати розгляду буде невідкладно повідомлено кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

 

          Документи кандидата на посаду директора  комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Молгачова О.О. (Ознайомитись...)

        Документи кандидата на посаду директора  комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Каменєва О.В. (Ознайомитись...)

 

12.06.2017 р. Інформаційне повідомлення щодо проведення конкурсу на посаду директора КЗ "Барвінківський районний будинок культури"

30.06.2017 р. Інформаційне повідомлення щодо результатів конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Барвінківський районний будинок культури"

 

 

        Розпорядження голови Барвінківської районної ради №31 від 02 червня 2017 року "Про створення конкурсної комісії з обрання директора комунального закладу "Барвінківська централізована бібліотечна система" Барвінківської районної ради Харківської області"

        12.06.2017 р. Кандидату на посаду директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Черняк Л.С.

    Барвінківська районна рада повідомляє Вас, що перше засідання конкурсної комісії з обрання директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області відбудеться 22 червня 2017 року о 15-00 год. за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна,8, кабінет заступника голови районної ради.

        Конкурсна комісія розгляне документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

        Про результати розгляду буде невідкладно повідомлено кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

 

        Документи кандидата на посаду директора комунального закладу «Барвінківська централізована бібліотечна система» Черняк Л.С. (Ознайомитись...)

12.06.2017 p. Інформаційне повідомлення щодо проведення конкурсу на посаду директора КЗ "Барвінківська централізована бібліотечна система"

30.06.2017 р. Інформаційне повідомлення щодо результатів конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Барвінківська централізована бібліотечна система"